Utakmice klubova iz BiH na TV-u

aqarius
Kontakt:

PostPostao/la aqarius » 15 jul 2019, 21:34

Ama pojedini nikako da shvate da nije više ni do kvaliteta prenosa koliko je do toga da Moju TV ima samo Moja TV..pa dajte brate taj jedan kanal većini platformi i Totalu i Telemahu i ostalima naplatite svoje usluge i nek svako uzima platformu koju hoće...ne mora biti prenos na Areni ni na Sport Klubu ali de brate i taj jedan kanal da bude dostupan većini

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 15 jul 2019, 21:41

aqarius WroteColonAma pojedini nikako da shvate da nije više ni do kvaliteta prenosa koliko je do toga da Moju TV ima samo Moja TV..pa dajte brate taj jedan kanal većini platformi i Totalu i Telemahu i ostalima naplatite svoje usluge i nek svako uzima platformu koju hoće...ne mora biti prenos na Areni ni na Sport Klubu ali de brate i taj jedan kanal da bude dostupan većini

Pa ljudi su dali daleko najbolju ponudu, nekoliko mili9na za 3 sezon i logicno da ce postaviti na svojoj platformi.

Takodjer svake godine izbace da moze ko god hoce otkupiti pravo prijenosa utakmica, i to nisu uopste neke bauk cijene 2 000 KM haman po utakmici ili je 4 000, sto je to Areni i SK skupo to je nesto drugo
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

FoSte95
Kontakt:

PostPostao/la FoSte95 » 15 jul 2019, 23:13

Inace ne uplaćujem ali cu za Sarajevo-Zrinjski uplatiti sigurno (nmg na tekmu otići :facepalm: )
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

jose
Kontakt:

PostPostao/la jose » 16 jul 2019, 07:08

MocMahale444 WroteColon
FliX WroteColonJa ne znam kolike koristi imaji klubovi od toga sto im platforma MOJA TV prenosi utakmice?

Skoro nista.
Moja tv je zlo zla. Bolje da snimaju telefonom.
Savez ima koristi.

Moja tv :thumbdown: racku hd.

Ne znam je li se nešto promijenilo, ali Bh Telecom je zauzvrat svim klubovima plaćao kotizaciju za sezonu, sudije i ostala službena lica. U ovo vrijeme kokuzluka, većina klubova to prihvati kao odličan deal.
Velež, LA Lakers, Chelsea FC, Chievo Verona, Atletico Madrid, Scuderia Ferrari

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 16 jul 2019, 08:26

Nažalost, osuđeni smo na moja tv.
Ajd da bar ima krštenih linkova, pa da kaže čovjek, može se.

A ni sk ni arena ne nude novac, tako da...

Ko plaća, taj je i gazda.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 17 jul 2019, 19:50

jose WroteColon
MocMahale444 WroteColon
FliX WroteColonJa ne znam kolike koristi imaji klubovi od toga sto im platforma MOJA TV prenosi utakmice?

Skoro nista.
Moja tv je zlo zla. Bolje da snimaju telefonom.
Savez ima koristi.

Moja tv :thumbdown: racku hd.

Ne znam je li se nešto promijenilo, ali Bh Telecom je zauzvrat svim klubovima plaćao kotizaciju za sezonu, sudije i ostala službena lica. U ovo vrijeme kokuzluka, većina klubova to prihvati kao odličan deal.

Isto njesra i sad. Mislim da to ide u korist malim klubovima.
Moja tv je nesto najgore. Kamere ubi Boze.

Nas glupi glupavi savez nema blage a tek klubovi.
1921

WestTrebina

PostPostao/la WestTrebina » 17 jul 2019, 20:02

MocMahale444 WroteColon Mislim da to ide u korist malim klubovima.

Pa onda bi ti trebo biti sretan. Jer koliko je meni poznato ti se izjasnjavas kao navijac zelje :kafa:

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 17 jul 2019, 20:21

WestTrebina WroteColon
MocMahale444 WroteColon Mislim da to ide u korist malim klubovima.

Pa onda bi ti trebo biti sretan. Jer koliko je meni poznato ti se izjasnjavas kao navijac zelje :kafa:

Golem klub je to druze Tobeti. Nego izgleda da tebi steti.

Gledaj ba sta radimo Famosu
1921

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 17 jul 2019, 20:43

aqarius WroteColonAma pojedini nikako da shvate da nije više ni do kvaliteta prenosa koliko je do toga da Moju TV ima samo Moja TV..pa dajte brate taj jedan kanal većini platformi i Totalu i Telemahu i ostalima naplatite svoje usluge i nek svako uzima platformu koju hoće...ne mora biti prenos na Areni ni na Sport Klubu ali de brate i taj jedan kanal da bude dostupan većini

Bravo kolega,u centar!!

Hebo vise HD,i kvalitet snimka...doskora smo na tranzistoru slusali..Evo recimo,prvi prenos u sezoni je u subotu u 20 i 30,Zeljeznicar-Borac...
Osnovni problem nije tehnicki kvalitet prenosa,vec sto smo takve utakmice ovdje svi komentarisali do prije koju godinu,dok je Arenasport prenosila...I citava RS,kao i hrvatski kantoni,bukvalno svi..usijao bi se forum,od komentarisanja detalja utakmice,sudijskih gresaka,navijackih skandiranja i svega sto prati jednu takvu utakmicu....a u subotu ce to komentarisati samo ovaj dio sa bosnjackom vecinom dokle dopire signal Moja tv,i nas 1% entuzijasta koji cemo kupiti tu utakmicu za 1,99 km...i hebavat se sa registracijom na BHT potal,VISA karticom i gledanjem na laptopu (ako nam ga nije neko iz porodice vec zauzeo i bezecovao :D )...

Za savez bi popularizacija lige trebala biti mnogo vaznija od toga da li ce neko ponuditi koju desetinu ili stotinu hiljada maraka vise za prenos na godisnjem nivou.

evo,kako je ovo fino sto Celtik-Sarajevo mozemo sada gledati svi,upravo pocinje

aqarius
Kontakt:

PostPostao/la aqarius » 17 jul 2019, 21:31

Samo drug moj što ni dijelovi sa bošnjačkom većinom sigurno 60-70 % nemaju Moju TV,,određen procenat većih gradova ima Moju TV većina ti je na Telemahu i ostalim platformama.I ja lično sam u tome bošnjačkom dijelu ,ali šta trebam imati 2 kablovske(pa nisam lud) ili uzeti Moju TV i ostai bez Formule1,MotoGP,Engleske i Španske lige i svega ostalog.

WestTrebina

PostPostao/la WestTrebina » 17 jul 2019, 22:46

A dobra je i ova arena. Ako se ne ukljuce u 20-toj minuti, onda ti na kraju umjesto penala ubace reklame.
Ili ovako ko danas ukljuce se kad sudija da znak da utakmica pocne, ali zato nakon utakmice 15 minuta gledas sliku praznog stadiona :mrgreen:

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 17 jul 2019, 22:53

WestTrebina WroteColonA dobra je i ova arena. Ako se ne ukljuce u 20-toj minuti, onda ti na kraju umjesto penala ubace reklame.
Ili ovako ko danas ukljuce se kad sudija da znak da utakmica pocne, ali zato nakon utakmice 15 minuta gledas sliku praznog stadiona :mrgreen:

I vako sam nabadas koja je minuta nije ni postojao graficki prikaz,sreca sat mi pored tv-a stoji pa sam nekako vrijeme mjerio.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 18 jul 2019, 10:57

Sa početkom sezone 2019/2020, Arena Sport TV će ponovo prenositi utakmice Premijer lige BiH, potvrđeno je za naš portal.

Praksom iz posljednje dvije sezone u kojima su se uglavnom prenosile tri utakmice po kolu navijači generalno nisu zadovoljni, te je i to jedan od razloga što je interes publike za najviši rang takmičenja u našoj zemlji opao.

Moja TV i Arena Sport TV na kraju su postigle dogovor, a zasad je ostalo da se usaglase još sitni detalji oko tačnog broja i rasporeda utakmica između dvije kuće. Zasad je gotovo izvjesno da će Arena realizovati prenose sljedećih utakmica:

1. kolo: FK Velež – FK Mladost
2. kolo: FK Sloboda – NK Široki Brijeg
3. kolo: FK Tuzla City – FK Borac
4. kolo: FK Radnik – FK Borac
5. kolo: FK Borac – FK Mladost
6. kolo: FK Radnik – FK Mladost
7. kolo: FK Mladost – HŠK Zrinjski
8. kolo: FK Radnik – HŠK Zrinjski
9. kolo: FK Borac – NK Široki Brijeg
10. kolo: FK Sloboda – HŠK Zrinjski
11. kolo: FK Borac – FK Velež
12. kolo: NK Čelik – NK Široki Brijeg
13. kolo: FK Tuzla City – FK Radnik
14. kolo: FK Radnik – NK Široki Brijeg
14. kolo: FK Borac – FK Tuzla City
15. kolo: FK Zvijezda 09 – HŠK Zrinjski
16. kolo: HŠK Zrinjski – FK Tula City
16. kolo: FK Mladost – FK Borac
17. kolo: FK Tuzla City – NK Čelik
18. kolo: FK Radnik – FK Velež
19. kolo: FK Borac – FK Sloboda

Izgleda da su ove godine za razliku od prosle odlucili da uzmu ovaj dio utakmica koje ne pokriva bh telecom.

:thumbup:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

worchester
Kontakt:

PostPostao/la worchester » 18 jul 2019, 11:29

Odlicno super!

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 18 jul 2019, 11:41

Pa ovo je fenomenalno!! :D

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 18 jul 2019, 11:47

Čelik samo 2 puta, puu yebem ti srecu. Daj Boze od sljedece sve utakmice nek preuzme arena.
RAT SAVEZU!

#SamoČelik

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 18 jul 2019, 11:50

Ako mi nesto nije promaklo,mislim da ce Borac svih 19 utakmica biti na tv! :cool: ..Najmanje Moja tv (5),a),a najvise Arenasport (8) pa BHT (6)

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 18 jul 2019, 11:51

Nije puno utakmica ostalo bez prijenosa, valjalo bi da telekom u kolu gdje prenosi po 3 (moja tv i bht) uzme jos jednu, tako da svako kolo samo jedna utakmica ne bi imala prijenos, to ponuditi lokalnim televizija,kao sto su tv ze, sarajevo, tuzla, ili cak sport klub :D da imamo sve prijenose
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Bazinga12345
Kontakt:

PostPostao/la Bazinga12345 » 18 jul 2019, 11:52

Sarajevo i Zeljo nijednom :mrgreen:

ZaNjuBoriSe
Kontakt:

PostPostao/la ZaNjuBoriSe » 18 jul 2019, 12:04

Може Борац у ХД-у :ljepota:

Одлична вијест!!!
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.