Tko ispada iz PL? (2021/22)

Tko ispada iz PL? (2021/22)

Radnik
49
31%
Posušje
18
11%
Velež
36
23%
Rudar
8
5%
Leotar
14
9%
Željezničar
30
19%
netko od ostalih
4
3%
 
Ukupno glasova: 159

JG1997
Postovi: 44
Pridružen/a: 03 avg 2020, 10:54
Kontakt:

Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la JG1997 » 09 nov 2021, 12:33

šta mislite...
HŠKP🇭🇷🏆🥇

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la Sky9 » 09 nov 2021, 12:38

Moji favoriti:

željkan i vehlež. :bih:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la killafrommanilla » 09 nov 2021, 12:41

Evo i ja sam dao glas za Velez, da forumska bagra nabaci osmijeh na lice kad vide 500 glasova za Velez :mrgreen:

a bit cemo i iznad slobode, po avatar ko god hoce :bih:
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la samirr » 09 nov 2021, 12:44

Sky9 je napisao/la:
09 nov 2021, 12:38
Moji favorit:

željkan :bih:
:bih: :bih:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
avenija
Postovi: 13641
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la avenija » 09 nov 2021, 12:46

killafrommanilla je napisao/la:
09 nov 2021, 12:41
Evo i ja sam dao glas za Velez, da forumska bagra nabaci osmijeh na lice kad vide 500 glasova za Velez :mrgreen:

a bit cemo i iznad slobode, po avatar ko god hoce :bih:
Mozda nije pravo pitanje da li ce Velež ispasti, nego da se zapitate kako je najomiljeniji klub skoro cijele drzave preko ljeta i Evrope za 4 mjeseca postao najomraženiji svima i gdje ste pogriješili.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

VelikanizPlatonove
Postovi: 476
Pridružen/a: 27 sep 2021, 07:36
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la VelikanizPlatonove » 09 nov 2021, 12:54

avenija je napisao/la:
09 nov 2021, 12:46
killafrommanilla je napisao/la:
09 nov 2021, 12:41
Evo i ja sam dao glas za Velez, da forumska bagra nabaci osmijeh na lice kad vide 500 glasova za Velez :mrgreen:

a bit cemo i iznad slobode, po avatar ko god hoce :bih:
Mozda nije pravo pitanje da li ce Velež ispasti, nego da se zapitate kako je najomiljeniji klub skoro cijele drzave preko ljeta i Evrope za 4 mjeseca postao najomraženiji svima i gdje ste pogriješili.
Zato sto smo ljubomorni na njih i njihove rezultate uspjehe navijace.jednostavno su najbolji u svemu i onda naravno da ih mrzimo.

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la killafrommanilla » 09 nov 2021, 12:56

avenija je napisao/la:
09 nov 2021, 12:46
killafrommanilla je napisao/la:
09 nov 2021, 12:41
Evo i ja sam dao glas za Velez, da forumska bagra nabaci osmijeh na lice kad vide 500 glasova za Velez :mrgreen:

a bit cemo i iznad slobode, po avatar ko god hoce :bih:
Mozda nije pravo pitanje da li ce Velež ispasti, nego da se zapitate kako je najomiljeniji klub skoro cijele drzave preko ljeta i Evrope za 4 mjeseca postao najomraženiji svima i gdje ste pogriješili.
A gdje smo pogrijesili? Na stranu navijace, sta to Klub kao klub radi pogresno pa smo kao "pogrijesili"?

Pravo je pitanje kako to da je cijeloj drzavi jedini klub koji je ustao protiv Vice i otvoreno se bori za regularnost takmicenja, odnosno balijama najmrzi i najomrazeniji?

Evo ti meni objasni otkud tebi toliki animozitet prema Velezu kao klubu, a nemas ga recimo prema Borcu kojem se prebahato namjesta otkako je Vico dosao? Sta to pogresno radimo, i za kakve se pogresne ideale borimo pa smo postali najomrazeniji?
Zadnja izmjena: killafrommanilla, dana/u 09 nov 2021, 12:56, ukupno mijenjano 1 put.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la VelaHavle » 09 nov 2021, 12:56

NiTko :rol:
Aljegri, out!

Avatar
LutakSutko
Postovi: 644
Pridružen/a: 08 jun 2021, 09:59
Lokacija: NK Kokuzi iz Doline Dugova su dužni 7.000.000 KM
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la LutakSutko » 09 nov 2021, 12:57

Zeljo ce biti izbacen radi dugova i Radnik

Avatar
avenija
Postovi: 13641
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la avenija » 09 nov 2021, 13:10

killafrommanilla je napisao/la:
09 nov 2021, 12:56
avenija je napisao/la:
09 nov 2021, 12:46
killafrommanilla je napisao/la:
09 nov 2021, 12:41
Evo i ja sam dao glas za Velez, da forumska bagra nabaci osmijeh na lice kad vide 500 glasova za Velez :mrgreen:

a bit cemo i iznad slobode, po avatar ko god hoce :bih:
Mozda nije pravo pitanje da li ce Velež ispasti, nego da se zapitate kako je najomiljeniji klub skoro cijele drzave preko ljeta i Evrope za 4 mjeseca postao najomraženiji svima i gdje ste pogriješili.
A gdje smo pogrijesili? Na stranu navijace, sta to Klub kao klub radi pogresno pa smo kao "pogrijesili"?

Pravo je pitanje kako to da je cijeloj drzavi jedini klub koji je ustao protiv Vice i otvoreno se bori za regularnost takmicenja, odnosno balijama najmrzi i najomrazeniji?

Evo ti meni objasni otkud tebi toliki animozitet prema Velezu kao klubu, a nemas ga recimo prema Borcu kojem se prebahato namjesta otkako je Vico dosao? Sta to pogresno radimo, i za kakve se pogresne ideale borimo pa smo postali najomrazeniji?
Zasto bi ja mrzio ili imao amonizetet prema Veležu, imao sam odredjenu dozu simpatije sve do trenutka kada sam odgledao utakmicu Velež-Borac, kada su vas demolirali bez pomoci sudija apsolutno zasluženo gdje u drugom poluvremenu im do 16 metara niste mogli doci..i onda radite sta radite, prekidate utakmicu, udarate igrače, vršite atentat na sudije, prije toga bacate topovske na Bukvica, lazete naciju ako prodjemo šišamo se, sve se to nakupilo i jednostavno vidis da to nije prava priča. Onda covjek jedva zivu glavu izvukao a ološ od direktora Veleža stane na stranu atentatora i kaže pregrijale se kočnice. Onda **** uzdrmačemo javnost itd..i dobiješ rezultat da okreneš cijelu javnost kontra sebe koju si do jučer imao uz sebe.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la Sky9 » 09 nov 2021, 13:11

VelikanizPlatonove je napisao/la:
09 nov 2021, 12:54
avenija je napisao/la:
09 nov 2021, 12:46
killafrommanilla je napisao/la:
09 nov 2021, 12:41
Evo i ja sam dao glas za Velez, da forumska bagra nabaci osmijeh na lice kad vide 500 glasova za Velez :mrgreen:

a bit cemo i iznad slobode, po avatar ko god hoce :bih:
Mozda nije pravo pitanje da li ce Velež ispasti, nego da se zapitate kako je najomiljeniji klub skoro cijele drzave preko ljeta i Evrope za 4 mjeseca postao najomraženiji svima i gdje ste pogriješili.
Zato sto smo ljubomorni na njih i njihove rezultate uspjehe navijace.jednostavno su najbolji u svemu i onda naravno da ih mrzimo.
Ja sam ljubomoran jer su Idoli nacije.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Balorda
Postovi: 3552
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la Balorda » 09 nov 2021, 13:27

Štete qrcu što nas ozračeni iz ova dva radioaktivna grada ne vole :rol: :tokralju:

Dužnost obavljena :salut:


slika
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la fudbalfudbal » 09 nov 2021, 13:31

Međedine jedne, kakva druga liga pupu :mrgreen:
Ti si naša ljubav jedina!

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la killafrommanilla » 09 nov 2021, 13:47

Okejj @avenija, samo mi nije jasno, ja sam malo duze na forumu, pa pamtim i tvoje postove prije nego li je Celik ispao u nize rangove.

Jesi li pratio mec Borac - Velez, kad je Gigovic sudio? Je li kontas da si tad dosao bez ikakvog prava da uzmes ijedan bod, cijelu utakmicu nismo uspjevali centra preci da ne napravimo faul, prvi zuti karton u prvoj minuti za Cvijanovica.

Onda Peljto odsudi kvalitetno utakmicu Velez - Borac, i dobije ocjenu koja ga udalji s terena do kraja sezone. Onda sljedeci mec onaj penal nad Moraitisom kojeg ne bi niko na svijetu svirao, a sudija jedva doceka da ga svirne. I to Zoran Grbic.

Sto si ti bio kivan na Jelica kad je ono ocigledno siljio za Sarajevo na Bilinom, kad nije vidio krvnicke startove Serbecica ja mislim? Jesi li ovdje sve najgore pisao, kleo ga, **** mu od do, i hoces da mi kazes da ga je tu Robija, kivna s razlogom, presrela i izudarala, da bi ti stao na stranu tog sudije?

I onda dodje Sabrija, koji je doduse "najmanje" gurao Borac od svih tih prethodnih sudija, ali zbog svih tih situacija gdje nam je onemoguceno da igrom uzmemo bodove, kola se prelome na njemu.

A ti i ja ocito nismo gledali istu utakmicu kad si ti tu vidio neko "demoliranje" Borca obzirom da su prvi gol dali iz slobodnog koji nije ni u ludilu prekrsaj, a drugi iz kontre kada smo se mi vec dobro otvorili. To vidjelo demoliranja nije. Znaci lazes druze, a kad god hoces ti i ja cemo pogledati tu tekmu pa mi ti pokazi demoliranje Borca. A onda cemo pogledati i onu Gigovicevu tekmu, pa mi reci komentar poslije.

Sisanje je iskljucivo nas problem, i ne vidim sta je tu toliko lose sto tebi bode oci, mi rekli da cemo se osisat, mi se nismo osisali i ne kontam sta to tebi ima da smeta?

Topovski na Bukvica je cista glupost pojedinca, koju su svi igraci i navijaci osudili odmah i momentalno na stadionu.

Eto, pokusao si naci razloge, a ja ti svaki objasnih onako kako jeste.

I da, uzdrmacemo javnost sam ja napisao, i to u pozitivnom smislu jer je u toku jedna jako lijepa stvar za Velez koju nema niko u BiH, i to je tebi zasmetalo jel :mrgreen:
otkrit cu ti jos jednu tajnu, posto nisi shvatio sarkazam i cinizam u Hasicevoj izjavi za kocnice i "upravljanje automobilom iz daljine" - to bi ti znacilo otprilike ovako: sudi posteno, a ne po naredjenju, i nikad niko nece biti ljut, niti ce nekom doci huja da te napadne ako si na mjestu, a ako se tobom upravlja "daljinski", naravno da mozes sve ocekivati jer 100 ljudi - 100 cudi, uvijek ima neko kome ce to zasmetati.
Zadnja izmjena: killafrommanilla, dana/u 09 nov 2021, 13:55, ukupno mijenjano 1 put.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Balorda
Postovi: 3552
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la Balorda » 09 nov 2021, 13:53

Avenija odavno ovdje na hinjav način priziva zlo koje je zadesilo Čelika ostalim klubovima koje smatra "konkurentnim". Takoreći, satisfakciju i lakše podnošenje Čelikovog stanja nalazi u nesreći koja zadesi te klubove. Ali realno: koga boli krasan qrac za to.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
avenija
Postovi: 13641
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la avenija » 09 nov 2021, 14:03

killafrommanilla je napisao/la:
09 nov 2021, 13:47
Okejj @avenija, samo mi nije jasno, ja sam malo duze na forumu, pa pamtim i tvoje postove prije nego li je Celik ispao u nize rangove.

Jesi li pratio mec Borac - Velez, kad je Gigovic sudio? Je li kontas da si tad dosao bez ikakvog prava da uzmes ijedan bod, cijelu utakmicu nismo uspjevali centra preci da ne napravimo faul, prvi zuti karton u prvoj minuti za Cvijanovica.

Onda Peljto odsudi kvalitetno utakmicu Velez - Borac, i dobije ocjenu koja ga udalji s terena do kraja sezone. Onda sljedeci mec onaj penal nad Moraitisom kojeg ne bi niko na svijetu svirao, a sudija jedva doceka da ga svirne. I to Zoran Grbic.

Sto si ti bio kivan na Jelica kad je ono ocigledno siljio za Sarajevo na Bilinom, kad nije vidio krvnicke startove Serbecica ja mislim? Jesi li ovdje sve najgore pisao, kleo ga, **** mu od do, i hoces da mi kazes da ga je tu Robija, kivna s razlogom, presrela i izudarala, da bi ti stao na stranu tog sudije?

I onda dodje Sabrija, koji je doduse "najmanje" gurao Borac od svih tih prethodnih sudija, ali zbog svih tih situacija gdje nam je onemoguceno da igrom uzmemo bodove, kola se prelome na njemu.

A ti i ja ocito nismo gledali istu utakmicu kad si ti tu vidio neko "demoliranje" Borca obzirom da su prvi gol dali iz slobodnog koji nije ni u ludilu prekrsaj, a drugi iz kontre kada smo se mi vec dobro otvorili. To vidjelo demoliranja nije. Znaci lazes druze, a kad god hoces ti i ja cemo pogledati tu tekmu pa mi ti pokazi demoliranje Borca. A onda cemo pogledati i onu Gigovicevu tekmu, pa mi reci komentar poslije.

Sisanje je iskljucivo nas problem, i ne vidim sta je tu toliko lose sto tebi bode oci, mi rekli da cemo se osisat, mi se nismo osisali i ne kontam sta to tebi ima da smeta?

Topovski na Bukvica je cista glupost pojedinca, koju su svi igraci i navijaci osudili odmah i momentalno na stadionu.

Eto, pokusao si naci razloge, a ja ti svaki objasnih onako kako jeste.

I da, uzdrmacemo javnost sam ja napisao, i to u pozitivnom smislu jer je u toku jedna jako lijepa stvar za Velez koju nema niko u BiH, i to je tebi zasmetalo jel :mrgreen:
otkrit cu ti jos jednu tajnu, posto nisi shvatio sarkazam i cinizam u Hasicevoj izjavi za kocnice i "upravljanje automobilom iz daljine" - to bi ti znacilo otprilike ovako: sudi posteno, a ne po naredjenju, i nikad niko nece biti ljut, niti ce nekom doci huja da te napadne ako si na mjestu, a ako se tobom upravlja "daljinski", naravno da mozes sve ocekivati jer 100 ljudi - 100 cudi, uvijek ima neko kome ce to zasmetati.
Ja sam ti napisao sta je meni zasmetalo kao neutralnom gledaocu premijer lige. Nemam razloga niti mrzim Velež.
Navijao sam pred TV-om za vas u Evropi kao da Bosna igra. Umjesto da se fokusirate na sebe, igru i zasto niste doveli nijedno pojacanje vi ste se fokusirali od prvog kola na sudije i trazenje alibija za lose rezultate. Meni se to ne svidja i ja pišem svoje misljenje.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Under
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 okt 2021, 02:18
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la Under » 09 nov 2021, 14:05

killafrommanilla je napisao/la:
09 nov 2021, 13:47
Onda Peljto odsudi kvalitetno utakmicu Velez - Borac, i dobije ocjenu koja ga udalji s terena do kraja sezone. Onda sljedeci mec onaj penal nad Moraitisom kojeg ne bi niko na svijetu svirao, a sudija jedva doceka da ga svirne. I to Zoran Grbic.
Nije udaljen do kraja sezone već par utakmica, što je opet bio pokušaj rušenja njegovog ugleda. Za vrijeme te "suspenzije" je sudio derbije u Grčkoj i evropske utakmice.

Što se tiče tog Grbićevog penala, nije pogriješio ako mene pitaš. Jeste ovaj iznudio kontakt ali je bila loša reakcija braniča i Grbić je jedva dočekao, kako si rekao.

Herero
Postovi: 1021
Pridružen/a: 14 feb 2020, 10:13
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la Herero » 09 nov 2021, 14:10

Ispast će onaj tko je navikao na ispadanje...
HŠKZ

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la killafrommanilla » 09 nov 2021, 14:41

Izgleda da je @Balorda dobro detektovao problem. Ti bi, znaci, da nakon svih ulaganja u stadion, truda, rada navijaca, ljudi iz Uprave, jednostavno sutimo na sudijske kradje jer se eto nekom prohtjelo da se izivi na tebi.

Kad ti idu na zivce banalne stvari poput sisanja, topovskog Bukvicu(lol), kad kazes da nas je Borac "demolirao" i posteno dobio iako je to kilometrima daleko od istine, to se zove ljubomora.

Opet kazem, vjerovstno bi i Robiju nazivao "atentatorima" da su napali sudiju koji je dosao planski da vas pokrade, nakon niza utakmica u kojima vas kartoniraju i nakon onakvog jednog showa Gigovica. Stavi samo Celik umjesto Veleza, kad ulozite napore i napore da vratite klub gdje pripada, da vas pisaju Sabrija i takvi tipovi.

Uglavnom, sad kad te budu karali u Federalnoj pa kasnije u PL ako napravite finu pricu, samo suti i pojacavaj se, to ce ti rijesit sve probleme: :mrgreen:

I jos nesto, jedino zbog cega tebi ovaj Velezov napredak nije "lijepa prica" je sto se radi o Velezu. Da je Celik u ovakvoj poziciji, bila bi to po tebi najljepsa sportska prica u BiH. I zato je drug Balorda upravu, cini te manje tuznim ako propadne Zeljo ili izgubi Velez..
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Tko ispada iz PL? (2021/22)

Post Postao/la killafrommanilla » 09 nov 2021, 15:18

avenija je napisao/la:
09 nov 2021, 14:54

Čelik je izbjegao stečaj za milimetar, tako da ne treba vise o tome pisati. Svi dugovi se smanjuju na mjesecnom nivou a broj prihoda, sponzora raste iz dana u dan. Zeljo nema potpisan reprogram niti ga placa kao ni redovne obaveze i prihode, sve ono sto Čelik redovno izmiruje vec godinu i pola bez ijedne greske ili mrlje. Takvoj priči se prikljucuju svi iz dana u dan. Evo danas a sutra je vec novi sponzor tu tako da nas i Zeljeznicar nemoj u istu rečenicu vise stavljati.

Upravo ono sto spomenuh u diskusiji na ovoj temi sto si pokusao diplomatski da se izvuces.

Sve ono sto si rekao da "nije lijepa prica" o Velezu, tvoj Celik isto radi i predstavljas kao lijepu pricu. Izmireni dugovi poreznoj, osposobljen stadion da ne lici na livadu, navijaci napravili wcove svojim rukama i svojim parama, hrpa sponzora koji su dosli jer se radi transparentno i u interesu kluba a ne pojedinaca i sl. I sve to na mnogo vecem nivou nego sto to radi Celik jer ruku na srce, puno je lakse to raditi u nizim ligama.

I sutra kad jos malo na noge stanete i kad budete radili kako treba, kad vam grad, drzava, opcina, kanton gurnu donaciju, hocu li ti napisat da si XXX projekt, isprdak, kako li vec?

I hoces li sutiti kad ti se na godine rada, pisanja krvi, dodje neko i popisa se samo zato jer moze? Hoce li Robija biti atentatorska grupa tada, iako je krv pisala po raznoraznim selima da vrati Celik gdje i pripada?
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: benko21 i 49 gostiju.