Bh. klubovi u Europi - 2022/23

SaBrina
Postovi: 12
Pridružen/a: 19 sep 2021, 16:55
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la SaBrina » 26 avg 2022, 15:13

Danas sam castio sve redom ispao mi najmrzi klub u BiH😀 Udruzeni Zlocinacki Klub Svinjski :mrgreen: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Lewy21
Postovi: 654
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Lewy21 » 26 avg 2022, 15:20

Svako ima pravo da navija za koga god želi, ja razumijem i one koji su navijali za Zrinjski i one koji nisu i ne smatram kretenima ni jedne ni druge. Kada gledam PLBiH, uvijek navijam onako kako Želji najviše odgovara, što je normalno, ako ishod utakmice neće uticati na Želju onda me ta utakmica uopšte ne zanima, nemam razloga da nekoga više ili manje simpatišem, konkurentima smatram sve ekipe od 1. do 12. mjesta.

Svaka čast za raju koja navija za sve bh klubove u evropskim utakmicama, to je jako lijepo, ali ja ne mogu, nikad ranije nisam navijao iz prostog razloga što te klubove smatram konkurentima i ne želim da zarade pare koje će im omogučiti potpunu dominaciju nad ovom ligom i da nam na Grbavici trpaju po 3-4 komada svaku utakmicu. Što bih to želio svom klubu iskreno, pa i bez prolaska Sarajeva, Zrinjskog, Borca ili bilo koga u grupnu fazu smo opet donji, nismo od 2013. vidjeli titule, a o Evropi da ne pričam. Znači ne radi se o bilo kakvoj mržnji, nogomet smatram biznisom. Pare od evropskih utakmica negdje drugo nisu toliko big deal koliko su kod nas. Npr šta navijača Borussije Dortmund boli **** kako će Eintracht odigrati protiv Villareala ili ne znam koga već, ako neko ko je upućeniji to drugačije gleda nek me slobodno ispravi.

Prije svega, nikad se neće zaboraviti ko se prvi od bh klubova uspio plasirati u grupnu fazu poslije toliko godina sramote, nemoći i neuspjeha, a neko će se vjerovatno plasirati u narednih par godina. Klub koji to uspije te sezone neće ni morati toliko da se zajebava oko naše lige kad će svakako na zimu dobit pare od kojih će u našoj ligi moći raditi šta god hoće, jer moraš biti dobar "stručnjak" da potrošiš te pare, a ne postigneš ništa. Uz pare od Uefe, svakako povećana zarada od članskih, dresova, karti, itd + nekom potencijalnom investitoru si već zanimljiviji.

Ali eto, prošle godine mi je bilo nekako drago zbog Veležovih uspjeha u kvalifikacijama, a iskreno sad sam mislio da neću navijat za Zrinjski, ali jednostavno ovako sportski gledano zaslužili su da se kvalifikuju, a i dosta nas smo ljubitelji nekih senzacija u ovom sportu. Sve kontam nije nam niko kriv što smo mi nesposobni.

Odgađanje utakmica? Meni sasvim okej stvar, ja bih kao predstavnik kluba koji treba igrat protiv Zrinjskog prvi pristao na odgodu, jer sutra mom klubu može isto zatrebati. Meni je tužno to što smo se doveli do toga da moramo odgađati utakmice prvenstva da bi "ličili na nešto" u evropskim utakmicama, ali šta je tu je snalazi se kako znaš i umiješ "do nekih boljih vremena". Budite realni, svima se odgađalo.

Valjanje na terenu? Iskreno, ne mogu se složiti sa ovakvim komentarima, po meni je pristup igrača Zrinjskog bio na nivou i objektivno su bili bolji u 180 minuta i produžecima i takav pristup protiv ovakvog protivnika je jako pohvalan za jedan bh klub, ali mi nije nikako jasno kako jedna, bilo kakva ekipa, može sebi dozvoliti da primi gol kad treba izdržati još manje od jedne **** minute. Slična stvar kao u našoj utakmici protiv širokog, imaš minut koji može proći dok napraviš nekoliko pasova na protivničkom dijelu terena, a ti poklanjaš loptu protivniku koji ti zabije gol. Ako to ne možeš uradit, izdržat još jedan minut i to protiv nekoga ko ne izgleda toliko bolje od tebe, imaš ozbiljan problem, moj Željo je prvak svijeta u tim stvarima.

I zamisli da si igrač Zrinjskog i poslije ovoga se moraš handrit sa Posušjem, Slobodom, Borcem, itd. Meni se više ne bi igralo. Sretno dalje, znam kako vam je, navijam za klub koji je uspio baciti 3 haman osvojene titule u posljednjih 10 godina što niko nikad nije uspio napraviti, ako jeste nije na onako glup i luzerski način kao što smo mi, zato i jesmo tu gdje jesmo, ali eto ova tema se tiće Evrope gdje smo izgleda svi baksuzni, a ne samo Željo.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1729
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la FKBilder » 26 avg 2022, 16:11

A vidi grupe, svega mi prosao bi grupu Zrinjski....e jesmo peh u sportu kao drzava.

tersnakvadrat
Postovi: 808
Pridružen/a: 15 nov 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la tersnakvadrat » 26 avg 2022, 16:37

Kad je izvlacenje grupa ?

Avatar
CroCop
Postovi: 836
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la CroCop » 26 avg 2022, 16:48

Ama Zrinjski je droga !!! :ljepota:
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Vamosjedan
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 jul 2022, 17:36
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Vamosjedan » 26 avg 2022, 16:49

Lewy21 je napisao/la:
26 avg 2022, 15:20
Svako ima pravo da navija za koga god želi, ja razumijem i one koji su navijali za Zrinjski i one koji nisu i ne smatram kretenima ni jedne ni druge. Kada gledam PLBiH, uvijek navijam onako kako Želji najviše odgovara, što je normalno, ako ishod utakmice neće uticati na Želju onda me ta utakmica uopšte ne zanima, nemam razloga da nekoga više ili manje simpatišem, konkurentima smatram sve ekipe od 1. do 12. mjesta.

Svaka čast za raju koja navija za sve bh klubove u evropskim utakmicama, to je jako lijepo, ali ja ne mogu, nikad ranije nisam navijao iz prostog razloga što te klubove smatram konkurentima i ne želim da zarade pare koje će im omogučiti potpunu dominaciju nad ovom ligom i da nam na Grbavici trpaju po 3-4 komada svaku utakmicu. Što bih to želio svom klubu iskreno, pa i bez prolaska Sarajeva, Zrinjskog, Borca ili bilo koga u grupnu fazu smo opet donji, nismo od 2013. vidjeli titule, a o Evropi da ne pričam. Znači ne radi se o bilo kakvoj mržnji, nogomet smatram biznisom. Pare od evropskih utakmica negdje drugo nisu toliko big deal koliko su kod nas. Npr šta navijača Borussije Dortmund boli **** kako će Eintracht odigrati protiv Villareala ili ne znam koga već, ako neko ko je upućeniji to drugačije gleda nek me slobodno ispravi.

Prije svega, nikad se neće zaboraviti ko se prvi od bh klubova uspio plasirati u grupnu fazu poslije toliko godina sramote, nemoći i neuspjeha, a neko će se vjerovatno plasirati u narednih par godina. Klub koji to uspije te sezone neće ni morati toliko da se zajebava oko naše lige kad će svakako na zimu dobit pare od kojih će u našoj ligi moći raditi šta god hoće, jer moraš biti dobar "stručnjak" da potrošiš te pare, a ne postigneš ništa. Uz pare od Uefe, svakako povećana zarada od članskih, dresova, karti, itd + nekom potencijalnom investitoru si već zanimljiviji.

Ali eto, prošle godine mi je bilo nekako drago zbog Veležovih uspjeha u kvalifikacijama, a iskreno sad sam mislio da neću navijat za Zrinjski, ali jednostavno ovako sportski gledano zaslužili su da se kvalifikuju, a i dosta nas smo ljubitelji nekih senzacija u ovom sportu. Sve kontam nije nam niko kriv što smo mi nesposobni.

Odgađanje utakmica? Meni sasvim okej stvar, ja bih kao predstavnik kluba koji treba igrat protiv Zrinjskog prvi pristao na odgodu, jer sutra mom klubu može isto zatrebati. Meni je tužno to što smo se doveli do toga da moramo odgađati utakmice prvenstva da bi "ličili na nešto" u evropskim utakmicama, ali šta je tu je snalazi se kako znaš i umiješ "do nekih boljih vremena". Budite realni, svima se odgađalo.

Valjanje na terenu? Iskreno, ne mogu se složiti sa ovakvim komentarima, po meni je pristup igrača Zrinjskog bio na nivou i objektivno su bili bolji u 180 minuta i produžecima i takav pristup protiv ovakvog protivnika je jako pohvalan za jedan bh klub, ali mi nije nikako jasno kako jedna, bilo kakva ekipa, može sebi dozvoliti da primi gol kad treba izdržati još manje od jedne **** minute. Slična stvar kao u našoj utakmici protiv širokog, imaš minut koji može proći dok napraviš nekoliko pasova na protivničkom dijelu terena, a ti poklanjaš loptu protivniku koji ti zabije gol. Ako to ne možeš uradit, izdržat još jedan minut i to protiv nekoga ko ne izgleda toliko bolje od tebe, imaš ozbiljan problem, moj Željo je prvak svijeta u tim stvarima.

I zamisli da si igrač Zrinjskog i poslije ovoga se moraš handrit sa Posušjem, Slobodom, Borcem, itd. Meni se više ne bi igralo. Sretno dalje, znam kako vam je, navijam za klub koji je uspio baciti 3 haman osvojene titule u posljednjih 10 godina što niko nikad nije uspio napraviti, ako jeste nije na onako glup i luzerski način kao što smo mi, zato i jesmo tu gdje jesmo, ali eto ova tema se tiće Evrope gdje smo izgleda svi baksuzni, a ne samo Željo.
Svaka cast na komentaru, igracima Zrinjskog se samo moze cestitati jer mrvica je falila ali to je sport i to je ta sportska ne sreca, Zrinjski ima zdravu atmosferu u klubu imaju dosta jaku upravu i oni iz godine u godinu samo napreduju i zahvaljujuci konferencijskoj ligi samo je pitanje vremena kad ce uspijet se plasirat u grupnu fazu ako ovako nastave radit ja ih vec iduce godine vidim opet u play offu, i onda nek im je sretno i nadat se prolasku, naravno ako se situacija popravi i drugi klubovi imat ce priliku zahvaljujuci konferencijskoj ligi, ovdje dosta forumasa je iskompleksirano i zatrovano mrznjom zaostali u proslosti....Nemoras voljet taj klub ali ako dobro odigra u europi cestitaj budi realan i posten, ako ispadne ne treba taj klub prozivat...

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Antipolitika3 » 26 avg 2022, 17:13

Pozdrav raja.
Prvo da zahvalim svima koji su bili neka vrsta podrske i navijali za nas klub iz BiH takodjer dosta raje gledam podrska sa facebooka iz mnogih gradova nase a i susjedne drzave sto me cinilo ponosnim do neba a opet ima i onih koji nas ne vole i zele zlo sto je i razumljivo jer smo takva drzava i kao covjek ne zamjeram na tome ali iskreno onako iskreno im nikada nebi pozelio da prodju onakvu bol sa svojim klubom kao sto smo mi sinoc,onakvu bol nebi pozelio niti najgorem neprijatelju i to je sve sto bih rekao na uvredjive i pogrdne komentare pune mrznje.
Sto se tice utakmice jednostavno nespretan splet okolnosti a on zadesi i City i Psg protiv Reala jer su igraci samo ljudi.Ponosan na igrace a i nas koji smo ispunili stadion ,pogotovo ekstaza nakon Savicevog gola ostat ce vjecno u pamcenju i vjerovatno kad budem odlazio sa ovog svjeta proci ce mi kroz glavu taj osjecaj i moja djeca u zadnjim trenucima izdisaja.NEOPISIVO.
Postoji nasa pjesa koja ide ljubav sto spaja tuge i veselja a to smo sinoc i dozivjeli.
Okrecemo se sad premijer ligi BIH koju cemo opet osvojiti ako se nasi dragi pitari ne uozbilje jer drugog konkurenta nemamo oni sto misle da ce ova ekipa pasti i da nece imati motiva grdno se varaju jer to vise nisu igraci koji su na zalasku karijere vec tek pocinju a pojacanja koja su ekstra brza i motiricki jos bolja i imaju pravo nastupa ce samo dodati ovoj ekipi dodatni vjetar u ledja.
Tako za sve ove sto nas pljuju i proklinju na njihovu zalost izalzimo jos jaci a najbolje tek slijedi ali nije jos za javnost.
Pozdrav i komsijama da se i oni malo vesele jos od gola turaka protiv hrvata nisu ovako sretni bilo ali opet to vise govori o njihovom kompleksu.Znak da si na dobrom putu.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3549
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la tutankamon1905 » 26 avg 2022, 17:18

krenuo u 7 u cetvrtak iz njemacke..dosli u 3
.odmah nakon utakmice u 12 krenuo nazad. jutros odmah na poso sa sat vremena sna. ali vrijedilo je. onakvu atmosferu treba doziviti srotinama kilometara od mostara.
Svaka cast svima i navijacima i igracima. Tako blizu, a tako daleko

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la kolezeljovac » 26 avg 2022, 17:19

Antipolitika3 je napisao/la:
26 avg 2022, 17:13
Pozdrav raja.
Prvo da zahvalim svima koji su bili neka vrsta podrske i navijali za nas klub iz BiH takodjer dosta raje gledam podrska sa facebooka iz mnogih gradova nase a i susjedne drzave sto me cinilo ponosnim do neba a opet ima i onih koji nas ne vole i zele zlo sto je i razumljivo jer smo takva drzava i kao covjek ne zamjeram na tome ali iskreno onako iskreno im nikada nebi pozelio da prodju onakvu bol sa svojim klubom kao sto smo mi sinoc,onakvu bol nebi pozelio niti najgorem neprijatelju i to je sve sto bih rekao na uvredjive i pogrdne komentare pune mrznje.
Sto se tice utakmice jednostavno nespretan splet okolnosti a on zadesi i City i Psg protiv Reala jer su igraci samo ljudi.Ponosan na igrace a i nas koji smo ispunili stadion ,pogotovo ekstaza nakon Savicevog gola ostat ce vjecno u pamcenju i vjerovatno kad budem odlazio sa ovog svjeta proci ce mi kroz glavu taj osjecaj i moja djeca u zadnjim trenucima izdisaja.NEOPISIVO.
Postoji nasa pjesa koja ide ljubav sto spaja tuge i veselja a to smo sinoc i dozivjeli.
Okrecemo se sad premijer ligi BIH koju cemo opet osvojiti ako se nasi dragi pitari ne uozbilje jer drugog konkurenta nemamo oni sto misle da ce ova ekipa pasti i da nece imati motiva grdno se varaju jer to vise nisu igraci koji su na zalasku karijere vec tek pocinju a pojacanja koja su ekstra brza i motiricki jos bolja i imaju pravo nastupa ce samo dodati ovoj ekipi dodatni vjetar u ledja.
Tako za sve ove sto nas pljuju i proklinju na njihovu zalost izalzimo jos jaci a najbolje tek slijedi ali nije jos za javnost.
Pozdrav i komsijama da se i oni malo vesele jos od gola turaka protiv hrvata nisu ovako sretni bilo ali opet to vise govori o njihovom kompleksu.Znak da si na dobrom putu.
Ma ej znaš šta!?
Jutros ustao Bgm na posao sa gorkim ukusom u ustima koliko sam syeban bio kad sam legao nakon 120+ minute i penala.... Ybt fkt je ovo sinoć bila takva prilika za BH klupski fudbal. A ove što se slade ispadanju ja mogu da kažem da je sramota što se javljaju, okej ako mrziš i to ostavi za sebe, ali nemoj nama tersati koji navijamo za "BH PREDSTAVNIKA" i nemoj da mi govoriš da smo izdajnici! Uvijek sam govorio i sad ponavljam da ako smo rivali u državi, valjda majku mu kad se predstavlja država i liga trebamo svi biti podrška našem klubu jer predstavlja i nas!!!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Lewy21
Postovi: 654
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Lewy21 » 26 avg 2022, 17:21

@Vamosjedan

Hvala buraz, ma momci su super odigrali, bez bunkera i pokazali su zube u obje utakmice, glupo je spominjati bilo kakvo valjanje, ako su se oni valjali onda nema toga ko nije, samo mi nije jasno kako se onakve stvari na samom kraju utakmice mogu dozvoliti, to su stvari koje ti se baš ono nikako ne smiju dešavati, ali šta je tu je, na njima je da gledaju šta dalje, jer ovakve stvari mogu vrlo lako oboriti moral što odgovara svim konkurentima, što uključuje i nas naravno. Možda baš oni budu prvi koji će se uspjet kvalifikovat u grupnu fazu, možda slijedeće godine, možda za dvije, možda i neko drugi iz naše lige iznenadi pa se kvalifikuje, nikad ne znaš, ali neko će se kvalifikovati u ovim narednim sezonama sigurno.

Što se tiće te mržnje, imam prijatelje koji navijaju za Velež, a imam i prijatelje koji navijaju za Zrinjski i iskreno volim popit kafu i sa jednima i sa drugima. Naravno, i jedni i drugi me uvjeravaju da su ovi drugi divljaci koji prvi izazivaju probleme, napadaju 'civile', itd. Sve je to meni normala, saslušam ja to, ali kada pričamo o nogometu, a ne o navijačima, nogomet je biznis u kojem se zarađuje ogroman novac. Boli nekog briga kako se ti zoveš ako ćeš mu donijet pare. Meni možda najdraži igrač Želje kojeg sam gledao je Lazar Popović, Srbin, koji je na terenu bio borben kao da se rodio na samom terenu stadiona Grbavica. Imam i sliku sa tom legendom i želim mu dug i lijep život iskreno.

Zrinjski je klub osnovan od strane Hrvata za koji je igralo xxx Hrvata, xxx Bošnjaka, xxx Srba i nisam čuo za neku situaciju da je neki igrač srpske ili bošnjačke nacionalnosti imao dolje neko neugodno iskustvo. Separatizam u BiH ne volim i to nisam krio od svojih prijatelja druge nacionalnosti, ali šta je tu je, ovdje se priča o nogometu/fudbalu koji, ponavljam, gledam kao biznis. Na kraju krajeva, živimo u kapitalizmu, znači koliko donosiš para - toliko vrijediš, može se nekome to sviđat ili ne sviđat ali takav je vakat sad.

Ali eto protiv slavije i crvene zvezde uvijek navijam, u svakom mogućem slučaju, to su već neke stvari koje ne mogu promjeniti, neki izuzeci, imam svoje razloge i bez uvrede za bilo koga ko to drugačije gleda i ko navija za njih. Za njih nikad u životu.

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Antipolitika3 » 26 avg 2022, 17:24

slika

Citam sad od navijaca slovana koji je postavio ovu sliku da je zaglusio od nas nakon utakmice. :mrgreen:
NEOPISIVO.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Pashoni » 26 avg 2022, 17:25

Basel,Slovan,Zalgiris,Pjunik velika steta za Zrinjski sto nije prosao u grupe
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
CroCop
Postovi: 836
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la CroCop » 26 avg 2022, 17:33

Golemo mi je koliko je ljudi natezalo za nas da prodjemo.
Stvarno ne vidim logiku sto bi netko sinoc navijao za nas ili mi za druge kad igraju. :hmmmmm:
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la FliX » 26 avg 2022, 17:36

Jbg malo je nedostalo. Uglavnom Zrinjski je ove godine fino drzavu predstavio na europskoj sceni, za razliku od Borca i Veleza. Tuzla City, je odradila ocekivano..

Sve u svemu, posto vidim da i Kosovo ima predstavnika u grupnoj fazi Europskog takmicenja, ko jos nije nikad imao? Mi, mozda Andora i San Marino..
Hajmo se tjesit da nije ni Brazil. :mrgreen:

Lewy21
Postovi: 654
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Lewy21 » 26 avg 2022, 17:36

Željo bi prolaskom protiv Viktorije Plzen 2013, a i Standarda 2015 imao odličnu šansu za grupnu fazu, ali šta je tu je, popušio si zapravo tek onda kad te takvo nešto sjebe, pa staneš. Zaradili ste pare, stvorili atmosferu, nama nesposobnim pokazali da se može, vidjet ćemo šta će biti dalje.

@Antipolitika3
Broj? Sad na ovoj slici vidim da su vam dali dosta stolica.

@CroCop
Ni meni to nije bilo logično, pa mi draže bilo da prođete, nije mi bilo jasno što. Jednostavno, nekad vidiš da je neko nešto zaslužio pa ti žao da bude uskraćen za to. Drugo, svi mi volimo vidjeti neku senzaciju, neku promjenu kad gledamo bilo koji sport, jer je to atraktivno, zanimljivo. Treće, ja sam bio jednostavno radoznao kako bi se Zrinjski nosio u grupnoj fazi, baš me zanimalo.
Zadnja izmjena: Lewy21, dana/u 26 avg 2022, 17:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Balorda
Postovi: 3541
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Balorda » 26 avg 2022, 17:37

Majstori patetike? :rol:

Sindikalna gostovanja - checked.
Patetika - checked.

Napreduju, što jest jest.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la FliX » 26 avg 2022, 17:38

CroCop je napisao/la:
26 avg 2022, 17:33
Golemo mi je koliko je ljudi natezalo za nas da prodjemo.
Stvarno ne vidim logiku sto bi netko sinoc navijao za nas ili mi za druge kad igraju. :hmmmmm:
:bih: :bih: :bih:

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Antipolitika3 » 26 avg 2022, 17:39

kolezeljovac je napisao/la:
26 avg 2022, 17:19
Antipolitika3 je napisao/la:
26 avg 2022, 17:13
Pozdrav raja.
Prvo da zahvalim svima koji su bili neka vrsta podrske i navijali za nas klub iz BiH takodjer dosta raje gledam podrska sa facebooka iz mnogih gradova nase a i susjedne drzave sto me cinilo ponosnim do neba a opet ima i onih koji nas ne vole i zele zlo sto je i razumljivo jer smo takva drzava i kao covjek ne zamjeram na tome ali iskreno onako iskreno im nikada nebi pozelio da prodju onakvu bol sa svojim klubom kao sto smo mi sinoc,onakvu bol nebi pozelio niti najgorem neprijatelju i to je sve sto bih rekao na uvredjive i pogrdne komentare pune mrznje.
Sto se tice utakmice jednostavno nespretan splet okolnosti a on zadesi i City i Psg protiv Reala jer su igraci samo ljudi.Ponosan na igrace a i nas koji smo ispunili stadion ,pogotovo ekstaza nakon Savicevog gola ostat ce vjecno u pamcenju i vjerovatno kad budem odlazio sa ovog svjeta proci ce mi kroz glavu taj osjecaj i moja djeca u zadnjim trenucima izdisaja.NEOPISIVO.
Postoji nasa pjesa koja ide ljubav sto spaja tuge i veselja a to smo sinoc i dozivjeli.
Okrecemo se sad premijer ligi BIH koju cemo opet osvojiti ako se nasi dragi pitari ne uozbilje jer drugog konkurenta nemamo oni sto misle da ce ova ekipa pasti i da nece imati motiva grdno se varaju jer to vise nisu igraci koji su na zalasku karijere vec tek pocinju a pojacanja koja su ekstra brza i motiricki jos bolja i imaju pravo nastupa ce samo dodati ovoj ekipi dodatni vjetar u ledja.
Tako za sve ove sto nas pljuju i proklinju na njihovu zalost izalzimo jos jaci a najbolje tek slijedi ali nije jos za javnost.
Pozdrav i komsijama da se i oni malo vesele jos od gola turaka protiv hrvata nisu ovako sretni bilo ali opet to vise govori o njihovom kompleksu.Znak da si na dobrom putu.
Ma ej znaš šta!?
Jutros ustao Bgm na posao sa gorkim ukusom u ustima koliko sam syeban bio kad sam legao nakon 120+ minute i penala.... Ybt fkt je ovo sinoć bila takva prilika za BH klupski fudbal. A ove što se slade ispadanju ja mogu da kažem da je sramota što se javljaju, okej ako mrziš i to ostavi za sebe, ali nemoj nama tersati koji navijamo za "BH PREDSTAVNIKA" i nemoj da mi govoriš da smo izdajnici! Uvijek sam govorio i sad ponavljam da ako smo rivali u državi, valjda majku mu kad se predstavlja država i liga trebamo svi biti podrška našem klubu jer predstavlja i nas!!!
Kao sto mi je ostalo u sjecanju ali to su i druga vremena kad nije bilo nacionalisticke mrznje kad je Zeljo primio gol od Videotona stari uvijek pricao kako su svi u drzavi navijali za Zelju cak i razbilo se te veceri par predmeta od stakla ,jednostavno kaze svi smo bili za jedno.Sad su druga vremena ali mi je i golemo kolika je podrska bila,stvarno hvala svima od srca.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
DamirT
Postovi: 13958
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la DamirT » 26 avg 2022, 17:39

Ma sumnjam da bi Zrinjski dobio iste protivnike ko Slovan.Jer je Slovan bio u drugom sesiru a Zrinjski bi bio u trecem.Al sinoc sam bas bio ko popisan kad Ramirez dade gol.Yebem ti srecu usr.anu.Da hocu dozivit da udje neki nas tim u grupnu fazu,pa mogu umrijet komotno
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2022/23

Post Postao/la Antipolitika3 » 26 avg 2022, 17:41

Lewy21 je napisao/la:
26 avg 2022, 17:36
Željo bi prolaskom protiv Viktorije Plzen 2013, a i Standarda 2015 imao odličnu šansu za grupnu fazu, ali šta je tu je, popušio si zapravo tek onda kad te takvo nešto sjebe, pa staneš. Zaradili ste pare, stvorili atmosferu, nama nesposobnim pokazali da se može, vidjet ćemo šta će biti dalje.

@Antipolitika3
Broj? Sad na ovoj slici vidim da su vam dali dosta stolica.
Malo manje od 1200 karata smo dobili a sektori su bili ispunjeni.
Bilo je dosta raje i medju njihovom publikom sto su isli mimo navijaca pogotovo dijaspore.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, AvantiBL, benko21, Kamaga11 i 72 gosta.