Ko ispada iz m:tel Premijer lige BiH?

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Ko ispada iz m:tel Premijer lige BiH?

Post Postao/la DaVinci » 24 maj 2023, 14:26

Mozemo li se sloziti da bi bilo najbolje da Sloga u ovom grupnjaku ispadne ... bolje im je da ulazu u rukomet neg' sto bacaju pare u bunar radi sezone, dvije PL nogoloptanja... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

zaostrog
Postovi: 804
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Ko ispada iz m:tel Premijer lige BiH?

Post Postao/la zaostrog » 24 maj 2023, 15:12

Ja bih volio da Sloboda dobije i nekako se iščupa, ali sumnjam da će se to desiti. Nekako mi tu sve miriše na neki X, ili eventualno na pobjedu Želje kada ovi krenu naprijed. S druge strane, ne vjerujem da će Leotar uopšte nešto spektakularno pokušavati, svjesni su da je gotovo.

Eh sad, ovo ostalo, u slučaju da Sloboda dobije. Vjerujem da će Tuzla uzeti bod(ove) Zrinjskom. To mi je zicer. Pitanje je samo da li bi im 1 bio dovoljan. Sloga će isto uzeti makar bod Borcu, a vjerovatno i sva 3 ukoliko bude trebalo. A s druge strane, ne vidim motiv ni kod Veleža i Sarajeva. Helem, čak i ako Sloboda dobije, meni se čini da se moraju nadati kuhanju sa Tuzlom.

montolivo18
Postovi: 816
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: Ko ispada iz m:tel Premijer lige BiH?

Post Postao/la montolivo18 » 24 maj 2023, 15:22

zaostrog je napisao/la:
24 maj 2023, 15:12
Ja bih volio da Sloboda dobije i nekako se iščupa, ali sumnjam da će se to desiti. Nekako mi tu sve miriše na neki X, ili eventualno na pobjedu Želje kada ovi krenu naprijed. S druge strane, ne vjerujem da će Leotar uopšte nešto spektakularno pokušavati, svjesni su da je gotovo.

Eh sad, ovo ostalo, u slučaju da Sloboda dobije. Vjerujem da će Tuzla uzeti bod(ove) Zrinjskom. To mi je zicer. Pitanje je samo da li bi im 1 bio dovoljan. Sloga će isto uzeti makar bod Borcu, a vjerovatno i sva 3 ukoliko bude trebalo. A s druge strane, ne vidim motiv ni kod Veleža i Sarajeva. Helem, čak i ako Sloboda dobije, meni se čini da se moraju nadati kuhanju sa Tuzlom.
Nama odgovara remi u utakmici Zrinjski-City jer čisto sumnjam da oni mogu više od toga. Imali bi isti broj bodova kao mi ako pobijedimo, tako da bi ostali u PL zbog boljeg međusobnog. Što se tiče utakmice Velez-Posušje, meni je svejedno jer ne očekujem ništa. Što se tiče utakmice Sloga-Borac, isto se može reći. Međutim, očekujem da Sarajevo pobijedi. Pa majka mu stara, jedan od Varešanovića je i kod nas. :njanjanja:

Neutralan75
Postovi: 12
Pridružen/a: 23 maj 2023, 14:00
Kontakt:

Re: Ko ispada iz m:tel Premijer lige BiH?

Post Postao/la Neutralan75 » 28 maj 2023, 11:25

Ne znam ko ispada,ali sam siguran da će danas Leotar dobiti. Tako da danas vrlo lako da u Tuzli sloboda slavi,a da Željo neće tugovati 🤔

Avatar
club21
Postovi: 1810
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Ko ispada iz m:tel Premijer lige BiH?

Post Postao/la club21 » 28 maj 2023, 12:50

Leotar i sloboda ispadaju.
Borac ce pustiti a velez se nece ni oznojiti a nisu ni u losim odnosima. Tuzla itekako moze dobiti al mislim da od boda nece moci zrinjski je jednostavno prejak i sa drugom postavom.

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: Ko ispada iz m:tel Premijer lige BiH?

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 28 maj 2023, 19:01

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
17 apr 2023, 18:14
Po kvaliteti trebali bi Sloga i Leotar al posto se Vico pita vjerovatno Sloboda i Leotar
Prognoza od 17.04 :thumbup:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, Bistriksg, Direktorcic, Kamaga11, supervizor i 60 gostiju.