Premijerligaški treneri

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 26 maj 2011, 23:02

dzenan01 je napisao/la:Mislim da nepravedno zapostavljate našeg GVARDIOLU - MIRZU VAREŠANOVIĆA !
Mirza KING :D
Ma iskreno meni je Husref papak,al je bio dobar trener @rosas napisa da mu je vrh karijere Sarajevo apsolutno se slazem.
Trenutno ima par dobri trenera,tri onako klasicna Vlado Jagodic,Dragan Jovic,Baka i jedan klasicni saner Amar Osim,a moramo se prisjetiti i velikog,lucidnog trenera Travnika Nedzada Selimovica ima staz frajer kao da je Alex Ferguson :D
svoj ti pos'o !

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la dzenan01 » 26 maj 2011, 23:09

Grbavica moj zivot je napisao/la:
dzenan01 je napisao/la:Mislim da nepravedno zapostavljate našeg GVARDIOLU - MIRZU VAREŠANOVIĆA !
Mirza KING :D
Ma iskreno meni je Husref papak,al je bio dobar trener @rosas napisa da mu je vrh karijere Sarajevo apsolutno se slazem.
Trenutno ima par dobri trenera,tri onako klasicna Vlado Jagodic,Dragan Jovic,Baka i jedan klasicni saner Amar Osim,a moramo se prisjetiti i velikog,lucidnog trenera Travnika Nedzada Selimovica ima staz frajer kao da je Alex Ferguson :D
A šta je ovoj dvojici vrh karijere do sada ??? Borac i zrinjski ? Giganti, svaka čast :roll:
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 26 maj 2011, 23:22

dzenan01 je napisao/la:
Grbavica moj zivot je napisao/la:
dzenan01 je napisao/la:Mislim da nepravedno zapostavljate našeg GVARDIOLU - MIRZU VAREŠANOVIĆA !
Mirza KING :D
Ma iskreno meni je Husref papak,al je bio dobar trener @rosas napisa da mu je vrh karijere Sarajevo apsolutno se slazem.
Trenutno ima par dobri trenera,tri onako klasicna Vlado Jagodic,Dragan Jovic,Baka i jedan klasicni saner Amar Osim,a moramo se prisjetiti i velikog,lucidnog trenera Travnika Nedzada Selimovica ima staz frajer kao da je Alex Ferguson :D
A šta je ovoj dvojici vrh karijere do sada ??? Borac i zrinjski ? Giganti, svaka čast :roll:
Pa realno,niko nije od njih otiso iznad nase lige a i nebi mogo,evo Vlade sad na mjestu selektora vidjet cemo kako ce se snaci ;)
svoj ti pos'o !

Sirenje
Postovi: 49
Pridružen/a: 08 maj 2011, 00:22
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la Sirenje » 26 maj 2011, 23:42

Ja znam ko ima najlijepseg i najpametnijeg trenera :D :D :D

Osim bez konkurencije, Jovic je dobar isto, po meni je Ibrakovic kur.ac od trenera zna samo seljacki loziti igrace

Nedzad Selimovic: Zeljo nema sta da traazi na Grbavici :D

Avatar
zlaya_tm87
Postovi: 745
Pridružen/a: 10 jan 2010, 23:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la zlaya_tm87 » 26 maj 2011, 23:47

najljespi trener stvarno nas mrzi, uspio je okrenuti Velez protiv Zelje, mrznju Celik - Zeljo digao na next level :mrgreen: , koga li ce poslije preuzeti :lol:
Jer si jedan jedini, jer si nepobjedivi!

Sirenje
Postovi: 49
Pridružen/a: 08 maj 2011, 00:22
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la Sirenje » 26 maj 2011, 23:49

zlaya_tm87 je napisao/la:najljespi trener stvarno nas mrzi, uspio je okrenuti Velez protiv Zelje, mrznju Celik - Zeljo digao na next level :mrgreen: , koga li ce poslije preuzeti :lol:
Nek preuzme Sarajevo, pa sta bi tek tad bilo :O :D

Avatar
zlaya_tm87
Postovi: 745
Pridružen/a: 10 jan 2010, 23:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la zlaya_tm87 » 26 maj 2011, 23:51

nadat' se da necemo nikada saznati :mrgreen: sarajevo je za njega ipak nedostizno a bojim se i da je prelijep :lol:
Jer si jedan jedini, jer si nepobjedivi!

Sirenje
Postovi: 49
Pridružen/a: 08 maj 2011, 00:22
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la Sirenje » 26 maj 2011, 23:53

zlaya_tm87 je napisao/la:nadat' se da necemo nikada saznati :mrgreen: sarajevo je za njega ipak nedostizno a bojim se i da je prelijep :lol:
Pravi Mirzin nasljednik ovaj kosica, a o ljepoti Ibrakovica ne treba nista govoriti, sve je receno :D

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la dino lj » 27 maj 2011, 00:34

mma_hz je napisao/la:mislim da ovdje mjesta ima i Husref Musemic ...BH Premijer liga sa Sarajevom i 3 predkolo lige prvaka (ispadanje od dinamo kijeva) takodzer uspjeo je da izbaci tada dosta jacu cesku sigmu u kupu uefa i da izbori cuveni remi u istanbulu protiv besiktasa 2:2!!osvojen kup BIH 2002 sa Sarajevom ..
Husref je napravio odlicne rezultate sa vama kao i Amar kod nas i za mene su licno solidni kao i Jovic,Jagodic,Odovic i jos neki,ali mislim da su svi ovi nasi treneri prosjecni(ne podcjenjujem ih nego govorim u kontekstu nekih angazmana vani) i da mogu postizati rezultate samo ovdje kod nas, objektivno nemaju kvalitet da bi mogli voditi neki kvalitetniji Evropski klub .Husref vec odavno ne radi nista a i Amar se bas nije nesto proslavio vani ioako je u Japanu osvojio kup ali se odmah sljedece godine borio za opstanak sa Jef jun. ali za nase uslove su odlicni i treba ih zadrzati jer sa kakvim igrackim kadrom se raspolagali rezultati koje su postizali su i predobri i svaka im cast na tome.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la FCS-FCS » 27 maj 2011, 09:40

Rosas7 je napisao/la:
FCS-FCS je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:mislim da ovdje mjesta ima i Husref Musemic ...BH Premijer liga sa Sarajevom i 3 predkolo lige prvaka (ispadanje od dinamo kijeva) takodzer uspjeo je da izbaci tada dosta jacu cesku sigmu u kupu uefa i da izbori cuveni remi u istanbulu protiv besiktasa 2:2!!osvojen kup BIH 2002 sa Sarajevom ..
ma jok ba haveru onaj je najbolji
hau jes nou . frst period vas gud bat skond haf period not gud
hebo majku cuj baka nepismeni najbolji...
pa taj ti je vodio reprezentaciju i bio na pragu odlaska na veliko natjecanje...
a kad ce je husref vodit,hoces da ti ja kazem nikad
vrh trenerske kariere mu je sarajevo ;) ;)
vodio je iFaruk Hadzibegic i repku i FCS
i jel to mjerilo
daj ne budali

Avatar
admir_ze1982
Postovi: 203
Pridružen/a: 16 avg 2009, 21:17
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la admir_ze1982 » 19 jun 2011, 18:28

Ne moze se bas pretjerano pricati o nekim trenerskim velicinama, ali kad se uzme rejting kluba koji su vodili i neki rezultati u BiH ili EU okvirima slovo bi se svelo na par ljudi i to redom :

1. Gdin Jovic Dragan ( odlican u Travniku, izvrstan u Zrinjskom u BiH i Euro okvirima)

2. Gdin Osim Amar ( simpatisali ga ili ne Zeljo s njim i s nekim drugim na kupi nije ista ekipa ma ko igrao na terenu, a uz to ocito je da ima jak lobi i visoke menadzerske sposobnosti)

3. Gdin Musemic Husref ( Sarajevo, Olimpic, Celik, sasvim dobri rezultati)

4. Gdin Stojnic Velimir ( kadetska repka , Kozara, Borac BL, jako uspjesan trener )

5. Gdin Blaz Sliskovic ( veliki laf i trener)

a ako ce mo o 'TRENERSKOM ODRONU"

onda svakako BRANIMIR TULIC, IVO ISTUK, DEMIR HOTIC ako mu to bijese ime...
$ " & се ?, " " $ се $, " ? ватре " $, $ " нов " $, о " зато " ', о " ? % ", " " % ? $ ? ја њу, " ', " & " & свог ...

Avatar
KreKre
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la KreKre » 06 jul 2011, 17:20

Vinko Marinovic je skoro počeo trenersku karijeru nakon zapažene igračke, a i u njoj je počeo dobro, dobro radi sa mladim igracima, mislim da ce biti od njega nesto i kao trenera... nije se dzaba govorilo da bi mogao borac preuzeti...
www.fkkozara.net

Avatar
The Maniacs '87
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 jun 2011, 22:51
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la The Maniacs '87 » 14 jul 2011, 00:46

AMAR AMAR OSIM OSIM
Željo do groba Života mi moga !

F.K.Željezničar 1921
The Maniacs 1987

Zgembo Adislić
Postovi: 180
Pridružen/a: 07 jul 2011, 16:56
Lokacija: Ilidža
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la Zgembo Adislić » 18 jul 2011, 15:11

admir_ze1982 je napisao/la:Ne moze se bas pretjerano pricati o nekim trenerskim velicinama, ali kad se uzme rejting kluba koji su vodili i neki rezultati u BiH ili EU okvirima slovo bi se svelo na par ljudi i to redom :

1. Gdin Jovic Dragan ( odlican u Travniku, izvrstan u Zrinjskom u BiH i Euro okvirima)

2. Gdin Osim Amar ( simpatisali ga ili ne Zeljo s njim i s nekim drugim na kupi nije ista ekipa ma ko igrao na terenu, a uz to ocito je da ima jak lobi i visoke menadzerske sposobnosti)

3. Gdin Musemic Husref ( Sarajevo, Olimpic, Celik, sasvim dobri rezultati)

4. Gdin Stojnic Velimir ( kadetska repka , Kozara, Borac BL, jako uspjesan trener )

5. Gdin Blaz Sliskovic ( veliki laf i trener)

a ako ce mo o 'TRENERSKOM ODRONU"

onda svakako BRANIMIR TULIC, IVO ISTUK, DEMIR HOTIC ako mu to bijese ime...
samo bi ispred bake stavio Gdina Milomira Odovića... spasio je pola ekipa od ispadanja, zamjenio Osima a onda otjeran iz Želje.. al i dalje je mislim Željovac :D Sin mu je u Želji... Po meni jedan od najboljih TRENERA (Amar nije samo trener :D Amar je i više od toga :D )
je li ravno ovo? je li ravno?

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la shaman7 » 18 jul 2011, 16:12

Avdo Kalajdzic

nem73
Postovi: 824
Pridružen/a: 08 maj 2009, 23:16
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la nem73 » 18 jul 2011, 16:25

vdoa dobar? :D
ROĐENI BRATO

(VEDRAN PULJIC 1985-2009)

Ipswich Town F.C.

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la bagra » 18 jul 2011, 17:26

Meni je najbolji onaj sto je dobio prvi profi licencu od svih trenera u nasoj ligi :D :D :D :D
Limvo Likce

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la shaman7 » 18 jul 2011, 18:17

nem73 je napisao/la:vdoa dobar? :D
to je bilo ironično. Sada ozbiljno, MIRZA mi je trenutno najjaci, dosao je u velez, mislim da ce napuniti stadion 6.8. raja se vec lozi, ima i onih koji vole klub opasno (sto su uvijek tu), zato ocekujem rezultat.

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 20 jul 2011, 09:15

admir_ze1982 je napisao/la:Ne moze se bas pretjerano pricati o nekim trenerskim velicinama, ali kad se uzme rejting kluba koji su vodili i neki rezultati u BiH ili EU okvirima slovo bi se svelo na par ljudi i to redom :

1. Gdin Jovic Dragan ( odlican u Travniku, izvrstan u Zrinjskom u BiH i Euro okvirima)

2. Gdin Osim Amar ( simpatisali ga ili ne Zeljo s njim i s nekim drugim na kupi nije ista ekipa ma ko igrao na terenu, a uz to ocito je da ima jak lobi i visoke menadzerske sposobnosti)

3. Gdin Musemic Husref ( Sarajevo, Olimpic, Celik, sasvim dobri rezultati)

4. Gdin Stojnic Velimir ( kadetska repka , Kozara, Borac BL, jako uspjesan trener )

5. Gdin Blaz Sliskovic ( veliki laf i trener)

a ako ce mo o 'TRENERSKOM ODRONU"

onda svakako BRANIMIR TULIC, IVO ISTUK, DEMIR HOTIC ako mu to bijese ime...
Ivo Ištuk je dobar trener, sa puno boljim rezultatima od nekih gore pobrojanih tipa Stojnić. Neigra se PL zadnjih 5 godina.

Avatar
elSaik
Postovi: 1100
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: Premijerligaški treneri

Post Postao/la elSaik » 20 jul 2011, 10:00

Amar Osim je osvojio 3 titule i 3 kupa u BiH. Plus što je osvojio i kup u Japanu, ali ćemo se sada držati samo PLBiH. Zaista ne vidim po kojem osnovu taj čovjek nije daleko najbolji trener. Doduše, kad vidim da ti je Ivo Ištuk "trenerski odron" pokajem se što uopšte repliciram.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lobudaraczapamcenje i 70 gostiju.