Idealnih 11 Premijer lige....

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 20 mar 2014, 22:15

franklampard8 je napisao/la:
ŠB_Fidelis je napisao/la:Svaka tebi cast na misljenju, ali apsolutno je neozbiljno praviti bilo kakav ''idealni tim'' ove lige bez Wagnera u prvom sastavu, pogotovo ove sezone, to je obicna cinjenica. To covjek moze samo gledati i uzivati jos malo uzivo u igracu kakvog Premijer liga nece skoro vidjeti.
Pa dobro druze nije Rudi Völler...
:lol: :lol: :lol: upravo tako. Ali sto jest lik zasluzuje da se postavi u prvih 11 lige
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

bezze
Postovi: 614
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la bezze » 20 mar 2014, 22:16

Ko je bolji od wagnera ? Bilbija,Selim,Okić ? Haha

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 20 mar 2014, 22:17

Mislim da sam sasvim jasno naglasio Premijer liga. ;) To sto VI iz toga izvlacite neke desete price ili usporedbe, to je vasa stvar, citajte sta vam se pise.
Smatram da je 11 godina u Premijer ligi, bezbroj golova, asistencija, genijalnih poteza i u konacnici ovosezonska forma i briga za svoje tijelo da u 36oj godini bude prvi strijelac lige i ponajbolji igrac iste sve rekla o kakvoj se velicini OVE lige radi, i to jasno svojim igrama u ovoj sezoni i demonstrira, kao i stotinu puta prije toga. Na osnovu cega smatras da to mozes osporiti?

Mislim, nebitno u potpunosti, sami napuhujete sada moju izjavu van proporcija iz nekakvog ''humora'', no kao sto rekoh, izostaviti ga iz neke ''idealne momcadi'' OVE lige je jednostavno neozbiljno i nemoguce za opravdati, nista vise. Toliko. ;)
...Život za Široki...

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la Buu » 20 mar 2014, 22:21

bezze je napisao/la:Ko je bolji od wagnera ? Bilbija,Selim,Okić ? Haha
Zajko Zeba
NO PYRO NO PARTY

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la franklampard8 » 20 mar 2014, 22:22

Buu je napisao/la:
bezze je napisao/la:Ko je bolji od wagnera ? Bilbija,Selim,Okić ? Haha
Zajko Zeba
Senad Hadžifejzović
1946

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 20 mar 2014, 22:24

Ti si svjestan da se prica o ovoj sezoni?

Doduse, upitno je i inace. Dzaba se i seljakao gdje god je stigao. Dzaba ga se i Osim odrekao, bit ce, glup covjek.
Dvije sezone, tri mozda, svakako, ali sveukupno gledajuci - ne. Sto bi rekao kolega, ''moje misljenje''.

Uostalom, pogledajmo Zebu u 30oj godini, pogledajmo Wagnera u 36oj. Jebga, nema se sta pricati tko je bolji u ovom momentu, odnosno tko je ''idealnih 11 Premijer lige'', a upravo to je valjda tema, a ne imaginacija pojedinaca ili nekakve povijesne usporedbe.
...Život za Široki...

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la franklampard8 » 20 mar 2014, 22:27

ŠB_Fidelis je napisao/la:Ti si svjestan da se prica o ovoj sezoni?

Doduse, upitno je i inace. Dzaba se i seljakao gdje god je stigao. Dzaba ga se i Osim odrekao, bit ce, glup covjek.
Dvije sezone, tri mozda, svakako, ali sveukupno gledajuci - ne. Sto bi rekao kolega, ''moje misljenje''.

Uostalom, pogledajmo Zebu u 30oj godini, pogledajmo Wagnera u 36oj. Jebga, nema se sta pricati tko je bolji u ovom momentu, odnosno tko je ''idealnih 11 Premijer lige'', a upravo to je valjda tema, a ne imaginacija pojedinaca ili nekakve povijesne usporedbe.
Offtopic je, ali mene interesuje sta je nesretnika zadrzalo 8 godina u BiH … :roll:
1946

Avatar
habib
Postovi: 661
Pridružen/a: 09 mar 2014, 22:12
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la habib » 20 mar 2014, 22:28

Upravu je fidelis wagner je definitivno ponajbolji igrac ove lige zadnju deceniju
habib

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 20 mar 2014, 22:30

11 sezona. I koljeno. Imao je dvije probe sa tadasnjim ruskim prvoligasima, trebao je ici za Baianom, medjutim magnetnom rezonancom mu je ustanovljeno da ima kronicni problem sa koljenom (uostalom to isto je operirao i sada na stanci ove sezone i vraca se upravo poslije jos jedne operacije koljena, ako te zanima) i nijedan ozbiljan klub nije htio riskirati s takvom ozljedom. Medjutim, gdje je Rusija, gdje je BiH...
On se s tim pomirio, produzio ugovor, skrasio u Širokom Brijegu zajedno sa obitelji, gdje mu i djeca idu u skolu, odrastaju vec godinama i sve, a nama ispalo super jer je ipak bio vise vremena zdrav nego ozlijedjen, i to bi bilo to.
Ako je bas relevantno.
Al jaako mlad ti meni i neupucen djelujes za raspravu toga tipa, pa evo, da ne ispane da ja nesto pretjerujem ili sto vec, ja cu samo ponoviti svoju originalnu poantu i to ce biti to : neozbiljno je napraviti bilo kakvu idealnu momcad ove lige, ove sezone, kako hoces, bez Wagnera. To nije neko misljenje, to je obicna logika, cinjenica.
...Život za Široki...

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la franklampard8 » 20 mar 2014, 22:37

ŠB_Fidelis je napisao/la:11 sezona. I koljeno. Imao je dvije probe sa tadasnjim ruskim prvoligasima, trebao je ici za Baianom, medjutim magnetnom rezonancom mu je ustanovljeno da ima kronicni problem sa koljenom (uostalom to isto je operirao i sada na stanci ove sezone i vraca se upravo poslije jos jedne operacije koljena) i nijedan ozbiljan klub nije htio riskirati s takvom ozljedom. Medjutim, gdje je Rusija, gdje je BiH...
On se s tim pomirio, produzio ugovor, skrasio u Širokom Brijegu zajedno sa obitelji, gdje mu i djeca idu u skolu, odrastaju vec godinama i sve, a nama ispalo super jer je ipak bio vise vremena zdrav nego ozlijedjen, i to bi bilo to.
Ako je bas relevantno. Al jaako mlad ti meni i neupucen djelujes za raspravu toga tipa, pa evo, da ne ispane da ja nesto pretjerujem ili sto vec, ja cu samo ponoviti svoju originalnu poantu i to ce biti to : neozbiljno je napraviti bilo kakvu idealnu momcad ove lige bez Wagnera. To nije neko misljenje, to je obicna logika, cinjenica.
Druze, moje pitanje nije bilo nikakvo "podbadanje". Ja samo pitam jer nisam upucen. Znam da je imao problema sa koljenom, ali nisam znao da je to bilo presudno u ostanku u BiH. Takodjer mislim da bi trebao shvatiti da je ovo moje misljenje, ali nije ni bitno. I molim te nemoj komentarisati nesto u sto nisi upucen (koliko ko ima godina i slicno)
1946

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 20 mar 2014, 22:38

Ma u redu je, rekoh imas pravo na misljenje, cuj, sto da ne, cisto kazem da je meni neozbiljno izostaviti, evo ako nista drugo i van svih osobnih preferencija, prvog strijelca lige i jednog nadasve kompletnog igraca koji moze igrati sve pozicije u veznom redu, a i napadaca posto je i to igrao uspjesno, iz neke ''udarne momcadi''. Nista vise. Pozdrav.
...Život za Široki...

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la franklampard8 » 20 mar 2014, 22:40

ŠB_Fidelis je napisao/la:Ma u redu je, rekoh imas pravo na misljenje, cuj, sto da ne, cisto kazem da je meni neozbiljno izostaviti, evo ako nista drugo i van svih osobnih preferencija, prvog strijelca lige i jednog nadasve kompletnog igraca koji moze igrati sve pozicije u veznom redu iz neke ''udarne momcadi''. Nista vise. Pozdrav.
Ja ga jednostavno ne "mirisem" kao igraca i to je to. Pozdrav.
1946

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 20 mar 2014, 22:41

Mirise ga klub ti zato, ta zabio mu je golova i golova dosad. :) Sala mala, al true story. ;) Zivio.
...Život za Široki...

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la Buu » 20 mar 2014, 22:42

Covjek pita ko je bolji od Wagnera, Zajko Zeba. To sto tebi nije, tvoj problem.
Zebe je ljencuga, igra onoliko koliko mu se i igra. Kad se umori odmori, kad ga iznerviraju uvali ga bez problema i usuti citav stadion. Kad motivisan udje napravi 5 asistencija, 1 euro gol, i od odbrane pravi budale
NO PYRO NO PARTY

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 20 mar 2014, 22:47

Nemam ja s tim problema. :) Cisto smatram da tu i profesionalizam i konstantnost igra ulogu, a tu je Wagner ispred, kao sto rekoh, uzmi samo gdje je gorenavedeni zadnjih par sezona, tko ga se sve odrekao i iz kojih razloga, a gdje je Wagner u 36oj (ej, 36oj) da dominira ligom, jednostavno, a isto tako nema nikakve posebne razlike u kvaliteti ta dva igraca. Po tehnickom znanju, igrackom umijecu i sl., to su dva jako slicna igraca, s tim da Wagner igra strasnu obranu u odnosu na Zebu i moze igrati vise pozicija, odnosno smatram ga zahvalnijim momcadskim igracem, sto je obicna cinjenica, pa makar samo zbog njegovog karaktera i pristupa igri.
Da ti danas pravis momcad, nastranu godine, da li bi uzeo nekoga tko se toliko seljakao, ocito s razlogom, tko je macak u vreci (iako naravno fantastican igrac takodjer, no nije u tome samo poanta) i potencijalni uzrocnik sukoba u svlacionici i nemira ili nekoga tko je jednostavno konstantno uvijek u najmanju ruku dobar, plus profesionalac od glave do pete.

Mislim, suvisno uopce za pricati, MENI, a sad, to sto ljudi imaju razlicito misljenje, Boze moj, to je sasvim OK, no ja Wagnera ne bi mijenjao ni za jednog igraca u ligi, privilegija ga je bila gledati ovih 8 godina u dresu svoga kluba.

Mislim da je zaista bilo dosta vise na tu temu.
Zadnja izmjena: ŠB_Fidelis, dana/u 20 mar 2014, 23:00, ukupno mijenjano 2 puta.
...Život za Široki...

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la Titova-Juga » 20 mar 2014, 22:48

Zajebi ti takve igrače, takvi su po meni KA-RINA a ne igrači. Kojoj to ekipi na svijetu treba jedan takav.
Evo ti primjer Balotellija u Milanu, čovjek je neviđeni talenat, ali bez znoja nema ništa druže. Ni pikado se više ne igra da se ne oznojiš.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
GangstaX
Postovi: 306
Pridružen/a: 11 mar 2014, 10:47
Lokacija: Compton

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la GangstaX » 21 mar 2014, 10:17

Idealnih 11 lige?
Evo: Delač (Sarajevo) - Stanić (Željezničar), Torlak (Olimpik), Brekalo (Vitez), Kvesić (Željezničar)- Grahovac (Borac), Jajalo (Sarajevo) - Stojčev (Sarajevo) - Smajić (Olimpik), Duljević (Olimpik) - Hodžić (Željezničar)
Miske no. 1
Emir Spahić = Smetljar Kikser Jado, kabadahijica od 60 kila
Begović-Mujdža, Šunjić, Zukanović (???), Kolašinac-Medunjanin, Bešić, Lulić-Pjanić-Ibišević, Džeko

Cuspajz
Postovi: 888
Pridružen/a: 30 dec 2009, 20:41
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la Cuspajz » 21 mar 2014, 10:26

Buu je napisao/la:Covjek pita ko je bolji od Wagnera, Zajko Zeba. To sto tebi nije, tvoj problem.
Zebe je ljencuga, igra onoliko koliko mu se i igra. Kad se umori odmori, kad ga iznerviraju uvali ga bez problema i usuti citav stadion. Kad motivisan udje napravi 5 asistencija, 1 euro gol, i od odbrane pravi budale
da se razumijemo vagner je za zebu igracina ,svaka cast zebi na pojedinim utakmicama ali u velikim je uvijek zakazivao i nestajao sa terena dok je ovaj drugi uvijek najbolji bio,vagner je sarajevo natrpao toliko tekmi ,nama zabijao golove dok sa druge strane zeba je uspio samo jednom promasiti prazan gol protiv sarajeva i to je to

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la aS_Roma » 21 mar 2014, 10:27

slika

Klupa: Avdukic, Wagner , Dzidic, Stojkic, Simeunovic, Velkoski, Tomic, Okic

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la InatSilanBosanski » 21 mar 2014, 10:29

GangstaX je napisao/la:Idealnih 11 lige?
Evo: Delač (Sarajevo) - Stanić (Željezničar), Torlak (Olimpik), Brekalo (Vitez), Kvesić (Željezničar)- Grahovac (Borac), Jajalo (Sarajevo) - Stojčev (Sarajevo) - Smajić (Olimpik), Duljević (Olimpik) - Hodžić (Željezničar)
Ako se gleda za ovu sezonu, pa kako uvrstit Delača? Kako Kvesu uvrstit? Jajalo ima 3 odigrane utakmice.Smajic je bio povrijedjen..
Sve u svemu i ja se slazem za Wagnera, za ovu ligu je prekuco i to davno, steta sto nije gdje otis'o za vece pare.I bez njega ne moze biti idealnih 11 ;)

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: benko21, Cernica22, fks74, Lecler, Paromlinac i 53 gosta.