Idealnih 11 Premijer lige....

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la zrinja05 » 22 apr 2014, 19:44

samoposmatram je napisao/la:Crni Crnov... Moja greska izvinjavam se.
Crnov,Crnov nego šta.Plus hrpa asistencija i ogromna trka na sakoj tekmi.
Bekić- prvi dio odličan a u drugom malo igrao.Po mojim informacijama Bekić je već novi igrač Sarajeva.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la samoposmatram » 22 apr 2014, 22:54

slika

Klupa:

Avdukic
Zeljkovic
Hodzic
Duljevic
Hebibovic
Stojcev
Grahovac

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la zrinja05 » 22 apr 2014, 23:30

Obradovic?Nije provokacija ali tko je Obradovic i za koga igra?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la zizu1991 » 22 apr 2014, 23:32

Mislim da igra za Radnik iz Bijeljine, ima 9 golova na svom kontu. :kafa:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la Cickoo » 22 apr 2014, 23:38

zrinja05 je napisao/la:Obradovic?Nije provokacija ali tko je Obradovic i za koga igra?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Marko Obradović, 91 godište, igrao nekad u Eupen-u.
003871312

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la samoposmatram » 23 apr 2014, 00:42

Obradovic iz radnika. Momak je zvijer i po meni zasluzuje da bude u prvih 11. Svojim golovima je donijeo devet poena Radniku. Raja iz Vrapcica se sigurno jos sjeca gola koji je zabio u 5-2 utakmici.

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la samosarajvo » 23 apr 2014, 01:45

Ako ćemo gledati isključivo kvalitet igrača (a on se moze prepoznati vrlo lahko) onda se npr Jajalo(ako ćemo realno, najkvalitetniji igrač lige) ,Bilbija, Stojčev a zašto ne i Velkoski tu mogu naći sigurno.Problem sa svim gore navedenim je što su tu polusezonu tek, što su malo varirali sa formom, kako oni tako i kompletna ekipa...
Bilbija je realno top napadač ove lige, dokazao je to odavno.
Stojčev nije igrao puno kod nas ali i ono u Leotaru što je igrao je bilo odlično, dobro ga se sjećam.Iz aviona se vidi da je strašan igrač za naše lige, a evo kako je dobio više slobode to i dokazuje polahko.
O Jajalu je suvišno trošiti riječi, kad mu se igra sa 30% sasvim je solidan za naše lige.U par utakmica dosad (derbi na grbavici, prosla u travniku) je dogurao do 60% i izdominirao je...da li ćemo ikad vidjet 100% od njega u nasoj ligi? sumnjam
Velkoski? Odlican igrač za nase uslove.Bio kapiten jedne od jacih ekipa u makedoniji, cija liga nije slabija od nase.On se i kod nas jako brzo dokazao kao veliko pojačanje.Mislim da bi u naredne 2-3 sezone ako ostane ovdje mogao biti jedan od boljih igrača u ligi.
Uvjeren sam da Sarajevo ima najveći broj kvalitetnih igrača u ligi(Puzigaća,Dupovac,Cimirot,Dejo,Tatomirović...) ali to nije strikntno recept za uspijeh.Većim dijelom sezone smo loše vođeni sa klupe, kiksali smo par puta dosta glupo, u nekim situacijama nismo imali ni sreće...zato smo između ostalog 4 na tabeli.Mada na kraju sezone to moze i izgledati dosta pristojno sa npr osvojenim kupom i nekim 2-3 mjestom u ligi (nije nemoguće, najlaksi raspored imamo ovo do kraja a i favoriti smo u kupu- realno)

Zato ako ćemo gledati cijelu sezonu, konstantnost igrača kao i njihovih ekipa ovo bi bila moja idealna jedanaestorka
-------------Bandović------------------
Stanić---Dupovac--Špikić--Puzigaća
--------------Cimirot--------------------
duljević-------wagner---------crnov
----------Hodzic------Komazec------

klupa: oštraković, hebibović,regoje,tomić,stojčev,velkoski,Nikolić

Objašnjenje za svaku poziciju...

Odbrana
Sarajevo kao ekipa koja je primila najmanje golova (svega 15 - ona tri od borca ne računam) zasluzuje imati golmana i dvojicu od četvorice u odbrani.Dejo je ove sezone u dosta pristojnoj formi, vadio je par puta a nije griješio kako je znao prije.Dupovac igra odlično zaista cijelu sezonu, jedan od naperspektivnijih štopera u PL.Ne kazem da ce biti prvi štoper repke ali uzimajuci u obzir godine,kvalitet i iskustvo koje već posjeduje sigurno je najbolji štoper lige.
Puzigaći je mana bila što nije bio najkonstantniji, zaigrao je tek u 6-7 kolu (kasno došao) i tih 8-9 kola do kraja odradio odlično.Na početku ove sezone se opet malo trazio ali evo pred kraj opet igra odlično.Sve u svemu nekih 60% prvenstva je odigrao dobro i ne vidim boljeg ljevog beka od njega u ligi.Mali Kvesic je sigurno bio najveci talenat tu, da se nije povrijedio napravio bi odličnu karijeru, ali šta je tu je.Ne pada mi na pamet nijedan drugi ljevi bek u ligi trenutno da bi mogao ispred njega.
Stanić igra odličnu sezonu i zasluzuje tu poziciju bez dvojbe.

Vezni red.
Za Cimirota nisam baš siguran i moguće je da je neko iz drugih ekipa koje slabije pratim zasluzio to mjesto prije njega ali ja sam ga stavio iz sljedećeg razloga.Ovu drugu polusezonu kako igra sa Jajalom u paru je zvijer prava.U 92 minuti trči ko navijen, jedan od najspremnijih igrača u ligi, jak u duelu i dosta brz.Sve sto treba imati igrač na njegovoj poziciji.Uz sve to sekunde nije loš sa loptom.Dobrih pasova je dao (Zrinjski) i iznio finih lopti.Jako siguran igrač.Ako bi gledo samo drugi dio sezone tu bi Cimirot bio BEZ DVOJBE.Prvog dijela sezone i forme igrača iz ostalih klubova se baš i ne sjećam pa zato ostavljam mogućnost da neko drugi uleti tu.
Najblizi mi je nekako Tomić.
Duljević,Wagner i Crnov?
Za Wagnera je sve rečeno.Jedan od najboljih igrača PL zadnje vrijeme.Mozda je i bilo boljih/kvalitetnijih od njega (Škoro,Said,Bekrić po meni) ali je on najveći uticaj ostavio jer je tu konstantno.
Crnov je jedan od najzasluznijih za dobre rezultate Zrinjskog ove sezone
Duljević je jedan od najboljih igrača u ligi na svojoj poziciji, uz sve to dosta mlad.Prvu polusezonu je odlično odradio, ovu drugu većinom sjedi na klupi, zato sto nece da produzi ugovor sa Olimpicom pa ga valjda kaznjavaju.

Napad.
Komazec je pokazao svoju klasu, bukvalno je sam drzao Sarajevo u vrhu svojim golovima.14 golova nije malo.
Hodzic...jako dobar igrač, uz sve mlad.Nije dzaba u Liverpoolu.Mada sumnjam da ce ikad zaigrat za njih mislim da će napraviti pristojnu karijeru za našu ligu.


To mi se čini najrealnije u ovih 27. kola i kupa što smo vidjeli do sada.

P.S.
Znam npr. da sam svrstao 5 igrača Sarajeva(iako sam se za Cimija ogradio) a 2 zelje a Zeljo ima 4 boda više.Uzeo sam u obzir i kup ali i cinjenicu da ne moraš imati par odličnih pojedinaca koji su pored kvaliteta i u formi da bi bio prvi.Dovoljno je imati uigranu i pozrtvovanu ekipu(koja posjeduje neki određeni kvalitet naravno) i koja ce naravno biti dobro vođena sa klupe (što mi nismo imali veći dio sezone).

Utic
Postovi: 158
Pridružen/a: 07 maj 2010, 12:31
Lokacija: Grbavica/Hrasno
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la Utic » 23 apr 2014, 08:30

samosarajvo je napisao/la:Ako ćemo gledati isključivo kvalitet igrača (a on se moze prepoznati vrlo lahko) onda se npr Jajalo(ako ćemo realno, najkvalitetniji igrač lige) ,Bilbija, Stojčev a zašto ne i Velkoski tu mogu naći sigurno.Problem sa svim gore navedenim je što su tu polusezonu tek, što su malo varirali sa formom, kako oni tako i kompletna ekipa...
Bilbija je realno top napadač ove lige, dokazao je to odavno.
Stojčev nije igrao puno kod nas ali i ono u Leotaru što je igrao je bilo odlično, dobro ga se sjećam.Iz aviona se vidi da je strašan igrač za naše lige, a evo kako je dobio više slobode to i dokazuje polahko.
O Jajalu je suvišno trošiti riječi, kad mu se igra sa 30% sasvim je solidan za naše lige.U par utakmica dosad (derbi na grbavici, prosla u travniku) je dogurao do 60% i izdominirao je...da li ćemo ikad vidjet 100% od njega u nasoj ligi? sumnjam
Velkoski? Odlican igrač za nase uslove.Bio kapiten jedne od jacih ekipa u makedoniji, cija liga nije slabija od nase.On se i kod nas jako brzo dokazao kao veliko pojačanje.Mislim da bi u naredne 2-3 sezone ako ostane ovdje mogao biti jedan od boljih igrača u ligi.
Uvjeren sam da Sarajevo ima najveći broj kvalitetnih igrača u ligi(Puzigaća,Dupovac,Cimirot,Dejo,Tatomirović...) ali to nije strikntno recept za uspijeh.Većim dijelom sezone smo loše vođeni sa klupe, kiksali smo par puta dosta glupo, u nekim situacijama nismo imali ni sreće...zato smo između ostalog 4 na tabeli.Mada na kraju sezone to moze i izgledati dosta pristojno sa npr osvojenim kupom i nekim 2-3 mjestom u ligi (nije nemoguće, najlaksi raspored imamo ovo do kraja a i favoriti smo u kupu- realno)

Zato ako ćemo gledati cijelu sezonu, konstantnost igrača kao i njihovih ekipa ovo bi bila moja idealna jedanaestorka
-------------Bandović------------------
Stanić---Dupovac--Špikić--Puzigaća
--------------Cimirot--------------------
duljević-------wagner---------crnov
----------Hodzic------Komazec------

klupa: oštraković, hebibović,regoje,tomić,stojčev,velkoski,Nikolić

Objašnjenje za svaku poziciju...

Odbrana
Sarajevo kao ekipa koja je primila najmanje golova (svega 15 - ona tri od borca ne računam) zasluzuje imati golmana i dvojicu od četvorice u odbrani.Dejo je ove sezone u dosta pristojnoj formi, vadio je par puta a nije griješio kako je znao prije.Dupovac igra odlično zaista cijelu sezonu, jedan od naperspektivnijih štopera u PL.Ne kazem da ce biti prvi štoper repke ali uzimajuci u obzir godine,kvalitet i iskustvo koje već posjeduje sigurno je najbolji štoper lige.
Puzigaći je mana bila što nije bio najkonstantniji, zaigrao je tek u 6-7 kolu (kasno došao) i tih 8-9 kola do kraja odradio odlično.Na početku ove sezone se opet malo trazio ali evo pred kraj opet igra odlično.Sve u svemu nekih 60% prvenstva je odigrao dobro i ne vidim boljeg ljevog beka od njega u ligi.Mali Kvesic je sigurno bio najveci talenat tu, da se nije povrijedio napravio bi odličnu karijeru, ali šta je tu je.Ne pada mi na pamet nijedan drugi ljevi bek u ligi trenutno da bi mogao ispred njega.
Stanić igra odličnu sezonu i zasluzuje tu poziciju bez dvojbe.

Vezni red.
Za Cimirota nisam baš siguran i moguće je da je neko iz drugih ekipa koje slabije pratim zasluzio to mjesto prije njega ali ja sam ga stavio iz sljedećeg razloga.Ovu drugu polusezonu kako igra sa Jajalom u paru je zvijer prava.U 92 minuti trči ko navijen, jedan od najspremnijih igrača u ligi, jak u duelu i dosta brz.Sve sto treba imati igrač na njegovoj poziciji.Uz sve to sekunde nije loš sa loptom.Dobrih pasova je dao (Zrinjski) i iznio finih lopti.Jako siguran igrač.Ako bi gledo samo drugi dio sezone tu bi Cimirot bio BEZ DVOJBE.Prvog dijela sezone i forme igrača iz ostalih klubova se baš i ne sjećam pa zato ostavljam mogućnost da neko drugi uleti tu.
Najblizi mi je nekako Tomić.
Duljević,Wagner i Crnov?
Za Wagnera je sve rečeno.Jedan od najboljih igrača PL zadnje vrijeme.Mozda je i bilo boljih/kvalitetnijih od njega (Škoro,Said,Bekrić po meni) ali je on najveći uticaj ostavio jer je tu konstantno.
Crnov je jedan od najzasluznijih za dobre rezultate Zrinjskog ove sezone
Duljević je jedan od najboljih igrača u ligi na svojoj poziciji, uz sve to dosta mlad.Prvu polusezonu je odlično odradio, ovu drugu većinom sjedi na klupi, zato sto nece da produzi ugovor sa Olimpicom pa ga valjda kaznjavaju.

Napad.
Komazec je pokazao svoju klasu, bukvalno je sam drzao Sarajevo u vrhu svojim golovima.14 golova nije malo.
Hodzic...jako dobar igrač, uz sve mlad.Nije dzaba u Liverpoolu.Mada sumnjam da ce ikad zaigrat za njih mislim da će napraviti pristojnu karijeru za našu ligu.


To mi se čini najrealnije u ovih 27. kola i kupa što smo vidjeli do sada.

P.S.
Znam npr. da sam svrstao 5 igrača Sarajeva(iako sam se za Cimija ogradio) a 2 zelje a Zeljo ima 4 boda više.Uzeo sam u obzir i kup ali i cinjenicu da ne moraš imati par odličnih pojedinaca koji su pored kvaliteta i u formi da bi bio prvi.Dovoljno je imati uigranu i pozrtvovanu ekipu(koja posjeduje neki određeni kvalitet naravno) i koja ce naravno biti dobro vođena sa klupe (što mi nismo imali veći dio sezone).
Baš si onako... "realan".
Četiri igrača sarajeva, a vi 4-ti na tabeli. Dva igrača Zelje, a mi drugi na tabeli... govorim za prvih jedanaest.
OK, svi sm mi malo pristrasni na stranu svojih klubova, salim se ja... :D

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la Kevin » 23 apr 2014, 09:19

jesam li ja negdje procitao ili sam sanjao :lol:
da ce sad nekad igrat repka bih protiv selekcije PL BiH? :shifty:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
samocelik
Postovi: 6037
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la samocelik » 23 apr 2014, 10:23

Kevin je napisao/la:jesam li ja negdje procitao ili sam sanjao :lol:
da ce sad nekad igrat repka bih protiv selekcije PL BiH? :shifty:
Čini mi se zadnja sedmica u maju u Gradačcu da se treba igrati.Sad hoće lu biti od toga išta,sami Bog zna :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la samoposmatram » 23 apr 2014, 10:39

Komazec je bio rijetka pojava u Premijer lizi. Da je ostao do kraja, mozda bi sad imao rekord postignutih golova. Njega i Jocu Stokica je vrijedno spomenuti, ali zato sto nisu vise u lizi, sad kad se prvenstvo odlucuje, mozda i nisu za prvih 11. Puzigaca mi se cini kao los igrac. Istina samo na osnovu jedne utakmice. Na Bilinom Polju je svaku loptu sutnuo u out. To jeste sva ciljana dodavanja prema naprijed. Mozda je samo imao jako jako jako los dan. Cimirot je perspektivan, ali nije igrac koji vuce Sarajevo kad je gusto. U tom je Stojcev glavni u timu.

Kvalitet se pokazuje koliko znacis za jedan tim. To jeste kakva je razlika sa pojedincem na terenu i bez njega. Sarajevo bez jednog Puzigace, Cimirota, Bilbije ili Velkoskog nebi bili puno slabiji. Dok bez Stojceva i Dupovca je druga prica.

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la samosarajvo » 23 apr 2014, 16:06

samoposmatram je napisao/la:Komazec je bio rijetka pojava u Premijer lizi. Da je ostao do kraja, mozda bi sad imao rekord postignutih golova. Njega i Jocu Stokica je vrijedno spomenuti, ali zato sto nisu vise u lizi, sad kad se prvenstvo odlucuje, mozda i nisu za prvih 11. Puzigaca mi se cini kao los igrac. Istina samo na osnovu jedne utakmice. Na Bilinom Polju je svaku loptu sutnuo u out. To jeste sva ciljana dodavanja prema naprijed. Mozda je samo imao jako jako jako los dan. Cimirot je perspektivan, ali nije igrac koji vuce Sarajevo kad je gusto. U tom je Stojcev glavni u timu.

Kvalitet se pokazuje koliko znacis za jedan tim. To jeste kakva je razlika sa pojedincem na terenu i bez njega. Sarajevo bez jednog Puzigace, Cimirota, Bilbije ili Velkoskog nebi bili puno slabiji. Dok bez Stojceva i Dupovca je druga prica.
Krenucemo od Puzigaće...već sam napisao da mu je forma varilala, isao je iz krajnosti u krajnost.Ta protiv Celika je jedna od losijih.Zadnje 3-4 igra solidno, i tamo negdje od 8 do 18 kola je igrao jako dobro..ovaj period između i ne baš.

Sarajevo ne bi izgledalo slabije bez npr Velkoskog? Covjek je dao 6 golova u ligi i 1 u kupu..haman svaku tekmu strijelac...mnogo dobar igrač.Dosta bodova nam je donio
Bilbija se kasno probudio ali on je kvalitet ove lige...vidjeli smo dok njega nije islo dali smo 0 golova u 4 tekme, evo kako je njega proradilo 3 tekme 9 golova.I kad ne zabija navlaci po 2 na sebe, odlicno skace i spusta lopte igračima.Njegov kvalitet za ovu ligu je opce poznat.
CImirot? pa jedini igrač kod nas koji trči u veznom redu i koji radi defanzivne zadatke.Primali bi sigurno dosta više golova da njega nije bilo.I nije na zadnjem veznom da vuče ekipu, pogotovo na potpuno defanzivno orjentiranom igraču a svaka ekipa mora imati jednog takvog.Covjek trenutno trči i za sebe i za Jajala, zato njemu prepusta taj ofanzivniji dio.Mada i on je znao dobrih lopti dati i povuci loptu.Da se ponovim, u drugoj polusezoni sam uvjeren da treba biti prvi zadnji vezni lige, gledajuci cijelu sezonu nisam siguran, zato sam ostavio mogucnost pogreške.

@Utic
Kao sto rekoh, imate najtezi raspored i bude li sve pošteno vrlo je moguce(ne kazem da ce se desiti) da na kraju ostanete bez titule (Mozda cak i ispod nas na tabeli)..Uz sve to Sarajevo je u finalu kupa i blizi smo osvajanju mi kupa nego vi titule, ako cemo realno opet.Cak i da na kraju zavrsite drugi a mi 4 uz osvojen kup to je uspješnija sezona za nas.
A isto tako vec sam rekao, nije bitno imati samo najbolja imena za rezultat.Trener,borbenost,malo sreće...sve su to bitni faktori koje Sarajevo veći dio sezone nije imalo a vi jeste

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la anel81m » 23 apr 2014, 16:53

Kevin je napisao/la:jesam li ja negdje procitao ili sam sanjao :lol:
da ce sad nekad igrat repka bih protiv selekcije PL BiH? :shifty:
Kevine pajdo, zar ti da sanjaš repku BiH?Mora da je ti je neka noćna mora bila? :mrgreen:

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la Suljo20002 » 26 avg 2015, 19:34

Delac
Memija Barbaric Stepanov Subic
Ordagic
Wagner Đelmic
Menalo Crnov
Ahmetovic


Ovakvo ja imam viđenje iako nepratim druge timove osim kada igraju sa Slobodom.Neko upuceniji neka me ispravi ako mu se ne sviđa.

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la giannini » 26 avg 2015, 19:47

benko
crnov wagner zakaric
sesar kozulj
subic barbaric stepanov memija
delac
Zadnja izmjena: giannini, dana/u 26 avg 2015, 19:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
maroonGiant
Postovi: 247
Pridružen/a: 04 dec 2012, 10:07
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la maroonGiant » 26 avg 2015, 19:48

Suljo20002 je napisao/la:Delac
Memija Barbaric Stepanov Subic
Ordagic
Wagner Đelmic
Menalo Crnov
Ahmetovic


Ovakvo ja imam viđenje iako nepratim druge timove osim kada igraju sa Slobodom.Neko upuceniji neka me ispravi ako mu se ne sviđa.
Izbaci Barbarica i Crnova i a ubaci Graovca iz zrinjskog i Benku i to bi bila ekipa prvih 5 kola Pl..


zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la zrinja05 » 26 avg 2015, 23:55

Zanimljivo.Svatko ima pravo na svoje misljenje ali da nema nikog iz prvoplasirane ekipe koja nije gola primila 5 kola ... !!??

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

zrinjevac365
Postovi: 201
Pridružen/a: 19 jan 2015, 03:20
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la zrinjevac365 » 27 avg 2015, 02:00

Barbarić? Ili vi ne znate šta je posao defenzivca ili ste prepreviše subjektivni. Jeste li gledali utakmicu sa Čelikom?
Najbolji golmani Delač i Karačić, desno Memija lijevo Subić onda Graovac i Stepanov. A gore ima stvarno mnogo igrača koji su zaslužili biti u prvih 11. Đelmić,Ahmetović,Žižović,Benko,Ikande,Sesar,Radulović,Mahir Karić,Arežina,Wagner... Tako da se baš i ne može odabrati najboljih 11 za ovih 5 odigranih kola. Može se napisati najbolja ekipa imenima, ali to nema veze sa igrom. Ako baš morate sastaviti ekipu budite barem malo objektivni.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Idealnih 11 Premijer lige....

Post Postao/la solinas » 30 avg 2015, 00:13

U prvih 11 zasluzuje biti ahmetovic.

I na klupi ordagic,piric.

Ima i ivetic lijevi bek...mehmedagic...
Ali guraju se ovdje igraci po imenima,starim zaslugama i TD.
Neko Gore dobro napisao.
Rano je za ovo,mozda na polusezoni bice jasnija slika.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brkooo i 52 gosta.