NK GOŠK Gabela

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sony_91 » 17 sep 2010, 12:28

NK GOŠK (gabelski omladinski športski klub) je nogometni klub iz mjesta Gabela u zapadnoj Hercegovini, BiH. Trenutačno se natječu u prvoj ligi F BiH. GOŠK svoje domaće utakmice igra na stadionu Podavala.

slika

Avatar
K.R.C
Postovi: 110
Pridružen/a: 08 avg 2010, 17:07
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la K.R.C » 21 sep 2010, 21:38

a dje ono veliko H u imenu kluba, da neko ne pomisli da nije hrvatski

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sony_91 » 21 sep 2010, 21:47

K.R.C je napisao/la:a dje ono veliko H u imenu kluba, da neko ne pomisli da nije hrvatski
nema kod GOŠK-a H, samo je NK GOŠK Gabela

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 21 sep 2010, 23:34

Tebi to H ne bi trebalo smetati a vidim da ti smeta.Opusti se dečko!!!
Gabela nije u Zapadnoj Hercegovini,to je selo u Čapljini,a Čapljina ne pripada našoj županiji :) :mrgreen:

Dabar
Postovi: 957
Pridružen/a: 27 mar 2010, 11:44
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Dabar » 28 sep 2010, 19:58

Okle tema :D :D :D eno prvi na tablici mogli bi ući i u premier ligu...dosta puta su bili blizu

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la AulleTa » 18 nov 2010, 20:18

[quote="Dabar"]Okle tema :D :D :D eno prvi na tablici mogli bi ući i u premier ligu...dosta puta su bili blizu[/quote

Sjećam se one sezone kada su dosta vremena bili prvi i to ubjedljivo, pa ih na kraju Zvijezda preteče...

Tada su, mislim, bili najbliže Premijer ligi.
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Rosas7 » 25 nov 2010, 15:08

nadam se ulasku goška u premier ligu ,zaslužili su
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 03 mar 2011, 22:42

Drago mi je da po prvi puta,bar se nadam u Premijer ligu ulazi jedan Hrvatski klub.Nasa mala filijala :D :D :D :D

Avatar
SN96_FOREVER
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 okt 2010, 22:21
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la SN96_FOREVER » 03 mar 2011, 23:45

ŠB.TRN je napisao/la:Drago mi je da po prvi puta,bar se nadam u Premijer ligu ulazi jedan Hrvatski klub.Nasa mala filijala :D :D :D :D
ma nema sanse... samo sanjaj.. izgleda da bi Zrinjski mogao sa ovima do godine igrati u drugoj ligi :D
-- Sila Nebeska Bihać --
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 04 mar 2011, 01:27

SN96_FOREVER je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Drago mi je da po prvi puta,bar se nadam u Premijer ligu ulazi jedan Hrvatski klub.Nasa mala filijala :D :D :D :D
ma nema sanse... samo sanjaj.. izgleda da bi Zrinjski mogao sa ovima do godine igrati u drugoj ligi :D
Vidi se da nisi upućen!!!Široki im pomaze da uđu u ligu,dali smo im sad na zimu,dva igrača,direkt otisli u Gabelu,sa Širokim nisu odradili ni trening,odmah otisli na posudbu.GOSK je i do sada mogao uci u premijer ligu ali im to nije bio cilj,vecinom pustali druge na kraju,vjerojatno za pare!!!Sad su odlucili da idu na prvo mjesto iako ja nisam sto posto siguran!!!Dolazite im u Gabelu,kad oni zele nitko ih dole ne moze pobjediti,oni idu Čapljini koja ce raditi za njih a protiv vas,i imaju jos 5 bodova prednosti.Vi mozete uci jedino ako oni odustanu!!! ;) ;) ;) ;)

Avatar
SN96_FOREVER
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 okt 2010, 22:21
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la SN96_FOREVER » 04 mar 2011, 11:26

hehe vidjecemo .. nemoraju oni odustati uopste ako se kod nas neke stvari rijese uskoro ;)
aa najzad ja koliko znam i gledao sam po netu slike od njihovog stadiona.. pa to je ruglo covijece.. kako oni mogu u Premier Ligu s onim stadionom?
-- Sila Nebeska Bihać --
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Dabar
Postovi: 957
Pridružen/a: 27 mar 2010, 11:44
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Dabar » 04 mar 2011, 11:35

SN96_FOREVER je napisao/la:hehe vidjecemo .. nemoraju oni odustati uopste ako se kod nas neke stvari rijese uskoro ;)
aa najzad ja koliko znam i gledao sam po netu slike od njihovog stadiona.. pa to je ruglo covijece.. kako oni mogu u Premier Ligu s onim stadionom?
Što se tiče stadiona je ruglo,ali imaš i u premier ligi bih stadione travnika i još nekih ekipa koji su ruglo i ako ćemo tako svega 3-4 stadiona zadovoljavaju neki kriterij,ali što se tiče goška imaju dobru ekipu....ja sam se iznenadio kad je Široki potpisao Marka Grgića...prije 2-3 sezone jedan od najbolji igrača zagreba,bio junior hajduka,ćiro za njega izjavio da je najveći talenat hnl-a...i mi ga dali gošku na posudbu,a mišljenja sam da bi mogao igrati u nas za 1. sastav,te još jednog argentinca su doveli,evo reći ću ti samo da se zove diego gabriel Jaime i da mu je vrjednost prema transfermarktu 600.000 eura!!!!!uostalom možeš i sam provjeriti

Avatar
Baboon
Postovi: 1281
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Baboon » 04 mar 2011, 16:42

ŠB.TRN je napisao/la:
SN96_FOREVER je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Drago mi je da po prvi puta,bar se nadam u Premijer ligu ulazi jedan Hrvatski klub.Nasa mala filijala :D :D :D :D
ma nema sanse... samo sanjaj.. izgleda da bi Zrinjski mogao sa ovima do godine igrati u drugoj ligi :D
Vidi se da nisi upućen!!!Široki im pomaze da uđu u ligu,dali smo im sad na zimu,dva igrača,direkt otisli u Gabelu,sa Širokim nisu odradili ni trening,odmah otisli na posudbu.GOSK je i do sada mogao uci u premijer ligu ali im to nije bio cilj,vecinom pustali druge na kraju,vjerojatno za pare!!!Sad su odlucili da idu na prvo mjesto iako ja nisam sto posto siguran!!!Dolazite im u Gabelu,kad oni zele nitko ih dole ne moze pobjediti,oni idu Čapljini koja ce raditi za njih a protiv vas,i imaju jos 5 bodova prednosti.Vi mozete uci jedino ako oni odustanu!!! ;) ;) ;) ;)
Ako GOŠK uđe u PLBiH onda je za očekivati da Široki tu ima 6 bodova,kao Željo i Sarajevo protiv Olimpika? :D
Au,kakva će prepucavanja tu da budu :lol:
it's football day

Avatar
SN96_FOREVER
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 okt 2010, 22:21
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la SN96_FOREVER » 04 mar 2011, 21:55

ee jos ne vjerujem da ce GOSK ove sezone u Premier Ligu jer volim Jedinstvo kao oci svoje,.
Neka je GOSK doveo sve te igrace,. gledao sam danas malo na transfermarketu.. imaju dobrih igraca ali opet ja mislim da oni nece ove sezone u Premier Ligu,. Najzad i sve da hoce samo ako se vrati bivsi Predsjednik NK Jedinstvo, Hamdija Abdic Tigar onda nek se GOSK pozdravi sa Premier Ligom :D
-- Sila Nebeska Bihać --
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la neutralan__ » 04 mar 2011, 22:00

imal ko slike od stadiona??
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 04 mar 2011, 22:03

Ne znam sta ima taj zločinac s Goskom i Premijer ligom.Ako ljudi zele u premijer ligu,vi ih ne mozete stici,sve da dovedete ne znam kakve igrače!!!Volim i ja Široki,al ne vjerujem da cemo osvojiti Ligu prvaka za koju godinu,budi malo realan!!!

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la FK Sarajevo » 05 mar 2011, 15:50

ŠB.TRN je napisao/la:Ne znam sta ima taj zločinac s Goskom i Premijer ligom.Ako ljudi zele u premijer ligu,vi ih ne mozete stici,sve da dovedete ne znam kakve igrače!!!Volim i ja Široki,al ne vjerujem da cemo osvojiti Ligu prvaka za koju godinu,budi malo realan!!!
Veci je kriminalac i zlocinac vas Mijo Jelic,toj stoki treba zabraniti da kroci na bilo koji stadion.
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 06 mar 2011, 01:17

FK Sarajevo je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Ne znam sta ima taj zločinac s Goskom i Premijer ligom.Ako ljudi zele u premijer ligu,vi ih ne mozete stici,sve da dovedete ne znam kakve igrače!!!Volim i ja Široki,al ne vjerujem da cemo osvojiti Ligu prvaka za koju godinu,budi malo realan!!!
Veci je kriminalac i zlocinac vas Mijo Jelic,toj stoki treba zabraniti da kroci na bilo koji stadion.
Ajd,vidim da niste kaznili ovoga iz Bihaća,vjerojatno čovjek jedini iz tog kraja,pa ajd ,nek ima netko a nema veze sto je izgovorio riječi za koje Aleksandar,moderator na Premijer ligi daje trajni ban,i svaka mu cast!!!Evo men zanima zasto je Mijo Jelić kriminalac,samo ta a onom ološu Bihaćkom je dokazano da je kriminalac i obični jadnik,sud dokazao!!!! ;) ;) ;) ;)

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la samo_lijevo » 06 mar 2011, 01:54

Opet ce oni prodavati utakmice kao i prije.
Dole ih ne moze dobiti ni man.utd,ali oni redovno dobro odigraju prvi dio sezone i onda kome trebaju bodovi ti i dobiju,posteno. :D
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
NeRi_K
Postovi: 722
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la NeRi_K » 06 mar 2011, 15:37

ŠB.TRN je napisao/la:
FK Sarajevo je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Ne znam sta ima taj zločinac s Goskom i Premijer ligom.Ako ljudi zele u premijer ligu,vi ih ne mozete stici,sve da dovedete ne znam kakve igrače!!!Volim i ja Široki,al ne vjerujem da cemo osvojiti Ligu prvaka za koju godinu,budi malo realan!!!
Veci je kriminalac i zlocinac vas Mijo Jelic,toj stoki treba zabraniti da kroci na bilo koji stadion.
Ajd,vidim da niste kaznili ovoga iz Bihaća,vjerojatno čovjek jedini iz tog kraja,pa ajd ,nek ima netko a nema veze sto je izgovorio riječi za koje Aleksandar,moderator na Premijer ligi daje trajni ban,i svaka mu cast!!!Evo men zanima zasto je Mijo Jelić kriminalac,samo ta a onom ološu Bihaćkom je dokazano da je kriminalac i obični jadnik,sud dokazao!!!! ;) ;) ;) ;)
Sta ti pricas kao jedini covjek iz tog kraja na forumu, pa nije Bihać selendra kao ŠB da ljudi ne znaju dalje od Škripa. Da nije bilo ovoga posranog rata nikad se za vas ne bi ni culo, a nek me banuju ako hoce, nisam nikad lose napisao nesto na ovome forumu, ali morao sam ti odgovoriti provokatoru jedan. Zapamti Bihac nikad nije sam, a hvala Bogu Biscana ima da ga brane. Ti trebas biti banovan provokatoru jedan.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”