NK GOŠK Gabela

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 24 jun 2017, 17:22

Nijedan jedini argument za citavo ovo vrijeme samo stvari u fazonu 'cuo ja od kolege cobana na njivi' :urnebes:

Koliko moras bit poremecen da u jednom komentaru, da bi opravdao NIKAKVU posjecenost, kazes kako ste vi selo sa malim brojem stanovnika u odnosu na Gradacac, a onda u sljedecem komentaru provociras kao Gradacac je selo a Zvijezda seoski klub :rol: E moj imbecilu, sjedni u hlad ne godi ti sunce nikako :rol:

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la crozla » 24 jun 2017, 18:19

theboss_RD07 je napisao/la:Nijedan jedini argument za citavo ovo vrijeme samo stvari u fazonu 'cuo ja od kolege cobana na njivi' :urnebes:

Koliko moras bit poremecen da u jednom komentaru, da bi opravdao NIKAKVU posjecenost, kazes kako ste vi selo sa malim brojem stanovnika u odnosu na Gradacac, a onda u sljedecem komentaru provociras kao Gradacac je selo a Zvijezda seoski klub :rol: E moj imbecilu, sjedni u hlad ne godi ti sunce nikako :rol:
Prati ti seriju b i uzivaj. Sto si se nadovezao Goska? Tvoja liga je Velez, Olimpic, Jajce.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 24 jun 2017, 22:26

Sadrzajan komentar, nema sta. Bas vrijedjanje sa supstancom :urnebes: :urnebes:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Osim13 » 24 jun 2017, 23:49

theboss_RD07 je napisao/la:Nijedan jedini argument za citavo ovo vrijeme samo stvari u fazonu 'cuo ja od kolege cobana na njivi' :urnebes:

Koliko moras bit poremecen da u jednom komentaru, da bi opravdao NIKAKVU posjecenost, kazes kako ste vi selo sa malim brojem stanovnika u odnosu na Gradacac, a onda u sljedecem komentaru provociras kao Gradacac je selo a Zvijezda seoski klub :rol: E moj imbecilu, sjedni u hlad ne godi ti sunce nikako :rol:
Al fakat :tokralju:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la crozla » 25 jun 2017, 00:17

Sustinsko, definitivno, nizerazredni sadrzaj je dovoljan za tebe, kao the bossa, i vise nego.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 jun 2017, 11:50

crozla je napisao/la:Sustinsko, definitivno, nizerazredni sadrzaj je dovoljan za tebe, kao the bossa, i vise nego.
Kako mislis da si dovoljan za mene?

Bezveze se prosipate, prozivate mene kako idem off-topic dok ja samo pisem svoje misljenje o vasem klubu. To sto vama to smeta nije moj problem jbg. A malo pogledajte svoje postove i na osnovu cega me pokusavate vrijedjat, onda skontajte ko zapravo ide u off.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 25 jun 2017, 13:07

theboss_RD07 je napisao/la:Nijedan jedini argument za citavo ovo vrijeme samo stvari u fazonu 'cuo ja od kolege cobana na njivi' :urnebes:

Koliko moras bit poremecen da u jednom komentaru, da bi opravdao NIKAKVU posjecenost, kazes kako ste vi selo sa malim brojem stanovnika u odnosu na Gradacac, a onda u sljedecem komentaru provociras kao Gradacac je selo a Zvijezda seoski klub :rol: E moj imbecilu, sjedni u hlad ne godi ti sunce nikako :rol:
Bosanski panj opet napada.
Pa deset puta sam ti napiso, šta ću ti ja što tebe vrijeđa to što jedno selo od 1500 stanovinka ima veći i uspješniji tim od vas.
Igramo PL, stariji klub,izbacili igrače kakve vi nikad nećete. Što se tiče posjećenosti već sam ti reko kako ćeš izračunati, uzmi broj ljudi koji živi u sredinama pa ćeš vidit.
Igrajte derbi sa TOŠKOM I Slavenom iz Živinica i to vam je puno panjino bosanska.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 jun 2017, 13:23

Ogranicen si ko tor u kojem ti ovce spavaju. Pricas o jednom klubu o kojem blage veze nemas.
Na kraju krajeva taj opis dovoljno govori o nivou tvoje retardacije. Nabija ti kompleks kad god neko spomene rijec 'selo'.
Pretpostavljam da ti je omiljena TV emisija 'ljubav je na selu' :urnebes: :urnebes:

Kreten koji je zaboravio kako mu se stadion zove pametuje o drugim klubovima. :clap: Podavala :rol:

Avatar
GoskGabela
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 25 jun 2017, 13:48

theboss_RD07 je napisao/la:Ogranicen si ko tor u kojem ti ovce spavaju. Pricas o jednom klubu o kojem blage veze nemas.
Na kraju krajeva taj opis dovoljno govori o nivou tvoje retardacije. Nabija ti kompleks kad god neko spomene rijec 'selo'.
Pretpostavljam da ti je omiljena TV emisija 'ljubav je na selu' :urnebes: :urnebes:

Kreten koji je zaboravio kako mu se stadion zove pametuje o drugim klubovima. :clap: Podavala :rol:
Nemas odgovora na gore nabrojano pa onda skrećeš sa teme.
Jadan ste klub koji ovisi o milostinji sda.
Ne boj se ti za nase selo, ja sam ponosan na svoje selo. Vidim ima dosta ljudi iz bosne ,bas iz gradacca dodju pa ovdje rade fasade, ili sjede na trgu u capljini sa motorkama pa cekaju da nekome ispilaju drva za 20km ili slicno. Njima valja Gabela i Capljina, dodji i ti dat cu ti da ometes mi ispred kuce i dobit ces 20 km brnjo :lol: :lol:

Bajram ti je danas, idi slavi sta si skacio foruma i prepucavanja
Nek je sretan :wave:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 jun 2017, 14:08

Pa sta ti trebam odgovorit kad su ti sve tvrdnje neosnovane.
Ne znas ko je ni sta je Zvijezda, ne znas historiju Zvijezde, ne znas legende Zvijezde. Pricas gluposti za Novalica i SDA, za koje sam ti vec objasnio kako stvari stoje, znaci takodjer neosnovano. Samo pokusavas proc glavom kroz zid u pokusajima da me isprovociras. Ali uprazno.

Ako vec hoces da me ubijes tvrdnjom makar daj neki normalan argument, a ne prosipat djecije price tipa 'jooj vasi kod nas rade fasade' :urnebes:
Kad kazem normalan argument to je onaj tipa 'mi igramo PL, vi federalnu'. To je jedina normalna i istinita tvrdnja u brdu gluposti koje si isprosipao dosad.

I slavim, ne brini. Nije mi neki posao uci 5 minuta da tebi odgovorim. Da makar znas raspravljat ili bar provocirat onda bih morao razmisljati sta da odgovorim, dok ovako to ide veoma brzo.

Hvala u svakom slucaju

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 jun 2017, 14:40

Komšija kako ti se da s ovim likom raspravaljati vidis da je ograničen ko balkon.

Potpis ti je po mjeri samo što si toliko tup da ćeš vjerovatno uvijek ostati na selu.
I da zabio ti Tzavelas seljački...
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Penaltiky » 25 jun 2017, 15:00

Čuj GOŠK institucija za Zvijezdu a GOŠK ima 5 sezona i 196 bodova manje u PL, Zvijezda ima 1,23 boda po tekmi dok GOŠK ima 1,05. Zvijezda ima više pobjeda u PL nego GOŠK nastupa. Od vas su gori samo Mladost VO i Bosna V. Zvijezda vas šije i u Federalnoj sa prosjekom od oko 54 na vaših 50 bodova. Zaključal vi ste mudo za Zvijezdu.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
GoskGabela
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 25 jun 2017, 15:48

theboss_RD07 je napisao/la:Pa sta ti trebam odgovorit kad su ti sve tvrdnje neosnovane.
Ne znas ko je ni sta je Zvijezda, ne znas historiju Zvijezde, ne znas legende Zvijezde. Pricas gluposti za Novalica i SDA, za koje sam ti vec objasnio kako stvari stoje, znaci takodjer neosnovano. Samo pokusavas proc glavom kroz zid u pokusajima da me isprovociras. Ali uprazno.

Ako vec hoces da me ubijes tvrdnjom makar daj neki normalan argument, a ne prosipat djecije price tipa 'jooj vasi kod nas rade fasade' :urnebes:
Kad kazem normalan argument to je onaj tipa 'mi igramo PL, vi federalnu'. To je jedina normalna i istinita tvrdnja u brdu gluposti koje si isprosipao dosad.

I slavim, ne brini. Nije mi neki posao uci 5 minuta da tebi odgovorim. Da makar znas raspravljat ili bar provocirat onda bih morao razmisljati sta da odgovorim, dok ovako to ide veoma brzo.

Hvala u svakom slucaju
Svaki argument koji sam napisao stoji
1. Gošk igra PL, a vi Federalnu - točno
2. Gošk je stariji od Zvijezde - točno
3. Gošk je izbacio igrače tipa Andrija Anković i Nikica Jelavić, Zvijezda nikad ni blizu takve igrače - točno
4. Posjećenost isto tako u odnosu na broj ljudi koji zivi u toj sredini odakle je klub puno smo ispred vas :thumbup:
5. Dan danas ovisite o novcima koje vam da opcinska SDA ili firme pod njihovim patronatom
Penaltiky je napisao/la:Čuj GOŠK institucija za Zvijezdu a GOŠK ima 5 sezona i 196 bodova manje u PL, Zvijezda ima 1,23 boda po tekmi dok GOŠK ima 1,05. Zvijezda ima više pobjeda u PL nego GOŠK nastupa. Od vas su gori samo Mladost VO i Bosna V. Zvijezda vas šije i u Federalnoj sa prosjekom od oko 54 na vaših 50 bodova. Zaključal vi ste mudo za Zvijezdu.
Evo ga jos jedan indijanac na temi
Pa sve to sto si napisao ima recimo Celik u odnosu na Velež
Znaci li to da je celik veci klub od veleza?
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Penaltiky » 25 jun 2017, 15:50

nema četiri puta nit ima u pro ligama općenito, indijanac nemoš poredit odnos GOŠK Zvijezda koji igraju zajedno ligu i mogu se susretatj nekih zadnjih 12-13 godina za razliku od Veleža i Čelika koji su oko 40-50 godina zajedničke lige igrali. A za Nikića ste zaslužni u PM
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 25 jun 2017, 15:53, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 jun 2017, 15:52

Pustite budalu nek sam piše nije bitan.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 jun 2017, 17:39

GoskGabela je napisao/la:Svaki argument koji sam napisao stoji
1. Gošk igra PL, a vi Federalnu - točno
2. Gošk je stariji od Zvijezde - točno
3. Gošk je izbacio igrače tipa Andrija Anković i Nikica Jelavić, Zvijezda nikad ni blizu takve igrače - točno
4. Posjećenost isto tako u odnosu na broj ljudi koji zivi u toj sredini odakle je klub puno smo ispred vas :thumbup:
5. Dan danas ovisite o novcima koje vam da opcinska SDA ili firme pod njihovim patronatom
samo cu ti odgovarat po brojevima.
1. ok, vec sam rekao da je to uredno
2. potpuno nebitna informacija. Zvijezda je preko 80 godina starija od RB Leipziga, pa sta?
3. Ešef Jašarević, Nikola Nikić
4.
slika
slika
slika
slika
Jbg brate, onda mora da smo New York za tu tvoju Gabelu..
5. Nije istina. Klasican primjer, kako sam rekao, lupanja u prazno.
Ako vec toliko forsiras da je istina, onda dokazi.

Ne znam sta ti zapravo nabija tolike komplekse.. To sto smo vas 2007/08 ostavili 20 bodova iza sebe ili to sto vam se klub 1926 zvao FK Seljačka Sloga?
sviunapad1010 je napisao/la:
Ma sta ima veze, sa ovakvima je najlakse

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 25 jun 2017, 18:17

Penaltiky je napisao/la:Čuj GOŠK institucija za Zvijezdu a GOŠK ima 5 sezona i 196 bodova manje u PL, Zvijezda ima 1,23 boda po tekmi dok GOŠK ima 1,05. Zvijezda ima više pobjeda u PL nego GOŠK nastupa. Od vas su gori samo Mladost VO i Bosna V. Zvijezda vas šije i u Federalnoj sa prosjekom od oko 54 na vaših 50 bodova. Zaključal vi ste mudo za Zvijezdu.
ne bih ulazio u vasa prepucavanja , ali usporedit gošk koji je dao jednog olimpijskog pobjednika u nogometu kad se to cijenilo na razini osvajanja svjetskog prvenstva , i zvijezdu gradačac je smijesno .

najveci klubovi regije 30 godina dolaze na turnir tom covjeku u cast .

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 25 jun 2017, 18:24

zasto sam usao na temu , ono vidjeno jucer je lose , trebaju vam bar 3 -4 pojacanja ako je cilj ostanak u ligi . sretno .

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 jun 2017, 18:37

Pa smjesnije je to sto uopste odredjujete velicinu kluba po "starosti", broju izbacenih igraca, a ne po uspjesima, pobjedama i slicno.
Ko zna, mozda u nasoj skoli fudbala igra buduci Ronaldo i sta sad? Automatski Zvijezda postaje najveci klub u drzavi? :urnebes:

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la High » 25 jun 2017, 18:57

Bajram šerif mubarek olsun.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: begla, denimen99, dime, fanatik19, Grk1234, kleja, laszlo, Maradona10, Pablo11, TefalTava, Vanja8 i 58 gostiju.