NK GOŠK Gabela

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la FliX » 26 sep 2018, 20:52

GoskGabela je napisao/la:Miševi izišli iz rupa, dočekali pet minuta hahah, šabani uskoro će te bit popišani
Naredni je čelik,slijedi vam tura opet
:lol: :thumbdown: :shh:

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la zenica1985 » 26 sep 2018, 21:00

Dabogda ispali i Feđa Dudic silio se prema Čeliku prosle sezone sada ga Celik doveo do ruba.
Robijasi 1988

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 27 sep 2018, 09:26

Da ti se samo nasmijem derpe mali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Zenicanin988 » 27 sep 2018, 15:45

Fedja :wave:
Nisi ti sam, treći si :urnebes:
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
GoskGabela
Postovi: 547
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 01 okt 2018, 11:23

Šabani sa sela Zeničkih slavite bod iz Gabele k'o da je sa Santiago Bernabea.
Sami vaši upisi ovdje dokazuju koliki vam je kompleks nabilo jedno selo na jugu Hercegovine :clap:
I ove godine ispadate upamtite to :njanjanja:
Mi dobivamo i Želju i Sarajeva u Sarajevu a vi zavirite u vašu povijest pa vidite kada ste zdanji put to uradili :D

Mačka opet šamara :D
Ni sudija nije pomogao Želji, sraman jedanesterac je suđen, a moćni portali šute , objektivnost na nivou :urnebes:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 01 okt 2018, 11:37

GoskGabela je napisao/la:Šabani sa sela Zeničkih slavite bod iz Gabele k'o da je sa Santiago Bernabea.
Sami vaši upisi ovdje dokazuju koliki vam je kompleks nabilo jedno selo na jugu Hercegovine :clap:
I ove godine ispadate upamtite to :njanjanja:
Mi dobivamo i Želju i Sarajeva u Sarajevu a vi zavirite u vašu povijest pa vidite kada ste zdanji put to uradili :D

Mačka opet šamara :D
Ni sudija nije pomogao Želji, sraman jedanesterac je suđen, a moćni portali šute , objektivnost na nivou :urnebes:
Slavimo sve sto dolazi od hercegovacki skutora :mrgreen: nesto slicno kao kad od **** dobijes poklon :tralala:

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la drakensang » 01 okt 2018, 11:43

Kompenzacija za Rodina i nista vise

Avatar
GoskGabela
Postovi: 547
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 01 okt 2018, 11:54

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
GoskGabela je napisao/la:Šabani sa sela Zeničkih slavite bod iz Gabele k'o da je sa Santiago Bernabea.
Sami vaši upisi ovdje dokazuju koliki vam je kompleks nabilo jedno selo na jugu Hercegovine :clap:
I ove godine ispadate upamtite to :njanjanja:
Mi dobivamo i Želju i Sarajeva u Sarajevu a vi zavirite u vašu povijest pa vidite kada ste zdanji put to uradili :D

Mačka opet šamara :D
Ni sudija nije pomogao Želji, sraman jedanesterac je suđen, a moćni portali šute , objektivnost na nivou :urnebes:
Slavimo sve sto dolazi od hercegovacki skutora :mrgreen: nesto slicno kao kad od **** dobijes poklon :tralala:
Kad se u Gabeli igro nogomet još 1919 glavna vam je zanimacija bila kamena sa ramena i guzenje koza, doduse to vam je i sad glavna atrakcija :wave:
cao drugoligasi :wave:
drakensang je napisao/la:Kompenzacija za Rodina i nista vise
Super, onda dobijamo i Zrinjskog naredno kolo
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la drakensang » 01 okt 2018, 16:40

Zrinjskom cete pustit jer ste filijala ,realno. A sa zeljom ste se nagodili, realno. Nemam korisi ni od njednih ni od drugih, samo realno kazem. Volio bih da ostsnete u ligi simpaticni ste mi :)

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la semcho » 01 okt 2018, 16:41

drakensang je napisao/la:Zrinjskom cete pustit jer ste filijala ,realno. A sa zeljom ste se nagodili, realno. Nemam korisi ni od njednih ni od drugih, samo realno kazem. Volio bih da ostsnete u ligi simpaticni ste mi :)
Samo realno

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Dena94 » 01 okt 2018, 16:47

drakensang je napisao/la:Zrinjskom cete pustit jer ste filijala ,realno. A sa zeljom ste se nagodili, realno. Nemam korisi ni od njednih ni od drugih, samo realno kazem. Volio bih da ostsnete u ligi simpaticni ste mi :)
Vi ste druga liga, realno.
The Nobles ⚔

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GradKamena2 » 01 okt 2018, 17:23

drakensang je napisao/la:Zrinjskom cete pustit jer ste filijala ,realno. A sa zeljom ste se nagodili, realno. Nemam korisi ni od njednih ni od drugih, samo realno kazem. Volio bih da ostsnete u ligi simpaticni ste mi :)
Nama ce pustit ,a mi cemo im vratit bodove tako sto ce te ih vi prodat u iducoj utakmici.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la drakensang » 01 okt 2018, 20:47

Dena94 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:Zrinjskom cete pustit jer ste filijala ,realno. A sa zeljom ste se nagodili, realno. Nemam korisi ni od njednih ni od drugih, samo realno kazem. Volio bih da ostsnete u ligi simpaticni ste mi :)
Vi ste druga liga, realno.
A vi ste realno dobili svoje, al samo realno :) Stanite stanite mrtav covjek :)

Avatar
GoskGabela
Postovi: 547
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 01 okt 2018, 21:54

drakensang je napisao/la:Zrinjskom cete pustit jer ste filijala ,realno. A sa zeljom ste se nagodili, realno. Nemam korisi ni od njednih ni od drugih, samo realno kazem. Volio bih da ostsnete u ligi simpaticni ste mi :)
Realno vas smo guzili i guzit cemo, realno ste druga liga dje i pripadate, realno ste politicki isprdak sda mostar koja vas drzi i ugasili bi se da nema njih, realno nam ga mozete posipu :wave: ono realno samo kazem

p.s kako smo se nagodili sa sarajevom ove godine x na kosevo ,a prosle pobjeda :lol: :lol:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la drakensang » 02 okt 2018, 00:09

Realno vam je ovo najveci uspjeh u postojanju kluba,igranje tal premijer lige. realno pogledaj veceru u megamarktu, zar bi pola sdpa, sbba, dfa doslo na veceru koju organizuje"sda mostar" sumnjam jel de :) Aj sad odo, ne znam ato se raspravljam sa nekim ko je postao klub 2005. Aj zdrao, ono nekog guzilo hahaha

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Dena94 » 02 okt 2018, 00:13

drakensang je napisao/la:
Dena94 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:Zrinjskom cete pustit jer ste filijala ,realno. A sa zeljom ste se nagodili, realno. Nemam korisi ni od njednih ni od drugih, samo realno kazem. Volio bih da ostsnete u ligi simpaticni ste mi :)
Vi ste druga liga, realno.
A vi ste realno dobili svoje, al samo realno :) Stanite stanite mrtav covjek :)
Ja tu nisam nista dobio. A ovdje pricamo o nogometu, ako ima kakih problema nacemo se nasamo i nemoj nosit palice i kamenja (RA starter pack)
The Nobles ⚔

Avatar
GoskGabela
Postovi: 547
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 02 okt 2018, 09:18

drakensang je napisao/la:Realno vam je ovo najveci uspjeh u postojanju kluba,igranje tal premijer lige. realno pogledaj veceru u megamarktu, zar bi pola sdpa, sbba, dfa doslo na veceru koju organizuje"sda mostar" sumnjam jel de :) Aj sad odo, ne znam ato se raspravljam sa nekim ko je postao klub 2005. Aj zdrao, ono nekog guzilo hahaha
Gle čuda dogodine slavimo sto godina
1919-2019 .
Realno bez sda bi se ugasili,je.bo li vas podvelezac salem maric i semso hasic.
Izbacili smo vas vec jednom iz lige,ako dodjete i opet cemo :tralala:

Vasa prepucavanja nastavite negdje drugo, ne na ovoj temi. Istok vs zapad :wave:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Sheyi
Postovi: 12144
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Sheyi » 17 nov 2018, 16:26

Je li potpisao mali iz Kalesije? Momak je strašan egzekutor, iako se dosad bavio nogometom više amaterski, uopšte na treninge nije išao, jer je radio u jednoj firmi bukvalno da bi izdržavao porodicu, iz prve je dolazio na utakmice, fudbal mu i nije bio u prvom planu, ali ovaj bum prošle sezone kada je bio najbolji strijelac, te ovih 14 golova iz 10 utakmica u ovoj polusezoni su dobra preporuka, mislim da kod vas uz mnogo bolje uslove može napraviti velike stvari, dobili ste dobro pojačanje, bez imalo pretjerivanja.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12144
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Sheyi » 12 mar 2019, 02:51

Sheyi je napisao/la:Je li potpisao mali iz Kalesije? Momak je strašan egzekutor, iako se dosad bavio nogometom više amaterski, uopšte na treninge nije išao, jer je radio u jednoj firmi bukvalno da bi izdržavao porodicu, iz prve je dolazio na utakmice, fudbal mu i nije bio u prvom planu, ali ovaj bum prošle sezone kada je bio najbolji strijelac, te ovih 14 golova iz 10 utakmica u ovoj polusezoni su dobra preporuka, mislim da kod vas uz mnogo bolje uslove može napraviti velike stvari, dobili ste dobro pojačanje, bez imalo pretjerivanja.
Evo njegov gol je gol kola ovaj vikend. :D

Avatar
GoskGabela
Postovi: 547
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 14 apr 2019, 23:59

Koze danas nisu imale sanse,jednostavno smo Real za njih.opet "sjajna" brojka gostujucih navijaca na stadionu haha.
Idemo hrabro do ostanka
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22 i 22 gosta.