Olimpik Sarajevo

Moderator/ica: Mokroguz

arhimed89
Kontakt:

Re: Olimpic Sarajevo

Post Postao/la arhimed89 » 26 maj 2013, 13:33

p.s.Sretno danas robijasima na Otoci.Neka tekma bude regularna i nadam se da sudija nece obiljeziti danasnji susret. Ako u fer i korektnoj utakmici Celik dobije,neka im je sa srecom u evropi.I jedna i druga ekipa imaju po 90 minuta i ko pokaze vise zelje taj zasluzuje da ide dalje.Sasvim je uredu da neko podrzava jedan ili drugi klub i sasvim je normalno da podrzavajuci jedan ne trebamo i ne moramo svim silama mrziti i zeljeti sve najgore drugom klubu.
Edin Dzeko..Amel Tuka..Mirza Teletovic..Asmir Begovic..Vedad Ibisevic..Emir Spahic..Muhamed Besic..Sabahudin Delalić..

DdIiNnOo
Kontakt:

Post Postao/la DdIiNnOo » 26 maj 2013, 13:42

Moj ti arhimede , svi bi mi voljeli ili bar vecina da tog nebude sto si naveo u prijasnjem postu , ali yebe nas uvijek (sa obje strane) ta manjina , citaj "mangupa" ! Rivalstva je uvijek bilo i nadam se da ce ga biti uvijek , ali u granicama , sto uvijek nije lako iskontrolisati ! jbg , balkan , BiH itd itd . Bice bolje valjda !

Guvo
Kontakt:

Post Postao/la Guvo » 26 maj 2013, 14:11

Gavrane ti si Boga mi bolestan lik ili haluciniras.
Ja sam dosao na temu Olimpica, a na vasoj nisam pisao nista niti cu jer ste u ovoj euforiji isto kao da je cimburijada.
A tvoje nije da odredujes koje odakle nego.se uhvati Jagodica i cimbura popusti ljude s bolesnim komentarima, previse dopustas sebi.
Odleprsaj sad u skokovima, a oko 7 te nece biti nigdje, ili ce ti biti kriv komitet, a mozda i medvjed na nebu:)
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Alipasino
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 26 maj 2013, 14:13

Vidio sam jaku grupu vukova sad prodzose bili u cevabdzinici ima ih garantujem preko 8 ali ipak posto dolaze iz cevabdzinice znaci da su siti tako da robijasi ne moraju da brinu da ce ih neko napast ili jos gore ujest.

plava_pruga
Kontakt:

Post Postao/la plava_pruga » 26 maj 2013, 14:49

Joj ovih Zeničana, čim neko ne navija za njihov tim, odmah pojma nema. Pa da vam nema Vlade Jagodića, završili bi k'o Sloboda. Čitam na prošloj stranici piše da je Željo dobio Čelika na Bilinom uz pomoć sudija, pa jel vas sramota? To je ona klasična priča, kad ne možeš biti bolji, skrivi na sudije, a niđe veze, regularna utakmica bila.
Danas navijam za Olimpic, prvenstveno jer su iz Sarajeva i volio bih da vidim 3 sarajevska kluba u Evropi, ali ako pobjedi Čelik isto će mi biti drago, jer dugo nisu igrali Evropu, red je. Samo da bude sve fer i korektno.
Što se tiče trećeg kandidata za Evropu, Borca, oni nisu zaslužili da idu, zbog prikazanih partija u drugoj polusezoni.
G A Z I
Željo sve do pobjede

Istocnjak
Kontakt:

Post Postao/la Istocnjak » 26 maj 2013, 15:37

Olimpiče sretno danas, pa Olimpic ako ode u Evropu postaje jedan od standardnih klubova u vrhu BH nogometa, a vjerujem da se nebi ni brukao u Evropi, samim tim dobija i navijaca standardnih koliko toliko...

Olimpic do pobjede!!!
Volim te Željo!

Elegant
Kontakt:

Post Postao/la Elegant » 26 maj 2013, 18:27

Ne moze ovaj OlimiC meda, ja sam mislio da ce oni ubacit u brzinu i osigurati sebi europu.

Jadno igraju Celik zasluzeno vodi 0:2.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Sapunaru28
Kontakt:

Post Postao/la Sapunaru28 » 26 maj 2013, 18:44

NEma Evrope za OlimpiC

sajo10
Kontakt:

Post Postao/la sajo10 » 26 maj 2013, 18:45

Sami pali sami se ubili...
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Sapunaru28
Kontakt:

Post Postao/la Sapunaru28 » 26 maj 2013, 18:48

Jos nemaju dosta dobru kontrolu u Klubu. Bacu poene protiv GOSK, NK Zvijezdu itd

arhimed89
Kontakt:

Post Postao/la arhimed89 » 26 maj 2013, 18:55

Sasvim zasluzeno celik protutnjao Otokom.Jos su dobro i prosli.Emocije i moje zelje na stranu al ovakav Olimpik nije zasluzio igrati evropu.Ostvario se najgori moguci scenario koji sam i predvidio,pobjeda Borca u Gabeli,tako da ce i Celik vjerovatno ostati kratkih rukava iako su nakon ove odlicne utakmice zasluzili evropu.Predstoji nam sacekati ponedjeljak pa vidjeti sta ce sa licencom biti,ali iskreno bi volio da tim koji bude izborio evropu na terenu ne bude uskracen za istu.

p.s.Jagodic je za ovog trenera Olimpika doktor nauka
@sapunaru
bacao je i Celik,ovo je bilo 1 na 1 i igraci Celika su dokazali kako se zaraduje plata.U Olimpiku imaju sigurno medju najboljim platama u ligi a prema ovom pokazanom to je daleko od onog koliko pruzaju,..
Edin Dzeko..Amel Tuka..Mirza Teletovic..Asmir Begovic..Vedad Ibisevic..Emir Spahic..Muhamed Besic..Sabahudin Delalić..

suhakrpa
Kontakt:

Post Postao/la suhakrpa » 26 maj 2013, 19:01

Utakmica je prosla u fer i korektnoj atmosferi i to je bilo najvaznije. Olimpic danas nije imao svoj dan i Celik je zasluzeno slavio. Steta sto se sve ovako poklopilo, jer vise volim da idete vi u Evropu nego Borac, ali sta je tu je.

Nasi su opet posustali kad je bilo najpotrebnije i cini mi se da taj problem domaceg terena dosta nas koci. Imamo dobru ekipu, kvalitetne igrace, perspektivnog mladog trenera, ali opet nismo uspjeli doci do cilja. Jedina nada nam je da za "zelenim stolom" izadjemo u Evropu, mada o tome ne zelim ni razmisljati.

Celik ima sjajnu ekipu i ukoliko ovi momci ostanu na okupu uz Vladu Jagodica ce dogodine biti u borbi za titulu.

zamorano
Kontakt:

Post Postao/la zamorano » 26 maj 2013, 19:01

Samo da pitam MANIJAKE ko je ono kvalitetniji ČELIK ili Olimpik??? Sve se vidjelo...Svaka čast ČELIK...Evropa nije izborena,al je OBRAZ SACUVAN:::PONOS GRADA! Olimpik solidan,na momente dobar...
::::SAMO ČELIK::::

Steelman
Kontakt:

Post Postao/la Steelman » 26 maj 2013, 19:28

Danas je bila jedna korektna utakmica, lijepa atmosfera i borba između dva tima za neke evropske utakmice. Nije se poklopilo ni vama ni nama, ali to je fudbal i nadam se da će u budućnosti u našoj ligi biti više ovakvih utakmica.

Olimpicu želim više sreće drugi put u borbi za evropska natjecanja.
Baš Čelik!

Bijeljina055
Kontakt:

Post Postao/la Bijeljina055 » 26 maj 2013, 19:43

arhimed89 je napisao/la:Sasvim zasluzeno celik protutnjao Otokom.Jos su dobro i prosli.Emocije i moje zelje na stranu al ovakav Olimpik nije zasluzio igrati evropu.Ostvario se najgori moguci scenario koji sam i predvidio,pobjeda Borca u Gabeli,tako da ce i Celik vjerovatno ostati kratkih rukava iako su nakon ove odlicne utakmice zasluzili evropu.Predstoji nam sacekati ponedjeljak pa vidjeti sta ce sa licencom biti,ali iskreno bi volio da tim koji bude izborio evropu na terenu ne bude uskracen za istu.

p.s.Jagodic je za ovog trenera Olimpika doktor nauka
@sapunaru
bacao je i Celik,ovo je bilo 1 na 1 i igraci Celika su dokazali kako se zaraduje plata.U Olimpiku imaju sigurno medju najboljim platama u ligi a prema ovom pokazanom to je daleko od onog koliko pruzaju,..

Poslije utakmice sa Radnikom rekao sam da Olimpic nema igru odnosno da ne znaju igrati pod pritiskom,ali eto neki poput pabiza su tvrdili kako je to sve lagano bez umaranja ,ali ocigledno da je nedostatak kvaliteta u pitanju,kako u fizickom tako i u psihickom smislu.

Buu
Kontakt:

Post Postao/la Buu » 26 maj 2013, 19:44

Vise srece drugi put
NO PYRO NO PARTY

Pacov

Post Postao/la Pacov » 26 maj 2013, 19:45

Buu je napisao/la:Vise srece drugi put

Kako si nam Buu ? :lol: Sta velis na utakmicu ? :lol:
SDA BIH
BAKIRA NAJVOLIM
RADONCIC DOBAR

Mancini
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 26 maj 2013, 19:50

Nije Čelik toliko bolji koliko je Olimpic loš.A igrači bez karaktera,bijednici,svejedno većini kako će odigrati.Ako ne znaš barem se bori,trči,obični plaćenici.Otjeraju 13 a dovedu 10 igrača i hoće uigranu ekipu.Ovdje je najmanji problem trener.Ako neko od igrača čita da zna da su jadnici pravi.A znaju se ovdje advokati javljati.Šta kažete isti na ovo danas?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

zenica1985
Kontakt:

Post Postao/la zenica1985 » 26 maj 2013, 19:55

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Istocnjak je napisao/la:Olimpiče sretno danas, pa Olimpic ako ode u Evropu postaje jedan od standardnih klubova u vrhu BH nogometa, a vjerujem da se nebi ni brukao u Evropi, samim tim dobija i navijaca standardnih koliko toliko...

Olimpic do pobjede!!!
Robijasi 1988

open
Kontakt:

Post Postao/la open » 26 maj 2013, 20:31

Moje čestitke Zeničanima na zasluženoj pobjedi. Vukovi, nisu bili ni V od Vukova danas. Život teče dalje.

Odgovori

Natrag na “FK Olimpik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.