Sarajevo vs Željezničar (opcenito)

England
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Željezničar (opcenito)

Post Postao/la England » 02 nov 2014, 17:16

Aragonu posebno cestitam na pobjedi, dao je sebe, napravio je vise od Adžema.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Aragon
Kontakt:

Post Postao/la Aragon » 02 nov 2014, 17:24

England je napisao/la:Aragonu posebno cestitam na pobjedi, dao je sebe, napravio je vise od Adžema.

Hvala drug, iskrenu cestitku uvije cijenim. I ja ci tebi cestitati kad bude razloga za to :)
"Znaš kako ti je to - rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju"

amerosm
x 9
Kontakt:

Post Postao/la amerosm » 02 nov 2014, 17:32

Zalosno da su i Manijaci i HZ dopustili da neki IDIOTI od 15 godina otjeraju sa stadiona i ono malo normalne raje sto je ostalo...

Zar je potrebno da roditelji izvode djecu sa stadiona u 30 minuti ? Gdje su te vodje pa da oni umjesto policije premlate ove IDIOTE i sa jedne i druge strane sto traze svjesno belaj ?
"My Favorite Ring is Always the Next One"

FaraonTM
Kontakt:

Post Postao/la FaraonTM » 02 nov 2014, 17:36

Čestitam Sarajevu na pobjedi.

Utakmica gledljiva to prekida, poslije toga čisti prosjek. Odbrana nas je opet koštala bodova, a mogla je i katastrofe da nije Antolovića.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

SinBosanski

Post Postao/la SinBosanski » 02 nov 2014, 17:42

amerosm je napisao/la:Zalosno da su i Manijaci i HZ dopustili da neki IDIOTI od 15 godina otjeraju sa stadiona i ono malo normalne raje sto je ostalo...

Zar je potrebno da roditelji izvode djecu sa stadiona u 30 minuti ? Gdje su te vodje pa da oni umjesto policije premlate ove IDIOTE i sa jedne i druge strane sto traze svjesno belaj ?

Sta imaju Manijaci s tim sto su horde dosle s namjerom da prave belaj !? onako realno, uzme li se u obzir da je prije tekme topovski udar pao pored Bandovica, a ovaj se po automatizmu odmah poceo valjati to je jedini incident ako se moze istim nazvati od strane Manijaka, sa druge strane imao si divljacke atake na zastitare, cupanje zastitne mreze, bacanja baklji u dio tribine gdje su bili Zeljovci, gadjanje specijalaca svim i svacim, gadjanje Zeljinih igraca pri izvodjenju kornera i slobodnih udaraca itd. sve od strane hordi, tu treba traziti krivca i odgovorne za danasnje nerede, konacna i zadnja je disciplinske pa cemo vidjeti ...

Armala
Kontakt:

Post Postao/la Armala » 02 nov 2014, 17:43

SinBosanski je napisao/la:
amerosm je napisao/la:Zalosno da su i Manijaci i HZ dopustili da neki IDIOTI od 15 godina otjeraju sa stadiona i ono malo normalne raje sto je ostalo...

Sta imaju Manijaci s tim sto su horde dosle s namjerom da prave belaj !? onako realno, uzme li se u obzir da je prije tekme topovski udar pao pored Bandovica, a ovaj se po automatizmu odmah poceo valjati to je jedini incident ako se moze istim nazvati od strane Manijaka, sa druge strane imao si divljacke atake na zastitare, cupanje zastitne mreze, bacanja baklji u dio tribine gdje su bili Zeljovci, gadjanje specijalaca svim i svacim, gadjanje Zeljinih igraca pri izvodjenju kornera i slobodnih udaraca itd. sve od strane hordi, tu treba traziti krivca i odgovorne za danasnje nerede, konacna i zadnja je disciplinske pa cemo vidjeti ...

Momci,nemojmo se praviti ludi. Svi znamo da na vasem djelu sjevera danas nisu bili samo simpatizeri vec momci sa juga koji tamo ne smiju otici. I moralo je do ovoga doci

Evolution87
Kontakt:

Post Postao/la Evolution87 » 02 nov 2014, 17:50

@TeaM87 javi seeee, javi seeeee :mrgreen:
Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

maroonGiant
Kontakt:

Post Postao/la maroonGiant » 02 nov 2014, 17:52

"Djeca i starci " :roll: su prvi počeli da gađaju naše navijače poslije gola nkž. Tako se slavi pogodak ? Kasnije kad su HZ izrevoltirani počeli vraćati, ulijeće murija na tribinu i još više izazivaju revolt kod Hordi Zla. Na tribinama lekcija iz udžbenika, na terenu demoliranje "radničkog" kluba, na kraju su i dobro prošli mogli su još koji primiti. Vaso Miskin Crni apsolviran, idemo dalje, vidimo se do slijedećeg karanja na Hasetu :wave: .
P.S. **** želju Saraj'voo oooo :opaopa: .

plavipatriota
Kontakt:

Post Postao/la plavipatriota » 02 nov 2014, 17:53

maloumnik je maloumnik, bio plav il bordo.. malouman je svako ko je bacio baklje na pitare danas!
i ne mislim samo ja tako, nego još masa raje oko mene s juga koji su se hvatali za glavu kad su gledali čobane kako gađaju sugrađane! eto toliko! i opet da napomenem: MALOUMNIK PLAVI=MALOUMNIK BORDO.. nikakve razlike, a normalna raja je normalna raja svuda.. to vam je tako! to što je neko pitar ili što je neko željovac ne znači da ne može biti il udaren il dobar..

Aragon
Kontakt:

Post Postao/la Aragon » 02 nov 2014, 17:55

Ovdje pravdati i jedne i druge navijace je suludo. Pokvarili su ovaj derbi koji je igrom konacno licio na nesto.
Zadnja izmjena: Aragon, dana/u 02 nov 2014, 17:55, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš kako ti je to - rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju"

Zip
x 559
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 02 nov 2014, 17:55

Opleo ti ja po cijelom zenskom rodu balo balavi to kao prvo, izgleda da nisi bio na tekmi koliko vidim, neko vas gadjao a specijalna vama uletila i pocela da vas udara sve redom :crazy: :lolno:
Odgovorni za danasnje nerede ste upravo vi i niko vise kao i svaki put kada dodjete na Grbavicu, skupina wana be huligana koja popije prije tekme pa se pocne kurciti, eh sa razlogom su vas nalupali i glave vam razbili ... ;)[/quote]

LAZOVEE :wave: :wave:

SinBosanski

Post Postao/la SinBosanski » 02 nov 2014, 17:56

maroonGiant je napisao/la:"Djeca i starci " :roll: su prvi počeli da gađaju naše navijače poslije gola nkž. Tako se slavi pogodak ? Kasnije kad su HZ izrevoltirani počeli vraćati, ulijeće murija na tribinu i još više izazivaju revolt kod Hordi Zla. Na tribinama lekcija iz udžbenika, na terenu demoliranje "radničkog" kluba, na kraju su i dobro prošli mogli su još koji primiti. Vaso Miskin Crni apsolviran, idemo dalje, vidimo se do slijedećeg karanja na Hasetu :wave: .

Lazes ti kao i ovaj drugi, vi kada ste poveli prvi, krenule su baklje i upaljaci prema sjeveru sa nasim navijacima, i kada ste skoro pa izmakli kontroli sa divljanjem uletila vam je specijalna i dobili ste sto ste trazili, sa druge strane nisam nesto vidio da specijalna udara ove nase "huligane" pa ste do kraja tekme bili manji od makovog zrna, sa strahom da vas ne izbace ...

aS_Roma

Post Postao/la aS_Roma » 02 nov 2014, 17:56

Papci jedni citam komentare i ovi sto govore da smo mi krivi veze nemate sjedite kuci i drkate ****, kad je zeljo zabio gol, poceli su nas gadjati bakljama njihovi sa sjevera i tu je nastao belaj , mi da smo njih htjli gadjati to bi odmah uradili na pocetku

TeaM87
x 31
Kontakt:

Post Postao/la TeaM87 » 02 nov 2014, 17:57

Evolution87 je napisao/la:@TeaM87 javi seeee, javi seeeee :mrgreen:
hajde daj sliku

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ovaj potpis skidam kada
-se Željo plasira u grupe Europa lige ili Lige prvaka
-Liverpool osvoji Ligu prvaka
-se renovira Grbavica

FKŽ !
YNWA !

UEFA MAFIJA !

let3
x 105
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 02 nov 2014, 17:59

Murija na sjeveru je bila nadrkana od samog pocetka, pitari su im samo dali povoda za belaj koji je kasnije uslijedio
one scene onog preofirnog bakljanja (gađanje bakljama sa jedne na drugu stranu) su dno dna :puke: :puke: i nema tu iznimke, manijaci ili pitari svejedno....isto djeca koja se gađaju kamenjem sa pristojne distance i sad oni mangupi :facepalm:

Evolution87
Kontakt:

Post Postao/la Evolution87 » 02 nov 2014, 18:00

TeaM87 je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:@TeaM87 javi seeee, javi seeeee :mrgreen:
hajde daj sliku

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

http://www.footytube.com/channels/chan_ ... o-2700.png
:wave:
Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

fedeltafrotta
Kontakt:

Post Postao/la fedeltafrotta » 02 nov 2014, 18:00

aS_Roma je napisao/la:Papci jedni citam komentare i ovi sto govore da smo mi krivi veze nemate sjedite kuci i drkate ****, kad je zeljo zabio gol, poceli su nas gadjati bakljama njihovi sa sjevera i tu je nastao belaj , mi da smo njih htjli gadjati to bi odmah uradili na pocetku

seljaci i jedni i drugi realno, sve narkomani i mafijasi, sa obje strane sve treba to pohapsit i pustit ljude da uzivaju u fudbalu
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

maroonGiant
Kontakt:

Post Postao/la maroonGiant » 02 nov 2014, 18:01

SinBosanski je napisao/la:
maroonGiant je napisao/la:"Djeca i starci " :roll: su prvi počeli da gađaju naše navijače poslije gola nkž. Tako se slavi pogodak ? Kasnije kad su HZ izrevoltirani počeli vraćati, ulijeće murija na tribinu i još više izazivaju revolt kod Hordi Zla. Na tribinama lekcija iz udžbenika, na terenu demoliranje "radničkog" kluba, na kraju su i dobro prošli mogli su još koji primiti. Vaso Miskin Crni apsolviran, idemo dalje, vidimo se do slijedećeg karanja na Hasetu :wave: .

Lazes ti kao i ovaj drugi, vi kada ste poveli prvi, krenule su baklje i upaljaci prema sjeveru sa nasim navijacima, i kada ste skoro pa izmakli kontroli sa divljanjem uletila vam je specijalna i dobili ste sto ste trazili, sa druge strane nisam nesto vidio da specijalna udara ove nase "huligane" pa ste do kraja tekme bili manji od makovog zrna, sa strahom da vas ne izbace ...

Glupane prekid je bio poslije vašeg gola kada je počela bakljada prvo na južnoj a onda i na dijelu sjeverne tribine gdje su bili vaši "navijači". Oni očito nisu znali proslaviti pogodak svog kluba od kompleksa pa su počeli da gađaju naše navijače.( da napomenem da kod prvog gola FKS nijedna baklja nije preletila prema vašem dijelu). Kasnije je masu i sa jedne i sa druge strane teško smiriti.

aS_Roma

Post Postao/la aS_Roma » 02 nov 2014, 18:03

fedeltafrotta je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:Papci jedni citam komentare i ovi sto govore da smo mi krivi veze nemate sjedite kuci i drkate ****, kad je zeljo zabio gol, poceli su nas gadjati bakljama njihovi sa sjevera i tu je nastao belaj , mi da smo njih htjli gadjati to bi odmah uradili na pocetku

seljaci i jedni i drugi realno, sve narkomani i mafijasi, sa obje strane sve treba to pohapsit i pustit ljude da uzivaju u fudbalu

istina ima kod nas takvih , al brate prvi ste poceli bespotrebno skroz

lazar
Kontakt:

Post Postao/la lazar » 02 nov 2014, 18:06

Nasu su prvi poceli gadjati. Ljudi su mogli ostati slijepi, sreca pa nisu topovski letili.
Ako vec hoce i jedni i drugi pokazati mangupima onda i budite pa krenite u bliski susret, a ne svako kurcenje se zavrsi na gadjanje. Ovo vazi za svaku grupu u BiH.
Zadnja izmjena: lazar, dana/u 02 nov 2014, 18:09, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Brkooo, Convicts1988, samoposteno i 13 gostiju.