NK Široki Brijeg

ŠB_Fidelis
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 26 maj 2011, 12:29

Pa k'o kad ne pratis nogomet, skoro sve su to uvazena, eminentna, standardna imena prvog pretkola koja se vrte unazad 5 godina bar. :)
...Život za Široki...

ŠB.TRN
Kontakt:

Post Postao/la ŠB.TRN » 26 maj 2011, 12:39

Ovdje gdje je ovih prvih 50 klubova,sve totalno nepoznato.Nisam viđao na ponudi ove klubove, ovdje mislim da tko nam god dođe nema sanse nikakve!!!

Kevin
Kontakt:

Post Postao/la Kevin » 26 maj 2011, 12:42

ŠB.TRN je napisao/la:
Kevin je napisao/la:Mogući protivnici u prvom pretkolu:

Olimpija Ljubljana, Zeta, Banants,

:D :D

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/seedel2011.html

Nasi protivnici su ovi desno jel????Za pola ovih ekipa nikad cuo!!!

da pa mi smo lijevo..

al opet ce to uefa podijeli po nekim regijama tako da ce nas zapast njih koliko, mozda 10tak koji nas mogu, a sigurno ce biti ,zeta, olimpija i vidit cemo ko jos
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Dabar
Kontakt:

Post Postao/la Dabar » 26 maj 2011, 12:54

Prvo bi se trebalo proći...samo da nas ne zapadnu oni istočnni klubovi,a što se tiče drugog,kad bi nam došli Varaždin ili Split,prošli bi i njih sigurno...

ŠB.TRN
Kontakt:

Post Postao/la ŠB.TRN » 26 maj 2011, 23:45

Vidim povezujemo se s nasim prijateljima iz Zagreba.Odlična vijest,ne mozemo izgubiti nikako.Još jedan korak da postanemo još ozbiljniji klub i da u nekom narednom periodu nesto znacajnije napravimo u Europi.Rogalo će biti sretan,jer i on iako je čovjek iz Širokog,sjedi u skupštini Dinama!!!
A neki govore ima 5 godina da ćemo propasti i ugasiti se.Pozdrav dušmanima!!! ;) :D

plava_pruga
Kontakt:

Post Postao/la plava_pruga » 26 maj 2011, 23:52

Ovaj ugovor sto ste potpisali sa Dinamom bi vjerovano trebao donijeti bolju finansijsku situaciju, ipak su oni giganti sto se toga tice za nase uslove. Samo koliko sam shvatio sve sto bude valjalo iz vaseg omladinskog pogona ide Dinamu (ispravite me ako grijesim)?
G A Z I
Željo sve do pobjede

ŠB.TRN
Kontakt:

Post Postao/la ŠB.TRN » 27 maj 2011, 00:08

plava_pruga je napisao/la:Ovaj ugovor sto ste potpisali sa Dinamom bi vjerovano trebao donijeti bolju finansijsku situaciju, ipak su oni giganti sto se toga tice za nase uslove. Samo koliko sam shvatio sve sto bude valjalo iz vaseg omladinskog pogona ide Dinamu (ispravite me ako grijesim)?

Išlo je i do sada,ali samo džaba.Sad u Dinamu ima nekoliko igrača koji su otišli s 15 ak godina.Široki im nije radio probleme,sad jeli Dinamo ista uplaćivao,valjda je!!!

gospodin Seljakovic
Kontakt:

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 27 maj 2011, 00:10

plava_pruga je napisao/la:Ovaj ugovor sto ste potpisali sa Dinamom bi vjerovano trebao donijeti bolju finansijsku situaciju, ipak su oni giganti sto se toga tice za nase uslove. Samo koliko sam shvatio sve sto bude valjalo iz vaseg omladinskog pogona ide Dinamu (ispravite me ako grijesim)?

ne ide, nego ako neki igrac zeli otic iz Sirokog ili ako Siroki zeli nekog da proda onda ce tog igraca prvo ponudit Dinamu i ako se Dinamu ne svidi taj igrac moze dalje, a ako se Dinamu svidi onda ga Dinamo kupuje .. dakle, Dinamo ima prednost ispred drugih klubova kod kupovine igraca Sirokog ;) .. ne mora njima Siroki dat nekog ako ga zele za sebe, nego ako ga ne zele onda mora prvo Dinamu

valjda si shvatio

Kevin
Kontakt:

Post Postao/la Kevin » 27 maj 2011, 07:55

a pored tih mladih igrača, u Široki će dolaziti neki igrači Dinama na posudbu..to je dobro :)

dubrava
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la dubrava » 27 maj 2011, 08:35

Kevin je napisao/la:a pored tih mladih igrača, u Široki će dolaziti neki igrači Dinama na posudbu..to je dobro :)

Nek vam odmah pošalju Sivonjića i Dodu :lol: :lol: :lol:

Inače, ovo je dobra stvar i za jedne i za druge, iako mislim da je Dinamo opet u dobitku, al eto, nije za džabe.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

ŠB_Fidelis
Kontakt:

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 27 maj 2011, 11:17

Normalno da je Dinamo takodjer u dobitku, jer ima prvo pravo otkupa mladih igraca iz Širokog Brijega ispred ostalih klubova, ali opet tu uslugu moraju adekvatno i platiti kroz tih 10 godina i moraju prvo zadovoljiti ponudom ambicije kluba, a ne da idu besplatno il u bescijenje kakav je slucaj s vecinom ostalih klubova ili nekih nasih igraca. Opet, to je logicno jer koliko god Široki bio jak, Dinamo je jos jaci ekonomski, al kao sto je vec receno, igraci bar ne odlaze posredstvom menadzera bez icega u Dinamo, kao sto imaju takvih igraca u svom omladinskom pogonu.
Ovo je naravno bitna stavka i za Široki, jer, pored toga sto ionako masa mladica se sama nudi klubu za probe, sad ce toga biti jos vise, jer svjesni su sta im jedan takav organiziran klub, s takvim ugovorima i takvim uvjetima moze pruziti, a to im nitko drugi u drzavi dati ne moze, sto je cinjenica.
...Život za Široki...

tm84
Kontakt:

Post Postao/la tm84 » 27 maj 2011, 11:22

zanimljiv podatak vezano oko fudbalskog kluba siroki brijeg:

vjerujem da ce siroki naredne godine biti prvak ili viceprvak, tradicije radi...

pogledajte:

2000/01 7.
2001/02 2.
2002/03 4.
2003/04 1.
2004/05 3.
2005/06 1.
2006/07 4.
2007/08 2.
2008/09 6.
2009/10 2.
2010/11 4.

svake parne godine bude prvak il vice... ;)
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

ŠB_Fidelis
Kontakt:

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 27 maj 2011, 12:05

Nista, s Bakom i dva pojacanja u obrani titula i nema druge. :)
...Život za Široki...

Dabar
Kontakt:

Post Postao/la Dabar » 27 maj 2011, 12:43

Znači godišnje će Dinamo na račun našeg kluba uplaćivati po 120.000 eura,odlična lova,a što se tiče transfera Zakarića,to je poslije transfera Hrgovića i onog malog iz slobode najveći transfer u Premier ligi Bih...nadam se da će se ta lova dobro uložiti :D

FIFA/UEFA
Kontakt:

Post Postao/la FIFA/UEFA » 27 maj 2011, 12:50

ovo sam ja davno napisao na ovoj temi i postoji rijec za to:

Filijala
treba nam jos igraca iz BiH

felix123
Kontakt:

Post Postao/la felix123 » 27 maj 2011, 13:01

FIFA/UEFA je napisao/la:

Filijala

Pa smo ti se mi davno na to slatko nasmijali :lol: :lol:
Ona po takvoj nekoj logici Željo je nas klub ili nasa filijala ,jer nas Mepas je jedan od vaznijih Željinih sponzora
Potpuno se slazem sa Fidelisom ,mislim da s Bakom i s 2 pojacanja mozemo dosad najdalje u Europi ,vec u ovom trenutku smo najjaca momcad u BiH steta da smo usli u formu i da je Baka dosao tek pred kraj
P.S Hvala našoj filijali što nam omoguci Europu :D

Kevin
Kontakt:

Post Postao/la Kevin » 27 maj 2011, 13:08

felix123 je napisao/la:
FIFA/UEFA je napisao/la:

Filijala

Ona po takvoj nekoj logici Željo je nas klub ili nasa filijala ,jer nas Mepas je jedan od vaznijih Željinih sponzora
Potpuno se slazem sa Fidelisom ,mislim da s Bakom i s 2 pojacanja mozemo dosad najdalje u Europi ,vec u ovom trenutku smo najjaca momcad u BiH steta da smo usli u formu i da je Baka dosao tek pred kraj

ma kakva dva pojačanja...ajmo realno:

Diogo, Renato, Džidić?, Bertoša, Kožul, Šilić? i ovi mladi neki koji nisu pokazali ništa

realno postava:

----------------------Bandović ----------------------------
pojačanje ------pojačanje -------Džidić? ------Šilić---
------------------Serdarušić -------------------------------
---Pojačanje ----Wagner ------Ivanković? ---Zakarić-
---------------------Pojačanje -------------------------

nemojte gledat na postavu sad nije wagner tu ili okle napadač 1..ovi su upitnicima su isto sumnjivi i mozda bi bili bolji kao jokeri s klupe..ovo je moje mišljenje šta moramo sve promjeniti al eto..

Imp
Kontakt:

Post Postao/la Imp » 27 maj 2011, 13:17

Široki s ovim dogovorom u vezi dinama, je samo u dobitku. Jer ne mora prodati igraca ako nece. Radi se o tome da ako netko ponudi neku određenu svotu za igraca Širokog, Široki njima javlja da taj i taj daje toliko. U tom slučaju dinamo može ponuditi isto toliko i igrač ide u dinamo, naravno ovaj predhodni klub ima pravo povecati svoju ponudu.Onda dinamo opet ima pravo ponuditi isto toliko. Ako taj određeni igrac ne zanima dinamo onda moze ici u neke druge klubove. Naravno ukoliko široki ne želi prodati igraca, nemora ga prodati ni dinamu ni bilo kome drugom.
Nadam se da ste shvatili o cemu se radi. :)
410
...nema zivota od sjecanja...

pile87
Kontakt:

Post Postao/la pile87 » 27 maj 2011, 13:18

meni je onaj roskam odlican igrac ne vidim ga u ovim kombinacijama?
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

ŠB.TRN
Kontakt:

Post Postao/la ŠB.TRN » 27 maj 2011, 14:41

Kevin je napisao/la:
felix123 je napisao/la:

Filijala

ma kakva dva pojačanja...ajmo realno:

Diogo, Renato, Džidić?, Bertoša, Kožul, Šilić? i ovi mladi neki koji nisu pokazali ništa

realno postava:

----------------------Bandović ----------------------------
pojačanje ------pojačanje -------Džidić? ------Šilić---
------------------Serdarušić -------------------------------
---Pojačanje ----Wagner ------Ivanković? ---Zakarić-
---------------------Pojačanje -------------------------

nemojte gledat na postavu sad nije wagner tu ili okle napadač 1..ovi su upitnicima su isto sumnjivi i mozda bi bili bolji kao jokeri s klupe..ovo je moje mišljenje šta moramo sve promjeniti al eto..[/quote]
Mislim da ti fali Roskam!!! ;)

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: perodeformero, since1948 i 51 gost.