NK Široki Brijeg

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 17 sep 2016, 17:41

Ne znaju naši sačuvati vodstvo
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih


Avatar
sjever96
Postovi: 169
Pridružen/a: 10 jun 2016, 14:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sjever96 » 17 sep 2016, 17:49

Nema smisla igrat ovu ligu vise...
Zašto sada šutite zašto ne dignete glas da nije bilo njih nebi bilo niti vas! Šantić,Jelić.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 17 sep 2016, 17:49

Sudac mamu ti yebem ćelavu, kretenu, majmune
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Strob1996
Postovi: 501
Pridružen/a: 26 apr 2016, 00:18
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Strob1996 » 17 sep 2016, 17:52

Yebo vam caca matere nesposobne,opet povedu i popuse.mrs svi do jednog u 3pm stoke yebene.Cim smo poveli znao sam da nece na dobro.Ovo vise nije slucajno,povedu nasi i izgube,vjerovatno tuku kladare.
Ko sto sam 10 puta reko,nevalja vodit.
Zbog tebe jutrom budim se,pjevam uvijek do zadnje i kad ti ime spomenem znaj da zivim za tebe...

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brig » 17 sep 2016, 17:53

Smijurija

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 17 sep 2016, 17:54

Strob1996 je napisao/la:Yebo vam caca matere nesposobne,opet povedu i popuse.mrs svi do jednog u 3pm stoke yebene.Cim smo poveli znao sam da nece na dobro.Ovo vise nije slucajno,povedu nasi i izgube,vjerovatno tuku kladare.
Ko sto sam 10 puta reko,nevalja vodit.
Jesi ti gledo utakmicu?


Pu sudija majmune, gonjajte ga po cijeloj Bijeljini, djubre jedno

HercUSrcu
Postovi: 367
Pridružen/a: 03 jan 2014, 09:50
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la HercUSrcu » 17 sep 2016, 17:55

Odigraj i ti kladaru ako misliš da si toliko pametan.
Kod vas su jasne dvije stvari -
1. Karaju vas suci u dupe jer niste više logistički jaki kao prije sa Mijom na čelu
2. Nemate više od 12 igrača koji su na razini da se napravi dobar rezultat. Oduzmi jednog i eto vam problema gdje ne možete izvuči ništa više od nabijanja lopte u zrak i drž-nedaj igre.

Sretno do kraja ali ovako nećete ni blizu Europe

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 17 sep 2016, 17:55

Sudija djubre jedno ćelavo, treba te izyebati u svlačionici kretenu jedan maloumni. Trebalo ti za lijekova dabogda
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 17 sep 2016, 18:00

Ljudi koji vam je k....Jeste gledali vi utakmicu. Pokrao nas jeste. Ali nemozes zabiti iz penala i cuvati sat vremena loptu ne pomisljajuci ptema naprijed potrčati. Nije nas Mladost pokrala pa ista stvar bila. 70 posto igraca koje imamo nije niti za druge BiH lige. Vratite se u stvarnost. Sto smo odigrali da smo zasluzili visw. 1udarac prema golu cijelu utakmicu. Lopta u nogama kodRadnika stalno.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

HercUSrcu
Postovi: 367
Pridružen/a: 03 jan 2014, 09:50
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la HercUSrcu » 17 sep 2016, 18:02

Zar posjed lopte nešto određuje?
Pa Mourinho je osvojio svijet sa kontrama i polukontrama.
I ne, mi nismo **** Inter ili Chelsea. Ali je očito da smo limitirani.
Prije izjednačenja Radnik nije imao niti jednu šansu, **** posjed lopte.
Mi 30sekundi prije izjednačenja imamo 100% šansu.

Jedina istina je :
- nemamo više od 12 igrača na razini na raspolaganju
- **** mater sudiji usranom

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 17 sep 2016, 18:03

Sehovicu yebem ti sve od prvog do devetog koljena, **** celavo, umri u najgorim mukama

Nema smisla ovo vise pratiti, yebe nas uprava, yebu nas suci, igraju nam poluigraci, ma mrs u 100 pm vise, ne treba mi ovo vise u zivotu

Momci sretno i cuvajte se :salut:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brig » 17 sep 2016, 18:05

PERO1234 je napisao/la:Ljudi koji vam je k....Jeste gledali vi utakmicu. Pokrao nas jeste. Ali nemozes zabiti iz penala i cuvati sat vremena loptu ne pomisljajuci ptema naprijed potrčati. Nije nas Mladost pokrala pa ista stvar bila. 70 posto igraca koje imamo nije niti za druge BiH lige. Vratite se u stvarnost. Sto smo odigrali da smo zasluzili visw. 1udarac prema golu cijelu utakmicu. Lopta u nogama kodRadnika stalno.
Kakve veze ima kod koga je lopta bila? Ne donosi posjed bodove. Sta je Radnik napravio? Realno losa utakmica i po bod a sudac je rijesio stvar. U prvom smo stajali jako dobrou drugom losije al ne mozes rec sta smo vise zasluzili. Pa valjda bod **** da nam.ne svira penal nepostojeci

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 17 sep 2016, 18:09

Ako ćemo iskreno mi nismo zaslužili bod a da ne govorim o pobjedi, sudac nas je oštetio, drastično, ali cijelu utakmicu nismo uputili udarac prema golu !!!???? Posjed lopte je 65% u korist Radnika !!!??? Mi trenutno nemamo NIŠTA !!! Nemamo predsjednika, nemamo upravu, nemamo igrače, nemamo igru, atmosfera u ekipi je katastrofalna, mi smo jedno veliko NIŠTA !!!!! Što je najgore ne vidim da će doći nekakve promjene, famoznu skupštinu više nitko i ne spominje, bezvlašće i anarhija.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 17 sep 2016, 18:10

ćelo umro u najgorim mukama, trebalo ti za lijekova i tebi i cijeloj tvojoj familiji
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

HercUSrcu
Postovi: 367
Pridružen/a: 03 jan 2014, 09:50
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la HercUSrcu » 17 sep 2016, 18:10

Kad se naučite da posjed lopte apsolutna ništa ne znači, već da je puno bitnije npr. kretanje bez lopte - komentirajte.
Do tada - j..... majku sudiji!

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 17 sep 2016, 18:14

brig je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Ljudi koji vam je k....Jeste gledali vi utakmicu. Pokrao nas jeste. Ali nemozes zabiti iz penala i cuvati sat vremena loptu ne pomisljajuci ptema naprijed potrčati. Nije nas Mladost pokrala pa ista stvar bila. 70 posto igraca koje imamo nije niti za druge BiH lige. Vratite se u stvarnost. Sto smo odigrali da smo zasluzili visw. 1udarac prema golu cijelu utakmicu. Lopta u nogama kodRadnika stalno.
Kakve veze ima kod koga je lopta bila? Ne donosi posjed bodove. Sta je Radnik napravio? Realno losa utakmica i po bod a sudac je rijesio stvar. U prvom smo stajali jako dobrou drugom losije al ne mozes rec sta smo vise zasluzili. Pa valjda bod **** da nam.ne svira penal nepostojeci
Na to cu ti samo jednu stvar reci-isto kao u Doboj Kaknju, nemamo igru, nemamo igrace, nismo zasluzili dobiti. Jesmo li protiv Mladosti nesretno izgubili. Losi smo do bola. Eto u cemu je stvar. Govoris dobro smo stajali u prvom pol. Pa plivao u prvom Brekalo kao da je na rolama a ne u kopackama. Kažeš nije posjed bitan. Ne kazem ja da jeste. Ali imaju bolje igrače. O cemu pricamo. Baraban fenomenalan u spicu, on ga opet stavlja na bok. I nigdje ga do zadnjih pola sata. Vadi jedinig igraca koji vrijedi u momcadi Loncara a stavlja Ivankovica. Smijesno. I svaka ce nam sa ovakovom igrom isto zavrsiti. Zabijes i cuvas kao da je Dinamo na drugoj strani. Zato kazem nije bitan posjed. Ali mi mislim tko prvi zabija dobija. Ma daj. Nista mi danas nismo napravili. Po meni je i penal za nad bio diskutabilan.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 17 sep 2016, 18:23

Uz svu našu muku, onaj ćelavi kre.ten nas dotuče. Radnik je imao loptu al jalov posjed je to bio, ništa nisu pokazali sa tim posjedom. I onda poznat scenariji, primis gol iz ničega, crveni karton i penal kao šlag na kraju.

Nemam riječi, iskreno.

Ovaj sudac je za Bogu dragom plakat.

Naša "igra" je druga priča. Neko je gore napisao, Radnik ko Real sa posjedom lopte. Kao što sam rekao ranije, nemamo igrača koji ZNA stat na loptu, odigrat nešto prema naprijed, povuć igru. Užas. Izgubit nismo zaslužili ali niti pobjedit. Radnik ništa nije imao od tog pustog posjeda.

Nemamo kvalitet i gotovo. Struka u klubu (Ovdje ne govorim o Branku) je zakazala 1000%, i jedini razlog što se ovo dešava, gdje moramo trpit pojedince u prvih 11 pa i na klupi, ja bih rekao, jer nemam nikakve zamjene za njih, kamoli nekog boljeg nedaj Bože. Nabijem Šilića sa onim izjavama da još traže pojačanja i da nije kasno.

Možete počet tražit pojačanja za ligu opstanak sada.

Sljedeće kolo Sarajevo doma, bez Sesara, bez Branka na klupi. Neznam još neko od ovih što su žute dobili jel ih kači. Šta očekivat od takve utakmice, neznam. Pa zatim, 2-3 gostovanja za redom ?

Nek nam je dragi Bog na pomoći, ništa drugo...
NK Široki Brijeg

brigsiroki
Postovi: 551
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brigsiroki » 17 sep 2016, 18:28

sudac nas je sjebo ali balerine su sve usrale,čak možda nije ni penal na krstanoviću bio....

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brig » 17 sep 2016, 18:34

PERO1234 je napisao/la:
brig je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Ljudi koji vam je k....Jeste gledali vi utakmicu. Pokrao nas jeste. Ali nemozes zabiti iz penala i cuvati sat vremena loptu ne pomisljajuci ptema naprijed potrčati. Nije nas Mladost pokrala pa ista stvar bila. 70 posto igraca koje imamo nije niti za druge BiH lige. Vratite se u stvarnost. Sto smo odigrali da smo zasluzili visw. 1udarac prema golu cijelu utakmicu. Lopta u nogama kodRadnika stalno.
Kakve veze ima kod koga je lopta bila? Ne donosi posjed bodove. Sta je Radnik napravio? Realno losa utakmica i po bod a sudac je rijesio stvar. U prvom smo stajali jako dobrou drugom losije al ne mozes rec sta smo vise zasluzili. Pa valjda bod **** da nam.ne svira penal nepostojeci
Na to cu ti samo jednu stvar reci-isto kao u Doboj Kaknju, nemamo igru, nemamo igrace, nismo zasluzili dobiti. Jesmo li protiv Mladosti nesretno izgubili. Losi smo do bola. Eto u cemu je stvar. Govoris dobro smo stajali u prvom pol. Pa plivao u prvom Brekalo kao da je na rolama a ne u kopackama. Kažeš nije posjed bitan. Ne kazem ja da jeste. Ali imaju bolje igrače. O cemu pricamo. Baraban fenomenalan u spicu, on ga opet stavlja na bok. I nigdje ga do zadnjih pola sata. Vadi jedinig igraca koji vrijedi u momcadi Loncara a stavlja Ivankovica. Smijesno. I svaka ce nam sa ovakovom igrom isto zavrsiti. Zabijes i cuvas kao da je Dinamo na drugoj strani. Zato kazem nije bitan posjed. Ali mi mislim tko prvi zabija dobija. Ma daj. Nista mi danas nismo napravili. Po meni je i penal za nad bio diskutabilan.
Pa valjda je vec jasno svima da nemamo kvalitet. Al mi smo smijesni jer druge ekipe se raduju kad uzmu bod ili 3 bez ikakve igre. Samo kod nas se pljuje. Sta bi ti zabio i napadao jos. Sam sebi uskacea. Kazes nemamo ekipu i losi so bola i onda kazes cuvamo gol. Pa normalno da cemo ga cuvat. Kakav Baraban na boku? Covjek je krilo igrao. Evo danas ni Wagner nista. A da nije igrao svi bi rekli Branko ovo ono sto ne igra Wagner. Valjda on zna zasto mijenja. Inace onda najbolje da nemamo trenera nikako nego da tribine i ostali "strucnjaci" vode treninge i utakmice

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka, bagniadiluca, Holyybotlom, nekoIzMostara, supervizor i 61 gost.