NK Široki Brijeg

Avatar
bogbatina
Postovi: 396
Pridružen/a: 14 maj 2010, 23:30
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la bogbatina » 12 jul 2010, 00:04

brzi je napisao/la:Jeli Split igrao u najjačem sastavu
igrali su od pocetka i ova dvojica iz zelje simic i bucan,igrao je obilinovic,vidic,deranja jedino nije svi su ostali igrali

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 12 jul 2010, 00:19

Samo F.K.S !! je napisao/la:Jel i vi sad u utorak igrate ili ?
Ma ne, to su kvalifikacije za ligu prvaka. Široki igra u cetvrtak, 18h.

Utakmicu u Splitu nisam gledao, al nije los rezultat da se provjeri spremnost drugog sastava Širokog, od kojeg brojni konkuriraju za prvi sastav. Mislim da je Glavina apsolutno zasluzio svojim igrama da igra umjesto Jure. Steta za Weitzera, ovo mu je vec druga ozljeda otkako je to, a pokazuje potencijal...
...Život za Široki...

Samo F.K.S !!
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 12 jul 2010, 00:47

Izgleda da ste pogodili sa ovim pojacanjima ;)

Avatar
RNK Split1912
Postovi: 56
Pridružen/a: 31 maj 2010, 19:34
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la RNK Split1912 » 12 jul 2010, 01:43

ja sam bio na utakmici , Split je bio bliži pobjedi, u 1 dijelu smo ušli u grču sa ekipom koja bi trebala biti prva momčad jer još se prva ekipa slaže, iz tog grča došao je onaj penal , u drugom dijelu je Split bio bolji nakon šta su nam ušle neke "zamjene" iako ih tako nebi nazvao jer kako sam rekao momčad se još sklapa Split je krenio puno bolje, najbolji igrač širokog definitvno golman skinio je 3 čista euro udarca nezna se koji je bio ljepši jedan iz igre A.Vitaića a druga dva iz slobodnjaka sa nekih 20etak metara, za nas dobra pripremna utakmica, Split izgleda puno bolje nakon priprema tj. vidi se razlika od prošle sezone , pojačanja su pogođena fali nam samo jedan na lijevoj strani, Šimić i Bučan iz Željezničara su se pokazali kao pogodak , nadam se dobrom startu u Rijeci ;)


ps
ovaj iz Pomorca šta vam je došao je dobar igrač , vrlo nizak al dobar , gledao sam ga 2 puta sa Splitom u 2 ligi

Samo F.K.S !!
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 12 jul 2010, 02:12

Hoce biti nekih brazilaca ove sezone aa ?

Avatar
RNK Split1912
Postovi: 56
Pridružen/a: 31 maj 2010, 19:34
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la RNK Split1912 » 12 jul 2010, 02:43

evo slika sa utakmice Split - Široki


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 12 jul 2010, 13:06

RNK Split1912 je napisao/la:ja sam bio na utakmici , Split je bio bliži pobjedi, u 1 dijelu smo ušli u grču sa ekipom koja bi trebala biti prva momčad jer još se prva ekipa slaže, iz tog grča došao je onaj penal , u drugom dijelu je Split bio bolji nakon šta su nam ušle neke "zamjene" iako ih tako nebi nazvao jer kako sam rekao momčad se još sklapa Split je krenio puno bolje, najbolji igrač širokog definitvno golman skinio je 3 čista euro udarca nezna se koji je bio ljepši jedan iz igre A.Vitaića a druga dva iz slobodnjaka sa nekih 20etak metara, za nas dobra pripremna utakmica, Split izgleda puno bolje nakon priprema tj. vidi se razlika od prošle sezone , pojačanja su pogođena fali nam samo jedan na lijevoj strani, Šimić i Bučan iz Željezničara su se pokazali kao pogodak , nadam se dobrom startu u Rijeci ;)


ps
ovaj iz Pomorca šta vam je došao je dobar igrač , vrlo nizak al dobar , gledao sam ga 2 puta sa Splitom u 2 ligi
Hvala na izvjestaju. ;P Ne cudi meda je Split bio blize pobjedi, zele se dokazati i prolaze pripreme, a nama je to bila prilika da vidimo kako nam stoji druga momcad, i ja sam rezultatom zadovoljan, netko ce se iskristalizirati vec da konkurira za prvu momcad, postedjeni su prvotimci i glavni igraci, samo mi zao Weitzera u pm, opet ozljeda, valjda nece stalno tako... Inace, slazem se da je pogodjen, on mi se svidja. Roskam nije los, al je limitiran i vise je borben nego sto ima realne kvalitete, no dobro.
Sto se Splita tice, bio sam vec davno zapikirao Vitaice hehe, jos dok su igrali u prvoj hnl, a ima tu jos par finih igraca. A i kontao sam da cemo Vidica vratiti kad sam vidio da mu je istekao ugovor, no eto, par dana kasnije vidjeh da ode u Split. Ambiciozna momcad.
Samo F.K.S !! je napisao/la:Hoce biti nekih brazilaca ove sezone aa ?
Normalno da ce biti, makar na polusezoni, pa nek se pokusavaju nametnuti. :P

Momcad je ostala na okupu, glavni igraci tu jos uvijek, tako da nije potreba nikoga gomilati, sve sto je dovedeno je dovedeno ciljano, planski, na deficitarne pozicije, mada jos uvijek treba pravi stoper i jedan pravi robusni napadac jake igre glavom, ako to Roskam ne uspije dokazati da jest.

U svakom slucaju, sretno Splitu u prvenstvu, dabogda bili ispred Hajduka. :) (tisina onaj-koji-gubi-od-naletilica :P)
...Život za Široki...

Avatar
RNK Split1912
Postovi: 56
Pridružen/a: 31 maj 2010, 19:34
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la RNK Split1912 » 12 jul 2010, 13:31

hvala na lijepim željama , svi ovdje mislim da će Split startat dobro u sezonu , isto tako sretno Širokom u BIH prvenstvu ;) nadam se da ćete vratit titulu 8-)

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 12 jul 2010, 13:40

Hehe, hvala, bilo bi nam i vrijeme opet. :D Momcad ostala na okupu, to je glavno, volio bih jedno ili dva klasna pojacanja, i da je Hrgovic ostao, al i ovako nemamo izgovora da, kao i svake godine, ne idemo na titulu, pa sta bude. Ali, prije toga Austria Wien.
...Život za Široki...

Borkan
Postovi: 176
Pridružen/a: 23 jun 2010, 22:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Borkan » 12 jul 2010, 13:41

drugoligaš vas nadigrao ko djecu.

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la analiticar_ » 12 jul 2010, 13:43

Siroki ce puknuti u kvalifikacijama
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 12 jul 2010, 13:43

:lol: Trollovi a? Neka je, svaka cast donedavnom drugoligasu i respektabilnoj momcadi danas. Pozz iz Beca. 8-)
...Život za Široki...

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Kevin » 12 jul 2010, 13:45

Borkan je napisao/la:drugoligaš vas nadigrao ko djecu.
koji drugoligaš, a kao djecu jest..normalno da jest kad su nam sve djeca iz omladinskog igrala..lol
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Bosnier » 12 jul 2010, 13:46

Imam osjecaj da cete proci Austriju, prednost je sto prvu igrate u gostima
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la TaRgEt_ » 12 jul 2010, 13:48

ŠB Fidelis znas da te gotivim i sve ali nemoj mi Hajduka dirati :)
Zadnja izmjena: TaRgEt_, dana/u 12 jul 2010, 13:50, ukupno mijenjano 1 put.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la analiticar_ » 12 jul 2010, 13:49

Bosnier je napisao/la:Imam osjecaj da cete proci Austriju, prednost je sto prvu igrate u gostima
Proci ce Austriju ali auto putem, ima se svasta vidjeti..... :D :D
Bit ce to lijepa ekskurzija...

No Siroki ce biti jedan od glavnih kandidata za titulu u PL u novoj sezoni, to je sigurno
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Bosnier » 12 jul 2010, 14:06

analiticar_ je napisao/la:
Bosnier je napisao/la:Imam osjecaj da cete proci Austriju, prednost je sto prvu igrate u gostima
Proci ce Austriju ali auto putem, ima se svasta vidjeti..... :D :D
Bit ce to lijepa ekskurzija...

No Siroki ce biti jedan od glavnih kandidata za titulu u PL u novoj sezoni, to je sigurno

:mrgreen: :mrgreen:
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
bogbatina
Postovi: 396
Pridružen/a: 14 maj 2010, 23:30
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la bogbatina » 12 jul 2010, 14:16

RNK Split1912 je napisao/la:ja sam bio na utakmici , Split je bio bliži pobjedi, u 1 dijelu smo ušli u grču sa ekipom koja bi trebala biti prva momčad jer još se prva ekipa slaže, iz tog grča došao je onaj penal , u drugom dijelu je Split bio bolji nakon šta su nam ušle neke "zamjene" iako ih tako nebi nazvao jer kako sam rekao momčad se još sklapa Split je krenio puno bolje, najbolji igrač širokog definitvno golman skinio je 3 čista euro udarca nezna se koji je bio ljepši jedan iz igre A.Vitaića a druga dva iz slobodnjaka sa nekih 20etak metara, za nas dobra pripremna utakmica, Split izgleda puno bolje nakon priprema tj. vidi se razlika od prošle sezone , pojačanja su pogođena fali nam samo jedan na lijevoj strani, Šimić i Bučan iz Željezničara su se pokazali kao pogodak , nadam se dobrom startu u Rijeci ;)


ps
ovaj iz Pomorca šta vam je došao je dobar igrač , vrlo nizak al dobar , gledao sam ga 2 puta sa Splitom u 2 ligi
ti si onaj sto je svaku priliku Splita obajvljivao na forumu :D vidim po slikama iznad mene si sjedio :)
jeste bolji bili al ovo je nasa ipak druga momcad,treba nadodat da je onaj pomocni sudio 2 zaledja nepostojeca kad je misic sam na golmana isao,i jos jedno pinjuhu,pa ono ni u zenici nebi sudili :D

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 12 jul 2010, 14:17

Kevin je napisao/la:
Borkan je napisao/la:drugoligaš vas nadigrao ko djecu.
koji drugoligaš, a kao djecu jest..normalno da jest kad su nam sve djeca iz omladinskog igrala..lol
Bolan, trollovi na temi. :) Al doduse stoji ti ta haha. Al neka, nek domaci momci pokazu potencijal.
TaRgEt_ je napisao/la:ŠB Fidelis znas da te gotivim i sve ali nemoj mi Hajduka dirati :)
Ma to ja vise zbog barneya. :D Nemam ja nis' protiv Hajduka, drag je on meni kako sam s dedom nekad uvjetno davno bio cesto na tim tekmama pa je to neka nasa tradicija bila, samo eto, ne moze me nikad zanimati ni imponirati kao Široki Brijeg. :) Al zato volim podbadati. :P

Imalo se sta i u Grazu vidjeti analiticar. :P U svakom slucaju, Austria je osjetno jaca od Sturma, al boze moj, ukoliko ne naprave preveliku razliku vec u prvom susretu, zasto ne bi imali sanse. Najgore je predati se unaprijed ili razmisljati na nacin da si vec obavio sve sto si zacrtao, sto je istina, no, valja katkad malo i preci vlastite limitacije. Kako god, Široki svoje u Europi uredno i dostojno obavlja, ovo je vec ako se ne varam sesta godina zaredom gdje Široki prolazi prvo pretkolo.
...Život za Široki...

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la badblueboylivno » 12 jul 2010, 14:21

Austria je ku**c od ovce... prolazi to Široki


ozbiljno, prednost je što se igra vani, i to pred praznim tribinama, nešto na što Austria nije navikla, dok je našima to stalni prizor :D ... samo hrabro i može se bar neriješeno izvući, a idealno bi bilo 2-2, pa da se doma čuva mreža, i na kontre, i još je prednost to što je ŠB odigrao dvije službene utakmice, dok Austria igrala samo pripremne...

ajmoooooooooooooo
Hayley <3

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”