NK Široki Brijeg

PERO1234
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 23 maj 2017, 16:55

Kako Ce im NASA Uprava vratiti nisu ni svjesni. Ubrzo. Necemo sad o tome. Sve cete vidjeti :D :D :D :D
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

podhum
Kontakt:

Post Postao/la podhum » 23 maj 2017, 16:58

Evo vam sanse da istupite iz lige zemlje koju ne volite.

Faraon iz Visokog
Kontakt:

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 23 maj 2017, 16:58

Je li se ova kazna odnosi samo na kup i ligu ili i nadolazecu evropu?
Muhamed Bešić
Jusuf Nurkić
Damir Džumhur
Mirsad Terzić
Amel Tuka

1950
Kontakt:

Post Postao/la 1950 » 23 maj 2017, 17:04

Rooney88 je napisao/la:
1950 je napisao/la:Tko o cemu turci o postenju. Pa nema gorih ljudi od vas.Govori te nama da smo fasisti ,a nema gorih fasista od vas.Vase licemjere prelazi svaku granicu.Nama prigovara te zbog Hrvatskih zastava,a vama na svakom koraku Turske.Pljuni te si u obraz i postani te ljudi

O kakvim Turskim zastavama na "svakom koraku" pricas? Ja ih na Grbavici 10 godina nisam vidio, na Kosevu isto. Lazes samog sebe jer nemas muda pogledati istinu u oci nego zelis svaliti krivicu na druge sto su vas kaznili a vi samo zakuhavali. Ljudi **** kornera nisu mogli kako treba izvesti jbte. Otjerajte takve navijace I bolje ce biti.

2.04.2009

Navijači Željezničara su tijekom susreta FK Željezničar-HŠK Zrinjski na tribinama zapalili hrvatsku zastavu, a na snimci se nakon toga moglo čuti glasne povike "gazi, gazi ustaše". Najviše začuđuje ponašanje policije i redara koji su stajali u blizini te nijemo promatrali paljenje zastave. O izgredu mediji u Sarajevu tih dana nisu uopće izvijestili, a ništa se o tome nije moglo doznati iz službenih izvora. Kada su se ipak odlučili napisati nekoliko riječi o tome sve su opisali kao nestašluk pojedinca koji nema veze sa FK Željezničar. Vinovnik incidenta osuđen je na kaznu od 500 km, a organizator je prošao bez ikakve kazne.

Na utakmici Premier lige BiH između nogometnih klubova Željezničar i Slavija koja se igrala na Grbavicu u Sarajevu dogodio se incident u kojemu je ozlijeđen gostujući golman Dujković. Naime, golman Slavije napadnut je pred kraj utakmice kada ga je udario jedan od domaćih navijača koji je utrčao na teren. Golman je ostao ležati na terenu, a napadača je policija izvela s terena. I ovaj slučaj je opisan kao pojedinačni izgred navijača, a dok nije bio poznat identitet napadača čak su pojedini mediji išli tako daleko da su napadačem proglasili navijača Slavije. Željezničar je nakon svega kažnjen sa 10.000 km.
24.10.2010

Navijači Veleža iz istočnog Mostara su na utakmici Velež - Zrinjski zapalili zastavu hrvatskog naroda u BiH. Navedena zastava je službeno obilježje, te je priznata kao službena zastava Zapadnohercegovačke županije i Hercegbosanske županije. Klub organizator nije kažnjen, niti se ovom "nestašluku" dala pozornost u medijima.
To su samo neki od incidenata koji su se desili u gradovima sa bošnjačkom većinom na koje gospodin Bakir nije imao potrebe reagirati. Što više u BiH nema zakona koji bi istjecanje fašističke zastave automatski pretvorio u kazneno djelo. Da se sada ne nadmudrujemo što se dešava u normalnom svijetu, a što kod nas koji smo na milione svjetlosnih godina daleko od njih vratit ćemo se u našu stvarnost. Lijepo bi bilo da su mediji koji su se dočepali streljiva sa Pecare isto tako reagirali kada se u šeher Sarajevu prvo palila zastava RH, a zatim i zabranjivala zastava hrvatskog naroda u BiH. :hmmmmm: :hmmmmm:
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

1950
Kontakt:

Post Postao/la 1950 » 23 maj 2017, 17:06

:crazy: :crazy: :crazy: http://i21.tinypic.com/2mbajn toliko da nema turskih zastava

skripar96
Kontakt:

Post Postao/la skripar96 » 23 maj 2017, 17:12

mma_hz je napisao/la:SAMO ISTUPITI BRACO NISTA NAM DRUGO NE PREOSTAJE...ISTUPITI,ISTUPITI.

Necemo.
Dogodine cemo u inat osvojit i titulu
Pa ce nas onda kaznit sa 60 utakmica
EKONNP

skripar96
Kontakt:

Post Postao/la skripar96 » 23 maj 2017, 17:16

realno je napisao/la:jos kad bi ih ovo malo opametilo,pa mogli igraci bez krstenice igrati dole,onda bi ova kazna bila potpuna resocializacija :bih: :bih:

Vi da,ste pravi navijaci,prva sljedeca opet ""ubi balije,za home spremni,.."" pokazite im da imate m...

Mi svom klubu zelimo samo najbolje,greske se ne ponavljaju

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Britvica
Kontakt:

Post Postao/la Britvica » 23 maj 2017, 17:17

mma_hz je napisao/la:SAMO ISTUPITI BRACO NISTA NAM DRUGO NE PREOSTAJE...ISTUPITI,ISTUPITI.

Lako za to hoćemo li istupiti ili ne, bitno da si nas nazvao braćom . Nije krv voda :D :D :D

Evolve
Kontakt:

Post Postao/la Evolve » 23 maj 2017, 17:18

Ajde padobranci **** vise, imas dole opce, i seri koliko oces.

Vi ste jos gori sto uopce raspravljate snjima
NK Široki Brijeg

realno
Kontakt:

Post Postao/la realno » 23 maj 2017, 17:18

skripar96 je napisao/la:
realno je napisao/la:jos kad bi ih ovo malo opametilo,pa mogli igraci bez krstenice igrati dole,onda bi ova kazna bila potpuna resocializacija :bih: :bih:

Vi da,ste pravi navijaci,prva sljedeca opet ""ubi balije,za home spremni,.."" pokazite im da imate m...

Mi svom klubu zelimo samo najbolje,greske se ne ponavljaju

Sent from my Picasso using Tapatalk

malo sam bio ironican,vidim da si pravi navijac kluba,greske se najbolje ispravljaju kad se priznaju,pozz
Celik u srcu

skripar96
Kontakt:

Post Postao/la skripar96 » 23 maj 2017, 17:19

Moja zadnja za danas,a mozda i sutra. U pravu je @Evolve,ne vrijedi se raspravljatslika
EKONNP

1950
Kontakt:

Post Postao/la 1950 » 23 maj 2017, 17:19

Rooney88 je napisao/la:Eh eto, cestitam sto si izrovio jednu sliku te zastave. Hajde sada da ovaj sto ju je donio (mada mi link ne moze otvoriti ali uzmimo da je tu stvarno zastava) bude isti kao ti koji je pjevao "gazi baliju" , "za dom spreman" , bacao ptearde i baklje u teren, zvizdao himnoj i gadjao Hebibovica cim je stigao. Eto, sada si "isti" kao ovaj sto je donio zastavu Turske na utakmicu u BiH, i njegov potez ti smeta pa se potrudi iducu utakmicu doci omotan u zastavu Hrvatske (koja mi usput nije smetala ni u Titovoj u sred Sarajeva kada igra Hrv repka na EURU ili Svjetskom) i biti "isti" kao i ovaj Turcin.

Sljedeci put cu doniti zastavu Hvo-a i zastavu Hrvata u BiH. :zviz: :zviz: :zviz: :zviz: I jedna i druga je legalna prema tome :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

PERO1234
Kontakt:

Post Postao/la PERO1234 » 23 maj 2017, 17:19

Evolve je napisao/la:Ajde padobranci **** vise, imas dole opce, i seri koliko oces.

Vi ste jos gori sto uopce raspravljate snjima

Ajmo jednu akciju da mi Sirokobrijezani vratimo ovu novcanu kaznu
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Britvica
Kontakt:

Post Postao/la Britvica » 23 maj 2017, 17:21

1950 je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Eh eto, cestitam sto si izrovio jednu sliku te zastave. Hajde sada da ovaj sto ju je donio (mada mi link ne moze otvoriti ali uzmimo da je tu stvarno zastava) bude isti kao ti koji je pjevao "gazi baliju" , "za dom spreman" , bacao ptearde i baklje u teren, zvizdao himnoj i gadjao Hebibovica cim je stigao. Eto, sada si "isti" kao ovaj sto je donio zastavu Turske na utakmicu u BiH, i njegov potez ti smeta pa se potrudi iducu utakmicu doci omotan u zastavu Hrvatske (koja mi usput nije smetala ni u Titovoj u sred Sarajeva kada igra Hrv repka na EURU ili Svjetskom) i biti "isti" kao i ovaj Turcin.

Sljedeci put cu doniti zastavu Hvo-a i zastavu Hrvata u BiH. :zviz: :zviz: :zviz: :zviz: I jedna i druga je legalna prema tome :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

Obavezno izviždaj i himnu, svejedno je i ona nametnuta...

spursman
Kontakt:

Post Postao/la spursman » 23 maj 2017, 17:26

1950 je napisao/la:Koliko je Sarajevo dobilo kazne zbog poruke "U Sarajevo svratite kad muda stisnete, Lišticu tad zaboravite jer se u nju vratiti nećete".? Koliko je Sarajevo kazne dobilo zbog pjevanja gazi listicu **** ustase,gazi ustase??Pu majku vam **** licemjernu,Široki i Zrinjski odmah istupit iz ove lakrdije od lige.Kakva drzava takva i liga **** tvorevina.

S koliko je kažnjeno kad su nasi igrači i službene osobe spašavali glave kad su horde upale na teren? Kadija te tuži, kadija ti sudi
audere est facere!

1950
Kontakt:

Post Postao/la 1950 » 23 maj 2017, 17:28

spursman je napisao/la:
1950 je napisao/la:Koliko je Sarajevo dobilo kazne zbog poruke "U Sarajevo svratite kad muda stisnete, Lišticu tad zaboravite jer se u nju vratiti nećete".? Koliko je Sarajevo kazne dobilo zbog pjevanja gazi listicu **** ustase,gazi ustase??Pu majku vam **** licemjernu,Široki i Zrinjski odmah istupit iz ove lakrdije od lige.Kakva drzava takva i liga **** tvorevina.

S koliko je kažnjeno kad su nasi igrači i službene osobe spašavali glave kad su horde upale na teren? Kadija te tuži, kadija ti sudi

Ma ne mogu oni nas kaznjavt koliko im mi trofeja mozemo uzeti. :D :D :D Mogu nam samo kleknut i **** popusit :zviz: :zviz: :zviz:

spursman
Kontakt:

Post Postao/la spursman » 23 maj 2017, 17:39

FoSte95 je napisao/la:Ja se iskreno slažem sa time da treba zabraniti i bilo kakave povike gazi ili ubij ove ili one. Takođe smatram da zviždanje i omalovažavanje državne himne je za kazne pa ljutite se koliko god hoćete.
I koliko ja vidim po ovome što pišete vi donosite šahovnice na stadion samo zato što se može vidjeti turska zastava na utakmicama "bošnjačkih" klubova, znači ako bi oni prestali nosat turske ispade da bi vi počeli domosti bosanskohercegovačku zastavu?

Šahovnica je zastava RH i ima pravo bit na tribinama. Svako kolo u ligama petice vidimo zastave raznih zemalja pa dobijaju li klubovi kazne zbog toga. Na utakmici Juventusa sam vidio zastavu BiH npr.ali i Hrvatsku i Brazilsku. Ne vidim u čemu je problem u vezi zastava
audere est facere!

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 23 maj 2017, 17:47

Navijaci ostalih klubova na Opste diskusije. Necu se ponavljati svaki put.

KayserSose
Kontakt:

Post Postao/la KayserSose » 23 maj 2017, 19:41

Otkad je zabranjeno točit alkohol na stadionu?
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

KayserSose
Kontakt:

Post Postao/la KayserSose » 23 maj 2017, 19:48

Evolve je napisao/la:Gotovo je, momci. Sta je tu je. Progutat cemo ovo stoicki, desit ce se po drugim stadionima isto sranje, gazit ce se ustase, balije, cetnici, pa cemo vidjet gdje smo. Isti mi k sad, bilo 7 ili 5 utakmica. Ovo je katastrofa za narednu sezonu. Sto je neko spomenuo, ranije, hvala derbi navijacima, al nemoj te vise zivota Vam draga, nemoj te. Ima nas 1000-1500 netreba nas vise...

Kakvi su tebe derbi navijači spopali? Ova kazna je sramota. Toliko se ne dobije ni kad se napadnu protivnički igrači. Ako je baš bilo fašističkog navijanja i ubacivanja predmeta dobije se 3 utakmice plus novčana. Kurvini sinovi koji deru ovakve kazne su učinili ligu trgovačkom šprdnjom, a drakonski kažnjavaju za neprimjereno navijanje i točenje **** alkohola.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”