NK Široki Brijeg

kksiroki
Kontakt:

PostPostao/la kksiroki » 26 apr 2019, 20:46

since1948 WroteColon
kksiroki WroteColonDečki dragi, plava noć je skup sponzora, donatora, simpatizira i svih onih koji na bilo koji način mogu doprinijeti boljitku kluba. Svi oni zajedno daju još jedan dodatni impuls da se sezona okonča na najbolji i najpoželjniji način. Igrači su izvan kruga ovih nabrojanih, a ta priča o promociji partije je posebno smiješna, obzirom da sam bio prisutan taj segment nisam primijetio ni u tragovima ( naravno s partijom nemam apsolutno nikakvog dodira).
Eto da je jednom doživiti da se ne pljuje po svemu što se u klubu događa.
Kontinuirano netko bombe baca, od puštanja utakmica do informacija koje veze nemaju sa životom.

Ok,to su navodno neki donatori...pa stvarno me zanima sta pola EP i pola drzavnih firmi radi na ovoj proslavi. Mozda ne vidim, mozda ne znam al di su ovdje predstavnici svih velikih i malih sponzora. U prvi plan upadaju Dragan i Miro i bitno nek su se oni uslikali za klub..a kolko klub godisnje dobije od zupanije,grada?
Ne znam da ta cifra moze pokrit polugodisnju zaradu jednog igraca. Ne kaze nitko je da je okupljanje sponzora losa stvar, da pace treba to i te kako. Al nemoj mi ovih u prvim planovima,alergican sam na njih. A te bombe o nekim pustanjima utakmica ulasku mamica i slicnih ne treba ni komentirati. Ipak je moje misljenje da uvijek treba pohvaliti dobro uradjeno a kritizirati ono sto nije u redu( konstruktivna kritika naravno). Ne vidim smisao u klimanju glavom na sve sto se u klubu uradi,a ti mi nekako upravo to radis

Ma ja sam ti poznati klimoglavac, zato i jesam na plaći u klubu svih ovih godina :guz:
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

kksiroki
Kontakt:

PostPostao/la kksiroki » 26 apr 2019, 20:48

Orjuna WroteColon
kksiroki WroteColonDečki dragi, plava noć je skup sponzora, donatora, simpatizira i svih onih koji na bilo koji način mogu doprinijeti boljitku kluba. Svi oni zajedno daju još jedan dodatni impuls da se sezona okonča na najbolji i najpoželjniji način. Igrači su izvan kruga ovih nabrojanih, a ta priča o promociji partije je posebno smiješna, obzirom da sam bio prisutan taj segment nisam primijetio ni u tragovima ( naravno s partijom nemam apsolutno nikakvog dodira).
Kontinuirano netko bombe baca, od puštanja utakmica do informacija koje veze nemaju sa životom.

Kojim zaslugom si ti bio? :D

Presudio forum ss.ba :opaopa:
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

kksiroki
Kontakt:

PostPostao/la kksiroki » 26 apr 2019, 20:50

york WroteColonSvi ti sponzori, pogotovo političari i državne firme zapravo sponzoriraju s NAŠIM novcem... Baš me zanima jesu li spomenuli publiku, navijače... Ili su samo gospodarstvenici i političari zaslužni za sve dobro u klubu....

Taj šupljak naš novac je relikt komunizma, nisu to naši novci nego novci pojedinaca i institucija kojih volja dati ili ne dati, Feal više neda nažalost ali šta im možeš kad ne daju.

hlive
Kontakt:

PostPostao/la hlive » 26 apr 2019, 20:52

Momci ja imam hosting i voljan sam ga ustupit free da uzmemo domenu i neki forum napravimo za navijače Širokog. Kupit cemo domenu. 10 ljudi pa 10 ljudi. Ako ste za
It's better when it's live

Android
Kontakt:

PostPostao/la Android » 26 apr 2019, 20:53

@hlive neki dan nisi htio ni pozdraviti kad si dolazio u firmu gdje radim :problem: , a znam da me znas s obzirom koliko sam te morio na facebooku oko prijenosa :lol:

Sutra 2:0
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

hlive
Kontakt:

PostPostao/la hlive » 26 apr 2019, 21:04

Android WroteColon@hlive neki dan nisi htio ni pozdraviti kad si dolazio u firmu gdje radim :problem: , a znam da me znas s obzirom koliko sam te morio na facebooku oko prijenosa :lol:

Sutra 2:0

A jbg nisam te htio dovodit u neugodnu situaciju
:urnebes:

;)

Android
Kontakt:

PostPostao/la Android » 26 apr 2019, 21:12

:lol: :lol:

hlive WroteColonMomci ja imam hosting i voljan sam ga ustupit free da uzmemo domenu i neki forum napravimo za navijače Širokog. Kupit cemo domenu. 10 ljudi pa 10 ljudi. Ako ste za

Pa ne bi bilo lose oprobati

HRHB

kksiroki
Kontakt:

PostPostao/la kksiroki » 26 apr 2019, 21:12

hlive WroteColon
Orjuna WroteColonPo pisanju, rekao bih da je najmanje Šilić. Čim netko nešto kontra kluba rekne, eto njega da ih brani.

Mozda covjek voli klub ohoho godina i ne zeli bez argumenata pljuvati po klubu i kacit se na bilo sta negativno. A pogotovo ovdje. Na ovom forumu a to dosta vas zaboravlja u nekim trenutcima. Gdje pišete i šta pišete. Jer svi znate da bi ostali najradije da se ugasimo.

Svi znate tko sam jer se ne krijem a i nick je očito. Dosta vas ja znam tko ste iako vi mislite mozda da ne znam ;)

Kao što rekoh sutra važna tekma, bez potcjenjivanja ozbiljno ući i pokušati riješiti u iduće dvije pitanje treće pozicije.

Hlive, hvala na podršci, to što pojedinci ne mogu shvatiti da se klub može voliti bez interesa njihov problem...
Zadnja izmjena: kksiroki, dana/u 27 apr 2019, 08:16, ukupno mijenjano 1 put.

kksiroki
Kontakt:

PostPostao/la kksiroki » 26 apr 2019, 21:15

Panta79rei WroteColon

Ma kakvi sponzori, ne blamiraj se. Većina ih je ondje iz vladajuće partije i došli su se nažderat i napit besplatno (neću ovdje nabrajati imena, znate ih svi). A upravo ovim navedenim je trebalo zabraniti dolazak, pozvati neke bivše igrače kojima klub nešto znači u životu. Dosta je više partije i njihovih derneka na naš račun :thumbdown:

Ne bih htio biti grub, znam tko si i smatram te ok likom, svaku tekmu si malo lijevo od mene :D ali brate ne lupaj, što ti to treba. Kakva partija i kurci, plava noć je večer kad se skupi određeni iznos novca i kraj....
Zadnja izmjena: kksiroki, dana/u 27 apr 2019, 08:17, ukupno mijenjano 4 puta.

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 26 apr 2019, 21:16

hlive WroteColonMomci ja imam hosting i voljan sam ga ustupit free da uzmemo domenu i neki forum napravimo za navijače Širokog. Kupit cemo domenu. 10 ljudi pa 10 ljudi. Ako ste za

A discord? Vrlo jednostavna aplikacija, instaliras, registriras se, kreiramo svoj server i peri... Nema domena, nema hostinga. Jako jednostavan za koristiti, neznam jel ko od vas ikad ga isprobavao
NK Široki Brijeg

Android
Kontakt:

PostPostao/la Android » 26 apr 2019, 21:17

.
Zadnja izmjena: Android, dana/u 26 apr 2019, 21:30, ukupno mijenjano 1 put.

HRHB

penke
Kontakt:

PostPostao/la penke » 26 apr 2019, 21:20

Pridružujem se.
Samo jedno ime

Android
Kontakt:

PostPostao/la Android » 26 apr 2019, 21:30

Evolve WroteColon

A discord? Vrlo jednostavna aplikacija, instaliras, registriras se, kreiramo svoj server i peri... Nema domena, nema hostinga. Jako jednostavan za koristiti, neznam jel ko od vas ikad ga isprobavao

Koristio sam ga ja jedno vrijeme, moze proci

HRHB

hlive
Kontakt:

PostPostao/la hlive » 26 apr 2019, 21:42

Evolve WroteColon

Nisam probao. Pogledam

Android
Kontakt:

PostPostao/la Android » 26 apr 2019, 22:08

hlive WroteColon
Evolve WroteColon

Nisam probao. Pogledam

Aplikacija je ok, malo vise za gaming ali dobro :D , iako mislim da bi forum bio nekako pristupacniji ostalim navijacima

HRHB

Panta79rei
Kontakt:

PostPostao/la Panta79rei » 26 apr 2019, 22:57

Ja sam za.
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

Panta79rei
Kontakt:

PostPostao/la Panta79rei » 26 apr 2019, 23:13

kksiroki WroteColon
Panta79rei WroteColonMa kakvi sponzori, ne blamiraj se. Većina ih je ondje iz vladajuće partije i došli su se nažderat i napit besplatno (neću ovdje nabrajati imena, znate ih svi). A upravo ovim navedenim je trebalo zabraniti dolazak, pozvati neke bivše igrače kojima klub nešto znači u životu. Dosta je više partije i njihovih derneka na naš račun :thumbdown:

Ne bih htio biti grub, znam tko si i smatram te ok likom, svaku temu si malo lijevo od mene :D ali brate ne lupaj, što ti to treba. Kakva partija i kurci, plava noć je večer kad se skupi određeni iznos novca i kraj....

Onda se javi u subotu ;)
Samo sam komentirao ono što sam vidio na portalima. A na fotografijama su većinom ljudi iz jedne stranke, a dosta ih nema veze sa klubom. Ma nek bude kako ti kažeš :kafa:
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

kksiroki
Kontakt:

PostPostao/la kksiroki » 26 apr 2019, 23:18

Panta79rei WroteColon
kksiroki WroteColon
Panta79rei WroteColonMa kakvi sponzori, ne blamiraj se. Većina ih je ondje iz vladajuće partije i došli su se nažderat i napit besplatno (neću ovdje nabrajati imena, znate ih svi). A upravo ovim navedenim je trebalo zabraniti dolazak, pozvati neke bivše igrače kojima klub nešto znači u životu. Dosta je više partije i njihovih derneka na naš račun :thumbdown:

Ne bih htio biti grub, znam tko si i smatram te ok likom, svaku temu si malo lijevo od mene :D ali brate ne lupaj, što ti to treba. Kakva partija i kurci, plava noć je večer kad se skupi određeni iznos novca i kraj....

Onda se javi u subotu ;)
Samo sam komentirao ono što sam vidio na portalima. A na fotografijama su većinom ljudi iz jedne stranke, a dosta ih nema veze sa klubom. Ma nek bude kako ti kažeš :kafa:

Ne sudi po ambalaži :rol:

Carles
Kontakt:

PostPostao/la Carles » 27 apr 2019, 11:23

Obavezno ovo.

Jedini problem je moderacija, to zahtijeva truda i vremena kojeg vecina nema.
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

Carles
Kontakt:

PostPostao/la Carles » 27 apr 2019, 11:34

kksiroki WroteColon
hlive WroteColon
Orjuna WroteColonPo pisanju, rekao bih da je najmanje Šilić. Čim netko nešto kontra kluba rekne, eto njega da ih brani.

Mozda covjek voli klub ohoho godina i ne zeli bez argumenata pljuvati po klubu i kacit se na bilo sta negativno. A pogotovo ovdje. Na ovom forumu a to dosta vas zaboravlja u nekim trenutcima. Gdje pišete i šta pišete. Jer svi znate da bi ostali najradije da se ugasimo.

Svi znate tko sam jer se ne krijem a i nick je očito. Dosta vas ja znam tko ste iako vi mislite mozda da ne znam ;)

Kao što rekoh sutra važna tekma, bez potcjenjivanja ozbiljno ući i pokušati riješiti u iduće dvije pitanje treće pozicije.

Hlive, hvala na podršci, to što pojedinci ne mogu shvatiti da se klub može voliti bez interesa njihov problem...

Ovo.

Neki likovi ne shvacaju odredjene stvari i zasto ne bi trebalo iznosit neke stvari ovdje, to je prvi problem. Drugi problem je sto je forum postao smisao sam sebi, pa onda vidimo nase ljude kako se prilagodjavaju “ozracju” ovdje ne bi li im neki tamo sarajlija ili sta ti ja znam reko da je dobar i normalan. Ili potpisao post. Zalosno

Zato kazem, ajmo na svoj, pa mozda onda i ti likovi budu onakvi kakvi zapravo jesu
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: FaustinoAsprilla i 26 gostiju.