NK Široki Brijeg

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 28 jun 2019, 00:00

redbull93 WroteColonSteta sto vise nema na forumu @hlive, ako citas ukljuci se ponovo.

Neće se sigurno uključiti još od kad su nam sklonili PDF i oni što su se mislili vratiti digli su ruke od ovog foruma. Svi osim mene :mrgreen:
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 28 jun 2019, 00:02

UstanikSBII WroteColon
redbull93 WroteColonSteta sto vise nema na forumu @hlive, ako citas ukljuci se ponovo.

Neće se sigurno uključiti još od kad su nam sklonili PDF i oni što su se mislili vratiti digli su ruke od ovog foruma. Svi osim mene :mrgreen:

jbga

Kad si tako uporan haj onaj rat zavrsi sto si poceo pisati.
#SamoČelik

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 28 jun 2019, 00:08

redbull93 WroteColon
UstanikSBII WroteColon

jbga

Kad si tako uporan haj onaj rat zavrsi sto si poceo pisati.

HAHAHA pa zbog onog me rata pola foruma "hakalo" a ono sam pisao čisto iz svog gušta i onda te stalno napadaju glupostima da čovjek izgubi volju! A onakve priče zbilja iziskuju puno vremena da se obrade kako bi se mogle u priliku čitati na "našem jeziku"

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 28 jun 2019, 00:15

UstanikSBII WroteColon
HAHAHA pa zbog onog me rata pola foruma "hakalo" a ono sam pisao čisto iz svog gušta i onda te stalno napadaju glupostima da čovjek izgubi volju! A onakve priče zbilja iziskuju puno vremena da se obrade kako bi se mogle u priliku čitati na "našem jeziku"

Ja sam bas uzivao ono citati, samo ti nastavi.
#SamoČelik

FSB
Kontakt:

PostPostao/la FSB » 28 jun 2019, 09:10

DIBIDUS CHAOS

bojamora
Kontakt:

PostPostao/la bojamora » 04 jul 2019, 14:25

Zna li ko hoče li biti gdje strima Široki - Željo

mahic
Kontakt:

PostPostao/la mahic » 04 jul 2019, 15:41

Hrvatski internacionalac Branimir Cipetić potpisao je za NK Široki Brijeg, potvrđeno je sa Pecare.

Široki Brijeg novo pojačanje doveo iz Španije

Fudbaler koji je ponikao u Hajduku posljednjih pet godina je proveo u Španiji gdje je igrao za nekoliko niželigaša, uključujući i drugu momčad Eibara koja se pod imenom Vitoria takmiči u Segundi B, a svoju karijeru sada će nastaviti u BiH.

S Pecare je zvanično potvrđeno da je Cipetić stavio paraf na trogodišnji ugovor, a iako je rođen u Splitu, vuče porijeklo iz BiH s obzirom da mu je otac rodom iz Kostajnice pored Konjica, dok je majka iz Rame.

"Nakon pet godina provedenih u Španiji došla je ponuda Širokog Brijega. Na obostrano zadovoljstvo našli smo zajednički jezik i brzo se dogovorili. Spreman sam za nove izazove i pobjede u plavo-bijelom dresu. Iako sam godinama igrao u inostranstvu, otprilike poznajem fudbal i odnose snaga u Premijer ligi", rekao je Cipetić.

Svojim dolaskom Cipetić će osnažiti konkurenciji na poziciji desnog beka.

Hellas
Kontakt:

PostPostao/la Hellas » 04 jul 2019, 16:06

Jel Segunda B treca liga u Spaniji?

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 06 jul 2019, 23:48

Moj Zloma sam si sebe pogazio!!!! Nije problem što si otišao u Zrinju al pričaš da nikad tamo nećeš zakoračiti i opet odeš to je smiješno za igrača koji je dijete kluba tebi na čast (tj sramotu) što si održao riječ!

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

RASanticeva
Kontakt:

PostPostao/la RASanticeva » 06 jul 2019, 23:52

UstanikSBII WroteColonMoj Zloma sam si sebe pogazio!!!! Nije problem što si otišao u Zrinju al pričaš da nikad tamo nećeš zakoračiti i opet odeš to je smiješno za igrača koji je dijete kluba tebi na čast (tj sramotu) što si održao riječ!

Jel to isti sto je u Rijeci bio par godina unazad?
Mostar u srcu, Velež do groba

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 07 jul 2019, 00:11

RASanticeva WroteColon
UstanikSBII WroteColonMoj Zloma sam si sebe pogazio!!!! Nije problem što si otišao u Zrinju al pričaš da nikad tamo nećeš zakoračiti i opet odeš to je smiješno za igrača koji je dijete kluba tebi na čast (tj sramotu) što si održao riječ!

Jel to isti sto je u Rijeci bio par godina unazad?

Da igro je u Rijeci, Vojvodini, Širokom ...

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.