NK Široki Brijeg

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 12 maj 2019, 17:35

Ako prodemo u drugo pretkolo mozemo igrat sa Manchester Unitedom, Sevillom, Valenciom ili Bilbaom najvjerojatnije, Hoffenheim ili Wolfsburg najvjerojatnije, Strasbourg i Torino, Roma, Milan ili Lazio. Al o tom po tom :D
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 12 maj 2019, 18:01

LoveSB96 je napisao/la:Ako prodemo u drugo pretkolo mozemo igrat sa Manchester Unitedom, Sevillom, Valenciom ili Bilbaom najvjerojatnije, Hoffenheim ili Wolfsburg najvjerojatnije, Strasbourg i Torino, Roma, Milan ili Lazio. Al o tom po tom :D
Borna Petrovic dovodi Siroki u vodstvo na Old Trafordz

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 12 maj 2019, 19:53

Za mene je ova sezona osim europe bila promašaj. U ovoj sezoni smo trebali jos profilirati mlade igrače... Marić, Jurić. Mislim da nismo. Doveli smo puno promašenih igrača... Eliomar, Kovačić, Babić, Popović, Perović. Neke koji su bili ili su se povrjedili....
Pamić, Turčin, Franjić. Bagarić mi je pio krv cijelu jesen i dobar dio proljeća. Petrovića neću komentirati... Dakle zbog nekvalitetne lige smo uzeli europu. Uz ovakav roster ne po kvaliteti već po kvantiteti morali smo više. A najveće razočaranje mi je Goce. Iskreno oaim neke docipline u igri nisam vidio nista više nego od Ćutuka. Dakle preskup za prosjek. Lutanja u taktici u odabiru igrača. Zapostavio neke Jurić, Marić, Kvesić. Protežirao neke Eliomar, Bagarić, Perović.
Ja nisam vidio napredak...

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 12 maj 2019, 21:11

Ugrovacaboy je napisao/la:Za mene je ova sezona osim europe bila promašaj. U ovoj sezoni smo trebali jos profilirati mlade igrače... Marić, Jurić. Mislim da nismo. Doveli smo puno promašenih igrača... Eliomar, Kovačić, Babić, Popović, Perović. Neke koji su bili ili su se povrjedili....
Pamić, Turčin, Franjić. Bagarić mi je pio krv cijelu jesen i dobar dio proljeća. Petrovića neću komentirati... Dakle zbog nekvalitetne lige smo uzeli europu. Uz ovakav roster ne po kvaliteti već po kvantiteti morali smo više. A najveće razočaranje mi je Goce. Iskreno oaim neke docipline u igri nisam vidio nista više nego od Ćutuka. Dakle preskup za prosjek. Lutanja u taktici u odabiru igrača. Zapostavio neke Jurić, Marić, Kvesić. Protežirao neke Eliomar, Bagarić, Perović.
Ja nisam vidio napredak...

Vise manje svi se slažemo..
U sljedećoj sezoni Juric, Maric, Stanic moraju igrat! Uz lagano ubacivanje jos nekog talentiranog igraca.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 12 maj 2019, 22:13

Hitan remont nam treba,bolje igrati s mladima nego strancima a koji nemaju uopće neke kvalitete.
Na ljeto sigurno idu Barišić,Popović,Petrović,Eliomar i Begonja. Za neke se još ne zna sigurno,ali sve ovo ostalo bih potrao što dalje i Babića,Kovačića..
Ni s Gocom nisam zadovoljan,ruku na srce posebno kvalitetne igrače nije imao,ali Široki nikad nije bio klub koji igra na 1:0 s ciljem da obrani gol,a gore šta se napravi..
Ja bih pružio priliku Denisu Ćoriću sa Jurom ili Wagijem.
Samo jedno ime

Avatar
Panta79rei
Postovi: 159
Pridružen/a: 06 okt 2018, 20:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Panta79rei » 13 maj 2019, 00:03

Ja bih čak rekao da nam je Goce napravio više štete nego koristi. Najgore je što su svi naši momci potpuno nestali otkad je on došao. Vukoje nigdje, Mariću minute na kapaljku, o forsiranju Petrovića umjesto Jurića je suvišno i pisati. Čak je forsirao beskorisnog Begonju na AM poziciji par puta, a Marić i Stanić na klupi :facepalm:
Uvjeren sam da bi i Popović nešto napravio da je dobio šansu i kontinuitetu. Elio pod Pavićem odigrao najbolje partije...
Kad bolje razmislim, svi su se ofenzivci pogubili otkad je Goce došao i nikad se nismo ovoliko mučili da zabijemo yebeni gol. Nekih uigranih akcija nisam vidio cijelu sezonu, a ni prekida. Ne znam šta rade na treninzima uopće :hmmmmm:
Totalni remont sa okosnicom naših momaka + Enin, Matić, Franjić, Bagarić i dovesti igrače koji će ginut na terenu, bez obzira tko su i odakle su.
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 13 maj 2019, 00:37

Panta79rei je napisao/la:Ja bih čak rekao da nam je Goce napravio više štete nego koristi. Najgore je što su svi naši momci potpuno nestali otkad je on došao. Vukoje nigdje, Mariću minute na kapaljku, o forsiranju Petrovića umjesto Jurića je suvišno i pisati. Čak je forsirao beskorisnog Begonju na AM poziciji par puta, a Marić i Stanić na klupi :facepalm:
Uvjeren sam da bi i Popović nešto napravio da je dobio šansu i kontinuitetu. Elio pod Pavićem odigrao najbolje partije...
Kad bolje razmislim, svi su se ofenzivci pogubili otkad je Goce došao i nikad se nismo ovoliko mučili da zabijemo yebeni gol. Nekih uigranih akcija nisam vidio cijelu sezonu, a ni prekida. Ne znam šta rade na treninzima uopće :hmmmmm:
Totalni remont sa okosnicom naših momaka + Enin, Matić, Franjić, Bagarić i dovesti igrače koji će ginut na terenu, bez obzira tko su i odakle su.
Nismo se mi nazabijali ni pod Pavicem osim sto smo Celika natrpali. To je i do ekipe sigurno. Mada slazem se da nam Goce nista specijalno nije donio pogotovo za placu koju prima.
SAMO ŠIROKI!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 13 maj 2019, 01:01

since1948 je napisao/la:
Panta79rei je napisao/la:Ja bih čak rekao da nam je Goce napravio više štete nego koristi. Najgore je što su svi naši momci potpuno nestali otkad je on došao. Vukoje nigdje, Mariću minute na kapaljku, o forsiranju Petrovića umjesto Jurića je suvišno i pisati. Čak je forsirao beskorisnog Begonju na AM poziciji par puta, a Marić i Stanić na klupi :facepalm:
Uvjeren sam da bi i Popović nešto napravio da je dobio šansu i kontinuitetu. Elio pod Pavićem odigrao najbolje partije...
Kad bolje razmislim, svi su se ofenzivci pogubili otkad je Goce došao i nikad se nismo ovoliko mučili da zabijemo yebeni gol. Nekih uigranih akcija nisam vidio cijelu sezonu, a ni prekida. Ne znam šta rade na treninzima uopće :hmmmmm:
Totalni remont sa okosnicom naših momaka + Enin, Matić, Franjić, Bagarić i dovesti igrače koji će ginut na terenu, bez obzira tko su i odakle su.
Nismo se mi nazabijali ni pod Pavicem osim sto smo Celika natrpali. To je i do ekipe sigurno. Mada slazem se da nam Goce nista specijalno nije donio pogotovo za placu koju prima.
Ja mislim da Eliomar nije igrao kod Pavica ili me sjećanje vara?
Franjic u uzasnoj formi, al mozda moze nadoc, dobro je sto nije stranac, a i Bagaric isto tako..
Najbitnije se rijesit stranaca koji imaju slab ucinak.
Kad je Goce tek dosao igrali smo ok, al od priprema u Turskoj katastrofa, do cega je ne znam.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 13 maj 2019, 01:30

Eduardo da Silva bez kluba, Mario Tičinović takoder, Dinko Trebotić isto tako i Mate Pehar :mrgreen:
Neki od zanimljivih igraca koji isticu ugovori: Ivan Fuštar(stoper), Ante Vukušić svima poznat, Marin Galić(desni bek, igra u susjeda), Maći, Šime Gržan(najbolji u gošku), Marko Brtan(igra u Krupi koja ispada, a po cijeni i statistici dobar igrac) i dosta igraca s hrvatskom putovnicom da ih sad ne nabrajam. Samo je pitanje ko želi doci i ko se uklapa u financijsku konstrukciju kluba, a vjerujem da ovde ima igraca za nas, definitivno. Nadam se da Šilić prati situaciju i pokušava nešto.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 14 maj 2019, 01:39

Očekivanja u srijedu? Posjeta i rezultat?
Samo jedno ime

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 14 maj 2019, 06:20

penke je napisao/la:Očekivanja u srijedu? Posjeta i rezultat?
3000
3-0 i na penale osvajamo
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 14 maj 2019, 08:08

penke je napisao/la:Očekivanja u srijedu? Posjeta i rezultat?
Sve preko 1000 će biti dobro (nažalost). Iako bolesni optimista ovaj put ne znam što očekivati. Rani gol sve mijenja. :cool:
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 14 maj 2019, 08:16

96BadBoy je napisao/la:
penke je napisao/la:Očekivanja u srijedu? Posjeta i rezultat?
3000
3-0 i na penale osvajamo
Auf nakon ovakve sezone i igara očekivat 3000? Teško... Bit će sigurno nas 500 standardnih "budala" (a možda nam i ne trebaju ovi navodnici), i kad bi se skupilo do 1500 bilo bi vrh, ali sumnjam, ma da tko zna. Možda ove silne najave šabana i probude malo ljude pa se aktiviraju bez obzira na igru

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 14 maj 2019, 08:23

kksiroki je napisao/la:
penke je napisao/la:Očekivanja u srijedu? Posjeta i rezultat?
Sve preko 1000 će biti dobro (nažalost). Iako bolesni optimista ovaj put ne znam što očekivati. Rani gol sve mijenja. :cool:
Osim ako zavrsi u nasoj mrezi :think:
Nada umire zadnja, borit se do kraja pa sto bude :salut:
It's better when it's live

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 14 maj 2019, 09:18

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D530356

e baš ste za lištice da vas fašisti malo okupaju... :zviz:

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 14 maj 2019, 17:31

Eto da su napisali Siroki umjesto Listica, mozda bi ih i pustili ovamo :lol:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brig » 14 maj 2019, 17:37

Android je napisao/la:Eto da su napisali Siroki umjesto Listica, mozda bi ih i pustili ovamo :lol:
Napisali bi oni sigurno da je do naših i razglasili to. Nego vjer je do njih gore pa šute.
I danas pišu put u Široki Brijeg :urnebes:

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 14 maj 2019, 17:38

Do buseva im je. Ne daju im autobus jer su pokusali manijacima zapalit bus od te iste firme u subotu. Kakvi indijanci :lol:
SAMO ŠIROKI!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la paulus » 14 maj 2019, 19:23

since1948 je napisao/la:Do buseva im je. Ne daju im autobus jer su pokusali manijacima zapalit bus od te iste firme u subotu. Kakvi indijanci :lol:
Jest vala krkanstvo u svakom zitu kukolja ima,al nista naspram ubijanja mladica i onda skrivanja ubice , u duhu krscanstva. Samo se nadam da nam djeca odu sa ovog puta zavisti, mrznje , ma ne mozes na pobrojat grjehove i jednim i drugim.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

volimsiroki
Postovi: 194
Pridružen/a: 27 apr 2016, 19:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la volimsiroki » 14 maj 2019, 19:33

paulus je napisao/la:
since1948 je napisao/la:Do buseva im je. Ne daju im autobus jer su pokusali manijacima zapalit bus od te iste firme u subotu. Kakvi indijanci :lol:
Jest vala krkanstvo u svakom zitu kukolja ima,al nista naspram ubijanja mladica i onda skrivanja ubice , u duhu krscanstva. Samo se nadam da nam djeca odu sa ovog puta zavisti, mrznje , ma ne mozes na pobrojat grjehove i jednim i drugim.
Niste nam bitni nikako...ne razmisljamo o vama...pozzz
Igraj Široki, ti si najbolji !!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.