NK Široki Brijeg


Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 23 avg 2017, 20:25

Ne mogu vjerovati da ce Petrovic proci nekaznjeno za onu otimacinu u Gabeli, cijela regija se smije a ovaj debeli krmak mu daje pozitivnu ocjenu, i to mu je jos vise povecao???

Vidjeti cemo u subotu na cemu smo, hoce li nam dati da se borimo za naslov ili ne
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 23 avg 2017, 20:27

Ma nemamo mi kadar za naslov, realno. Bitno je izboriti Europu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
siroki1991
Postovi: 249
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 24 avg 2017, 09:30

KingJamesMVP je napisao/la:Ma nemamo mi kadar za naslov, realno. Bitno je izboriti Europu
Ako ćemo realno nemaju ga ni drugi. Sve ekipe u ligi osim Zrinjskog su u par deka, eventualno imaju 1-2 igrača koja odskaču..
Uzmi Želju koji se predstavlja kao jedan od favorita. Nositelji igre im otpaci iz Zrinjskog i Širokog: Crnov, Zakarić, Nikolić, Zeba i slični. Sarajevo vidimo kakve rezultate ima. Realno Zrinjski ima najjači kadar, 20ak istih igrača a i protiv njih se može igrati. Uz normalo suđenje smo u najmanju ruku ravnopravni sa svim boljim ekipama pa i favoriti.

AlexisSB96
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 jun 2017, 19:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la AlexisSB96 » 24 avg 2017, 13:16

I Krle je potvrdio da vidi Jurica kao svoga nasljednika[emoji41]
Samo jedno ime Široki!

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 24 avg 2017, 13:23

siroki1991 je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:Ma nemamo mi kadar za naslov, realno. Bitno je izboriti Europu
Ako ćemo realno nemaju ga ni drugi. Sve ekipe u ligi osim Zrinjskog su u par deka, eventualno imaju 1-2 igrača koja odskaču..
Uzmi Želju koji se predstavlja kao jedan od favorita. Nositelji igre im otpaci iz Zrinjskog i Širokog: Crnov, Zakarić, Nikolić, Zeba i slični. Sarajevo vidimo kakve rezultate ima. Realno Zrinjski ima najjači kadar, 20ak istih igrača a i protiv njih se može igrati. Uz normalo suđenje smo u najmanju ruku ravnopravni sa svim boljim ekipama pa i favoriti.
Zeljo po meni nema nikakvu igru. Puno srece i nabij u sesnaest pa sta bude igre. Ja se poraza bojim jedino zbog nas samih i naseg sindrima gostovanja,nikako zbog Zelje. Mladost trenutno igra puno ljepsi nogomet od Zeljinog,dopadljiviji i s boljom kombinatorikom. Zeljo vec odavno nema onog kvalitetnog veznog tipa Josipa Corica ili Zvone Kozulja koji moze iskreirati nesto,pa im se samim tim napadi svode na krila. Samo cvrsto stati,pomalo se pribojavam reakcije stopera,Matic mi nekako ne ulijeva sigurnost. Covjek ko da je veznjak u tijelu stopera,a za Joju znamo da nije neki kapacitet.
EKONNP

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 24 avg 2017, 13:28

Samo nek nas ljudi u žutom ostave na miru, pa dobili ili izgubili bit će manje više sigurno zasluženo.

Bod/ovi pred pauzu bi nam jako dobro došli pred još dva jako bitna susreta protiv Borca i Sarajeva.

Nadam se da će nam obrana bii na nivou utakmica iz kupa, gdje je to bilo pa skoro savršenstvo. Bralić se treba malo trznuti, nije nikako svoj ima par utakmica neznam šta mu je...

Maximalnu pažnju treba posvetiti Zakariću, tu me najviše brine Marković jer neuljeva mi sigurnost defanzivno. Zakarić nebi trebao biti brži od njega, mora mu stajati blizu. Ako budemo igrali sa 3 nazad imat će pomoć od Barišića sigurno, ali neznam baš oćemo li se odlučiti na tu varijantu, da imamo dvojicu u sredini... Ja bih izveo istih 11 kao protiv Mladosti sada, jedino ako budemo igrali sa tri u sredini onda Lončar umjesto Matića i to je to...
NK Široki Brijeg

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 24 avg 2017, 13:31

Samo 3-5-2. Tako se igra moderan nogomet. S trojicom veznjaka naravno,jer nekako protiv Mladosti je ostajala ta rupa u sredini,gdje se bas nekako vidjelo da fali igrac
EKONNP

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 24 avg 2017, 15:21

Bjelica sudi na Grbavici hahahaha oo u p.m
Samo jedno ime

mikel48
Postovi: 390
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mikel48 » 24 avg 2017, 16:42

skripar96 je napisao/la:Samo 3-5-2. Tako se igra moderan nogomet. S trojicom veznjaka naravno,jer nekako protiv Mladosti je ostajala ta rupa u sredini,gdje se bas nekako vidjelo da fali igrac
Mjenjaj tu profilnu vise prošla su tri tjedna..
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 24 avg 2017, 18:04

penke je napisao/la:Bjelica sudi na Grbavici hahahaha oo u p.m
:hmmmm:
NK Široki Brijeg

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 24 avg 2017, 20:13

mikel48 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Samo 3-5-2. Tako se igra moderan nogomet. S trojicom veznjaka naravno,jer nekako protiv Mladosti je ostajala ta rupa u sredini,gdje se bas nekako vidjelo da fali igrac
Mjenjaj tu profilnu vise prošla su tri tjedna..
Dobro si mi napomenuo...3 dana džaba nosam ovo njesra
EKONNP

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 24 avg 2017, 20:13

mikel48 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Samo 3-5-2. Tako se igra moderan nogomet. S trojicom veznjaka naravno,jer nekako protiv Mladosti je ostajala ta rupa u sredini,gdje se bas nekako vidjelo da fali igrac
Mjenjaj tu profilnu vise prošla su tri tjedna..
Dobro si mi napomenuo...3 dana džaba nosam ovo njesra
EKONNP

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 24 avg 2017, 23:35

Treba maximalno napalit ekipu za vikend!!
NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 24 avg 2017, 23:56

Mene zanima samo pobjeda!
Idemo im uvaliti 3 komada,od svih ekipa mi najbolje znamo kako se to radi :kafa:
Zeljovci su u euforiji,pravi se nova tribina na Grbavici,ajmo im prirediti hladan tus,da im splasne euforija,mi to itekako mozemo.Ajde Široki,ponovit onu magicnu predstavu sa polufinala kupa i zgazit strumfove.
Igraj Široki ti si najbolji!

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 25 avg 2017, 00:09

96BadBoy je napisao/la:Mene zanima samo pobjeda!
Idemo im uvaliti 3 komada,od svih ekipa mi najbolje znamo kako se to radi :kafa:
Zeljovci su u euforiji,pravi se nova tribina na Grbavici,ajmo im prirediti hladan tus,da im splasne euforija,mi to itekako mozemo.Ajde Široki,ponovit onu magicnu predstavu sa polufinala kupa i zgazit strumfove.
Ja bas mislim da cemo ih plesnut da nece znat gdje udaraju. Oni nisu imali ozbiljnih protivnika osim Mladosti dosad. Da im hoce Baša zabit jedno 2 gola malo da zasute o njemu[emoji1]
EKONNP

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 25 avg 2017, 00:18

skripar96 je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Mene zanima samo pobjeda!
Idemo im uvaliti 3 komada,od svih ekipa mi najbolje znamo kako se to radi :kafa:
Zeljovci su u euforiji,pravi se nova tribina na Grbavici,ajmo im prirediti hladan tus,da im splasne euforija,mi to itekako mozemo.Ajde Široki,ponovit onu magicnu predstavu sa polufinala kupa i zgazit strumfove.
Ja bas mislim da cemo ih plesnut da nece znat gdje udaraju. Oni nisu imali ozbiljnih protivnika osim Mladosti dosad. Da im hoce Baša zabit jedno 2 gola malo da zasute o njemu[emoji1]
Mi smo favoriti u ovoj utakmici,i moramo se tako postaviti od prve minute.Djedica Zeba im je motor ekipe koji nakon 60 minuta samo hoda po terenu.Ostali su bez dva najbolja igraca,a nisu se adekvatno pojacali.Imamo tri puta bolje ofanzivce od Željezničara,vezni red nam varira od utakmice do utakmice,kad imaju svoj dan imamo najjaci vezni red u ligi(Ćorić-Begonja-Lončar).Sto se obrane tice,nadam se samo da ce ponovit igru sa polufinala kupa i nema problema.
Ps.Neka se ponovi sve sa polufinala kupa,izuzev suđenja.Moram priznati da se pomalo pribojavam toga.Bjelica pamet u glavu.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 25 avg 2017, 03:11

Na Grbavici favorit moze biti samo Zeljo :). S obzirom na to kako Siroki igra na gostovanjima, plus tko sudi, ja iskreno nisam bas optimistican, nadam se da me osjecaj vara ali...
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 25 avg 2017, 12:53

skripar96 je napisao/la:Samo 3-5-2. Tako se igra moderan nogomet. S trojicom veznjaka naravno,jer nekako protiv Mladosti je ostajala ta rupa u sredini,gdje se bas nekako vidjelo da fali igrac
Ako već govoriš o sustavu. Ovo nije klasični sustav1-3-5-2 već 3-4-2-1 sa tri stopera u liniji. 4 vezna igrača i 2 polušpice. Te jednom špicim. Ko ovog sustava imaš prednost što dvije polušpice su vezni u organizaciji zako da ima š 6 veznih a kad se braniš bočni igrači čine 5 pozadi i polušpice čine 4 u liniji sa dva zadnja vezna. Tako da se u obrani transformiraš u 1-5-4-1. Što je jako defanzivno. A u napadu imaš puno više opcija i opasniji si na suparnikov 1-4-2-3-1 sustav. Što se pokazalo kao pencilin prošle sezone za velike ekipe. Ali svi znamo da ne igraju sustavi već igrači. U BiH igraju i neki drugi... N.p.r. sudci :crazy:

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 25 avg 2017, 12:59

Ugrovacaboy je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Samo 3-5-2. Tako se igra moderan nogomet. S trojicom veznjaka naravno,jer nekako protiv Mladosti je ostajala ta rupa u sredini,gdje se bas nekako vidjelo da fali igrac
Ako već govoriš o sustavu. Ovo nije klasični sustav1-3-5-2 već 3-4-2-1 sa tri stopera u liniji. 4 vezna igrača i 2 polušpice. Te jednom špicim. Ko ovog sustava imaš prednost što dvije polušpice su vezni u organizaciji zako da ima š 6 veznih a kad se braniš bočni igrači čine 5 pozadi i polušpice čine 4 u liniji sa dva zadnja vezna. Tako da se u obrani transformiraš u 1-5-4-1. Što je jako defanzivno. A u napadu imaš puno više opcija i opasniji si na suparnikov 1-4-2-3-1 sustav. Što se pokazalo kao pencilin prošle sezone za velike ekipe. Ali svi znamo da ne igraju sustavi već igrači. U BiH igraju i neki drugi... N.p.r. sudci :crazy:
Lijepo objasnjeno.
Nisam neki nogometni strucnjak da bi znao sve te postavke,mada kad si mi ovako objasnio to ima puno vise smisla. Problem je samo sto te silne formacije ponekad postanu prekomplicirane za neke nase pojedince,pa se događa da npr Stipo cesto ispadne...i onda sra.nje
EKONNP

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Maradona10 i 35 gostiju.