FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 12 jul 2015, 17:20

kovacic je napisao/la:Moja prognoza je u prvih 5 kola 3 ili 4 boda.
Cucemo se nakon toga. Nemas pojma o stanju u klubu i lupas. Debitanti smo i nema dileme da ce nam biti tesko, ali nema sanse da budemo Troglav.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la bega_afc » 12 jul 2015, 18:26

Mnogi ce polomit zube. Samo nek nastave sa potcjenjivanjem.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 12 jul 2015, 20:25

Addict je napisao/la:Raspored je na oko dobar, ali ja licno sam zelio ove ekipe s kojima cemo se boriti za opstanak na nasem stadionu u Kaknju. Trebalo bi da bude sprema za PL 6. kolo kad nam gostuje Zeljo. Na nasem stadionu imamo 20 vezanih pobjeda za redom. Znam da puno ne vazi za premijer ligu ali ima to svoje. Mi kao navijaci ne mozemo stvoriti pritisak na Zelju ili Sarajevo, ali mozemo na Slaviju, Drinu, Vitez. Ne vrijedi nam puno sve da Zeljo ili Sarajevo, Siroki daju da obje igramo kuci protiv njih, a ovako igramo protiv konkurenata za opstanak na Kamberovicu. Moramo osvojiti u prvih 5 kola barem 10 bodovanje ako ista zelimo, lakse bi bilo u Kaknju al hajd sad...
Oooj ja sam zaboravio da cete na startu domace tekme igrati na Kembridzu... al ako nista mozete povest i te alkose sto piju uz prugu.. ima i Kembridz komplet stranu uz prugu tako da ce vam to dodatno stvarati domaci ambijent.

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Rdje94 » 12 jul 2015, 20:57

Utorak 14.07.
stadion Babovac

Sloga Ljubuški - FK Mladost Doboj Kakanj
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
AdiFKS
Postovi: 1413
Pridružen/a: 12 maj 2014, 01:22
Lokacija: 1946 / 1987
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la AdiFKS » 12 jul 2015, 21:04

Kakanjci kako idu radovi, ima li promjena? Kakav je tempo?
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 12 jul 2015, 21:44

Rdje94 je napisao/la:Utorak 14.07.
stadion Babovac

Sloga Ljubuški - FK Mladost Doboj Kakanj
Pola GOSK-a preslo u Slogu. Bice opsta tuca.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 12 jul 2015, 21:46

AdiFKS je napisao/la:Kakanjci kako idu radovi, ima li promjena? Kakav je tempo?
Pici dobro. Tribine jos malo pa nikle, ostalo je montazno, poprecne ploce i stolice. Po mojoj procjeni jos 15 dana za tribine, i ostaju svlacionice, reflektori i sta jos vec ide. Mislim da je realno u 6. kolu da cekamo Zelju na nasem stadionu.

Avatar
AdiFKS
Postovi: 1413
Pridružen/a: 12 maj 2014, 01:22
Lokacija: 1946 / 1987
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la AdiFKS » 12 jul 2015, 21:56

Bravo ljudi, samo naprijed.
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 12 jul 2015, 22:39

Dobro napreduju radovi, oba segmenta izasla iz zemlje, jednom izljevena i ploca i sada idu stubovi. Ma vise nego zadovoljavajuce, samo neka se radi :)

Avatar
salle86
Postovi: 691
Pridružen/a: 15 feb 2014, 11:33
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la salle86 » 13 jul 2015, 03:25

Addict je napisao/la:
AdiFKS je napisao/la:Kakanjci kako idu radovi, ima li promjena? Kakav je tempo?
Pici dobro. Tribine jos malo pa nikle, ostalo je montazno, poprecne ploce i stolice. Po mojoj procjeni jos 15 dana za tribine, i ostaju svlacionice, reflektori i sta jos vec ide. Mislim da je realno u 6. kolu da cekamo Zelju na nasem stadionu.
idealno :pray:
Ti si mi sve na svijetu, u srcu nosim te ja,
ljubavi što te rodi klasa radnička.
Tebi posvetio život, sve dane, godine,
sa svojom braćom živim za tvoje uspijehe

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la bega_afc » 14 jul 2015, 15:09

Da li je normalan Rahimic? Pustit Hinovica da ode, ne mogu da vjerujem.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 14 jul 2015, 16:47

bega_afc je napisao/la:Da li je normalan Rahimic? Pustit Hinovica da ode, ne mogu da vjerujem.
Gdje je otiso ?

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la bega_afc » 14 jul 2015, 17:23

FliX je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:Da li je normalan Rahimic? Pustit Hinovica da ode, ne mogu da vjerujem.
Gdje je otiso ?
Kod Save u Zvijezdu. Mnogo kretenski potez, iskreno.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 14 jul 2015, 19:19

bega_afc je napisao/la:
FliX je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:Da li je normalan Rahimic? Pustit Hinovica da ode, ne mogu da vjerujem.
Gdje je otiso ?
Kod Save u Zvijezdu. Mnogo kretenski potez, iskreno.
bugarska posla.

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la brzi » 14 jul 2015, 20:59

Šta je ovo,otkazuje se pripremna utakmica,kakvi su ovo maniri :facepalm:

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 15 jul 2015, 09:11

brzi je napisao/la:Šta je ovo,otkazuje se pripremna utakmica,kakvi su ovo maniri :facepalm:
Glupost je bila dogovoriti. Ibro Rahimic je vodio Slogu i dogovorio utakmicu ne znajuci da je 6 igraca GOSK-a preslo njima. Navijaci su odmah reagovali i upozorili ga da ce nas dole izmasakrirati. Glupo je sto je i dogovarana i trebalo je otkazati prije. Najgluplji je nacin, pisanje na pisacoj masini, velikim slovima sa 3 greske u 3 recenice. Al imamo idiota od sekretara... jbg, ovo je bas bilo seljacki al sta ces...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 15 jul 2015, 09:14

bega_afc je napisao/la:Da li je normalan Rahimic? Pustit Hinovica da ode, ne mogu da vjerujem.
Buraz pola ekipe cemo izgubiti. Ibro pusta igrace koji su tek dosli da igraju ispred onih koji su osvojili ligu. Trazi se mjesto provjerenim igracima a ovi dosli odigrali 2 i imaju mjesto. Bojim se da ovo nije kraj, nezadovoljstvo je veliko, culo se i ponude se vec salju. Izgubili smo duh i atmosferu u ekipi vec. Ne ide na dobro nikako.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la astra1922 » 15 jul 2015, 13:25

kakav je ovaj hinovic jel branio cijelu sezonu kada ste osvojili prvo mjesto.i postojil mogucnost das e dilaver naljuti i dode u zvijezdu...salim se :D :mrgreen:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la bega_afc » 15 jul 2015, 15:30

Addict je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:Da li je normalan Rahimic? Pustit Hinovica da ode, ne mogu da vjerujem.
Buraz pola ekipe cemo izgubiti. Ibro pusta igrace koji su tek dosli da igraju ispred onih koji su osvojili ligu. Trazi se mjesto provjerenim igracima a ovi dosli odigrali 2 i imaju mjesto. Bojim se da ovo nije kraj, nezadovoljstvo je veliko, culo se i ponude se vec salju. Izgubili smo duh i atmosferu u ekipi vec. Ne ide na dobro nikako.
A mogli smo svi pretpostavit da ce bit tako. Dovodjenje tolikog broja igraca nikad nije dobra opcija. Pogotovo uz novog trenera. Umjesto da se dovelo 5 ciljanih pojacanja i zadrzana kompletna ekipa na okupu, ovako sve ide Jovo nanovo. Pod broj jedan, trebace dosta vremena da se to sve uigra. Pod broj dva, kljucne utakmice su na pocetku sezone i igramo ih u Zenici. Stvarno nije dobro. Al mogu ti rec da me je ovo za Saliha mnogo iznenadilo. Daleko najbolji golman od trojice koji su bili tu. Nikako ne mogu da razumijem. Sta me je jos iznenadilo, Babalu je poceo da vraca na veznog. Nije ni on cini mi se najsretniji. Koliko mogu upratit njihove komentare po fb, vidi se koji pojedinci nisu najzadovoljniji. A nije da nemaju pravo. Iznesu sav teret na svojim ledjima i onda dodje Ibro koji ima neku svoju viziju i popisa se po tim momcima.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 15 jul 2015, 15:53

bega_afc je napisao/la:
Addict je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:Da li je normalan Rahimic? Pustit Hinovica da ode, ne mogu da vjerujem.
Buraz pola ekipe cemo izgubiti. Ibro pusta igrace koji su tek dosli da igraju ispred onih koji su osvojili ligu. Trazi se mjesto provjerenim igracima a ovi dosli odigrali 2 i imaju mjesto. Bojim se da ovo nije kraj, nezadovoljstvo je veliko, culo se i ponude se vec salju. Izgubili smo duh i atmosferu u ekipi vec. Ne ide na dobro nikako.
A mogli smo svi pretpostavit da ce bit tako. Dovodjenje tolikog broja igraca nikad nije dobra opcija. Pogotovo uz novog trenera. Umjesto da se dovelo 5 ciljanih pojacanja i zadrzana kompletna ekipa na okupu, ovako sve ide Jovo nanovo. Pod broj jedan, trebace dosta vremena da se to sve uigra. Pod broj dva, kljucne utakmice su na pocetku sezone i igramo ih u Zenici. Stvarno nije dobro. Al mogu ti rec da me je ovo za Saliha mnogo iznenadilo. Daleko najbolji golman od trojice koji su bili tu. Nikako ne mogu da razumijem. Sta me je jos iznenadilo, Babalu je poceo da vraca na veznog. Nije ni on cini mi se najsretniji. Koliko mogu upratit njihove komentare po fb, vidi se koji pojedinci nisu najzadovoljniji. A nije da nemaju pravo. Iznesu sav teret na svojim ledjima i onda dodje Ibro koji ima neku svoju viziju i popisa se po tim momcima.



**** Ibru dok je vrijeme .Kakav Ibro treniro Slogu .Gonite budalu dok vas nije rasturio .Isto ko da ga je neko poslao da vas sjebe.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.