FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 21 maj 2018, 11:09

Izgubit 3:0 kuci od ekipe koja ja vec ispala davno je sramota. Umjesto da se oduzi navijacima koji svaku utakmicu prozivljavaju emotivno on se nama ceri u facu. On kao mlad strucnjak bi trebao da gori za pobjedom al on jednostavno nema pitencial. Upravo kluba bi trebala podhitno da reaguje jer ovako nesto se ne smije desavat ili mozda istoj ovo sve i odgovara. On i dalje probava regoja comora pa valjda se davno vidjelo da oni vise ne mogu. Da je igrao sa juniorima da su izgubili 3 0 niko mu nista nebi rekao. Tuga...

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Topnikus » 22 maj 2018, 23:48

aneks je napisao/la:Izgubit 3:0 kuci od ekipe koja ja vec ispala davno je sramota. Umjesto da se oduzi navijacima koji svaku utakmicu prozivljavaju emotivno on se nama ceri u facu. On kao mlad strucnjak bi trebao da gori za pobjedom al on jednostavno nema pitencial. Upravo kluba bi trebala podhitno da reaguje jer ovako nesto se ne smije desavat ili mozda istoj ovo sve i odgovara. On i dalje probava regoja comora pa valjda se davno vidjelo da oni vise ne mogu. Da je igrao sa juniorima da su izgubili 3 0 niko mu nista nebi rekao. Tuga...
Igrao za kladionicu u talu sa ovim turcima krimosima! Nismo djeca dajte ba. Ispade momci zaboravili igrat lopte. Edis kad je otisao bilo je jasno jer je Edis takav nema kod njega ovih stvari. Musija me iznenadio negativno ko niko, a ni da se oglasi.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 22 maj 2018, 23:59

Musija je alfa i omega ovog kluba , ne moze saba radit nesto bez musije tako ako se sumnja na takve stvari onda idu svi zajedno. Bila bi mi i utjeha neka da su uzeli bar pare neke jer onakav pristup igri i trenera i igraca vodi cijeli klub u propast.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 maj 2018, 12:26

Ubleha je potrvdio da ostaje na klupi. Znaci i narednu sezonu gledamo patnju od fudbala pa dokle doguramo.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 29 maj 2018, 14:10

Pitanje je sta treba uraditi da bi ga otjerali. Onakav odnos prema navijacima utakmici i bez ikakvih sankcija. Losa poruka navijacima od strane kluba. Krajnje je vrijeme bilo da musija napravi cistku u klubu pocevsi od trenera direktora pomocnika serpe. Trebaju nam sposobni i odgovorni ljudi koji znaju radit svoj posao. Koji ce nesto donijeti klubu a ne uhljebi. Sve vise pocinjemo liciti na rudar. Ovakva politika ce otjerati i ono malo gledalaca. Umjesto da radimo na promociji kluba da izadjemo iz okvira MZ mi se zatvaramo. Navijaci nezainteresivani ,valjda je vrijeme da se svi aktiviramo.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 maj 2018, 15:22

aneks je napisao/la:Pitanje je sta treba uraditi da bi ga otjerali. Onakav odnos prema navijacima utakmici i bez ikakvih sankcija. Losa poruka navijacima od strane kluba. Krajnje je vrijeme bilo da musija napravi cistku u klubu pocevsi od trenera direktora pomocnika serpe. Trebaju nam sposobni i odgovorni ljudi koji znaju radit svoj posao. Koji ce nesto donijeti klubu a ne uhljebi. Sve vise pocinjemo liciti na rudar. Ovakva politika ce otjerati i ono malo gledalaca. Umjesto da radimo na promociji kluba da izadjemo iz okvira MZ mi se zatvaramo. Navijaci nezainteresivani ,valjda je vrijeme da se svi aktiviramo.
Ma jedine promijene u odnosu na ovu zavrsenu sezonu bit ce u igrackom kadru ostalo ostaje isto. Jedino sto moze biti pozitivno jesu najvljeni radovi mada se i sa tim nesto nateze.
Ako ovako nastave posjeta ce biti gora nego ove sezone.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Topnikus » 29 maj 2018, 18:49

Secer u Slogi kaze raja jutros. Nez da li je istina

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 04 jun 2018, 12:44

Topnikus je napisao/la:Secer u Slogi kaze raja jutros. Nez da li je istina
Pa rece da ima ponude iz inozemstva. Ocito je za njeg i Simin Han inozemstvo :D.
Nek mu je sretno kako god.
Od bitnijih igraca kojim je istekao ugovor:
Secerovic- navodno vec nasao inostrani angazman :D
Velic
Isakovic
Dilaver

Ako je vjerovat tranafermarketu Regoje i Bukvic imju do 2019 bas se vidi da kako nasa uprava pametno razmislja.
Traziti novog golmana jer ako nam Bukvic bude broj jedan gotovi smo sa premijer ligom.
Kvalitetan napadac nam isto treba jer Pandza mi se ne cini kao neko pojacanje.

Pozitivna stva Arezina, Zahirovic, Mujagic imaju jos jednu sezonu ugovore.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 05 jun 2018, 16:15

Mladost ima ugovor sa arezinom do 6 2019. Zanima me samo kako ce nasi pustupit sa obzirom na price da on ide u zirnski i jos ...Da li mozemo napravit transfer kako normalni klubovi to rade ili kod nas igraci mjenjaju sredinu kad im je volja.

GradKamena2
Postovi: 1604
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la GradKamena2 » 05 jun 2018, 16:30

Neznam kakav ima ugovor al on vam ode u Zrinjski ili Zelju,cojek aktivno pregovara sa klubovima,ocito ima neka caka.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 05 jun 2018, 16:38

To su price iz medija a mediji svasta pisu. Ne kažem da nece otic al me interesuje sta ce klub rec pod kojim uvjetima moze da ide. Ima tu svega.

GradKamena2
Postovi: 1604
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la GradKamena2 » 05 jun 2018, 16:56

aneks je napisao/la:To su price iz medija a mediji svasta pisu. Ne kažem da nece otic al me interesuje sta ce klub rec pod kojim uvjetima moze da ide. Ima tu svega.
I mene zanima situacija kluba kako ce reagovat,a da je na pregovorima sa ova dva bio to ti je 100 %,iz prve ruke.

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hlive » 05 jun 2018, 18:27

aneks je napisao/la:To su price iz medija a mediji svasta pisu. Ne kažem da nece otic al me interesuje sta ce klub rec pod kojim uvjetima moze da ide. Ima tu svega.
Moze imat klauzulu npr da u ljetnom prijelaznom roku moze ici ako pronađe klub bolji
It's better when it's live

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 05 jun 2018, 18:45

Ta klauzula nema smisla jednostavno je glupa za mladost. Ima smisla ako je u pitanju inostrani transfer uz obestecenje a ovako nigdje veze. Nema smisla potpis na dvije godine ako igrac moze otic onako kako ti kazes.

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hlive » 05 jun 2018, 19:10

aneks je napisao/la:Ta klauzula nema smisla jednostavno je glupa za mladost. Ima smisla ako je u pitanju inostrani transfer uz obestecenje a ovako nigdje veze. Nema smisla potpis na dvije godine ako igrac moze otic onako kako ti kazes.
Slazem se ali nikad ne znas kakav igrac ima dogovor klubom. Mozda i Mladost nema ambiciju da ga zadrzi, sve je stvar dogovora a da ce vam netko za njega platit odstetu to mozes zaboraviti
It's better when it's live

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 05 jun 2018, 19:31

Mladost ako nema ambiciju da ga zadrzi nece potpisivat ugovor na dvije godine. Slazem se za obestecenje. Vidjet cemo sta ce bit od svega ovog.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 05 jun 2018, 20:31

Meni nije jasno zasto se klub ne oglasi po ovome pitanju. Ocito da se na sve strane prica o tom transferu a i sam Arezina ocito pregovara sa drugim klubovima.
Usput mogu komotno ukinuti sve klupske medije i web stranicu jer ocito ne mogu prenositi tacne inforamcije sto je teski amaterziam. Mislim da je
krajnije vrijeme da se pocne raditi kako treba.
Mi jesmo mali klub ali opet ne smijemo dozvoliti da nas svi redom prave levatima. Igrac koji ima ugovor da tek tak pregovora ili ako nema nek iznesu inormacija.
Dalje ako se vec obezbjedio opstanak i nije bilo motiva sto su igrali igraci za koje se znalo da ce ici. Pa to nema nigdje. Posadi ga tribine nek sa trbinina gleda par kola a pruziti sansu nekome drugo.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la BosanacGorstak » 05 jun 2018, 22:20

Pozdrav momci.
Moze li neko da mi odgovori kakav je bio ovaj Secerovic sto nam dolazi u Slogu?
Da ga racunamo kao "pojacanje" il igrac za rotacije?
Hvala
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 06 jun 2018, 00:32

Secerevic za nasu ligu solidan igrac. Imat ce mjesto u prvih jedanaest ako ne budete ganjali titulu.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 06 jun 2018, 10:23

slika

Znaci moguce su tri opcije:
1. Da klupski mediji ne barataju sa pouzdanim informacijama sto bi bilo apsurdno ali ne nesto ne vidjeno kod nas. Ne tako davno su Efendic i Dzidic bili predstavljeni kao pojacanja a znamo sta se desilo.
2. Da ima ugovor ali sa nekom klauzulom da moze ici kad hoce sto bi dokazalo o amaterizmu u upravi da ne iskoristim tezu rijec.
3. Da ima vezeci ugovor ali da mu je uprava dala odobrenje da trazi novi klub u tom slucaju bi vjerovatno morali ovi klubovi platit i Mladosti.

Poznavajuci kako radi nasa uprava i sve oko nje bit ce jedno od ovo prvo dvoje.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.