FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la miky_hz » 04 avg 2018, 22:01

Do Sabica je ovo najvise,ova ekipa se moze idealno skuckati,ali djaba kad on npr u napadu forsira nekog Guzinu kojeg je doveo iz Zvijezde Gradacac pored zivog Dade Pandze,nije ni cudo sto gola sa ovim nemogu zabiti.A oni da su u problemu nebi doveli u zadnja 2 dana 3 nova igraca od toga ovog malog sto je bio u Celticu.Smjena trenera bi jako godila ovoj ekipi,ima ovdje jako finog materijala.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 04 avg 2018, 22:30

miky_hz je napisao/la:Do Sabica je ovo najvise,ova ekipa se moze idealno skuckati,ali djaba kad on npr u napadu forsira nekog Guzinu kojeg je doveo iz Zvijezde Gradacac pored zivog Dade Pandze,nije ni cudo sto gola sa ovim nemogu zabiti.A oni da su u problemu nebi doveli u zadnja 2 dana 3 nova igraca od toga ovog malog sto je bio u Celticu.Smjena trenera bi jako godila ovoj ekipi,ima ovdje jako finog materijala.
Znaci hordas, ti si optimista sto se tice Mladosti? :roll:

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Civa » 05 avg 2018, 10:35

Ja sam baš odgledao obe ove zadnje utakmice i taj Guzina mi je baš nekako tanak, ne znam čemu onoliko forsiranje.
Hiroš, Anđušić, Bojo odlično su igrali jučer.
Mada sve mi miriše da će se ove sezone voditi bitka za opstanak :(
Tako blizu, a tako daleko.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 05 avg 2018, 11:38

Vise ne bi komentarisao sabica jer je svaki komentar suvisan. Sto se tice igraca moje vidjene je sljedece: golmani ok nema potrebe za mjenjanjem, stoperi veoma tanki , isak ima iskustvo i sve al godine nisu na njegovoj strani uz njega je potreban jedan stabilan stoper a dialo to sigurno nije. Nema mjesto u prvoj postavi. Hreljic je igarao samo jednu utakmicu tako njega jos ne bi komentarisao iako je tu utakimicu slabo odigrao. Bekovi misic solidan ,moze igrat, lijevi bek makedonac onako sigurno bolji od delica (cist promasaj) treba mu jos sigurnosti. Vezni red mislim da imamo dobre igrace samo to treba posloziti i uigrat (svaka utakmica novi vezni red). Hiros talentovan al melja loptu ne oslobadja se na vrijeme zbog toga lopta ide sporo. Bojo dobar mlad je ima materijala. Sadikovic ok . Amerikanac treba jos da se navikne na nasu ligu ima potencijql. Velbek je pravi igrac zna sve steta povrijedi se. Krila mujagic dobar borben iako nije odigrao nesto zadnje utakmice, tandina nestabilan zna odigrat i dobro i lose , andjusic talentovan i sve al ima viska potez al i dalje ima mjesto u prvoj, napad mladi mujagic bi po meni trebao bit prva opcija druga opcija pandja a ovaj sadasnji treca opcija.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 05 avg 2018, 11:50

Jedini problem Mladosti je trener koji forsira igrače koje je on doveo, prije svega iz Zvijezde. Guzina je ****, al evo došao je sad ovaj Atajić pa valjda nešto profrcera. Obzirom da su igrači mladi nama treba iskusan trener, ali pedagog. Takav je npr. trener Tuzla City-ja, takav je Ibro...Takav tip trenera nama treba.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ASD » 05 avg 2018, 13:13

aneks je napisao/la:Vise ne bi komentarisao sabica jer je svaki komentar suvisan. Sto se tice igraca moje vidjene je sljedece: golmani ok nema potrebe za mjenjanjem, stoperi veoma tanki , isak ima iskustvo i sve al godine nisu na njegovoj strani uz njega je potreban jedan stabilan stoper a dialo to sigurno nije. Nema mjesto u prvoj postavi. Hreljic je igarao samo jednu utakmicu tako njega jos ne bi komentarisao iako je tu utakimicu slabo odigrao. Bekovi misic solidan ,moze igrat, lijevi bek makedonac onako sigurno bolji od delica (cist promasaj) treba mu jos sigurnosti. Vezni red mislim da imamo dobre igrace samo to treba posloziti i uigrat (svaka utakmica novi vezni red). Hiros talentovan al melja loptu ne oslobadja se na vrijeme zbog toga lopta ide sporo. Bojo dobar mlad je ima materijala. Sadikovic ok . Amerikanac treba jos da se navikne na nasu ligu ima potencijql. Velbek je pravi igrac zna sve steta povrijedi se. Krila mujagic dobar borben iako nije odigrao nesto zadnje utakmice, tandina nestabilan zna odigrat i dobro i lose , andjusic talentovan i sve al ima viska potez al i dalje ima mjesto u prvoj, napad mladi mujagic bi po meni trebao bit prva opcija druga opcija pandja a ovaj sadasnji treca opcija.
Po meni Misic najtanji, vidno se udebljao u odnosu na najbolje dane karijere i jako cesto ostavlja prostor iza sebe.
City je sve sanse pravio po lijevoj strani, cak je i gol pao nakon sto su njihovi brzi igraci isli na Isakovica koji je pokrivao taj prostor nakon sto je Misic negdje zaostao.
S druge strane mi Asani djeluje kao neko koga se lako ne moze ostaviti iza sebe, brz je i dobro zatvara stranu.
Jedan stoper se mora dovesti, nije se smjelo pustati Regoja, jer je sada tesko dovesti kvalitet.

Sto se tice prici da se Musija planira povuci, meni to ne izgleda tako, jer se izgleda od ove sezone krenulo sa ozbiljnijim radom u omladinskom pogonu.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 15 avg 2018, 18:57

Danas isakovic pandza i hreljic odose u kladionicu nakon rucka u hotelu nasa kuca. Znaci puna kladionica preko puta oni hladno uplacuju tiket. Pa jel moguce da se na takav nacin jedan kapiten ponasa. Direktor kluba znal on gdje mu se nalaze igraci 3 sata prije utakmice .Gledam sad nakon utakmice isakovic nesto demonstrira kao krivo mu. Dotakli smo dno.

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 15 avg 2018, 19:28

aneks je napisao/la:Danas isakovic pandza i hreljic odose u kladionicu nakon rucka u hotelu nasa kuca. Znaci puna kladionica preko puta oni hladno uplacuju tiket. Pa jel moguce da se na takav nacin jedan kapiten ponasa. Direktor kluba znal on gdje mu se nalaze igraci 3 sata prije utakmice .Gledam sad nakon utakmice isakovic nesto demonstrira kao krivo mu. Dotakli smo dno.
Majstore pitaj Musiju kada ga vidis koliko ga interesuje vise Mladost , jer meni ocito nevjerujes.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 15 avg 2018, 19:44

Hocu pitat cu.


Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ASD » 15 avg 2018, 20:42

aneks je napisao/la:Danas isakovic pandza i hreljic odose u kladionicu nakon rucka u hotelu nasa kuca. Znaci puna kladionica preko puta oni hladno uplacuju tiket. Pa jel moguce da se na takav nacin jedan kapiten ponasa. Direktor kluba znal on gdje mu se nalaze igraci 3 sata prije utakmice .Gledam sad nakon utakmice isakovic nesto demonstrira kao krivo mu. Dotakli smo dno.
Svakako su sva trojica za kladionice.
Mladost je morala dovesti dobrog defanzivca ove sezone, nakon sto se pustilo Regoja da ide, trenutno samo Celik ima losiju zadnju liniju.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 15 avg 2018, 21:17

Ne znam kud sve vodi, ali nešto sve mislim da je i ovdje Mandraš upetljao svoje prste. Od obećanih 200 ili 300 hiljada KM za natkrivanje tribine i reflektore, odnosno za Mladost ja ne vidim ništa. Moguće je da i Mušija lagano diže ruke jer evo već godinama ulaže pare, nema podršku lokalne zajednice, od prodaje i zarade prodajom igrača da i ne pričam, a i raje na utakmicama sve manje. Mislim da Kakanj ne zaslužuje da ima premijer-ligaša. Ukoliko griješim u vezi sa svime onda bih kao trenera volio vidjeti Musu, Jusufbegovića ili možda nekog boljeg trenera kojeg se ne mogu sada sjetiti. Varešanović mi nekako nije neko rješenje.

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hugoviana » 16 avg 2018, 01:32

Petrović i Musa najbolje rješenje od trenera koji su trenutno slobodni na domaćem tržištu.
Što se tiče Isakovića, primjer na terenu svim ostalim, a jedino on i Diallo i liče na nešto na terenu, ostalo blago rečeno katastrofa.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 16 avg 2018, 11:45

Izbor novog trenera će pokazati kakve su ambicije kluba i da li je istina da se Mušija polako povlači.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la GoskGabela » 16 avg 2018, 16:21

Sve se vraća,kada ste prošle godine puštali utakmice e puštajte i dalje. Druga liga vas čeka
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ASD » 16 avg 2018, 16:44

L' Imperator je napisao/la:Izbor novog trenera će pokazati kakve su ambicije kluba i da li je istina da se Mušija polako povlači.
Ma ne vjerujem da ima namjeru da se povuce jer je ulozio i u omladinski pogon, tu doveo igrace kako ni mladji timovi nebi bili na dnu tabele kao prethosnih sezona.
On je vjerovatno imao namjeru srezati troskove i podmladiti ekipu ali ostati u ligi.
Igraci koji su otisli nisu kvalitetno zamijenjeni rezultat toga je ovo.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 16 avg 2018, 21:23

ASD je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Izbor novog trenera će pokazati kakve su ambicije kluba i da li je istina da se Mušija polako povlači.
Ma ne vjerujem da ima namjeru da se povuce jer je ulozio i u omladinski pogon, tu doveo igrace kako ni mladji timovi nebi bili na dnu tabele kao prethosnih sezona.
On je vjerovatno imao namjeru srezati troskove i podmladiti ekipu ali ostati u ligi.
Igraci koji su otisli nisu kvalitetno zamijenjeni rezultat toga je ovo.
Nema veze, inatite se pa pobjedite Celika na Bilinom Polju. Vratite se u igru ;)

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 16 avg 2018, 21:56

GoskGabela je napisao/la:Sve se vraća,kada ste prošle godine puštali utakmice e puštajte i dalje. Druga liga vas čeka
i to im hvala sto su vam pustali utakmice na celu sa Mulalicem da povalite Čelik ?
Nezahvalno sa vase strane...
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 17 avg 2018, 09:55

Polahko sezona je tek pocela. Rjesili smo se Sabe sad lagano utakmicu po utkmicu ima tu dovoljno kvalitete da ove Gabeljane posaljemo u federalnu.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 18 avg 2018, 11:56

Šta je s Atajićem? Kad će on imati pravo nastupa?
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.