FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 17 jan 2019, 19:17

Slažem se da nam je odbrana u ovom trenutku pogledom na ekipu slabiji dio, ali tu statistiku koju spominjete treba gledati s rezervom jer smo u jednoj utakmici od Sarajeva primili 6 a u drugoj 4. Dakle od svih primljenih pogodaka dobili smo 10 u dvije tekme protiv istog protivnika. Izuzmite te dvije, ili barem onu kući kad su nas rastavili sa 6 kom i vidjet ćete da ta odbrana uopće nije loša. Isak po meni igra jednu od boljih sezona a Marković mi se pokazao kao odličan. Dva visoka ali sporija stopera, zato smo u zraku prejaki. Imamo Hreljića, mladog i finog stopera i četvrti je višak, zato je otišao Diallo. Meni je odluka da se ekipi priključe Trako I Percin mali (nikako mu ne znam ime) odlična I veoma je podržavam. Obojica su jako talentovani i od ove dvojice mogu jako puno naučiti. Za sezonu ili dvije ćemo imati barem jednog a možda i obojicu super talentovanih stopera ispod 20 god a naša djeca. Gledajte kako Sarajevo uvali onog malog stopera nakon samo jedne dobre sezone za 2.2 miliona u Belgiju. Neka ovako, po meni super.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 20 jan 2019, 19:48

U utorak prva pripremna utakmica s Veležom. Vjerovatno će biti prijenos na City TV.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 20 jan 2019, 21:14

L' Imperator je napisao/la:U utorak prva pripremna utakmica s Veležom. Vjerovatno će biti prijenos na City TV.
Čini mi se da je u 13:30 h. Valjda će biti na City tv, jer dobro bi bilo pogledati ovu utakmicu, s obzirom da je Velež već jednom nogom u PL. A i preduga je ova pauza, nikad proć.
Zna li se do kada je prelazni rok za igrače?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 20 jan 2019, 21:44

Utakmica je u 14,00 sati. Prelazni rok je od 21. januara do 15. februara.
#samoRudar #zauvijek

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la shaman7 » 21 jan 2019, 10:00

Daj nam tog Fanima da se igramo s njim :D . Sala mala, dobrodosli u Mostar, ocekujem fer i prijateljsku tekmu sa puno golova. Na prvu cete bit hit proljeca, barem po meni, tako da jedva cekam da vidim kako se Velez nosi s takvim ekipama. A Boga mi cete se i vi namucit :))

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 21 jan 2019, 12:13

Velez je nas prijateljski klub, drago nam je sto smo dobrodosli. Vidio sam da je ibro napravio jednu strasnu ekipu tako aBd naredne godine igramo vise utakmica . Bice ovo sigurno fina provjera i za vas a i za nas. Tezak teren umjetna trava al eto treneri ce moc vidjet nesto. Pozdrav za crvenu armiju od crvene legije.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 21 jan 2019, 14:06

Ipak neće biti prenosa, šteta.

Legijo, prati li ko treninge? Je l' bila kakva trening utakmica, u kakvom su stanju Arežina i Fanimo? Ima li još igrača na probi?
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 22 jan 2019, 11:19

L' Imperator je napisao/la:Ipak neće biti prenosa, šteta.

Legijo, prati li ko treninge? Je l' bila kakva trening utakmica, u kakvom su stanju Arežina i Fanimo? Ima li još igrača na probi?
Izgleda da su najmanje trenirali na stadionu, uglavnom je teretana aktuelna. Niko nema kvalitetnu informaciju o stanju ova dva igrača, ali vidjet ćemo ih danas u kakvoj su formi. Zasad novih igrača nema osim ona tri mlađa, što su ranije na probu došla:
Berat Ayyildiz (20) - krilni napadač, dolazi iz njemačkog Holstein Kiela,
Emir Velić (19) defanzivac - NK Dob,
Adin-Asim Sojkić (17) napadač - nastupao za omladinske selekcije Željezničara i Sarajeva.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la emil02in » 22 jan 2019, 14:25


Nije nešto ali eto bolje već ništa
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 22 jan 2019, 14:54

emil02in je napisao/la:
Nije nešto ali eto bolje već ništa
Svaka čast momci, hvala puno na prenosu :clap: :clap: :clap:
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la emil02in » 22 jan 2019, 16:01

Bilo je problema jer je kiša padala nenormalno jako ali eto bar malo smo imali priliku gledati.Sretno vam u nastavku PL pa se vidimo u novoj sezoni abd.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 23 jan 2019, 22:03

Ni riječi nigdje o Mladosti! Ja koji sam van Kaknja, svaki dan očekujem da će biti kakva vijest, fotogalerija, a zašto ne i video kakav sa priprema, ali ništa. Službena web stranica kluba nije u funkciji! Facebook prezentacija, s obzirom da je održava momak koji nikad nije ni blizu dešavanja, je solidna, ali za klub koji ide dvije sedmice u Tursku na pripreme, što rijetki u BiH mogu, bi sve to trebalo biti na puno većem nivou. Dođe ti bivši omladinski reprezentativac Engleske i nakon potpisa ugovora ga uslikaš mobitelom. Slika se proslijedi do administratora koji je malo dotjera u fotošopu i objavi. Baš amaterski. Otpusti ba jednog igrača koji ti nikad nije ni među osamnaet, a uloži malo i u taj segment, više koristi bi imali. Nije mi namjera da širim negativu, samo bih volio da je to na bar malo većem nivou, jer Mladost je ozbiljan klub i mnogi bi voljeli da su na vašem mjestu!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 24 jan 2019, 13:35

L' Imperator je napisao/la:Ni riječi nigdje o Mladosti! Ja koji sam van Kaknja, svaki dan očekujem da će biti kakva vijest, fotogalerija, a zašto ne i video kakav sa priprema, ali ništa. Službena web stranica kluba nije u funkciji! Facebook prezentacija, s obzirom da je održava momak koji nikad nije ni blizu dešavanja, je solidna, ali za klub koji ide dvije sedmice u Tursku na pripreme, što rijetki u BiH mogu, bi sve to trebalo biti na puno većem nivou. Dođe ti bivši omladinski reprezentativac Engleske i nakon potpisa ugovora ga uslikaš mobitelom. Slika se proslijedi do administratora koji je malo dotjera u fotošopu i objavi. Baš amaterski. Otpusti ba jednog igrača koji ti nikad nije ni među osamnaet, a uloži malo i u taj segment, više koristi bi imali. Nije mi namjera da širim negativu, samo bih volio da je to na bar malo većem nivou, jer Mladost je ozbiljan klub i mnogi bi voljeli da su na vašem mjestu!
Sve je tako kako si napisao druže. Kakanjski portali i novinari uopšte ne poklanjaju pažnju ovom klubu, a maksimalno šta urade je da proslijede info. koju objave portali koji nisu kakanjski (Sport 1, sportsport.ba i sl.), i to im je krajnji domet. Na tv "IC" ne možeš vidjeti, ali što je smiješno, niti čuti bilo kakvu informaciju o Mladosti, valjda im se gadi, ili imaju fobiju ili alergiju na spomen mladosti ili šta več.
Isto tako ni klub ne radi na promociji sebe kroz prezentaciju aktuelnih informacija, niti rade na zadovoljavanju osnovnih potreba navijača i simpatizera za tim aktuelnim informacijama. Sve u svemu, rad na reklami, promociji i aktuelnim informacijama, približno = 0.
Puno manji klubovi imaju daleko veči PR i vjerovatno će još puno vode proteći Bosnom dok nam svima ne dođe iz guzice u glavu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 24 jan 2019, 14:45

Evo druže imam informaciju da će se uraditi nešto i po tom pitanju u dogledno vrijeme.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 24 jan 2019, 21:59

Kontrolnih utakmica, prije odlaska u Tursku, neće biti. Tamo su dogovorene četiri. S Partizanom u direktnom prijenosu na Areni, 07. februara u 15,00 sati. Nadam se da će i sportsport.ba prenositi koju kao i prošle godine.
#samoRudar #zauvijek

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 25 jan 2019, 13:14

Vidim Kenan Muslimović potpisao. Nastavlja Mušija sa dovođenjem mladih i talentovanih fudbalera... svaka čast

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 jan 2019, 13:48

budimo_realni je napisao/la:Vidim Kenan Muslimović potpisao. Nastavlja Mušija sa dovođenjem mladih i talentovanih fudbalera... svaka čast
Gdje nađe info da je potpisao?
Bilo je govora da treba doći.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 25 jan 2019, 14:05

Super bi bilo kad bi se igračka križaljka riješila prije odlaska u Tursku, da ekipa bude što više zajedno i da se što bolje uigraju.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 jan 2019, 14:17

Evo nađo, tek izađe na TM da je novi igrač mladosti, valjda nam zbog snijega i internet kasni : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 jan 2019, 14:32

L' Imperator je napisao/la:Super bi bilo kad bi se igračka križaljka riješila prije odlaska u Tursku, da ekipa bude što više zajedno i da se što bolje uigraju.

------------------------------------Velić------------------------------------
Abdulahović
Bukvić

Nikolić-----------Isaković---------Marković------------Asani
Velić Hreljić Delić

-----------------------Welbeck-----------Bojo-------------------------
Hiroš Vehab
-----------------------------------Arežina---------------------------------
Sadiković
Biber

---Anđušić-------------------------------------------------Fanimo---
Dragutinović Sojkić Ayyildiz
-----------------------------------Atajić------------------------------------
Guzina
Muslimović

Evo je, valjda je to ta. Nemamo zamjenu za Nikolića, a da li ga neko od trenutnih može kvalitetno zamijeniti, pitanje je.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.