FK Mladost DK

Vanja8
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Vanja8 » 27 feb 2019, 14:24

Ako ne mlatnete ove jade u nedelju,onda stvarno nemate se sta boriti za Evropu...Samo igrajte kao na pripremama i dva razlike za vas... :salut:

Dokoljenko
Kontakt:

Post Postao/la Dokoljenko » 27 feb 2019, 14:33

FKMLADOSTDK je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:Simpaticna ste ekipa i u prijateljskim odnosima sa nasim ljudima u klubu. Meni je jako zao ali mi cemo morati da vas na terenu rastavimo na proste faktore. Nemojte zamjeriti, ovo vam je test i skola za buducnost.

Sportski pozdrav sa Grbavice.

Ma nije problem, ostaćemo mi u prijateljskim odnosima i nakon ove tekme, ali jednom smo več rastavljeni na te faktore u ovoj sezoni, previše bi bilo dva puta. Znamo da je pritisak, da želite, morate, ali je veliko pitanje da li možete, jer u nedjelju vam dolazi jedan novi fudbalski level u vidu Mladosti.
Žao nam je, bodovi nam trebaju, ipak po prvi puta nam se primakla ta borba za EL i teško da smijemo to ispustiti. Iskreno, bio bih i sa remijem zadovoljan, ali sve je do igrača, oni se pitaju : )
Vidimo se mi u nedjelju aBd.

Dobro, ako vama trebaju bodovi, onda necemo. Kakav ste lvl bit ce vam jasnije poslije utakmice.

Vidimo se. Dobrodosli.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 27 feb 2019, 14:43

FKMLADOSTDK je napisao/la:Samo da sudija bude realan i da odradi svoj posao pošteno.

To će biti ključna stvar. Realno, dosta su zakinuti u Bijeljini i ne bi me iznenadilo da im i sudije malo pomognu, jer izgleda da se ne mogu sami vratiti na pobjednički kolosjek.
#samoRudar #zauvijek

Vanja8
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 27 feb 2019, 14:43

Pa sad je skoro svaka ekipa u PL level za Skretnicu,ne znam otkud ljutnja,kad Mladost i jeste razina vise od vas... :kafa:

Dokoljenko
Kontakt:

Post Postao/la Dokoljenko » 27 feb 2019, 14:47

L' Imperator je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Samo da sudija bude realan i da odradi svoj posao pošteno.

To će biti ključna stvar. Realno, dosta su zakinuti u Bijeljini i ne bi me iznenadilo da im i sudije malo pomognu, jer izgleda da se ne mogu sami vratiti na pobjednički kolosjek.

Ne idete u goste pitarima pa da se plasite sudija. Vjerujte da jedino vama mogu pomoci.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Vanja8
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 27 feb 2019, 15:02

Dokoljenko je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:

Ne idete u goste pitarima pa da se plasite sudija. Vjerujte da jedino vama mogu pomoci.

:urnebes: :urnebes: Sto se svi boje sudija na Sugavici,bas cudno... :rol: :rol:
Ali kako ono izjavi legendarrni trener nakon poraza od Mladosti u gostima

"Ovo nam se ne smije dogadjati,ipak je Željo klub iz Metropole..."

ADMIR ADŽEM

Miske01
Kontakt:

Post Postao/la Miske01 » 27 feb 2019, 16:26

Znam samo da Sarajevo ima korektnije navijace. O oni su gubili u Doboju nekoliko puta, ali nikad nisu bili nekorektni. Zeljo gubi 2:0, Manijaci psuju mater ovima na zapadnoj tribini. Legija i ostali naravno uzvracaju aplauzom. Poslije te utakmice je Adžem izjavio tu nebulozu. Od tog dana mi se Zeljo ogadio.
PROCI CE SVE, ALI DUSA, OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

BordoDiv1946
Kontakt:

Post Postao/la BordoDiv1946 » 27 feb 2019, 16:39

Miske01 je napisao/la:Znam samo da Sarajevo ima korektnije navijace. O oni su gubili u Doboju nekoliko puta, ali nikad nisu bili nekorektni. Zeljo gubi 2:0, Manijaci psuju mater ovima na zapadnoj tribini. Legija i ostali naravno uzvracaju aplauzom. Poslije te utakmice je Adžem izjavio tu nebulozu. Od tog dana mi se Zeljo ogadio.

Ne jedi ****

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 27 feb 2019, 17:08

budimo_realni je napisao/la:Iskreno mislim da što se tiče infrastrukture da će to krenuti i završiti se ove godine. Vjerovatno tamo nekad u pauzi. Također, mislim da će općina sada kada je tu novi načelnik isplatiti sredstva koja su obećana. Novi načelnik je bio u subotu na utakmici i to je iskreno neki znak kao i isplata 50.000,00 KM koje je on obećao. Bilo je puno nekih projekata po gradu i mislim da se i bivši načelnik na to bazirao jer bila je i izborna godina, tako da sam siguran da će to sad krenuti na bolje. Isto tako zahtjev koji je otišao prema savezu za rekonstrukciju Rudara (pomoćnog terena) nije prošao i sredstva koja su bila namijenjena za tu svrhu vjerovatno neće biti utrošena i bilo bi pametno da ih preusmjere u Doboj (ja se nadam da će to i uraditi :) ). A protiv Želje samo hrabro odigrati i neće biti krize.

Nisam nešto optimističan. Ako radovi ne krenu sad dok traje sezona, poznavajući naše firme, ništa oni neće stići na pauzi uraditi. Što se tiče pomoćnog na Rudaru, to su aplicirale Općine i aplikacija naše Općine je odbijena jer nije njeno zemljište na pomoćnom terenu Rudara. To bi savez sve finansirao. Ne vjerujem da su bila sredstva Općine namijenjena za tu svrhu tako da ništa neće biti preusmjereno.
#samoRudar #zauvijek

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 27 feb 2019, 17:26

Ne znam ja prezadvoljan x. Prva utakmica im kući sa Amarom bit će super atmosfera i sve.
Da smo u puno boljoj formi od njih jesmo ali ovo će biti skroz drugi Željo. Volio bih da igramo kao do sada otvoreno pa sta bude. Ako izgubimo nije kraj svijeta ima jos da se igra.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 27 feb 2019, 20:44

Wolffire je napisao/la:Ne znam ja prezadvoljan x. Prva utakmica im kući sa Amarom bit će super atmosfera i sve.
Da smo u puno boljoj formi od njih jesmo ali ovo će biti skroz drugi Željo. Volio bih da igramo kao do sada otvoreno pa šta bude. Ako izgubimo nije kraj svijeta ima jos da se igra.

O porazu i ne razmišljaj, nema ni trunke mjesta za to. Kakav drugi Željo? Može da ih podiže koliko hoće, eto mu neka i Ronalda protiv nas dovede. Vjerujem u naše momke 100% i odraditi će oni to kako treba.
Što se Adžema tiče, čini mi se da je izjavio ne da je Željo klub iz Metropole, nego da je Željo Grad iz Metropole, jer da je izjavio da je klub iz metropole, to bi bilo korektno. Lapsus se može dogoditi svakome.

Usput @Dokoljenko, hvala na dobrodošlici.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 27 feb 2019, 21:45

Izgubili od Travnika 3:2, Muslimović i Dragutinović dali golove.

Loša klupa i drugi tim. Pretpostavljam da niko iz prve postave nije igrao, ako jest, onda sramota!
#samoRudar #zauvijek

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 27 feb 2019, 22:42

L' Imperator je napisao/la:Izgubili od Travnika 3:2, Muslimović i Dragutinović dali golove.

Loša klupa i drugi tim. Pretpostavljam da niko iz prve postave nije igrao, ako jest, onda sramota!

Trening tekma za drugi tim, ali i pokazatelj i Zildžoviću i igračima gdje su i ko su, kakvog su kvaliteta. Hočeš da igraš za prvi tim, a ne možeš malte ne da igraš ni u drugoj ligi.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 27 feb 2019, 22:59

FKMLADOSTDK je napisao/la:Trening tekma za drugi tim, ali i pokazatelj i Zildžoviću i igračima gdje su i ko su, kakvog su kvaliteta. Hočeš da igraš za prvi tim, a ne možeš malte ne da igraš ni u drugoj ligi.

Sve si rekao, nemam šta dodati!
#samoRudar #zauvijek

aneks
Kontakt:

Post Postao/la aneks » 02 mar 2019, 08:35

Izgleda da navijaci ne idu organizivano na grbavicu. Kao povod se navodi smrt naseg sugradjanina i clana legije neka mu je rahmet dusi. Sigurno ce falit igracima ma o kolikom je broju rijec jer kad uzmem u obzir utakmice gostujuce gdje je bila legija poraza nije bilo. Bojim se jos da smrt clana je samo izgovor za neodlazak i da je pravi razlog neodlaska mali broj prijavljenih. Voliio bi da grijesim. Mislim da ce legija morat vrsiti neke poteze u vidu afirmacije navijaca za odlazak na utakmice. Forca Mladost

Miske01
Kontakt:

Post Postao/la Miske01 » 02 mar 2019, 09:21

aneks je napisao/la:Izgleda da navijaci ne idu organizivano na grbavicu. Kao povod se navodi smrt naseg sugradjanina i clana legije neka mu je rahmet dusi. Sigurno ce falit igracima ma o kolikom je broju rijec jer kad uzmem u obzir utakmice gostujuce gdje je bila legija poraza nije bilo. Bojim se jos da smrt clana je samo izgovor za neodlazak i da je pravi razlog neodlaska mali broj prijavljenih. Voliio bi da grijesim. Mislim da ce legija morat vrsiti neke poteze u vidu afirmacije navijaca za odlazak na utakmice. Forca Mladost

Bilo je dosta nas prijavljenih i izvan Doboja, tako da nije izgovor nikakav
PROCI CE SVE, ALI DUSA, OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

amar009
Kontakt:

Post Postao/la amar009 » 02 mar 2019, 10:14

aneks je napisao/la:Izgleda da navijaci ne idu organizivano na grbavicu. Kao povod se navodi smrt naseg sugradjanina i clana legije neka mu je rahmet dusi. Sigurno ce falit igracima ma o kolikom je broju rijec jer kad uzmem u obzir utakmice gostujuce gdje je bila legija poraza nije bilo. Bojim se jos da smrt clana je samo izgovor za neodlazak i da je pravi razlog neodlaska mali broj prijavljenih. Voliio bi da grijesim. Mislim da ce legija morat vrsiti neke poteze u vidu afirmacije navijaca za odlazak na utakmice. Forca Mladost

AUTOBUS JE BIO POPUNJEN PLUS PRIVATNA AUTA...razlog je smrt Edina G.a mislili su da je dzenaza u nedelju...mozda i bude organizovano...

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 02 mar 2019, 13:14

Nije buraz nikakav izgovor, bus od 65 mjesta je bio pun prije 2 dana, još barem 10 auta i raja koja je u Sarajevu. Bilo bi nas preko 100 sigurno.
Nažalost, Edin Goga je jučer preselio, navijač i osnivač Crvene legije, sin bivšeg predsjednika Mladosti, omiljen u raji, izuzetno fin čovjek. Što je najgore, i on je trebao ići...
To je jedini razlog vjeruj mi ja sam učestvovao u organizaciji gostovanja.
Nema smisla da se ide, kako je tako je.

hugoviana
Kontakt:

Post Postao/la hugoviana » 02 mar 2019, 13:23

amar009 je napisao/la:

AUTOBUS JE BIO POPUNJEN PLUS PRIVATNA AUTA...razlog je smrt Edina G.a mislili su da je dzenaza u nedelju...mozda i bude organizovano...

Pošto bi Edin rahmetli vjerovatno bio sa nama na tribini u nedjelju, nema smisla da realizujemo ovo gostovanje, jednostavno nije to to.
Što se tiče autobusa bilo je prijavljenih više od 5 auta i 50 i nešto ljudi u autobusu, tako da bi na kraju bila brojka preko 100.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 mar 2019, 14:08

Neće biti organizovanog navijanja na Grbavici, ali navijači će otići i biti na tribinama. Tuga golema nas je iznenada pogodila, Edin je bio jedan od nas, izuzetan čovjek, komšija, prijatelj i svaka čast Legiji za ovakvu odluku.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.