FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 24 jun 2019, 14:06

L' Imperator je napisao/la:
desnaruka je napisao/la:Šerif Hasić novi igrac Mladosti?
Došao da vidi može li se ponovo nametnuti. Izgleda da će ostati.
Imperatore, kakav je Mušija? Vidim 6 + 1 golova u prošloj za Rudar.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 24 jun 2019, 14:21

FKMLADOSTDK je napisao/la:Imperatore, kakav je Mušija? Vidim 6 + 1 golova u prošloj za Rudar.
Ma nije loš igrač za Prve lige. Al' mislim da se nećete usrećiti s njim i Šerifom.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 24 jun 2019, 19:23

L' Imperator je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Imperatore, kakav je Mušija? Vidim 6 + 1 golova u prošloj za Rudar.
Ma nije loš igrač za Prve lige. Al' mislim da se nećete usrećiti s njim i Šerifom.
Mislim da su oni obojica tu radi klupe.
Znaci za sad
Odlasci:
Asani
Muslimovic
Arezina

Dolasci:
Bajić
Todorović
Musija

Potencijalni odlasci
Andjusic
Fanimo
Bojo

Sve u svemu treba nam pojačanja pogotovu ako odu Andjusic i Bojo.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 jun 2019, 07:50

Wolffire je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Imperatore, kakav je Mušija? Vidim 6 + 1 golova u prošloj za Rudar.
Ma nije loš igrač za Prve lige. Al' mislim da se nećete usrećiti s njim i Šerifom.
Mislim da su oni obojica tu radi klupe.
Znaci za sad
Odlasci:
Asani
Muslimovic
Arezina

Dolasci:
Bajić
Todorović
Musija

Potencijalni odlasci
Andjusic
Fanimo
Bojo

Sve u svemu treba nam pojačanja pogotovu ako odu Andjusic i Bojo.
Nadam se da od potencijalnih neće niko otići, ali u ove zadnje dvije pripremne nisu nikako ulazili ni Anđušić ni Fanimo, tako da mislim da su oni na pragu izlaska iz kluba.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la budimo_realni » 25 jun 2019, 11:00

Ukoliko ne ode niko od ove trojice potencijalnih, ja se ne sekiram. Izgubili jesmo odlaskom Arežine i možda bi se tu trebalo malo pojačati, ali Hiroš se vratio, došao je Šera (nisu oni na nivou Arežine, ali....). Bitno je da je ekipa na okupu, već su uigrani i godinu dana su iskusniji. Drugi se pojačavaju jer imaju potrebu za time, smatram da mi imamo solidnu ekipu. Možda nam treba zamjena za Arežinu, iskusan igrač koji će znati stati na loptu i odigrati, ovi mladi mislim da to ne mogu. Možda Atajić može da preuzme lagano tu ulogu. Delić na lijevoj strani je po meni loš, došao je Bajić iz Želje i nismo mi toliko jak klub da imamo dva "jaka" igrača na toj poziciji. Jedan dobar odbrambeni nama još treba i taj iskusni, lukavi veznjak i to je to. Ovi mladi momci željni dokazivanja će biti dobre zamjene i to je to. Treba sve to ljudi i finansirati, odakle... pa ne može sve ni Mušija btw. Treba i stadion izgrađivati... Ja sam zadovoljan :D

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 25 jun 2019, 12:21

Klub treba da zivi od prodaje i stavarnjem igraca. Mi smo tek u pocetku tek ucimo.kako se to radi tako normalno je da u narednom periodu bude i gresaka po pitanju transfera prodaje igrace itd. Vec postajemo prepoznatljiv klub za mlade igrace i tu mislim da je nasa sansa. Treba malo vise razvijat skauting ozbiljno se posvetit tome . Mislim da bi se trebala usmjeriti paznja na najbolje igrace junoriske bh premier lige a i prve federalne. To bi trebala biti glavna baza odakle dovesti igrace. U narednom periodu trebalo bi da pocne natkrivanje tribine a i reflektori idu brzo. To treba da nas raduje, jer klub iz godine u godinu sve vise raste. Jos da i navijaci taj rast isprate...

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 25 jun 2019, 12:28

aneks je napisao/la:Klub treba da zivi od prodaje i stavarnjem igraca. Mi smo tek u pocetku tek ucimo.kako se to radi tako normalno je da u narednom periodu bude i gresaka po pitanju transfera prodaje igrace itd. Vec postajemo prepoznatljiv klub za mlade igrace i tu mislim da je nasa sansa. Treba malo vise razvijat skauting ozbiljno se posvetit tome . Mislim da bi se trebala usmjeriti paznja na najbolje igrace junoriske bh premier lige a i prve federalne. To bi trebala biti glavna baza odakle dovesti igrace. U narednom periodu trebalo bi da pocne natkrivanje tribine a i reflektori idu brzo. To treba da nas raduje, jer klub iz godine u godinu sve vise raste. Jos da i navijaci taj rast isprate...
A kada tačno počinje natkrivanje tribine...slažem se da treba tražiti mladež igrače...Evo subasic na probi u želji a neće mladost...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 25 jun 2019, 12:51

amar009 je napisao/la:
aneks je napisao/la:Klub treba da zivi od prodaje i stavarnjem igraca. Mi smo tek u pocetku tek ucimo.kako se to radi tako normalno je da u narednom periodu bude i gresaka po pitanju transfera prodaje igrace itd. Vec postajemo prepoznatljiv klub za mlade igrace i tu mislim da je nasa sansa. Treba malo vise razvijat skauting ozbiljno se posvetit tome . Mislim da bi se trebala usmjeriti paznja na najbolje igrace junoriske bh premier lige a i prve federalne. To bi trebala biti glavna baza odakle dovesti igrace. U narednom periodu trebalo bi da pocne natkrivanje tribine a i reflektori idu brzo. To treba da nas raduje, jer klub iz godine u godinu sve vise raste. Jos da i navijaci taj rast isprate...
A kada tačno počinje natkrivanje tribine...slažem se da treba tražiti mladež igrače...Evo subasic na probi u želji a neće mladost...
Ma to slušamo evo dvije godine. Ako ne počnu do kraja mjeseca raditi zaboravi natkrivanje jer za 20 tak dana počinje prvenstvo. S obzirom kako je do sad išlo ništa od toga. A i savez tu kumuje svake godine odlaze neke stvari...

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 jun 2019, 12:55

amar009 je napisao/la:
aneks je napisao/la:Klub treba da zivi od prodaje i stavarnjem igraca. Mi smo tek u pocetku tek ucimo.kako se to radi tako normalno je da u narednom periodu bude i gresaka po pitanju transfera prodaje igrace itd. Vec postajemo prepoznatljiv klub za mlade igrace i tu mislim da je nasa sansa. Treba malo vise razvijat skauting ozbiljno se posvetit tome . Mislim da bi se trebala usmjeriti paznja na najbolje igrace junoriske bh premier lige a i prve federalne. To bi trebala biti glavna baza odakle dovesti igrace. U narednom periodu trebalo bi da pocne natkrivanje tribine a i reflektori idu brzo. To treba da nas raduje, jer klub iz godine u godinu sve vise raste. Jos da i navijaci taj rast isprate...
A kada tačno počinje natkrivanje tribine...slažem se da treba tražiti mladež igrače...Evo subasic na probi u želji a neće mladost...
Koliko vidim po dostupnim podacima, nema svog agenta, što znači da mu nije niko ugovarao transfer.
Vjeruje u sebe, konta da može igrati za Želju, čim je otišao na probu.
Ako i ostane u Želji, mislim da se neće naigrati, ali OK, vidjet ćemo.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 25 jun 2019, 12:59

Radovi bi trebali pocet u nekoliko narednih dana , opcina je uplatila dio sredstava.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 jun 2019, 12:59

Ma to slušamo evo dvije godine. Ako ne počnu do kraja mjeseca raditi zaboravi natkrivanje jer za 20 tak dana počinje prvenstvo. S obzirom kako je do sad išlo ništa od toga. A i savez tu kumuje svake godine odlaze neke stvari...[/quote]

Da se imalo u planu nešto raditi, radovi bi davno počeli, a pošto još uvijek nisu, nema ništa od toga, do daljnjeg.
Možda samo neke pripreme, dokumentacija, dozvole, tender i sl. ali od radova za sada nema ništa, kasno je.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 jun 2019, 13:23

FKMLADOSTDK je napisao/la:Koliko vidim po dostupnim podacima, nema svog agenta, što znači da mu nije niko ugovarao transfer.
Vjeruje u sebe, konta da može igrati za Želju, čim je otišao na probu.
Ako i ostane u Želji, mislim da se neće naigrati, ali OK, vidjet ćemo.
Mali ima menadžera. S kim god potpiše profesionalni ugovor, Rudaru treba platiti 60 000 KM.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 jun 2019, 13:51

L' Imperator je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Koliko vidim po dostupnim podacima, nema svog agenta, što znači da mu nije niko ugovarao transfer.
Vjeruje u sebe, konta da može igrati za Želju, čim je otišao na probu.
Ako i ostane u Želji, mislim da se neće naigrati, ali OK, vidjet ćemo.
Mali ima menadžera. S kim god potpiše profesionalni ugovor, Rudaru treba platiti 60 000 KM.
Zašto 60.000, zar nije 30.000 KM kao i za Vehaba ?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 jun 2019, 14:03

FKMLADOSTDK je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Koliko vidim po dostupnim podacima, nema svog agenta, što znači da mu nije niko ugovarao transfer.
Vjeruje u sebe, konta da može igrati za Želju, čim je otišao na probu.
Ako i ostane u Želji, mislim da se neće naigrati, ali OK, vidjet ćemo.
Mali ima menadžera. S kim god potpiše profesionalni ugovor, Rudaru treba platiti 60 000 KM.
Zašto 60.000, zar nije 30.000 KM kao i za Vehaba ?
Ne znam zbog čega, tako su mi iz Rudara rekli.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la onsarh » 25 jun 2019, 14:17

Kaže Džemal Pačariz da je oko 25.000 KM, kakvih crnih 60.000 KM
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Avatar
Celicni
Postovi: 1623
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Celicni » 25 jun 2019, 14:31

Jel anđušić odlazi zna li ko l ? dal je igrao pripremne ?

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 jun 2019, 14:33

onsarh je napisao/la:Kaže Džemal Pačariz da je oko 25.000 KM, kakvih crnih 60.000 KM
Kaže sekretar kluba da je oko 60.000 KM.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 jun 2019, 14:36

Celicni je napisao/la:Jel anđušić odlazi zna li ko l ? dal je igrao pripremne ?
Pripremne nije igrao, a da li odlazi i gdje, to mislim da još niko ne zna.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 jun 2019, 14:47

L' Imperator je napisao/la:
onsarh je napisao/la:Kaže Džemal Pačariz da je oko 25.000 KM, kakvih crnih 60.000 KM
Kaže sekretar kluba da je oko 60.000 KM.
Ugovor mu istiće ovog mjeseca, postaje slobodan igrač, tako da će novi klub morati platiti samo standardnu odštetu za igrača, a mislim da je to ona cifra od 30.000 KM. Ne znam, dobro bi bilo, možda Rudar ima neku klauzulu u ugovoru s njim, ali opet, ugovor mu istiće.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la onsarh » 25 jun 2019, 14:55

FKMLADOSTDK je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:
onsarh je napisao/la:Kaže Džemal Pačariz da je oko 25.000 KM, kakvih crnih 60.000 KM
Kaže sekretar kluba da je oko 60.000 KM.
Ugovor mu istiće ovog mjeseca, postaje slobodan igrač, tako da će novi klub morati platiti samo standardnu odštetu za igrača, a mislim da je to ona cifra od 30.000 KM. Ne znam, dobro bi bilo, možda Rudar ima neku klauzulu u ugovoru s njim, ali opet, ugovor mu istiće.
Nema nikakva klauzula, momak kada je došao menager mu je objasnio sve uslove i eventualne obaveze FK Željezničar prema FK Rudaru, Pačariz kaže da je "oko" 25.000 KM, moze biti koja hiljada gore dole, ali tu je negdje, 60.000 KM nije sugurno, obicna besmislica
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.