FK Mladost DK

Addict
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 03 jul 2019, 14:52

Wolffire je napisao/la:I mene je strah toga. Vremena je sve manje, treba uigrati igrače. Trebam nam još bar tri četiri dobra igrača. Sredina nam je tanka sad skroz. Pretpostavljsm da će Horić sad igrati dmc, Atajic igrati tu ulogu razigravaca.
Krila nemamo nadam se da nećemo uci sa Fanimom i Biberom ka prvim opcijama. Mada ovaj prvi možda i bude ok ove godine.

Nešto imam osjećaj da će Fanimo i Atajic da prekucaju ligu ove sezone. Mislim da ćemo za njih i Nikolica tek uzeti pravu lovu i da je ovo samo uvod.
Sinoc sam dobio informaciju ds ćemo opet imati top ekipu, da nam kapitalci tek dolaze i to već narednih dana, čim se presidente vrati iz Turske.
A treba nam igrača, prije svega lijevi bek jer je Asani otišao a Delic je kvalitet za Budućnost iz Banoovica gdje mu povratak želim čim prije.
Treba nam zadnji vezni, lijevo krilo i špic, kao i dodatno 2-3 igrača da pojačaju roster

budimo_realni
Kontakt:

Post Postao/la budimo_realni » 03 jul 2019, 15:43

Wolffire je napisao/la:I mene je strah toga. Vremena je sve manje, treba uigrati igrače. Trebam nam još bar tri četiri dobra igrača. Sredina nam je tanka sad skroz. Pretpostavljsm da će Horić sad igrati dmc, Atajic igrati tu ulogu razigravaca.
Krila nemamo nadam se da nećemo uci sa Fanimom i Biberom ka prvim opcijama. Mada ovaj prvi možda i bude ok ove godine.

Neće Mušija dozvoliti da se nešto slično desi sa Mladosti, čak šta više imam osjećaj da će nas Mušija sve još jednom pozitivno iznenaditi. Počelo mu se isplaćivati uloženo i sad će još "jače" da zapne. Mislim da već ima dogovorena pojačanja samo se čega realizacija ovog transfera Anđušića. Također, sam mišljenja da će Fanimo nakon ove "adaptacije" sljedeću sezonu eksplodirati ukoliko ostane u Mladosti i da će s obzirom na njegov renome (ako to mogu tako nazvati) Mladost uzeti na njemu para više nego na Anđušiću. Atajić također ima zavidno međunarodno iskustvo i ako i on proigra, a mislim da hoće, i na njemu bi se mogle uzeti dobre pare. Sve u svemu mislim da ćemo mi svi koji navijamo za Mladost na kraju prelaznog roka i ove i naredne godine kao i na kraju sljedeće sezone biti izuzetno zadovoljni :) .

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 03 jul 2019, 15:46

Još da se s tom infrastrukturom nastavi. Da se malo poboljša komfor na stadionu. Krov i reflektori du neophodni. Ima tu jos hrpa stvsri da se hoce bilo sta počet raditi.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 03 jul 2019, 17:10

Nemanja i zvanično potpisao! Sretno mu bilo!
#samoRudar #zauvijek

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 03 jul 2019, 19:56

Ljudi kažem vam, dok god je Mensur tu nemojte sumnjati.
Nekad ne izgleda dobro, nekad mi ne vidimo dobro, ali ne zaboravite da mi ako vidimo korak unaprijed on vidi 3.
Veliki si Mensure!!!

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 03 jul 2019, 21:14

turski mediji su objavili sve detalje potpisanog ugovora.

Oni izgledaju ovako. Mladost će odmah dobiti 50.000 eura za ovaj transfer, a nakon prve utakmice na kojoj Anđušić bude na spisku 21 igrača još isto toliko.

50.000 eura će Mladost dobiti i nakon Anđušićevog debija u Trabzonu, te još 50.000 eura nakon odigranih 20 zvaničnih utakmica u kojim počne od prve minute u svim takmičenjma.

Dodatnih 50 hiljada eura će na račun Mladosti leći nakon što Anđušić postigne pet pogodaka za novi klub.

U slučaju transfera u drugi klub, iznos od 30% ukupnog do tog trenutka isplaćenog iznosa Mladosti.

Anđušić je potpisao ugovor na 3 sezone, sa mogučnošću produženja na još jednu. Po sezonama ce primati:

2019/20 – 115.000 eura
2020/21 – 100.000 eura
2021/22 – 100.000 eura

Eventualno četvrta:
2022/23 – 100.000 eura

Po ovome ako ga ne posalju odmah na posudbu mladosti ima oko 300k km. i 30% narednog treansfera ako se kad desi. Nije lose ali nije sad i da su one pare o kojim se pisalo. Ove dvije zadnje stavke ne znam koliko je realno ocekivati.
Dobra stvar je sto je ovo medijski dodatno poguralo klub pa ce biti lakse dovesti a i zadrzati igraca.

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 04 jul 2019, 00:18

Znaci sada ako ga posalju na posudbu u Čelik i ne debituje uopste za trabzon, mladost ce dobiti samo 50k e, pa toliko smo vam i nudili odmah :lol:

Salim se naravno.
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 04 jul 2019, 08:04

redbull93 je napisao/la:Znaci sada ako ga posalju na posudbu u Čelik i ne debituje uopste za trabzon, mladost ce dobiti samo 50k e, pa toliko smo vam i nudili odmah :lol:

Salim se naravno.

A dje ovih 30%? :nene:

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 04 jul 2019, 09:22

Ovaj transfer je veoma važan i više razloga:
Financijski je dobar, dobili smo za našu ligu odlične pare za igrača kome ugovor ističe za godinu dana.
Prodali smo igrača u vrlo jaku ligu i to u klub koji se redovno bori za izlazak u Evropu, što je vrlo značajno.
Ovom prodajom smo sigurno medijski privukli pažnju na sebe, dobro se izreklamirali.
Sigurno smo privukli pažnju skauta koji će sada obratiti pažnju na naš klub.
Ovakvi transferi dižu cijenu svim igračima u klubu. Upravo ovako je Dinamo došao u poziciju da polovnog igrača proda za milion eura što svi naši klubovi mogu sanjati. Glupo je poređenje Mladosti i Dinama, ali poenta je da svakom prodajom igrača u jak klub dižeš cijenu svojim igračima.
Budite sigurni da nam je sada puno lakše dovesti puno kvalitetnije igrače kojima je sada jasno da i iz Mladosti možeš otići vani u super jake klubove. To će nam olakšati i zadržavanje igrača koje imamo i koje ćemo imati kad ih pozove Željo, Sarajevo itd.
Važan je i zbog Mušije, napokon jr vidio da se može napraviti dobar posao i to je sigurno njemu jak motiv da nastavi dalje, mada nije posrnuo ni sekunde ali sada sigurno vidi da je moguće da se ostvari nešto veliko.
Financijska injekcija koju ćemo uložiti u ekipu i infrastrukturu.
30% od idućeg transfera može značiti bogatstvo. Ne mora, ali ako se desi da Nemanja napravi karijeru to može biti posao snova.
Vrlo moguće je da ćemo ovim privući još neke sponzore u klub.
Sve u svemu, sjajan posao.
Aferim Mensure!

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 04 jul 2019, 09:57

Wolffire je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Znaci sada ako ga posalju na posudbu u Čelik i ne debituje uopste za trabzon, mladost ce dobiti samo 50k e, pa toliko smo vam i nudili odmah :lol:

Salim se naravno.

Pa nece biti transfera u drugi klub :mrgreen:
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 04 jul 2019, 10:08

redbull93 je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:

Salim se naravno.

Hahah dobar.. :clap:

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 04 jul 2019, 10:45

redbull93 je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:

Salim se naravno.

Osim u Čelik, gdje će ss vratiti za pola godine jer ne voli on 100 000 eura po sezoni koliko voli Zenicu i Čelik gdje će naravno da igra đaba i iz ljubavi 3 godine, zabit će 300 golova i vi ćete ga prodati u Juventus za 10 miliona, a on će opet skontati da ga naka nostalgija vuče pa se vrati nazad, da još 400 golova u 2 godine i ode u Real. I tako će igrati 30 godina a vi ćete na jednom igraču zaraditi 100 miliona eura i osvojiti sve pa i interkontinentalni kup i 3 lige prvaka.

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 04 jul 2019, 10:46

Što si nervozan druže? Nismo vam mi prodali pola tima. :kafa:
41.21.1.

#WengerIn!

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 04 jul 2019, 11:08

Tobejarabi :shifty:
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

budimo_realni
Kontakt:

Post Postao/la budimo_realni » 04 jul 2019, 11:14

Addict je napisao/la:Ovaj transfer je veoma važan i više razloga:
Financijski je dobar, dobili smo za našu ligu odlične pare za igrača kome ugovor ističe za godinu dana.
Prodali smo igrača u vrlo jaku ligu i to u klub koji se redovno bori za izlazak u Evropu, što je vrlo značajno.
Ovom prodajom smo sigurno medijski privukli pažnju na sebe, dobro se izreklamirali.
Ovakvi transferi dižu cijenu svim igračima u klubu. Upravo ovako je Dinamo došao u poziciju da polovnog igrača proda za milion eura što svi naši klubovi mogu sanjati. Glupo je poređenje Mladosti i Dinama, ali poenta je da svakom prodajom igrača u jak klub dižeš cijenu svojim igračima.
Budite sigurni da nam je sada puno lakše dovesti puno kvalitetnije igrače kojima je sada jasno da i iz Mladosti možeš otići vani u super jake klubove. To će nam olakšati i zadržavanje igrača koje imamo i koje ćemo imati kad ih pozove Željo, Sarajevo itd.
Važan je i zbog Mušije, napokon jr vidio da se može napraviti dobar posao i to je sigurno njemu jak motiv da nastavi dalje, mada nije posrnuo ni sekunde ali sada sigurno vidi da je moguće da se ostvari nešto veliko.
30% od idućeg transfera može značiti bogatstvo. Ne mora, ali ako se desi da Nemanja napravi karijeru to može biti posao snova.
Aferim Mensure!

:clap: POTPISUJEM

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 04 jul 2019, 12:23

Addict je napisao/la:Ovaj transfer je veoma važan i više razloga:
Aferim Mensure!

Kako @Wolffire napisa, nije 30% od idućeg transfera, nego 30% od ukupno isplaćenog iznosa Mladosti do tog transfera, a to je realno 35 do 40k eura.
Sve u svemu, ovaj transfer je špicoka.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 04 jul 2019, 12:45

:silent:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Što si nervozan druže? Nismo vam mi prodali pola tima. :kafa:

Uopće nisam nervozan. Uživam u sigurnim koracima ka financijskoj stabilnosti mog kluba.
U narednim danima ću uživati u kvalitetnim pojačanjima i gledati sezonu pred sobom bez nervoze.
Dobro vi ne znate šta je to već 20 godina ali nema veze, vi ste veliki Čelik koji je dao Mladosti sve i bez kojeg Mladosti ne bi bilo, a mi mali seljački klub.
Samo uživaj.

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 04 jul 2019, 12:48

Ma opusti se samo, unio vam je Menso 50k jura u grad, procvjetati će ekonomija.
41.21.1.

#WengerIn!

samoposteno
Kontakt:

Post Postao/la samoposteno » 04 jul 2019, 12:50

Addict je napisao/la::silent:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Što si nervozan druže? Nismo vam mi prodali pola tima. :kafa:

Uopće nisam nervozan. Uživam u sigurnim koracima ka financijskoj stabilnosti mog kluba.
U narednim danima ću uživati u kvalitetnim pojačanjima i gledati sezonu pred sobom bez nervoze.
Dobro vi ne znate šta je to već 20 godina ali nema veze, vi ste veliki Čelik koji je dao Mladosti sve i bez kojeg Mladosti ne bi bilo, a mi mali seljački klub.
Samo uživaj.

Opet nervoza uzivaj ba drug.... Krupa je prodala igrace za vece pare pa gdje je Krupa sad...sa 50k neocekuj velika pojacanja

budimo_realni
Kontakt:

Post Postao/la budimo_realni » 04 jul 2019, 13:15

Kada se sagleda sve ovo, Mladost bi na kraju trebala dobiti sve ukupno oko 300.000 eura (325.000,00) o čemu se na početku priče i pisalo (50 odmah, 50 kada bude unutar 21, 50 na debiju, 50 kad postigne 5 golova, 50 nakon 20 utakmica i 30 % od tih 250 isplaćenih :D ). Ne znam čemu samo tolika "prcačina" i svađa između navijača Čelika i Mladosti. Meni je drago da i Mladost i Čelik budu jaki, stabilni klubovi. Pisanje gluposti kako je Mušija unio u Kakanj 50.000,00 eura, da će to ojačati ekonomiju, da je to nešto, je smiješna. Mušija ima barem 100 puta više od toga i uložio je u Mladost puno puno više od toga. Nije 50.000,00 eura koji su sada stigli u klub veliko pa ni 300.000,00 eura koliko Mladost može dobiti na kraju koliko su velike i bitne neke druge stvari koje Mladost dobija ovim transferom i o kojim je addict pisao.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: pravnik1981 i 9 gostiju.