FK Mladost DK

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 04 jul 2019, 13:33

Ma nema komšije nervoze ovamo vjerujte.
Ne očekujemo mi transfere zbig 50 milja eura koliko Mušija potroši za mali servis auto parka nego zbog toga što se sad okrećemo ulaznim transferima, a 50 milja eura nama ne znači ništa, kao nekim velikim klubovima iz komšiluka, kome pola tog iznosa znači biti ili ne biti svaki mjesec. Hvala Fudi pa je milostiv.

@budimo_realni redovno su tu s podjebavanjem, odeš na njihov pdf i pročitaš koliko nepoštivanja, uvreda, radosti kad se ponadaju evo propadamo jer neko dobije 'provjerenu' informaciju da je Mušija digao ruke od Mladosti.
Nema nikakve mržnje ovdje prema Čeliku, to se dešava tamo samo u suprotnom smjeru, uz Bosnu.

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 04 jul 2019, 15:36

Cisto da znate nasi Turci su vam prodali Andjusica.
Nista i drugi put ;)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 04 jul 2019, 22:12

prisonbreak WroteColonCisto da znate nasi Turci su vam prodali Andjusica.
Nista i drugi put ;)

Eto vidiš, i vaši turci vole Mladost.
Odužit ćemo im se mi, kad tad : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 05 jul 2019, 12:45

Provjerio sam ovo za 30% od idućeg transfera Anđušića i provjereno i tačno 30% UKUPNOG IZNOSA NAREDNOG TRANSFERA IDE MLADOSTI!
Da stvar bude još jača prodajom Guzine Sarajevu oni su se odrekli bilo kakvog dijela od transfera Anđušića a prošle godine su se odrekli iste stvari od prodaje Nikolića zbog Šišića.
Kakav je maher Mušija :clap: :clap: :clap:

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 05 jul 2019, 12:57

Addict WroteColonProvjerio sam ovo za 30% od idućeg transfera Anđušića i provjereno i tačno 30% UKUPNOG IZNOSA NAREDNOG TRANSFERA IDE MLADOSTI!
Da stvar bude još jača prodajom Guzine Sarajevu oni su se odrekli bilo kakvog dijela od transfera Anđušića a prošle godine su se odrekli iste stvari od prodaje Nikolića zbog Šišića.

Zato jer imate pitara u upravi pa nismo htjeli probleme praviti uostalom od Nikolica smo se odrekli naknade za treniranje al ne i procenta

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 05 jul 2019, 13:39

zagor1987 WroteColon
Addict WroteColonProvjerio sam ovo za 30% od idućeg transfera Anđušića i provjereno i tačno 30% UKUPNOG IZNOSA NAREDNOG TRANSFERA IDE MLADOSTI!

Zato jer imate pitara u upravi pa nismo htjeli probleme praviti uostalom od Nikolica smo se odrekli naknade za treniranje al ne i procenta

Mislim da je Nikolić 'čist' potpuno ali hajde, nije ni bitno.
Sarajevo i Mladost imaju odlične odnose iz više razloga, Merdanovići su sinovi osnivača FK Mladost, sad je Senad sportski direktor a vama je Hadžija koji je Kakanjac i s kojim Mušija ima odlične odnose.
To je dobro za obje strane, vidjelo se u onoj utakmici kad smo odigrali 2:2 protiv Zrinjskog a vidi se i iz ovih transfera.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 05 jul 2019, 14:05

Ma koji heler ili procenat gore-dole ne igra veliku ulogu.
Bitno je imati korektne odnose sa svima, a samim tim uvijek se može naći kompromis i zajednička.
Interes kluba prije svega, ali ako se može nekome pomoći, zašto ne, baciš uz vodu nađeš niz vodu, uvijek je tako bilo.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 05 jul 2019, 14:10

Pa odrekli smo se naknade za treniranje mislim da je to ok

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 05 jul 2019, 14:41

Trenutno stanje.
GK: Velic, Bukvic, Abduoahovic (21)
DR/DL: Nikolic(21), Bajic, Delic, Vehab, Velic
DC/DMC: Isakovic, Hreljic(21), Horic, Yamac, Hasic,
MC/R/L:Atajic, Fanimo, Hiros, Biber(21), Dragutinovic(21), Ayyildiz(21), Assaf(21)
FC: Crnicki, Todorovic(21)

Sredina nam je tanka. A ne znam koliko je pametno u napadu se osloniti na ovu dvojicu. Mladi su ali koliko mogu pružiti...
I sa Guzinom nam je napad bio tanak sad ovo jos gore izgleda. Nadam se nekim pojačanjima.
Najveca šteta sigurno odlazak Nane jer bi puno bolje sastav izgledao sa njim.

budimo_realni
Kontakt:

PostPostao/la budimo_realni » 05 jul 2019, 15:22

Ma ne treba se sekirati. Doci ce barem 3 ili 4 "jaka" igrača tako da će sve linije biti OK.

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 05 jul 2019, 15:51

budimo_realni WroteColonMa ne treba se sekirati. Doci ce barem 3 ili 4 "jaka" igrača tako da će sve linije biti OK.

Ali malo je vremena do početka valja to pripremiti. Tržište se probralo poprilično...

aneks
Kontakt:

PostPostao/la aneks » 05 jul 2019, 17:00

Evo velbeck u cataniu ode, bar tako njihovi mediji pisu... Sta li je rec, privatne obaveze.....

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 06 jul 2019, 00:18

aneks WroteColonEvo velbeck u cataniu ode, bar tako njihovi mediji pisu... Sta li je rec, privatne obaveze.....

Djevojku su mu smjestili u imigracioni centar i prijetili deportacijom jer joj je istekla viza.
Jedini način je bio da neko ko je uposlen u Italiji i tamo ima boravak garantuje za nju. Zbog toga ga je Mušija pustio. Molio je, plakao, a u Catniji ima neke veze pa su mu pomogli da je izvadi a on potpisao amaterski ugovor.
Nije ništa slagao momak, tačno tako je rekao i ovaj ga je pustio. Tako je s afričkim igračima, u ligama petice se znalo desiti igračima da im otmu majku ili nekoga pa se neki i oproste ili plate bruku para da ih puste.
Nanu ne mogu prežaliti, strašan igrač je to.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 06 jul 2019, 13:24

Addict WroteColon
aneks WroteColonEvo velbeck u cataniu ode, bar tako njihovi mediji pisu... Sta li je rec, privatne obaveze.....

Djevojku su mu smjestili u imigracioni centar i prijetili deportacijom jer joj je istekla viza.
Jedini način je bio da neko ko je uposlen u Italiji i tamo ima boravak garantuje za nju. Zbog toga ga je Mušija pustio. Molio je, plakao, a u Catniji ima neke veze pa su mu pomogli da je izvadi a on potpisao amaterski ugovor.
Nije ništa slagao momak, tačno tako je rekao i ovaj ga je pustio. Tako je s afričkim igračima, u ligama petice se znalo desiti igračima da im otmu majku ili nekoga pa se neki i oproste ili plate bruku para da ih puste.
Nanu ne mogu prežaliti, strašan igrač je to.

Ogroman razlog, svaka čast Mušiji, ipak je bio veliki problem u pitanju.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 07 jul 2019, 10:09

Kemal Mujaric kod vas? Jel tacno?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 07 jul 2019, 10:29

belosevic28 WroteColonKemal Mujaric kod vas? Jel tacno?

Nešto sam i ja čuo mada ne iz provjerenih izvora. Znam da je neki mlad igrač, ljevak, dijete je Želje a bii u Turskoj.
Kažem ti ne znam provjereno i ne znam ni kakav je, kažu talenat neki mlad momak.

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 07 jul 2019, 11:01

Addict WroteColon

Nešto sam i ja čuo mada ne iz provjerenih izvora. Znam da je neki mlad igrač, ljevak, dijete je Želje a bii u Turskoj.
Kažem ti ne znam provjereno i ne znam ni kakav je, kažu talenat neki mlad momak.

To je taj. Mujaric, 1000 %. Jer je bilo price, kad danas rekose da se vratio i da je s vama par dana.

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 07 jul 2019, 11:28

belosevic28 WroteColon
Addict WroteColon

To je taj. Mujaric, 1000 %. Jer je bilo price, kad danas rekose da se vratio i da je s vama par dana.

Pa kakav je, znaš li šta?

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 07 jul 2019, 11:37

Dosao iz male sredine u Zelju. Bio solidan u juniorima. Onda otisao u Dugopolje pa u Tursku. Dole imao problem sa papirologijom, posle manju povredu i nije se nametnuo.
Potrebne su mu pripreme i zdrava sredina, a vi to jeste, da pokaze puni potencijal. Ono sto znam da zivi 1000 % sportski, radi, trenira... Mogao bi biti dobar igrac, a nimalo skup.

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 07 jul 2019, 12:00

belosevic28 WroteColonDosao iz male sredine u Zelju. Bio solidan u juniorima. Onda otisao u Dugopolje pa u Tursku. Dole imao problem sa papirologijom, posle manju povredu i nije se nametnuo.
Potrebne su mu pripreme i zdrava sredina, a vi to jeste, da pokaze puni potencijal. Ono sto znam da zivi 1000 % sportski, radi, trenira... Mogao bi biti dobar igrac, a nimalo skup.

Ja mislim da je on kod nas bio na probi, i da je prosao, al tada nije imai ciste papire. Haman oko decembra, nesto tako bilo
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: hapuc, prisonbreak, RZ88Adnan, VolimVelez i 15 gostiju.