FK Mladost DK

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 10 avg 2019, 23:26

BosanacGorstak WroteColonKo govori iznesi siptara?Prica ti je u rangu neke price za kazanom kad se ljudi skupe.
Evo navest cu ti najbanalniji primjer da kazem recimo da je Musija prilikom zadnje posjete na Tusnju u tekmi sa nama dobacivao "noz zica srebrenica" aludirajuci na Podrinjsko porijeklo vlasnika TZ city.Cuo ja i jos 10 ljudi oko mene :kafa:

Sto se tice Azmira i napada na njega,ima tu nekoliko zeznutih stvari.Prvo covjek je i federalni zastupnik,drugo covjek ima ako se ne varam i Americko drzavljanstvo a napad na iste nije pametan nikako,trece covjek ima love da moze preko noci platiti da pojede mrak i tog momka i brata mu,cetvrto covjek ima i prilicno zajebana poznastva,peto ..dobro ste prosli :mrgreen:

Jbt led na stadionu bio Jon Wick i neki najbogatiji čovjek na dunjaluku. Sutra ce nas sve mrak pojesti. Nadam se da ce čitava opstina da uputi izvinjenje.
A za Srebrenicu neću ni da spominjem koja izmisljotina. Svašta bih prezvakao da si rekao za Musiju ali to...
Zadnja izmjena: Wolffire, dana/u 10 avg 2019, 23:27, ukupno mijenjano 1 put.

karokovd

PostPostao/la karokovd » 10 avg 2019, 23:26

Pa @staragarda bi sam toj skupini od 500 ljudi oglabao tuKi!
Anna Nicole Smith <3
Shyla Stylez <3
Djevreci i djulbastije <3

GAVRILO IZ PRINCIPA

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 10 avg 2019, 23:26

Fareus1921 WroteColon
BosanacGorstak WroteColonCitam ovih vasih nekoliko postova sa danasnje utakmice i sa vasih dosadasnjih tekmi i po vama samim uz 3-4 ugraca koji su ispacni ostali nisu ni za 1 lige federacije.Jednoglasno se slazete da nema volje,zelje,da sanse nisu napravili i sta sve ne i onda u tom svemu spomenete Azmira i kako je on kao za nesto kriv?Lafo opet kupio utakmicu,sudije il sta vec :D

Pazi majstore ti braniš svoj klub kao i svi mi i to poštujem ali moramo bit objektivni.Mladost je danas i bila loša ali opet ni Tuzla nije bila ništa jača u utakmici.Mladosti je svaki prekšaj bio žuti karton dok igrači Tuzle su mogli pravit oštre startove,uvalivat lakat i valjat se na terenu i derat se!!4 čiste lopte sudija je proglasio ofsajdom.Onda isto i za penal zbog kojeg je Mensi prekipjelo pa je došlo do sukoba.Prošle sezone ste isto dobili nepostojeći penal.Definitivno nije fer!!! :oops: :oops: :oops:

Ma realnost je da su osim prve 4 ekipe sve ostale u pet deka i da najcesce odluci motivacija ekipe,premije,sreca,sudija il nesto peto il deseto.Vjerujem da nismo odigrali kao Barcelona i vjerujem da je tesko izborena pobjeda mog tima.Ono sa cim ja imam problem je sto se kao nama prepisuje kako zavrsavamo sudije a kao lafo svi ostali posteno igraju.Tekma ko tekma vjerovatno je mogla i drugacije zavrsiti da je Mladost rano povela,al et ispalo je tako kako je ispalo i ovih par padobranaca sto pricaju budalestine mi dobro dodju cisto da malo ubijem dosadu.Sto se tice domacih navijaca i Azmira,medju navijacima ima svakakog hamelja i cesto imaju potrebu da nekom nesto dobace,opsuju i slicno.Neki ljudi to presute,neki odgovore i slicno.Ja bi licno svakom odgovorio na uvredu sto vjerujem da je i Azmir pa se onda povampirena pijana gomila digne da se obracuna sa 4-5 ljudi koji su dosli danas.Sve u svemu,dobijali ste i vi nas na Tusnju pa vam niko nije skidao glave al et.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 10 avg 2019, 23:30

Fareus1921 WroteColon
BosanacGorstak WroteColon
Wolffire WroteColonLafo vi ste neka ekipa a ono teška ubleha od ekipe koja se u drugom poluvrnu nije sastala s loptom koliko kod mi da smo loši.
A Kamiondžija ima sreće što može parama svašta da podmiti da je suprotno vratili bi Vam ga ambulantnim kolima zajedno s onim gorilama pa nek se po Tuzli qurci i dobacuje kome hoće.

Momcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:
Poznat mi je taj Kakanjski mentalitet kad smo jos igrali u drugoj ligi s Rudarom,tipicno papansko prozivanje i vrijedanje covjeka bez ikakvog razloga.
Ovaj jos imao damu da vam odgovori jos uz sebe imao obezbjedenje.Budite sretni da je bila murija,vjerovatno bi vas to obezbjedenje razbilo i obrisalo pod sa par povampirenih Kakanjaca :kafa: :urnebes:

Misliš da se mi bojimo 5-6 ljudi oko Azmira.Kao da ste vi domačini pa da komandujete i da nas vi bijete u našem gradu.Vas 15 protiv 500 ljudi.Baš bi nas razibli!hahaahah

Covjek dosao,izdominirao vam domacu tribinu,obrisao pod sa predsjednikom kluba,pokupio bodove i otisao veceras slaviti pred Bajram.
Drago mi je zbog tog jednog sto je bio kreno na Azmira da su ga zaustavili,vjerovatno bi ga sad sklapali u bolnici :kafa:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 10 avg 2019, 23:32

Wolffire WroteColon
BosanacGorstak WroteColonMomcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:
Poznat mi je taj Kakanjski mentalitet kad smo jos igrali u drugoj ligi s Rudarom,tipicno papansko prozivanje i vrijedanje covjeka bez ikakvog razloga.
Ovaj jos imao damu da vam odgovori jos uz sebe imao obezbjedenje.Budite sretni da je bila murija,vjerovatno bi vas to obezbjedenje razbilo i obrisalo pod sa par povampirenih Kakanjaca :kafa: :urnebes:

Haha kako da ne. Puno ste se vi digli a i Kamiondžija. Već drugi put pravite sranja. Cuj proziva se bez razloga. I prošle godine sjede svi coporile i govori iznesi siptara aludirajuci na našeg igrača Asanija. Misliš da će se to presitite bilo kome na domaćoj tribini. Jesil ti dobar pa da ga nije policija čuvali sad bi vi njega oko Zenice mrežom tražili.
Pusti vas se kao gospodu među domaće navijače a vi stoka sitnog zuba.

Ko govori iznesi siptara?Prica ti je u rangu neke price za kazanom kad se ljudi skupe.
Evo navest cu ti najbanalniji primjer da kazem recimo da je Musija prilikom zadnje posjete na Tusnju u tekmi sa nama dobacivao "noz zica srebrenica" aludirajuci na Podrinjsko porijeklo vlasnika TZ city.Cuo ja i jos 10 ljudi oko mene :kafa:

Sto se tice Azmira i napada na njega,ima tu nekoliko zeznutih stvari.Prvo covjek je i federalni zastupnik,drugo covjek ima ako se ne varam i Americko drzavljanstvo a napad na iste nije pametan nikako,trece covjek ima love da moze preko noci platiti da pojede mrak i tog momka i brata mu,cetvrto covjek ima i prilicno zajebana poznastva,peto ..dobro ste prosli :mrgreen:

Sve to što si napisao će mu iduči put biti Plus, da dobije po tintari.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 10 avg 2019, 23:39

FKMLADOSTDK WroteColon
Sve to što si napisao će mu iduči put biti Plus, da dobije po tintari.

Samo udrite :mrgreen:
Posebno to osiguranje dobro nalupajte.Nisam siguran ko je danas bio,ali ako je bio jedan za kojeg pretpostavljam,taj ima deblji dosije nego vas 500 zajedno i on je zasluzio posebno batine :kafa:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Amar124
Kontakt:

PostPostao/la Amar124 » 11 avg 2019, 00:18

Vidite da mogu NASA djeca igrat. Bolje gubit s begicem hrustanovicem misijom i vehabom . Al nek oni guraju bibere drsgitonovice smajlagice. Svaka im cast ....

Fareus1921
Kontakt:

PostPostao/la Fareus1921 » 11 avg 2019, 00:21

Wolffire WroteColon
BosanacGorstak WroteColonMomcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:

Haha kako da ne. Puno ste se vi digli a i Kamiondžija. Već drugi put pravite sranja. Cuj proziva se bez razloga. I prošle godine sjede svi coporile i govori iznesi siptara aludirajuci na našeg igrača Asanija. Misliš da će se to presitite bilo kome na domaćoj tribini. Jesil ti dobar pa da ga nije policija čuvali sad bi vi njega oko Zenice mrežom tražili.
Pusti vas se kao gospodu među domaće navijače a vi stoka sitnog zuba.

Ko govori iznesi siptara?Prica ti je u rangu neke price za kazanom kad se ljudi skupe.

Kako te nije stid lagat da je govorio nož žica Srebrenica.Ja čovjeka dobro poznajem i trvdim 100%da on to nije rekao!!!
Mi smo Željini,Željo je naš!!!

Dost
Kontakt:

PostPostao/la Dost » 11 avg 2019, 08:23

Momci imate podforum prepucavanja i nastavite tamo a ostavite nas ovdje da komentarisemo Mladost.

Jadosao
Kontakt:

PostPostao/la Jadosao » 11 avg 2019, 09:40

1919tuzlak WroteColonprodo vas musija kamiondziji za 5 pari guma
100%

A vi djaba skinuli gace Velezu :njanjanja: :njanjanja:
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 11 avg 2019, 10:37

Prije svega, želim vam Bajram mubarek olsun.
Drugo, glupo vas je gledati kako se prepirete s ovim indijancem. Nemojte biti djeca, pustite se toga.
A ti prijatelju da si se ikad i s kim potukao znao bi da nema brda koje 200 ljudi ne premlati. Tu ti ne igra ulogu nikakvu ni dosje, ni utoka, ni masa, ni kockasta glava.
Ali bolje da je ovako završilo, puno bolje.
Mi smo bili očajni, tek malo bolji je bio ovaj FK Kamion. Ništa posebno, čak sam vidio puno loših stvari nego dobrih. To da su igrali s pola gasa je čista glupost, igrali su maksimalno i pobijedili iz penala koji je smiješan, čak nije ni smiješan koliko je kriminalan.
Šehović kao i obično, sudija po zadatku. Da sam u pravu pratite kako većinu utakmica Kamiondžijama sude sudije iz Sarajeva. Zna se da ste u savezu omiljeni jer keširate i nemoj da se lažemo nešto, znaju svi.
Što se nas tiče nešto se mora hitno mijenjati, ali odmah sada. Ne mislim da je Beganović kriv ali ne mislim ni da nije. Realno igrači su limitirani do bola, ali neko ih mora malo prodrmati. Koliko sam vidio fali nam najmanje 3 kvalitetna igrača da ne bi strahovali za opstanak i to ozbiljan playmaker, napadač koji mora zabiti 10 golova sezoni kao Guzina lani, i lijevi bek jer je ovaj koji je došao umjesto Bajića isti klinac. Jučer je bio smiješan.
Vidi li to Mušija, ima li se novca za to, jesmo li previše pod uticajem nekih menadžera i vode li nam oni klub to ne znam. Nadam se da je svjestan da ovim putem možemo upropastiti 5 prošlih godina gradnje kluba.
Fali nama još svašta, ali spašavaj sad živu glavu dragi Mensure i okani se menadžera jer je to zlo svih, zala u fudbalu.

16022019

PostPostao/la 16022019 » 11 avg 2019, 10:43

Mene zanima zasto je Mladost usla u sezonu sa ovom ekipom ? Mozda predsjednik misli da je to dovoljno za opstanak ( a jeftiniji igraci ) jer svakako do evrope nije mogao sa mnogo boljim igracima ?!
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

1919tuzlak
Kontakt:

PostPostao/la 1919tuzlak » 11 avg 2019, 18:24

Jadosao WroteColon
1919tuzlak WroteColonprodo vas musija kamiondziji za 5 pari guma
100%

A vi djaba skinuli gace Velezu :njanjanja: :njanjanja:

kad skontas da zbog ove podjele bodova mladost ispadne na kraju nece biti do smjeha moj jarane zar nisi skonto nista kuknjava

Fareus1921
Kontakt:

PostPostao/la Fareus1921 » 11 avg 2019, 22:37

Addict WroteColonPrije svega, želim vam Bajram mubarek olsun.
Drugo, glupo vas je gledati kako se prepirete s ovim indijancem. Nemojte biti djeca, pustite se toga.
A ti prijatelju da si se ikad i s kim potukao znao bi da nema brda koje 200 ljudi ne premlati. Tu ti ne igra ulogu nikakvu ni dosje, ni utoka, ni masa, ni kockasta glava.
Ali bolje da je ovako završilo, puno bolje.
Mi smo bili očajni, tek malo bolji je bio ovaj FK Kamion. Ništa posebno, čak sam vidio puno loših stvari nego dobrih. To da su igrali s pola gasa je čista glupost, igrali su maksimalno i pobijedili iz penala koji je smiješan, čak nije ni smiješan koliko je kriminalan.
Šehović kao i obično, sudija po zadatku. Da sam u pravu pratite kako većinu utakmica Kamiondžijama sude sudije iz Sarajeva. Zna se da ste u savezu omiljeni jer keširate i nemoj da se lažemo nešto, znaju svi.
Što se nas tiče nešto se mora hitno mijenjati, ali odmah sada. Ne mislim da je Beganović kriv ali ne mislim ni da nije. Realno igrači su limitirani do bola, ali neko ih mora malo prodrmati. Koliko sam vidio fali nam najmanje 3 kvalitetna igrača da ne bi strahovali za opstanak i to ozbiljan playmaker, napadač koji mora zabiti 10 golova sezoni kao Guzina lani, i lijevi bek jer je ovaj koji je došao umjesto Bajića isti klinac. Jučer je bio smiješan.
Vidi li to Mušija, ima li se novca za to, jesmo li previše pod uticajem nekih menadžera i vode li nam oni klub to ne znam. Nadam se da je svjestan da ovim putem možemo upropastiti 5 prošlih godina gradnje kluba.
Fali nama još svašta, ali spašavaj sad živu glavu dragi Mensure i okani se menadžera jer je to zlo svih, zala u fudbalu.

Ala Razi Olsun!!

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 12 avg 2019, 21:17

Sad pogledao izvještaj ...ubio vas City...penal ko suza....niste na gol opucali osim onog slobodnjaka u 80.minuti...lijecite se komplesaši
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Fareus1921
Kontakt:

PostPostao/la Fareus1921 » 12 avg 2019, 22:05

staragarda WroteColonSad pogledao izvještaj ...ubio vas City...penal ko suza....niste na gol opucali osim onog slobodnjaka u 80.minuti...lijecite se komplesaši

hahaha očito momak nisi bio na utakmici

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 13 avg 2019, 16:01

staragarda WroteColonSad pogledao izvještaj ...ubio vas City...penal ko suza....niste na gol opucali osim onog slobodnjaka u 80.minuti...lijecite se komplesaši

Kompleks od kluba osnovano jučer???
Oj ženo yebem ti majku

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 13 avg 2019, 16:43

Penal nidje veze znači igrač nabije loptu kilometar ispred sebe i trci u kontakt pa sta bude.
Više bode izjava našeg trenera. **** te led kakva je ovo ubleha. I sta očekivati. Loša ekipa a trener još gori. I onda neko kaze dobar je Beganovic. On je jedino dobar za bingo I kladionice. Kakve sve fule Musije ove godine ovo je za ne povjerovati.

SoulEclipsee
Kontakt:

PostPostao/la SoulEclipsee » 13 avg 2019, 16:51

Zašto Admin dozvoljava "padobrancima" da ulijeću na teme drugih klubova i provociraju navijače.Pustite momke neka diskutuju a za prepucavanje imate temu,ovo se dešava i na drugim podforumima a rijetko ko reaguje.Mislim da bi trebali proraditi malo bolje na forumu.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 14 avg 2019, 01:44

Šta ti je ko suza čutuče? Slušaj ti Banjca i svršavaj, to vam i jeste domet.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Inijesta, invincible1921, Kulesza, samocelik, staragarda i 24 gosta.