FK Mladost DK

budimo_realni
Kontakt:

PostPostao/la budimo_realni » 20 avg 2019, 11:03

Utakmicom u BL možemo biti relativno zadovoljni. Iskreno meni je žao što neka od kontri nije realizovana jer je trebalo samo malo pribranosti u završnici istih. Ja bih se složio s Wolffire-om da nam treba malo više info od strane kluba. Nemamo mi svi mogućnost da idemo na treninge kluba. Za mene je izuzetno pozitivno to što je Atajić bio na klupi. Nije ga trebao nikako niti uvoditi u igru, al eto. Nek malo skonta lik šta želi jer se samo šetka po terenu. Delić je imao dobrih poteza, ali se znao i obrukati kao priliko pokušaja šuta kad je promašio čitavu loptu. Definitivno nam treba covjek u srediti koji će znati pruziti zadnji pas ka Crničkom. Da su ovako odigrali protiv Tuzla city-ja pobijedili bi sigurno (ali falili su Horić i Hiroš kao i Fanimo što je falio u obe utakmice). Ne daj Bože nekih ozbiljnijih povreda (Horića, Isaka, Šere, Fanima pa i Crničkog) jer nemamo baš nikakve širine. Al hajd nadat se da će sve ako Bog da biti kako treba i da sve bolje i bolje igrati.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 20 avg 2019, 11:39

Bit će to sve bolje i bolje, imamo mladu ekipu koja iz utakmice u utakmicu bolje igra, a kada dođu na svoje, rijetko koja ekipa će im moći parirati.
Atajić ako neće da igra, najpoštenije je da to kaže i da ne računamo na njega, a ne ovako, šteti i sebi i klubu i svima oko kluba. Ne možeš biti gledalac, a biti na terenu, za gledaoce su tribine. Nadam se da će skontati da tražimo
ni manje ni više, nego zalaganje i borbu. Umjesto da bude prva violina Mladosti, on je navukao bijes navijača na sebe svojom indolentnošću.
Ovi što kontaju da će Mladost na dno tabele će vrlo brzo promijeniti mišljenje, nadam se več sljedeću subotu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 21 avg 2019, 16:07

Bez Isakovića u Bijeljini, znači Hasić i Hreljić.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 23 avg 2019, 15:56

Nikolić u Olympiakosu! :clap:
#samoRudar #zauvijek

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 23 avg 2019, 16:40

Bravo Mušija, bravo MDK, bravo. Jedini ispravan put u ovoj ligi.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 23 avg 2019, 16:53

Sta ti uradi jedna konkretna sezona i dobar odabir igrača. I onda umjesto da nastavimo tim tempom mi se srozamo na početak.
Koga će iz ove generacije prodat. Jedino možda Fanima...

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 23 avg 2019, 17:17

Samo da vas ne zadesi sudbina Krupe!
#samoRudar #zauvijek

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 23 avg 2019, 18:12

Realno, nismo mi klub koji može platiti igrača 100.000 eura, niti smo klub koji može odbiti ponudu od 500.000 eura.
Tek smo petu sezonu u PL i ovo do sada je odrađeno skroz dobro.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Fareus1921
Kontakt:

PostPostao/la Fareus1921 » 23 avg 2019, 19:26

FKMLADOSTDK WroteColonRealno, nismo mi klub koji može platiti igrača 100.000 eura, niti smo klub koji može odbiti ponudu od 500.000 eura.

Opada Nikoliću forma.Bolje ga prodat dok vrijedi .Bravo Mladost!!
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
31.8.2019. Željezničar 5:2 Sarajevo

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 23 avg 2019, 19:53

Fareus1921 WroteColon
FKMLADOSTDK WroteColonRealno, nismo mi klub koji može platiti igrača 100.000 eura, niti smo klub koji može odbiti ponudu od 500.000 eura.

Opada Nikoliću forma.Bolje ga prodat dok vrijedi .Bravo Mladost!!

:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 23 avg 2019, 20:49

Evo lusije transfer gurua. Opada mu forma a liku cvaja tek haha
Idi prodaji Zubanovica u 3. Dansku ligu hahah

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 23 avg 2019, 21:40

belosevic28 WroteColonEvo lusije transfer gurua. Opada mu forma a liku cvaja tek haha
Idi prodaji Zubanovica u 3. Dansku ligu hahah

Ma ni cvaja, tek 18-19, kakva forma. Močno bi bilo da se mogu zadržati ovakvi igrači, al' novci prijeko potrebni i njima i klubu, plus ogroman iskorak u karijeri i šta sve još ide uz to.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 23 avg 2019, 23:40

MDK, jbg Musija se odlucio za takav put i ja ga shvatam. Valja vratiti ulozeno. Iz kantonalne se doslo do toga da rezultatski pariras Celiku, Slobodi, Velezu...

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 24 avg 2019, 00:07

belosevic28 WroteColonMDK, jbg Musija se odlucio za takav put i ja ga shvatam. Valja vratiti ulozeno. Iz kantonalne se doslo do toga da rezultatski pariras Celiku, Slobodi, Velezu...

Upravo tako, a zaključno sa transferom Anđušića je izjavio da je na nuli. Znači da je svaki naredni transfer, uključujući i Nikolićev, klub finansijski u plusu. E sad, normalno da nakon ovih silnih odlazaka postoji bojazan da ne završimo kao Krupa prošle sezone, ali lično mislim da do toga neće doći.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Kontakt:

PostPostao/la aneks » 24 avg 2019, 17:22

Ponovo vidimo forsiranje nekih menadjerskuh igraca, ovaj bajic hem sto ne zna hem sto nije njegova strana covjek je lijevak al mora igrat izgleda. Moj beganovicu brzo ces da ides.

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 24 avg 2019, 18:30

I sta cemo sad prodalo se sve. Ostali poluamateri. Ako izuzmemo zvijezdu i donekle borac sve i jedna ekipa ne da je bila dominananta nego su nas pojeli igrom. I onda se cudimo sto raja ne dolazi na utakmce.
Ali treba sutiti i biti zadovoljan....
Ako se ne desi cudo u zimskom prelaznom roku federalka je zagarantovana. Vise me zvicira sto niko od novinara ni da napravi intervju i pita sto je ovakvo stanje. Jer nedo Bog da se sta pita a od kluba necemo doziviti neikakve informacije. **** web stranica se dvije godine podize kao da je svemirski program.

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 24 avg 2019, 19:55

Mislim da je svima sada jasno da ćemo s ovakvom ekipom imati problema.
Danas se vidjelo da nemamo nikakvu igru, nikakvu koncepciju, a upitno je možemo li je imati s ovakvim igračima.
Utakmica protiv Veleža nas je samo zavarala, ja sam pomislio da je to sasvim OK, da nećemo biti u poziciji da se borimo za opstanak, ali sad je to sasvim evidentno.
Lijepo je prodati par igrača i uzeti finu cifru koja će se uložiti u infrastrukturu, što ja itekako podržavam jer smatram da je infrastruktura sve, aki dio se mora vratiti u ekipu, posebno ovakvu gdje smo realno fulali s barem 5 igrača, koji nisu loši za podršku prvom timu ali nikako ne mogu nositi igru.
Moramo pod hitno dovesti 2-3 jaka igrača ili je borba za goli opstanak i vrlo je upitno kako će završiti.
Isti onaj Velež kojeg smo mi tako lako dobili u prvom kolu danas je dobro napatio prvaka, Zvijezda nije ništa lošija od nas, četvrtog kandidata uz ove 3 ekipe za ispasti ja ne vidim.

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 24 avg 2019, 20:34

Addict WroteColonLijepo je prodati par igrača i uzeti finu cifru koja će se uložiti u infrastrukturu, što ja itekako podržavam jer smatram da je infrastruktura sve

Odakle znaš da će se uložiti u infrastrukturu? I meni je, vjerovatno isti izvor, govorio svašta nešto, ali ništa se još ne vidi od toga.

Ne bi mi uopšte bilo krivo da ispadnu, a da završe svu infrastrukturu. Ušlo bi se opet u Premijer ligu, 100%
#samoRudar #zauvijek

Dost
Kontakt:

PostPostao/la Dost » 25 avg 2019, 09:58

L' Imperator WroteColon
Addict WroteColonLijepo je prodati par igrača i uzeti finu cifru koja će se uložiti u infrastrukturu, što ja itekako podržavam jer smatram da je infrastruktura sve

Odakle znaš da će se uložiti u infrastrukturu? I meni je, vjerovatno isti izvor, govorio svašta nešto, ali ništa se još ne vidi od toga.

Ne bi mi uopšte bilo krivo da ispadnu, a da završe svu infrastrukturu. Ušlo bi se opet u Premijer ligu, 100%

Ma druže ako se ispadne nema povratka za minimalno 5 godina (ako ne i 10) jer uvijek ce tu biti neko koga savez i mnogo veci "igraci" zele u PL (olimpik, gosk, jedinstvo, orasje...). Tesko da ce biti tu Musija ili ala Musija da se nateze i zivcira za povratak.

Osim sto ponavljamo da nemamo kvalitet, ja kazem da situacija nebi izgledala toliko lose da se igraci zalazu na terenu. A po meni je najveci krivac Beganovic. Dok je Sablja bio i Zildzo igraci su koliko-toliko trcali i borili se imali-nemali kvalitet. Kad je Isak na terenu više ih on tjera da igraju nego trener.

Bitno je u prvom dijelu sezone ne zaostati mnogo za konkurentima jer vjerujem da ce Musija pojacati ekipu u drugom dijelu dovoljno da se izbori opstanak. Svaki bod a i svaki go je jako bitan jer na kraju ce vjerojatno nijanse odluciti.

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 25 avg 2019, 11:34

Sta je ovo jos jedan napadac :crazy: pa jbt led hocemol to sa pet napadača igrati jbmt ti ekipu. Pa jesam li jedino ja ćorav pa vidim da se sredina ne može sastati sa loptom.
Sve gluplji od glupljeg poteza :facepalm:

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: mostar_mo, nekoIzMostara, oldschool72, S-Y-L-A-R i 23 gosta.