FK Mladost DK

aneks
Kontakt:

PostPostao/la aneks » 07 okt 2019, 08:10

Mali musija usao u igru potrcat ne moze. Reakcija kod drugog gola katastrofalna umjesto da pojede igrace on kao curica trckara. Bajic dezorjentisan ne zna gdje se nalazi, atajic crko nakon 50 min, vrijedni pomena hiros, fanimo, bega, horic i isakovic, biber nije los bio ima snage. Ibro po meni krivac, mjenja pobjednicku formaciju koja je bila super sa 3 stopera i vraca nam formaciju u kojoj mi primamo golove. Povukli se bezvezne kad je velez bio bezidejan. Jedino dobra stvar je to sto je bilo raje na tribinama.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 07 okt 2019, 09:31

Hočeš da igraš fudbal, hočeš da te neko snimi i da odeš u veliki klub u inostranstvo, hočeš da si faca, a nemaš osnovnu stvar za fudbal - ne možeš trčati i odigrati čitavu utakmicu. 45 min. igre i to je to, pa šta radite na terenu, fudbalski teren nije za vas, za vas je upitno i na male da igrate.
Ne možete j.benu utakmicu od 90 min. izdržati, a zovete se fudbaleri. Nije da nema smisla, nego je ovo dno dna od pojedinih igrača.
Isaković, Horić, Hasić, Begić, Hiroš imaju želju, hoće i mogu iznijeti utakmicu, ostali su lažnjaci i kukavičija jaja, dok ne poprave kondiciju.
Pa šta radite na treninzima i poslije treninga? Jel vam to treba tutor ko djeci, da vas usmjerava i da vam govori šta da radite?
Igrat znate, nije to loše izgledalo u prvom dijelu, ako ništa tu ste se popravili, ali ne igra se utakmica samo prvo poluvrijeme.
Šta je sa duelima? U svakom duelu te oduva protivnik ko da hljeba ne jedeš.
I iritantno je da svaki naš aut i ispucana od golmana završi kod protivnika.
Ovdje pod hitno treba angažovati dobrog kondicionog trenera da popravi ovo katastrofalno stanje kodicije tima.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Fareus1921
Kontakt:

PostPostao/la Fareus1921 » 07 okt 2019, 10:27

aneks WroteColonMali musija usao u igru potrcat ne moze. Reakcija kod drugog gola katastrofalna umjesto da pojede igrace on kao curica trckara. Bajic dezorjentisan ne zna gdje se nalazi, atajic crko nakon 50 min, vrijedni pomena hiros, fanimo, bega, horic i isakovic, biber nije los bio ima snage. Ibro po meni krivac, mjenja pobjednicku formaciju koja je bila super sa 3 stopera i vraca nam formaciju u kojoj mi primamo golove. Povukli se bezvezne kad je velez bio bezidejan. Jedino dobra stvar je to sto je bilo raje na tribinama.

Biber bio među slabijim jučer
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
31.8.2019. Željezničar 5:2 Sarajevo

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 07 okt 2019, 10:44

Ma ja ne mislim da je do Ibre išta jučer bilo, mi jednostavno nismo imali nikakvu formaciju zadnjih 10 minuta. Oni su izgledali kao raspušteno stado, ne zna se ko kud goni, sve jer su izdahli u '80 svi osim par njih.
Mislim da je Ibro jedino rješenje za nas u ovom trenutku, Ibrine su ekipe uvijek spremne, onaj Velež što nas je preskakao jučer zadnjih 10 minuta je on fizički spremio, Mladost koju je on vodio je bila fizički jedna od najspremnijih ekipa u ono vrijeme, on zna igrati na rezultat i ne umire u ljepoti, i sve se to jučer fino vidjelo prvo poluvrijeme. Ali prvo nema izbora, ima šta ima, 5-6 kvalitetnih igrača i ostatak polu igrača i prevare.
Ovim polu igračima i ne zamjeram, oni su se našli ovdje a ne znaju ni šta rade, ovim prevarantima zamjeram sve i samo mi je žao što me mati nije rodila ko kriminalca da jučer uđem poslije utakmice u svlačionicu i popucam šamare svakom od njih.
Mi smo Eldorado za prevare, nema problema, nema pritiska, nema ćelavih glava da ti dolaze na vrata ili pucaju šamare pred kurvicama kad te sretnu negdje.
FK Dom za nezbrinutu djecu Ljubica Ivezić.

amar009
Kontakt:

PostPostao/la amar009 » 07 okt 2019, 11:08

Addict WroteColonMa ja ne mislim da je do Ibre išta jučer bilo, mi jednostavno nismo imali nikakvu formaciju zadnjih 10 minuta. Oni su izgledali kao raspušteno stado, ne zna se ko kud goni, sve jer su izdahli u '80 svi osim par njih.
Mislim da je Ibro jedino rješenje za nas u ovom trenutku, Ibrine su ekipe uvijek spremne, onaj Velež što nas je preskakao jučer zadnjih 10 minuta je on fizički spremio, Mladost koju je on vodio je bila fizički jedna od najspremnijih ekipa u ono vrijeme, on zna igrati na rezultat i ne umire u ljepoti, i sve se to jučer fino vidjelo prvo poluvrijeme. Ali prvo nema izbora, ima šta ima, 5-6 kvalitetnih igrača i ostatak polu igrača i prevare.
Ovim polu igračima i ne zamjeram, oni su se našli ovdje a ne znaju ni šta rade, ovim prevarantima zamjeram sve i samo mi je žao što me mati nije rodila ko kriminalca da jučer uđem poslije utakmice u svlačionicu i popucam šamare svakom od njih.
Mi smo Eldorado za prevare, nema problema, nema pritiska, nema ćelavih glava da ti dolaze na vrata ili pucaju šamare pred kurvicama kad te sretnu negdje.

Ma sve si upravu...ovdje fali jedan pravo dobar remont na zimu...nadam se da i Mensa nece odustati...a tamam se i raja vrati na stadion a oni onako zadnjih 15 minuta ko kakve krave...puno ce nam faliti ova jucer dva boda ali ima jos puno da se igra...lp...

DembaBa21
Kontakt:

PostPostao/la DembaBa21 » 07 okt 2019, 14:33

Addict WroteColonMa ja ne mislim da je do Ibre išta jučer bilo, mi jednostavno nismo imali nikakvu formaciju zadnjih 10 minuta. Oni su izgledali kao raspušteno stado, ne zna se ko kud goni, sve jer su izdahli u '80 svi osim par njih.

Druze ne znam sta bi ti reko o Ibri ali nije ovo prvi put da mu se desaje da dobijeni utakmicu gubi,sa nama u Sarajevu protiv Olimpika u odlucujucoj utakmici za ulazak u PL ima vodstvo od 2:0 da bi se desila ista stvar kao na jucerasnoj utakmici stizu nasu prednos i da je bilo jos 2min vjerovatno bi prekorenuli,protiv Celika ista stvar evo i nedavno ste imli u Sirokom 2:0 ne znam jeli do njega ali ekipam koje on vodi se cesto ovo desaje.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 07 okt 2019, 22:18

Ma ima i do Ibre, napravio je nelogične, glupe i katastrofalne izmjene. Umjesto sa izmjenama da se dodatno pojača, on se oslabio u svim linijama i reko protivniku "evo izvolite, uzmite koliko vam je drago". Da je zadržao ekipu do kraja, nikad gola ne bi dali. Samo je Vazdu trebao zamijeniti i to je to.
Hajde dobro, valjda će i njemu nekad iz dupeta doći u glavu i makar im kondiciju koliko toliko podići u ove dvije hefte, a i utufiti im u glavu da se ne moraju ofirati baš svaki put kad igraju na Grbavici. Proigrajte više p.izda vam materina : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 08 okt 2019, 12:38

Mladost DK -Velez 2:2
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 09 okt 2019, 15:03

Zildžović u Zvijezdi :)

Zvijezda 27. oktobra gostuje u Kaknju.
#samoRudar #zauvijek

emil02in
Kontakt:

PostPostao/la emil02in » 09 okt 2019, 20:12

Hvala na gostoprimstvu,ušli smo na vrijeme jest bilo malo gužve na ulazu,sporo išlo zbog pretresa o jednog ulaza ali smo ostali do kraja utakmice.Hvala još jednom
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

amar009
Kontakt:

PostPostao/la amar009 » 09 okt 2019, 20:53

emil02in WroteColonHvala na gostoprimstvu,ušli smo na vrijeme jest bilo malo gužve na ulazu,sporo išlo zbog pretresa o jednog ulaza ali smo ostali do kraja utakmice.Hvala još jednom

uvijek ste nam dobrodosli..i ovi sto su dosli ranije su se osjecali kao kod kuce...a sada j..... ovaj svinjski..lp...

emil02in
Kontakt:

PostPostao/la emil02in » 09 okt 2019, 22:38

I ja sam ranije došao,sve znam.A i privatno sam svake nedjelje tu svratim po kolegu pa idemo dalje na teren.Hvala još jednom i sretno vam
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 12 okt 2019, 00:32

Radnik već uveliko radi na izgradnji reflektora, Velež će također do kraja godine postaviti i stubove.., šta je s Vama? Prije pola godine se pisalo da je veći dio krovne konstrukcije završen, a krova ni na vidiku.

Je l' osposobljena trafostanica? Žalosno bi bilo da ne iskoristite ovu priliku i ne postavite reflektore, jer savez pokriva trećinu troškova!

Nit' pravih pojačanja, nit' radova na infrastrukturi, predzadnji na tabeli.. :facepalm: al' valjda će na dobro izaći!
#samoRudar #zauvijek

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 18 okt 2019, 00:21

Nigdje nikog.. :thumbdown:
#samoRudar #zauvijek

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 19 okt 2019, 00:35

"Izvor" iz kluba ne odgovara na moja pitanja, a ni Vi, forumaši, niste najbolje upućeni, a pogotovo aktivni.. :? K'o da jedan navijač piše sa svih profila pa mu dosadilo više?! :roll:

Uspio sam, ipak, saznati nešto od jednog čovjeka iz Općine. Pare koje Vam je Općina dala za natkrivanje tribine, Mušija je dao čovjeku iz Zenice za projekat neki.., sad Općina traži izvještaj gdje su uložene pare.., morao je u krov uložiti, jer su pare namjenske!
Još mi je rekao da iz Mladosti nisu ni aplicirali za reflektore, a da Mušija ne bi izgubio svoj rejting u Savezu, naveo je da nema saglasnost Općine.

LEGIJO, DIGNITE SE MALO, TRAŽITE NEKE ODGOVORE! AKO VAM JE STALO DO KLUBA?!
#samoRudar #zauvijek

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 19 okt 2019, 07:31

L' Imperator WroteColon"Izvor" iz kluba ne odgovara na moja pitanja, a ni Vi, forumaši, niste najbolje upućeni, a pogotovo aktivni.. :? K'o da jedan navijač piše sa svih profila pa mu dosadilo više?! :roll:

Uspio sam, ipak, saznati nešto od jednog čovjeka iz Općine. Pare koje Vam je Općina dala za natkrivanje tribine, Mušija je dao čovjeku iz Zenice za projekat neki.., sad Općina traži izvještaj gdje su uložene pare.., morao je u krov uložiti, jer su pare namjenske!
Još mi je rekao da iz Mladosti nisu ni aplicirali za reflektore, a da Mušija ne bi izgubio svoj rejting u Savezu, naveo je da nema saglasnost Općine.

LEGIJO, DIGNITE SE MALO, TRAŽITE NEKE ODGOVORE! AKO VAM JE STALO DO KLUBA?!

Kakva pitanja od koga saznati kad informacije iz kluba dolaze na kapaljku. Ako je tako sam će sebi skočiti u grlo.
Lik je počeo gubiti konce i to je svima vidljivo.

Giljotina
Kontakt:

PostPostao/la Giljotina » 19 okt 2019, 17:15

Sretno večeras protiv kandidata za niži rang!

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 19 okt 2019, 19:28

Angažovati hodžu, psihologa i kondicionog ne pamtim da sam u životu vidio ekipu da je više utakmica povela i usrala.

budimo_realni
Kontakt:

PostPostao/la budimo_realni » 19 okt 2019, 21:58

Iz keca u x, iz dvice u keca, iz keca u dvicu-najbolji koeficijenti :lol:
Šalu na stranu, ja nisam nezadovoljan sa igrom Mladosti. Ide ovo na bolje e sad hocemo li zakasniti za opstankom pitanje je. A sto se Musije i situacije tice ja sam "cuo" da je doslo do "sukoba" njega, brata i sestre, a vezano za ulaganje u Mladost, da su ovih dvoje protiv toga pa da ne navodno zbog toga situacija u klubu takva kakva jest, tj. da Menso sada moze da ulaze samo iz svog dijela (trecinu od onog sto je ulagao do sad). Nadam se da ovo nije istina.

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 19 okt 2019, 22:58

U zadnje četiri utakmice, tri puta ste vodili, dva puta po 2:0, jednom 1:0. Realno bi bilo da ste sedam bodova osvojili, al' jok, jedva JEDAN osvojen bod. :facepalm:

Nevjerovatno!
#samoRudar #zauvijek

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: tuzlac i 5 gostiju.