FK Mladost DK

L' Imperator
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 01 mar 2020, 15:11

Nevjerovatno da ono nije penal! :oops: Pa i igrač Širokog, koji je igrao rukom, se iznenadio što nije dosuđen penal! :salut:
#samoRudar #zauvijek

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 01 mar 2020, 15:46

Addict je napisao/la:
01 mar 2020, 11:59
Eh sad, zašto se tjeraju inati opet preko Velića kao i prošle godine, koji je jedan od najboljih golmana u ligi?
Zašto nije igrao Mirkov nego Vazda koji ne može ispred njega?
Zašto je taj Dedić zamijenjen tek u 80 i nekoj a svi vide da ne radi ništa?
Zašto klub šuti a nas kolju već 5 godina?
Zašto je na tribini smeće od zadnje utakmice koja se odigrala prije 2 I po mjeseca?
Zašto nakon 5 godina nemamo kante za smeće ni wc-a?
Zašto igrači mene mole da im od NJIHOVIH PARA odštampam imena na crvene dresove jer direktor ne da 100 KM za to a njima je želja i mole da se to uradi?
Pa nakon što su rekli evo mi ćemo to platiti on opet ne da da se uradi jer tjera inat!!!
Ko vodi ovaj klub, gdje ide ovaj klub, kakva je to samovolja i bezobrazluk, javašluk, inertnost da tribina stoji 3 mjeseca ne pometena I dočeka utakmicu takva???
Čeka se možda Legija, pa sad mi ne valjamo garant jer nećemo više, a nismo htjeli samo da vidimo hoće li sami.
Neće naravno.
Ko je odgovoran što nam u Tuzli nije igrao najbolji krilni igrač lige?
Toliko je loših stvari, toliko javašluka da me više boli sve to a niko ništa ne mijenja. Zašto Mensure ne urediš klub da nam svima bude bolje, da ti se novac ne prosipa u prazno, zašto si pustio da se ovo dešava?
Ne znam ni šta da kažem više, pun sam...
Ne znam na koji dio posta bih odgovorio. Znam samo da će se naljutiti moj izvor informacija iz kluba, ali nek' se ljuti.

Direktor je njihov potrčko kojeg svaki gazda voli imati u svojoj firmi. Čuo sam i da je položio za autobos i da on vozi ekipu, kud ćeš dalje?! :o

Kad ih pitaš nešto, što ne uradite ovo, što ono, odgovor je uvijek "ne može ništa preko noći". Pa koje više noći? Pet godina ste u Premijer ligi, PET GODINA!

Imam osjećaj da ne žele nikog postavljati na funkcije u klubu da se ko, slučajno, ne bi "okitio tuđim perjem", tj. žele da sve sami urade, da im se ne bi moglo ništa prigovoriti ili tako nešto. Pa ako je tako, nemojte tražiti nikakvu pomoć od Općine, iz svoje kase odradite krov i reflektore, a ako nije tako, onda se ja izvinjavam na ovim riječima!

Na kraju, nadam se da ćete izdržati sve ove nepravde koje Vam se dešavaju i da ćete i dalje biti stabilan premijerligaš. I naravno, da ćete početi neke stvari mijenjati iz temelja!
#samoRudar #zauvijek

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 01 mar 2020, 16:28

Bgmi bit će mrtva trka. Evo i čelik prosipa bodove samo tako.

aneks
Kontakt:

Post Postao/la aneks » 01 mar 2020, 16:31

Sreća nam je pa su čelik i sloboda prelosi. Danas celiku poklon penal i opet ne iskoriste. Žalosno šta sudije rade. Nama čist penal ne sviraju. Idemo dalje , pokušat sarajevo iznenaditi, valjda će trener izvesti konačno najbolju postavu.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 01 mar 2020, 17:01

Radovali su se jučer porazu Mladosti, i obično ti se onda ovako vrati. Treba samo sebe gledati, a ne nadati se kiksu konkurenata!

Nadam se da će u ligi ostati ekipa koja zasluži na terenu, a ne kojoj se naštima!
#samoRudar #zauvijek

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 01 mar 2020, 17:22

UstanikSBII je napisao/la:
01 mar 2020, 12:06
Pošto si navijač Širokog, zanima me tvoje mišljenje?

#samoRudar #zauvijek

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 01 mar 2020, 17:25

aneks je napisao/la:
01 mar 2020, 16:31
Sreća nam je pa su čelik i sloboda prelosi. Danas celiku poklon penal i opet ne iskoriste. Žalosno šta sudije rade. Nama čist penal ne sviraju. Idemo dalje , pokušat sarajevo iznenaditi, valjda će trener izvesti konačno najbolju postavu.
Poklone penal?
Penal je bio čist ko suza. Uspsut rečeno mi smo uz Zvijezdu ekipa s najmanje dosviranih penala( u našu koristi).
Niko ne priča o tome što igrač radnika nije dobio zasluženi crveni karton nakon onog lakta u glavu.

aneks
Kontakt:

Post Postao/la aneks » 01 mar 2020, 17:33

Vidjet ćeš kad bude analiza da je poklon penal. Igrač vas počeo padati prije ikakvog kontakta.

Jadnimi
Kontakt:

Post Postao/la Jadnimi » 01 mar 2020, 18:38

Samo budala vjeruje analizi(izvinjavam se na riječi budala, nemama namjeru da ikoga uvrijedim), ali je očito da je kompletna emisija izofirana(najbliži termin za ovo što nam priređuju), selektivno se izdvajaju elementi koji se analiziraju, sa namjerom, da se publici prezentira, ono što pojedinci žele.
Emisija. koja bi trebala, da služi za pronalaženje grešaka, je otišla u pogrešnom smjeru(uređivačka politika...)
Ovaj post nema direktne veze, sa ovovikendnim dešavanjima, on je usmijeren na problematičnost kompletne emisije

UstanikSBII
Kontakt:

Post Postao/la UstanikSBII » 01 mar 2020, 22:54

L' Imperator je napisao/la:
01 mar 2020, 17:22
UstanikSBII je napisao/la:
01 mar 2020, 12:06
Pošto si navijač Širokog, zanima me tvoje mišljenje?

Samo ću reći da ne bi pogriješio da je svirao penal! Al ako si gledao analizu Borac Široki lopta pada u peterac i pogađa igrača i isto nije svirao. Koliko vidim ovdje je ruka relativno daleko od tijela iako ih je igrač prije toga držao uz tijelo. Opet je lopta iz relativne blizine napucana, kažem još jednom i da je svirao ne bi pogriješio!

PS pogledi sam još koji put i koliko se vidi iz ove kamere lopta ga pogada iznad predjela lakta, teško je ovdje biti 100% objektivan al moje neki je sud da je ovo 50:50 može se svirati ali isto tako ima i elemenata da se ne svira ipak ga igrača napucava u ruku sa 3 metra udaljenosti.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 01 mar 2020, 23:08

Ništa se ne bi promijenilo ni da si priznao da je čist penal k'o suza, al' nema veze. :?

Ne očekujem ni sutra u emisiji bolje komentare.
#samoRudar #zauvijek

hugoviana
Kontakt:

Post Postao/la hugoviana » 01 mar 2020, 23:42

Nema više toga napucana-nije napucana. Svaki kontakt s rukom koja nije u prirodnom položaju u kaznenom prostoru je penal ili jedanaesterac.

zeljovac21
Kontakt:

Post Postao/la zeljovac21 » 02 mar 2020, 00:30

Ma sa citavim obimom ruke lopta dolazi u kontakt. Ovo je cirkus sta nije sudio...

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 mar 2020, 00:37

hugoviana je napisao/la:
01 mar 2020, 23:42
Nema više toga napucana-nije napucana. Svaki kontakt s rukom koja nije u prirodnom položaju u kaznenom prostoru je penal ili jedanaesterac.
Evo, vidiš da nije i sutra će ga stručni konsultant sa diplomom sa harvarda iz Travnika opravdati i reći kako je sudija donio ispravnu odluku. A da kojim slučajem i kaže da je trebao dosuditi penal, šta imamo od toga, tako da je suvišno uopšte bilo šta više spominjati po ovom pitanju.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 mar 2020, 01:16

Po ko zna koji put, meč su obilježile sudije koje su skrojile rezultat na MGM Farm Areni i doslovno ukrale prijeko potrebna tri boda Mladosti u borbi za opstanak u BH Telecom Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

A ko delegira sudije - savez PL BiH, na čelu sa predsjednikom i svojim pomočnicima.
Znači, Fudbalski Savez PLBiH nam je po ko zna koji put, ciljano poslao odabrane sudije da nam otmu bodove, a radi vlastitih interesa.
Ima li smisla dalje nastaviti takmičenje - nema.
Sve je i više nego očigledno. FK MDK treba istupiti odmah iz ove kartel lige, jer jedino je tako časno, i jedino tako ćemo spasiti obraz kluba. Neka od svake naše buduće neodigrane utakmice uzmu svi klubovi po tri boda, ali ubuduće ne bi trebalo slati tim na teren. Radikalno jeste, ali nek se jbu sa svojom naštimanom ligom i neka nekog drugog prave krelcima.
Naravno, obavijestiti i UEFA za razlog istupanja, i kao dokaz poslati im videa utakmica, neće ništa biti od toga jer taj krug ljudi podupiru jedni druge, ali staviti tačku na sve ovo.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 02 mar 2020, 02:17

Ma treba se ba izboriti za neki status i da vas počnu malo više cijeniti. Pa nije vam ovo prva sezona u Premijer ligi pa da se ovako ponašaju prema vama. Već pet godina ste stabilan premijerligaš i jedan od rijetkih koji pozitivno posluje!

Fali vam sposobnog kadra u rukovodstvu kluba i da malo pokažete neku stvar, a ne da strepite ne bi li "popili" kakvu kaznu!

Po meni i dalje imate najveće šanse da ostanete u ligi, ali bi trebalo mijenjati trenera. Zahvaliti mu se na svemu, ali jedan bod iz ove dvije utakmice je katastrofa! Mislim da bi Zlatan Nalić s ovim igračkim kadrom bez problema izborio opstanak. I Husref je slobodan! :mrgreen:
#samoRudar #zauvijek

hugoviana
Kontakt:

Post Postao/la hugoviana » 02 mar 2020, 09:50

Husrefa ni u šali nemoj spominjati :D o promjeni trenera treba ozbiljno razmisliti, igrački kadar je puno bolji od prikazanih rezultata.

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 02 mar 2020, 09:53

hugoviana je napisao/la:
02 mar 2020, 09:50
Husrefa ni u šali nemoj spominjati :D o promjeni trenera treba ozbiljno razmisliti, igrački kadar je puno bolji od prikazanih rezultata.
Dajte Kapi šansu :cool:

fanatikk
Kontakt:

Post Postao/la fanatikk » 02 mar 2020, 10:31

Kakvo istupanje iz lige? Pa vi se palite na tekstove E. JaSamSesnaestogodisnjiUrednikPortala G. ??? Pokradeni ste i to stoji, ali kakvo crno istupanje... Borba za pravdu DA, ali legalnim putevima, a ne hajcajucim sredstvima polupismenih kvazinovinarcica ;)
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 02 mar 2020, 10:42

fanatikk je napisao/la:
02 mar 2020, 10:31
Kakvo istupanje iz lige? Pa vi se palite na tekstove E. JaSamSesnaestogodisnjiUrednikPortala G. ??? Pokradeni ste i to stoji, ali kakvo crno istupanje... Borba za pravdu DA, ali legalnim putevima, a ne hajcajucim sredstvima polupismenih kvazinovinarcica ;)
Ovo je cetvrti ili peti put da nas provaljuju sto je puno puno je.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: ManciniLevatKlasican, stb i 23 gosta.