FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 01 dec 2018, 20:15

L' Imperator je napisao/la:Šteta, ali šta je, tu je. Kol'ko sam čuo na radiju, Zildžović je pogriješio s Vehabom i Hreljićem u prvoj postavi. Odmah na poluvremenu ih je zamijenio. S obzirom da su vas na startu svi vidjeli u Prvoj ligi FBiH, ovo je i više nego odlično.
Ne znam koji je razlog za eksperimentisanje, ali to je to, ekipa smo za sredinu tabele. Ako ima išta dobro u ovom porazu, to je taj pokazatelj. Šteta, ali lijepo se bilo nadati puno večem uspjehu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 02 dec 2018, 11:51

Letimo, euforicni smo, nismo navikli na veće domete, to se ogleda evo po pisanju ovdje pa na dalje, siguran sam da se te stvari uvuku i u ekipu. Pišemo ovdje kako samo pobjeda dolazi u obzir a zaboravimo koliko je liga ujednačena i kako GOŠK mlatne Sarajevo i Želju. Ja sam pisao da bih s 4 boda bio super zadovoljan iz ove dvije tekme, pa i kako 2 nisu neuspjeh. Uzeli smo 3, više nego dobro. Malo je falilo za 4 i to bi bilo extra, pa ni Sarajevo ne bi moglo reći da iz ova dva gostovanja uzimaju sigurno 6. Sve i da se desilo da obje dobijemo to ne bi značilo ništa, pred nama je još 14 kola, 42 boda, puno više nego smo osvojili do sada. Ništa nije riješeno a mi s 3 iz Zenice pa i ovim porazom, a držali smo bod do '87 moramo biti extra zadovoljni. Nemojte zaboraviti da smo prije 5 kola bili u borbi za opstanak, pa i sada 2 kola sve okrenu, sve je u blizu. Mi smo preporođena ekipa, sada smo ekipa protiv koje niko nigdje ne može upisati bodove a sjetite se početka kad smo bili otpisani.
Super je ovo sve, bolje nego smo se nadali i samo neka nastavimo ovako. Bili 3,4,5 sigurno ćemo biti na boljoj poziciji nego lani kad smo bili 7. Sad se vratite u 6. kolo probajte zamisliti da vam neko kaže bićete 5. Rekli bi mu ti si lud. Mladi smo, još ćemo oscilirati i tek iduće sezone možemo očekivati stabilnost i zrelosti u igri.
I da, Zildžoviću ugovor na 10 godina.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 02 dec 2018, 23:47

Ne treba biti previše euforičan i nerealan. Promijenjena je gotovo cijela ekipa, momci su mladi, novi je i trener i treba vremena da se sve to posloži na najbolji način. Ove sezone je bitno što ranije obezbijediti opstanak, a ukoliko se ukaže prilika, boriti se i za mjesta koja vode u evropu. Al' ako se zadrži većina ovih igrača i za sljedeću sezonu i dovede par pojačanja, ambicije kluba moraju biti izlazak na evropsku scenu. Ne vidim svrhu samo opstajanja u ligi. Rudar evo igra osamnaestu sezonu Prve lige, nikakvih ambicija, žalosno! Al' oni su priča za sebe. Travnik npr. je godinama igrao Premijer ligu, rušili su sve velike klubove, ali nikad nisu bili ni blizu vrha. Gdje su sad? Druga liga FBiH. Ako će se ulagati u poboljšanje infrastrukture, onda razumijem, kakav god rezultat bude, i Željo se evo pati u ligi, jer nemoguće je našim klubovima to dvoje uskladiti. Al', ako će se u buduće samo "stvarati" mladi igrači i prodavati, onda nisam zadovoljan i sumnjam da ćete imati veću podršku Kakanjaca.
#samoRudar #zauvijek

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 dec 2018, 21:29

Jos 4 dana do kraja glasanja za forumaša i kantu godine:

viewtopic.php?f=43&t=13907

viewtopic.php?f=43&t=13908

Neki tvrde da ne znaju da je glasanje u toku.

Izvinjenje zbog upada na temu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 25 dec 2018, 16:19

Evo Mujagic nas napušta, drago mi je zbog toga jer u ovoj polusezoni je bio jako loš. Svi smo ga na forumu kritikovali tako očekujem da ce se ovim otvoriti prilika za dovodjenjem kvalitetnog pojacanja na toj poziciji. Potrebno je dovest jos desnog i lijevog beka kao i jednog stopera , pozeljeno je da to budu mladi igraci.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Denchi » 01 jan 2019, 16:00

šta mislite o ovome? da li može doći do još jedne razmjene naših očigledno prijateljskih klubova? koje vam pozicije trebaju?
Do početka priprema (13. januar) i nešto kasnijeg odlaska u Antaliju klupsko rukovodstvo ipak će pokušati dodatno osnažiti ekipu nekim talentovanim mladim igračima.

Jedna od meta je, kako saznajemo, Petar Bojo iz Mladosti. Vezista ekipa iz Doboja kod Kaknja jedan je od najperspektivnijih fudbalera domaćeg prvenstva i sasvim sigurno bi predstavljao lijep zalog za budućnost bordo tima.

Ugovor 20-godišnjaka sa aktuelnim klubom ističe tek iduće godine, ali u FK Sarajevo svakako žele ispitati mogućnost da već u ovom prelaznom roku Bojo, koji je upisao i jedan nastup za U-21 reprezentaciju, dođe na Koševo.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 01 jan 2019, 16:54

Denchi je napisao/la:šta mislite o ovome? da li može doći do još jedne razmjene naših očigledno prijateljskih klubova? koje vam pozicije trebaju?
Do početka priprema (13. januar) i nešto kasnijeg odlaska u Antaliju klupsko rukovodstvo ipak će pokušati dodatno osnažiti ekipu nekim talentovanim mladim igračima.

Jedna od meta je, kako saznajemo, Petar Bojo iz Mladosti. Vezista ekipa iz Doboja kod Kaknja jedan je od najperspektivnijih fudbalera domaćeg prvenstva i sasvim sigurno bi predstavljao lijep zalog za budućnost bordo tima.

Ugovor 20-godišnjaka sa aktuelnim klubom ističe tek iduće godine, ali u FK Sarajevo svakako žele ispitati mogućnost da već u ovom prelaznom roku Bojo, koji je upisao i jedan nastup za U-21 reprezentaciju, dođe na Koševo.
Tesko.
Momak je sigurno najveci talenat na svojoj poziciji, ja sam ga prizeljkivao u Celik prije nego potpisao za Mladost. U Vitzu bio odlican, sada jos bolji.
Ne vjerujem da ce ga Musija dati za sicum
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Rokoko87 » 02 jan 2019, 11:28

Dušan Hodžić za Boju!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 02 jan 2019, 20:18

Denchi je napisao/la:šta mislite o ovome? da li može doći do još jedne razmjene naših očigledno prijateljskih klubova? koje vam pozicije trebaju?
Do početka priprema (13. januar) i nešto kasnijeg odlaska u Antaliju klupsko rukovodstvo ipak će pokušati dodatno osnažiti ekipu nekim talentovanim mladim igračima.

Jedna od meta je, kako saznajemo, Petar Bojo iz Mladosti. Vezista ekipa iz Doboja kod Kaknja jedan je od najperspektivnijih fudbalera domaćeg prvenstva i sasvim sigurno bi predstavljao lijep zalog za budućnost bordo tima.

Ugovor 20-godišnjaka sa aktuelnim klubom ističe tek iduće godine, ali u FK Sarajevo svakako žele ispitati mogućnost da već u ovom prelaznom roku Bojo, koji je upisao i jedan nastup za U-21 reprezentaciju, dođe na Koševo.
Sve je moguce, mada iskreno mislim da trenutno Musija gleda kako da vrati ulozeni novac tako da bilo kakve razmjene mislim da ce tesko da prodju bar sad u zimskom prelaznom roku.
Relano ako ne zarade neke konkretnije pare na triju Nikolic, Andjusic, Bojo onda su nesposobni.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 jan 2019, 11:34

Wolffire je napisao/la:
Denchi je napisao/la:šta mislite o ovome? da li može doći do još jedne razmjene naših očigledno prijateljskih klubova? koje vam pozicije trebaju?
Do početka priprema (13. januar) i nešto kasnijeg odlaska u Antaliju klupsko rukovodstvo ipak će pokušati dodatno osnažiti ekipu nekim talentovanim mladim igračima.

Jedna od meta je, kako saznajemo, Petar Bojo iz Mladosti. Vezista ekipa iz Doboja kod Kaknja jedan je od najperspektivnijih fudbalera domaćeg prvenstva i sasvim sigurno bi predstavljao lijep zalog za budućnost bordo tima.

Ugovor 20-godišnjaka sa aktuelnim klubom ističe tek iduće godine, ali u FK Sarajevo svakako žele ispitati mogućnost da već u ovom prelaznom roku Bojo, koji je upisao i jedan nastup za U-21 reprezentaciju, dođe na Koševo.
Sve je moguce, mada iskreno mislim da trenutno Musija gleda kako da vrati ulozeni novac tako da bilo kakve razmjene mislim da ce tesko da prodju bar sad u zimskom prelaznom roku.
Relano ako ne zarade neke konkretnije pare na triju Nikolic, Andjusic, Bojo onda su nesposobni.
Trio, ako ode, ode vani. Ništa PL.
Za Nikolića i Boju se već zna gdje idu, ako se nešto ne iskomplikuje, a za Anđušića još nije sigurno.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 09 jan 2019, 14:13

Nikakvih novosti, a sutra prozivka. Zanimljivo da portali dosad nisu mogli "iskopati" bar jedno ime koje se dovodi u vezu s Mladosti. A možda neće ni biti većih promjena?
#samoRudar #zauvijek

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 10 jan 2019, 11:15

Vjerovatno se ceka rasplet situacije za gore navedeni trojac.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Denchi » 10 jan 2019, 19:50

Dolazi vam Sojkic iz nase akademije, mi ga iz zelje doveli
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 12 jan 2019, 10:58

L' Imperator je napisao/la:Nikakvih novosti, a sutra prozivka. Zanimljivo da portali dosad nisu mogli "iskopati" bar jedno ime koje se dovodi u vezu s Mladosti. A možda neće ni biti većih promjena?
Sutra potpisuje Matthias Fanimo, dijete West Ham-a, bivši omladinski reprezentativac Engleske, dolazi iz Drave, sjajan napadač koji će nam biti veliko pojačanje. Arežina definitivno ostaje kod nas, ako ga šta ne udari u glavu jer mu je Zildžo jasno rekao da se ne može zajebavati s njim. Biće još par mladih igrača. Za Boju, Nikolića i Anđušića imamo nekoliko ponuda ali se ne žuri, čekamo pravu. Imamo ponudu i za Velića ali on ne ide prije ljeta. Mislim da ćemo na ljeto imati vrlo kvalitetne ponude i za Atajića, Asanija i Welbecka, pored gore navedenih. Konačno ćemo imati 5-6 igrača u izlogu za dobre pare. Odbijen je Zrinjski i Željo, njihove ponude su bile neozbiljne. Ni jedan ne može otići bez cifre od 6 brojeva a prva nije 1. Ulazimo jači nego što smo bili, od Atajića spremnog nakon priprema kao i Welbecka, očekujem jako puno. Mislim da smo u top 5 najmanje, a ništa nije nemoguće.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Denchi » 12 jan 2019, 11:12

Addict je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Nikakvih novosti, a sutra prozivka. Zanimljivo da portali dosad nisu mogli "iskopati" bar jedno ime koje se dovodi u vezu s Mladosti. A možda neće ni biti većih promjena?
Sutra potpisuje Matthias Fanimo, dijete West Ham-a, bivši omladinski reprezentativac Engleske, dolazi iz Drave, sjajan napadač koji će nam biti veliko pojačanje. Arežina definitivno ostaje kod nas, ako ga šta ne udari u glavu jer mu je Zildžo jasno rekao da se ne može zajebavati s njim. Biće još par mladih igrača. Za Boju, Nikolića i Anđušića imamo nekoliko ponuda ali se ne žuri, čekamo pravu. Imamo ponudu i za Velića ali on ne ide prije ljeta. Mislim da ćemo na ljeto imati vrlo kvalitetne ponude i za Atajića, Asanija i Welbecka, pored gore navedenih. Konačno ćemo imati 5-6 igrača u izlogu za dobre pare. Odbijen je Zrinjski i Željo, njihove ponude su bile neozbiljne. Ni jedan ne može otići bez cifre od 6 brojeva a prva nije 1. Ulazimo jači nego što smo bili, od Atajića spremnog nakon priprema kao i Welbecka, očekujem jako puno. Mislim da smo u top 5 najmanje, a ništa nije nemoguće.
taj može biti jako fin igrač, prebrz je samo da se ne sjebe po ovim terenima našim...
ako pretpostavimo da je zrinjski tražio Anđušića vjerovatno, koga su kone htjele ako znaš?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 12 jan 2019, 12:38

Denchi je napisao/la:
Addict je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Nikakvih novosti, a sutra prozivka. Zanimljivo da portali dosad nisu mogli "iskopati" bar jedno ime koje se dovodi u vezu s Mladosti. A možda neće ni biti većih promjena?
Sutra potpisuje Matthias Fanimo, dijete West Ham-a, bivši omladinski reprezentativac Engleske, dolazi iz Drave, sjajan napadač koji će nam biti veliko pojačanje. Arežina definitivno ostaje kod nas, ako ga šta ne udari u glavu jer mu je Zildžo jasno rekao da se ne može zajebavati s njim. Biće još par mladih igrača. Za Boju, Nikolića i Anđušića imamo nekoliko ponuda ali se ne žuri, čekamo pravu. Imamo ponudu i za Velića ali on ne ide prije ljeta. Mislim da ćemo na ljeto imati vrlo kvalitetne ponude i za Atajića, Asanija i Welbecka, pored gore navedenih. Konačno ćemo imati 5-6 igrača u izlogu za dobre pare. Odbijen je Zrinjski i Željo, njihove ponude su bile neozbiljne. Ni jedan ne može otići bez cifre od 6 brojeva a prva nije 1. Ulazimo jači nego što smo bili, od Atajića spremnog nakon priprema kao i Welbecka, očekujem jako puno. Mislim da smo u top 5 najmanje, a ništa nije nemoguće.
taj može biti jako fin igrač, prebrz je samo da se ne sjebe po ovim terenima našim...
ako pretpostavimo da je zrinjski tražio Anđušića vjerovatno, koga su kone htjele ako znaš?
Boju

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Denchi » 12 jan 2019, 12:56

Addict je napisao/la:
Boju
slika
hihi :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 12 jan 2019, 13:48

Nisam siguran koliko ce Arezina odogovati sada kad igramo igru gdje svi igraci trce kao ludi i pokrivaju svaki dio terena. Ovaj Matthias Fanimo ima finu statistiku za krilnog igraca vidjet cemo kako ce izgledati. Nadam se da nece zuriti sa prodajom igraca, da bar pokusaju zadzati neke od njih i za narednu sezonu da nam se ne bi desilo kao Krupi ove godine.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 12 jan 2019, 21:36

Ovaj Matthias će čini mi se, biti pun pogodak. Uz postojeću ekipu, ako niko ne ode, ćemo gledati jednu pravo jaku Mladost : ) Sve u svemu, ovaj momak je pravo pojačanje PL. Ko god je radio na njegovom dovođenju, ima znanje i sposobnost. Svaka čast.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 12 jan 2019, 23:40

FKMLADOSTDK je napisao/la:Ovaj Matthias će čini mi se, biti pun pogodak. Uz postojeću ekipu, ako niko ne ode, ćemo gledati jednu pravo jaku Mladost : ) Sve u svemu, ovaj momak je pravo pojačanje PL. Ko god je radio na njegovom dovođenju, ima znanje i sposobnost. Svaka čast.
Samo da se šta ne iskomplikuje s njim tj. da hoće potpisati! Welbeck i Bojo defanzivni vezni, Arežina centralni, Matthias i Anđušić krila, Atajić ili Guzina u špic :o Strašnu ekipu bi imali, naravno, ako ne prodaju koga. Samo još naći desnog beka!
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.