FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 11 apr 2018, 19:41

Crni gavran je napisao/la:
Wolffire je napisao/la: Ma za Vas smo i Liverpul i Manchester i Bayern i Real :).
Da ste neposteni to svakako jeste svima dajete, protiv nas ginete, eto analiziraj sve vaše utakmice u proljetnom dijelu, sve će ti se samo reći. To sam rekao, tvrdim i ponavljanjam. I razbice vam se to o glavu., budi siguran. Jer mnogi u Zenici su se radovali kad ste ušli, jer mi volimo naše komšijske timove, pa dok niste imali gdje igrati igrali ste u Zenici, gdje se dočekani kao da ste zenički klub. Poslije vašeg blago je reći nekorektnog odnosa ljubav se pretvorila u mržnju, mene bar što se tiče.Nadji neki moj post, gdje ja mislim da nam vi trebate dati bodove. Pa to je preveliki luksuz za Čelik, ako ne možemo pobjediti Mladost, neka ispadnemo,mene što se tiče. Samo nimalo niste korektni ponavljam jer statistički je nemoguće ono što vi pricate , a,to je da, protiv svih jednako igrate a, samo protiv Čelika bilježite uspjehe. Nelogično. prika moj i suviše providno. Ne trebate nam puštati bodove sami ćemo doći do njih
Gledao sam ured sve utakmice. Pa citavo proljece igramo katastrofalno bolan cak ste nas i vi nadigrali u Zenici i onda smo vam tri gola iz niceg dali. Protiv Goska kuci nam cist gol sudija ponisti, protiv Slobode primimo amterski gol jer nasi se nisu ni postavili kako treba kad smo dali gol.
Ja sam zahvalan na tom "gostoprimstvu" mada sam vec pricao o tome i necu da se ponavljam.
Ako cemo o nekoreknosti pocni od svog kluba i navijaca. Nemoj da kopiram bezveze postove sa vase teme pa da vidimo toliko lijepih rijeci o komsiluku.
Da ne govorim o psovkama na stadionu.
Dok s druge stane nek ti ispricaju tvoji ljudi atmosferu sa zadnje utakmice protiv Metalegea a bilo vas je velik broj, i sta se i kako navijalo ali nema veze mi smo seljaci sto zapinjemo samo protiv Celika.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Crni gavran » 11 apr 2018, 20:04

aneks je napisao/la:Ti ne pricas o cinjenicama , jer ne znas, cinjenica je da se tad igrala liga federalna , to sto neko nije igrao mene ne interesuje , a federalna liga nije isto sto i premier liga koja se igra na nivou cijele bih. Rudar je imao i ima i sada priliku da igra premier ligu ali.....tvoji argumenti su na nivou osnovca..mehmed buza valjda znas ko je i to je igrac mladosti. Nije mi jasno kakvo vrijedanje spominjes procitaj sve moje postove i vidjeces da tu nema trunke uvrede ni prema kome.Mladost je klub koji ce tek da pise historiju, a da znas mladost je prije svega kakanjski klub samo sto mediji i needukovani novinari ne znaju napisat vijest. Opcina Kakanj velike pare daje u Mladost vise nego zenica u celik, prema tome mojne te price. A volimo mi i Rudar samo nam je puno dva premier ligasa a da vi nemate ni jednog.
Morao sam ti odgovoriti.
Ne znam o čemu pises i na kojim si ti drogama. Govorio sam o Rudaru da je to institucija za vas jer su bili 3. u B i H., to je možda za tebe neka nelegalna liga jer timovi republike srpske nisu igrali, mada im je nuđeno ali za mene i sve normalne ljude u B i H, to je bila tada jedina regularna liga. Na stranu to zašto nije priznata od UEFE, zbog onih timova iz republike srpske koji bi radje igrali u srbijanskoj ligi i koji su opstruirali jedinu ligu koja je od samog početka zagovarala učestvovanje svih timova sa,prostora B i H. To što tebe ne zanima ta tadašnja liga, jer to nije bila premijer liga b ih izjednačava te sa nekim sa, prostora Republike Srpske, koji su imali isti takav režim. Pa zna i budala da bi rado otišli i iz same države B i H. Eto tebi u inat dajem toj ligi i legalitet i publicitet, jer po ovima, iz Republike Srpske ne treba da, postoji ni država B i H, a kamoli li liga B i H u bilo kojem sportu. I mene ne zanima to što tebe ne zanima.
Zašto sam to pisao? Pa vi omalozavate jedan Rudar koji je po svemu iznad vas i bez obzira, za trenutnu situaciju. Ono vaše Cao Cao Rudare, o čemu drugo govori? Ko ne zna Mehmeda Buzu ? Pa svako ga, zna jer je igrao za Čelik, da je ostao u Mladosti niko živ za njega ne bi znao. Moje rezonovanje je na nivou osnovica. Pa tvoj nivo rezonovanja je onda 5 puta, manji od retardiranog dijeteta. Šta, drugo da tu kažem kad ništa živo ne kontas. Nisi me ti vrijeđao, niti je post zbog toga upućen tebi, već onom ko ne je, vrijeđao. To što ti ne znas zašto sam to pisao, govori o tom oskudnom intelektu Čija opština u koga više ulaže, šta ti je ba čovječe, dođu sebi to su nebitne stvari. Nije mu jasno koju šuplju priču spominjes u vezi toga.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 11 apr 2018, 21:18

Dovoljno sam ti napisao i obrazlozio. Pametnom dosta.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ZenickiLC » 11 apr 2018, 23:39

Zato sljedeci put kad robija dode u vas zaseok nece biti tako fina :nene:
A ljepo cete se provest i kad budete u subotu sjedili po istoku il zapadu.
Vidimo se "komsije". :njanjanja:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 11 apr 2018, 23:59

Šaba ima priliku da dokaže da li je stručnjak ili je samo jedan od onih kvazi stručnjaka...Ispiti su spremni, na Šabi je da položi ili padne.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 13 apr 2018, 18:10

Crni gavran je napisao/la:
aneks je napisao/la:Ti ne pricas o cinjenicama , jer ne znas, cinjenica je da se tad igrala liga federalna , to sto neko nije igrao mene ne interesuje , a federalna liga nije isto sto i premier liga koja se igra na nivou cijele bih. Rudar je imao i ima i sada priliku da igra premier ligu ali.....tvoji argumenti su na nivou osnovca..mehmed buza valjda znas ko je i to je igrac mladosti. Nije mi jasno kakvo vrijedanje spominjes procitaj sve moje postove i vidjeces da tu nema trunke uvrede ni prema kome.Mladost je klub koji ce tek da pise historiju, a da znas mladost je prije svega kakanjski klub samo sto mediji i needukovani novinari ne znaju napisat vijest. Opcina Kakanj velike pare daje u Mladost vise nego zenica u celik, prema tome mojne te price. A volimo mi i Rudar samo nam je puno dva premier ligasa a da vi nemate ni jednog.
Morao sam ti odgovoriti.
Ne znam o čemu pises i na kojim si ti drogama. Govorio sam o Rudaru da je to institucija za vas jer su bili 3. u B i H., to je možda za tebe neka nelegalna liga jer timovi republike srpske nisu igrali, mada im je nuđeno ali za mene i sve normalne ljude u B i H, to je bila tada jedina regularna liga. Na stranu to zašto nije priznata od UEFE, zbog onih timova iz republike srpske koji bi radje igrali u srbijanskoj ligi i koji su opstruirali jedinu ligu koja je od samog početka zagovarala učestvovanje svih timova sa,prostora B i H. To što tebe ne zanima ta tadašnja liga, jer to nije bila premijer liga b ih izjednačava te sa nekim sa, prostora Republike Srpske, koji su imali isti takav režim. Pa zna i budala da bi rado otišli i iz same države B i H. Eto tebi u inat dajem toj ligi i legalitet i publicitet, jer po ovima, iz Republike Srpske ne treba da, postoji ni država B i H, a kamoli li liga B i H u bilo kojem sportu. I mene ne zanima to što tebe ne zanima.
Zašto sam to pisao? Pa vi omalozavate jedan Rudar koji je po svemu iznad vas i bez obzira, za trenutnu situaciju. Ono vaše Cao Cao Rudare, o čemu drugo govori? Ko ne zna Mehmeda Buzu ? Pa svako ga, zna jer je igrao za Čelik, da je ostao u Mladosti niko živ za njega ne bi znao. Moje rezonovanje je na nivou osnovica. Pa tvoj nivo rezonovanja je onda 5 puta, manji od retardiranog dijeteta. Šta, drugo da tu kažem kad ništa živo ne kontas. Nisi me ti vrijeđao, niti je post zbog toga upućen tebi, već onom ko ne je, vrijeđao. To što ti ne znas zašto sam to pisao, govori o tom oskudnom intelektu Čija opština u koga više ulaže, šta ti je ba čovječe, dođu sebi to su nebitne stvari. Nije mu jasno koju šuplju priču spominjes u vezi toga.
Popusti vise zivota ti. Eto mi smo mali, bez historije bez ugleda bez svega i neka smo a eto Vi ste veliki ogromni i osvojit ce te iduce godine ligu sampiona i to bez primljenog gola. Puno srece u napadu na veliki pokal ;)

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Bronson » 13 apr 2018, 18:13

HPCompaq je napisao/la:Šaba ima priliku da dokaže da li je stručnjak ili je samo jedan od onih kvazi stručnjaka...Ispiti su spremni, na Šabi je da položi ili padne.
:D :wave: pokazat ce to kad bude najpotrebnije u Tuzli protiv Slobode :kafa:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 14 apr 2018, 19:44

I nakon ovog jos je zalosnije sto se ovakvom celiku moramo sklanjati i na nasem terenu. Jad, tuga, cemer.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 14 apr 2018, 19:48


Jbt led pa gledaj samo u Isaka kretnje hahaah.
Sto se mene tice ovo je zadnja utakmica Mladosti sto sam pogledao ovu sezonu nagledao sam se dovoljno...

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la shaman7 » 14 apr 2018, 23:18

Mozda neko shvati pogresno moj post, ali raja koja se sjete da sam pisao ovdje, znaju da je najbolja namjera. Cini mi se da je vama sve nekako poslo nizastranu odlaskom Ibre. Ne mislim odjednom, nego malo po malo

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la nepostenaliga » 14 apr 2018, 23:25

Sram vas bilo! I vas i Musiju, i Sabica. Zbog toga je Mulalic napustio to svi znaju. Naredjene dati Celiku sest bodova do kraja ccc...

Avatar
samoposteno
Postovi: 5982
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la samoposteno » 14 apr 2018, 23:29

nepostenaliga je napisao/la:Sram vas bilo! I vas i Musiju, i Sabica. Zbog toga je Mulalic napustio to svi znaju. Naredjene dati Celiku sest bodova do kraja ccc...
:urnebes: :urnebes: :rol:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Rokoko87 » 14 apr 2018, 23:31

Prljača najbolji trener!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Dominquez
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 avg 2011, 15:38
Lokacija: Nikaragva
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Dominquez » 15 apr 2018, 02:05

Ne znam zašto su svi udarili po Mladosti. I vidim pun kufer bolesnika koji svoje frustracije pokušavaju liječiti na klubu iz predgrađa Kaknja koji može svima očitati lekciju fudbala. Liječite momci svoje frustracije na Upravama klubova i na igračima za koje navijate.
★★★
Juve Storia Di Un Grande Amore !!!
★★★

Avatar
GoskGabela
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la GoskGabela » 15 apr 2018, 14:02

Puna usta priče o poštenju ,pa lagano puštanje susjedima.
Obit će vam se o glavu, kad tad
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 15 apr 2018, 16:10

Mladost i Šabić pokazali svoje pravo lice.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5982
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la samoposteno » 15 apr 2018, 16:15

HPCompaq je napisao/la:Mladost i Šabić pokazali svoje pravo lice.
kuknjava kuknjava

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la nepostenaliga » 15 apr 2018, 22:13

Nema veze, sve se to vrati, iduce godine su kandidat za ispast jer ce javnost biti protiv njih. Vec sada im igraci pricaju kako je Edis otisao nakon što mu je receno 6 bodova dati Celiku, on rekao momcima to je razloga ja idem.... I Mušija sportski radnik ma dajte ljudi.

Malo o Mušiji: http://www.zurnal.info/.../namjestanje- ... jivacima-s...
Prevedi ovu stranicu
28. feb 2018. - Mensur Mušija priznao je krivicu i platio milion maraka poreza. ... Pored ove firme Mensur Mušija suvlasnik je i firme Hercegovinalijek iz Mostara. ... Klinički centar u svom odgovoru na žalbu optužio je Ured da je zbog njih onemogućeno pružanje zdravstvene zaštite pacijentima jer usvajaju žalbe ponuđača ...

Šta reći o Šabicu zavali Zvijezdu od Azmirovih para... Kakav bijednicki klub, klosari ga sjebase preko noci, ali sve se pamti i ovaj potez Isakovića.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ZenickiLC » 15 apr 2018, 22:27

Da sigurno , mladost je pustila celiku,isto tako su nam i u Tuzli i Banja Luci pustili bodove,isto tako je i GOSK danas izgubio bodove zbog nas.Svi rade za nas,kako smo samo mocni :kafa:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
avenija
Postovi: 13496
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 15 apr 2018, 23:11

nepostenaliga je napisao/la:Nema veze, sve se to vrati, iduce godine su kandidat za ispast jer ce javnost biti protiv njih. Vec sada im igraci pricaju kako je Edis otisao nakon što mu je receno 6 bodova dati Celiku, on rekao momcima to je razloga ja idem.... I Mušija sportski radnik ma dajte ljudi.

Malo o Mušiji: http://www.zurnal.info/.../namjestanje- ... jivacima-s...
Prevedi ovu stranicu
28. feb 2018. - Mensur Mušija priznao je krivicu i platio milion maraka poreza. ... Pored ove firme Mensur Mušija suvlasnik je i firme Hercegovinalijek iz Mostara. ... Klinički centar u svom odgovoru na žalbu optužio je Ured da je zbog njih onemogućeno pružanje zdravstvene zaštite pacijentima jer usvajaju žalbe ponuđača ...

Šta reći o Šabicu zavali Zvijezdu od Azmirovih para... Kakav bijednicki klub, klosari ga sjebase preko noci, ali sve se pamti i ovaj potez Isakovića.
Sto ne napises koliko je kostala pobjeda Slobode protiv Borca kad vec sve znas
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Iceplayer i 5 gostiju.