FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 17 apr 2021, 08:38

Vidim sada i TC ima par povrijeđenih i kartoniranih igrača. Brkić neće igrati sto je definitivno dobra stvar. U 5 utakmica 3 gola dao i promašio jedan penal.
Mi poprilično oslabljeni ali glavni igrači su tu. Nadam se da ćemo prekinuti tradiciju. Vrijeme je da pobijedimo kući jednu utakmicu.
Protiv Slobode su se poprilično napatili, mada Sloboda je bas bunker teški igrala. S druge strane mi sigurno igramo puno otvorenije, ali zato nam i piše u odbrani sa svih strana.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 17 apr 2021, 13:23

Mislim da će Mladost danas osvojiti tri boda!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 17 apr 2021, 15:53

Mogu sve da razumijem ali da izadjes 1 na 1 i golman ti ukopan smao brate nastaviš trčati i gol je.
Bravo Vela!!!
Moramo se bolje igrati u odbrani. Hiros previše lezeran u par navrata. Po meni kriv za penal. Ali majstorski pogodio nema sta. Par odličnih lopti.
Idemo izdržati još 45 min.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 17 apr 2021, 16:54

Vela igrač utakmice.
Hiros bespotrebno napravio paf šansi za TC. Istina napravio je i našim igračima, samo mora malo manje da se igra.
Šteta što Hadžić nije zabio.
Inače strasno sa koliko mladim sastavom smo izašli. 8 igrača ispod 22 godine.

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 17 apr 2021, 16:55

Velika 3 boda, svaka čast momcima koji su iznijeli današnju utakmicu!

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 17 apr 2021, 17:26

hugoviana je napisao/la:
17 apr 2021, 16:55
Velika 3 boda, svaka čast momcima koji su iznijeli današnju utakmicu!
Ma ovu su tri boda sa opstanak. Sada možemo opustenije u Tuzlu. Sloboda je u očajnoj formi i to moramo iskoristit. Mi ako budemo na nivou ove zadnje tri utakmice možemo se nadati bodovima.
Inače narednih par kola igramo mi davljenici jedni s drugima. Krupa ima najbolji raspored je sve ekipe čeka kući. Bit će veselo u ovo par kola.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 17 apr 2021, 17:32

Hiroš je majstor, al' imao je nekih neobjašnjivih poteza.

Je l' moguće da ste odigrali jednu utakmicu, a niste primili gol? :o

Jahić :tokralju:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 17 apr 2021, 17:41

L' Imperator je napisao/la:
17 apr 2021, 17:32
Hiroš je majstor, al' imao je nekih neobjašnjivih poteza.

Je l' moguće da ste odigrali jednu utakmicu, a niste primili gol? :o

Jahić :tokralju:
Ma premladi smo nazad zato i puse na sve strane.
Najviše zaslužan Vela. Mada odbrana je bas bila borbena.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2079
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 apr 2021, 17:42

Svaka cast momci iskoristili ste naše greške, dok mi vaše nismo i zasluženo ste slavili. Ekipa ste koja zaslužuje opstanak svakako.

Golman Velić je svakako igrač utakmice, čuda je činio.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 17 apr 2021, 17:49

Vladić je pravo pojačanje. Da se ja pitam, on bi igrao svaku utakmicu od prve minute umjesto Dedića.

Zanimljivo da Tuzla nije napravila nijedan faul na mjestima odakle bi se moglo direktno šutati na gol. Lijepi strah! :D
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 17 apr 2021, 18:10

Imao je 1 na 1 situaciju gdje se nije baš proslavio. Kao ni Dejamovic. Ali su se borili tako da ne moze se zamjeriti.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 apr 2021, 21:56

TC ima stvarno dobru ekipu, u rangu za sami vrh tabele, ali mi igramo sve bolje i bolje iz utakmice u utakmicu. Miljanović ih je dobro posložio i konstantno je tokom utakmice na liniji, te im daje instrukcije. Hasan me se posebno dojmio, pravi bedem u odbrani. Ne znam, imam dojam da smo skoro pa nepobjedivi, bez obzira s kim da igramo, imamo kvalitet, borbenost, želju. Možda malo popraviti koncentraciju u napadu i to je to.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Civa » 17 apr 2021, 22:46

Svaka čast momcima, u zadnje tri utakmice su uhvatili pravi ritam i dobro se nose sa protivnicima. Sada po rasporedu idu ovi koji su u sličnoj poziciji kao Mladost. Bilo bi jako dobro i poželjno da se nigdje ne izgubi, a gdje bude moguće i uzmu sva tri boda. Iz ove tri utakmice najviše bi pohvalio mladog Kakanjca Amara. Momak je prava radilica postao, sve više sazrijeva kao igrač, i uz dobrog osigurača poput danas Handžića ovo je prava veza koja daje neku sigurnost, a Bogme i kreativnost. Kada je sa njim u paru Žulj, sve je teže, sporije i tromije i nadam se da će Handžić i u narednom kolu igrati sa Amarom na zadnjem veznom.

Također danas i Vladić, jako agilan, dobro se nadopunjavao sa Hadžićem i po meni pružio je puno bolji utisak nego Zeničanin Dedić. Šteta za onaj promašen zicer 1 na 1, ali vidjelo se nakon postignutog gola, koliko mu je značilo, koliko je emocija proradilo i koliko će mu ovaj gol doprinijeti na samopouzdanju, jer onaj promašaj je najviše zbog samopouzdanja.

Momci su pokazali danas karakter, zrelost i da nisu psihički poljuljani zbog prošlog kola, ali i nemaju razloga, jer su oni napustili Grbavicu čistog obraza, i sigurno su svima u očima bili pobjednici. Danas su zaista odigrali kao tim, koji se odlično nadopunjavao, borio za svaku loptu i pokrivao prostor u svakom momentu i to je dalo rezultat. Ovako nastaviti u naredne tri ključne utakmice i mislim da će tada opstanak sigurno biti izboren.

I svaka čast onome ko je pokrenuo incijativu i shvatio da je krajnje vrijeme, da se aktivira malo i facebook stranica i youtube kanal.

Pozdrav svim pratiocima FK Mladost :bih:.
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 18 apr 2021, 10:02

L' Imperator je napisao/la:
15 apr 2021, 22:59
Dobar novi intervju na Mladost TV. Strogi profesionalizam!

Ko hoće, može "pogurati" ekipu putem PayPal-a za još redovniji sadržaj.

DONIRAJ ZA MLADOST TV
https://www.paypal.com/paypalme/mladost ... .%E2%80%8B
Ovo obavezeno podržati. Vrhunski odradjeno.
Posebno mi se sviđa što imaju snimci iz svlačionice gdje vidiš i dio atmosfere.
Hajde ekipa mormao ovo pogurati dosta je bilo stanja kao da smo Sjeverna Koreja.

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 18 apr 2021, 10:42

Cestitke za pobjedu..Jahic Vela Bega Handzic odlicni bili..sada 4 utakmice koje odlucuju ko ispada..I ja cu uplatiti za ovaj projekat Mladost tv..nisam sada u Kaknju ali dolazim za 20 dana i uplacujem direkt Jasenku.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 19 apr 2021, 08:19

+7 u od zone ispadanja. Ekipa u super dobroj formi. Naredna utakmica protiv Slobode koja je ocajna u zadnjim utakmicama. Ruku na srce svaku utakmicu su imali penal, ali generlano igraju lose. Trebamo iskoristit max situaciju. Povoljan rezultat iz Tuzle znaci da smo zavrsili s pricom oko opstanka. Mislim da ce tesko koja od ekipa nadoknaditi +7 pogotovu jer sada cetiri kola igramo svi izmedju sebe.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 19 apr 2021, 21:46

Wolffire je napisao/la:
19 apr 2021, 08:19
+7 u od zone ispadanja. Ekipa u super dobroj formi. Naredna utakmica protiv Slobode koja je ocajna u zadnjim utakmicama. Ruku na srce svaku utakmicu su imali penal, ali generlano igraju lose. Trebamo iskoristit max situaciju. Povoljan rezultat iz Tuzle znaci da smo zavrsili s pricom oko opstanka. Mislim da ce tesko koja od ekipa nadoknaditi +7 pogotovu jer sada cetiri kola igramo svi izmedju sebe.
Još ovu uzeti tri boda i mirni smo.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Ziher1
Postovi: 22
Pridružen/a: 18 apr 2021, 12:31
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Ziher1 » 20 apr 2021, 12:08

Evo me nakon dugo vremena, problemi sa racunom :)
Osvrt na ovo sve do sada: poceli smo igrati i ocigledno je da se nikog ne bojimo. Sa Velom dobili sigurnost koja daje vjetar u ledja ekipi. Momci borbeni, nabrijani maksimalno i ocigledno je da su u glavama poslozili neke stvari. Sve u svemu jako dobra situacija za nas i samo je trebamo iskoristiti, a ne sumnjam da cemo to i uciniti

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 20 apr 2021, 13:08

Welcome back @Ziher :wave:
#samoRudar #zauvijek

Ziher1
Postovi: 22
Pridružen/a: 18 apr 2021, 12:31
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Ziher1 » 20 apr 2021, 13:41

Hvala druze, patio se patio i na kraju napravio novi profil. A drago mi je bas da nas ima na ovoj temi, lijepo je vidjeti da ne pisu samo dva tri lika

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.