FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la nepostenaliga » 15 apr 2018, 23:56

avenija je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Nema veze, sve se to vrati, iduce godine su kandidat za ispast jer ce javnost biti protiv njih. Vec sada im igraci pricaju kako je Edis otisao nakon što mu je receno 6 bodova dati Celiku, on rekao momcima to je razloga ja idem.... I Mušija sportski radnik ma dajte ljudi.

Malo o Mušiji: http://www.zurnal.info/.../namjestanje- ... jivacima-s...
Prevedi ovu stranicu
28. feb 2018. - Mensur Mušija priznao je krivicu i platio milion maraka poreza. ... Pored ove firme Mensur Mušija suvlasnik je i firme Hercegovinalijek iz Mostara. ... Klinički centar u svom odgovoru na žalbu optužio je Ured da je zbog njih onemogućeno pružanje zdravstvene zaštite pacijentima jer usvajaju žalbe ponuđača ...

Šta reći o Šabicu zavali Zvijezdu od Azmirovih para... Kakav bijednicki klub, klosari ga sjebase preko noci, ali sve se pamti i ovaj potez Isakovića.
Sto ne napises koliko je kostala pobjeda Slobode protiv Borca kad vec sve znas
Tri za tri igrali. To zna cijela Tuzla. E sad da bi se sebe opravdao mora onako glumit majmuna Vojvodic poslije meca. Mislim ne treba glumiti i jeste. Ovo ti je sve istina nemam razloga da lazem.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Vijadukt » 16 apr 2018, 00:26

Svaka vam cast na zalaganju u subotu :puke:

ti isti ce vam prvom prilikom uvaliti 10 komada, ako mognu, i govoriti vam da ste seljaci.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la GoskGabela » 16 apr 2018, 01:08

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
GoskGabela je napisao/la:Puna usta priče o poštenju ,pa lagano puštanje susjedima.
Obit će vam se o glavu, kad tad
A da ga obalis malo susjedima seljacicu.... :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
Jedini seljačić ovdje si ti, brđo došo u Zenicu iz Nemile, pa misli da je fol građanin.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 813
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 16 apr 2018, 07:34

GoskGabela je napisao/la:
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
GoskGabela je napisao/la:Puna usta priče o poštenju ,pa lagano puštanje susjedima.
Obit će vam se o glavu, kad tad
A da ga obalis malo susjedima seljacicu.... :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
Jedini seljačić ovdje si ti, brđo došo u Zenicu iz Nemile, pa misli da je fol građanin.
Al me nadje e svaka ti cast,ja sam silazio u Nemilu u grad da prosecem malo,kad me babo pusti. :rol:
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23


aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 26 apr 2018, 13:46

Samo boje crveno bijele...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 27 apr 2018, 16:00

aneks je napisao/la:Samo boje crveno bijele...
Dobar

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 30 apr 2018, 11:18

Bukvica vratit Celiku i zahvalit mu se da se vise nikad ne vrati u Kakanj. Pa sta lik uradi u Banjaluci sunce ti drago. Ima jos par imena koje treba poslati daleko od nas. Napraviti cistku samo takvu. Pozitivna stvar debi malog Hrustanovica sa samo 16 godina ne znam je li to rekord PL?
Ove sezone Velic, Isakovic*, Zahirovic, Arezina, Mujagic pokazali kvalitet (*cesto i zasrao).
Ok bili Sisic, Metalsi, Karahmet i Secerovic.
Kvalitetan napadac nam je pod moranjem i popraviti odbranu.
Ne bi bilo lose Andjusica probati dovesti istice mu ugovor na kraju sezone.
Mokri snovi vratiti Brkica na posudbu jer ne igra u Olimpiji. On, Arezina i Zaha bi bila prerverzija.

Sto se tice Sabica nisam neki optimista al hajd vidjet cemo.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 30 apr 2018, 12:21

Wolffire je napisao/la:Bukvica vratit Celiku i zahvalit mu se da se vise nikad ne vrati u Kakanj. Pa sta lik uradi u Banjaluci sunce ti drago. Ima jos par imena koje treba poslati daleko od nas. Napraviti cistku samo takvu. Pozitivna stvar debi malog Hrustanovica sa samo 16 godina ne znam je li to rekord PL?
Ove sezone Velic, Isakovic*, Zahirovic, Arezina, Mujagic pokazali kvalitet (*cesto i zasrao).
Ok bili Sisic, Metalsi, Karahmet i Secerovic.
Kvalitetan napadac nam je pod moranjem i popraviti odbranu.
Ne bi bilo lose Andjusica probati dovesti istice mu ugovor na kraju sezone.
Mokri snovi vratiti Brkica na posudbu jer ne igra u Olimpiji. On, Arezina i Zaha bi bila prerverzija.

Sto se tice Sabica nisam neki optimista al hajd vidjet cemo.
I ja sam baš nešto mislio napisati neki rezime za sezonu, mada se moglo napisati i nakon onog kola protiv GOSK-a jer je sve bilo jasno, al hajd...
Neka mi svako kaže da sam subjektivan j nerealan ali mišljenja sam da smo klub koji ni počemu ne zaostaje za Krupom ili Radnikom (ovaj drugi ima bolju infrastrukturu), ali smatram da nismo slabiji od njih.
Nakon onog sjajnog starta mogli smo i morali osigurati tu ligu 6. Prije svega da sebi i drugima pokažemo da to možemo, da podignemo rejting u savezu j kod sudija a i zbog finansija jer je ogromna razlika gledati Viteza i Želju, a i da izbjegnemo ovo što smo prošli s ovim koji se bore za opstanak a mi bez imperativa... raje na stadionu nema, ko će gledat patnju s Vitezom...
Ne može se reći da je sezona neuspjeh. Na kraju ćemo završiti jedno mjesto bolje nego lani, 2 boda su falila da ostvarimo ono gore što bi bio pun uspjeh.
Što se ekipe tiče imali smo ogroman problem na početku kad smo izgubili Ramovica, Brkica, Kuzmanovića, Lastru, Galica... to su bili nosioci igre i bez njih smo morali ispočetka. Na kraju smo sastavili ekipu koja je u nekim utakmicama pokazala da može puno ali isto tako smo imali velikih oscilacija u igri. Možda je problem baš u potpunoj promjeni ekipe i trenera.
Morali bi naći načina da nam se to ne dešava, moramo zadržati kostur ekipe svake sezone i tu je u stvari prednost Krupe i Radnika u odnosu na nas.
Po mom mišljenju zaslužili su da ostanu Arežina, Šišić, Mujagic, Velic, Isakovic, Zahirovic, Secerovic i donekle Hiros. Secer je za mene igrač sezone, mada je to morao i trebao biti Arežina, ali mislim da je previše oscilirao kao i Isakovic.
Volio bih da Isak ostane i odigra stotu za nas u Mladosti, bila bi to velika stvar i priznanje koje on nakon svega itekako zaslužuje.
Problem je što će vjerovatno opet većina ovih nosioca igre otići i opet idemo ispočetka.
Odlična je stvar što smo počeli uvoditi juniore u igru. Traku bih volio vidjeti u prvom timu, mali se vratio iz Češke i mislim da bi on mogao napraviti dobru karijeru.
Kadeti su nam odlični, za par godina ćemo iz ove generacije imati 4-5 odličnih igrača.
Omladinski pogon generalno nam napreduje. U subotu na treningu najmlađe kategorije (godišnte iznad 2010) sam nabrojao 57 djece. Mislim da u pogonu sada imamo oko 250 i to je super.
Tu moramo graditi klub, kroz bolje trenere i školovanje istih kroz privlačenje djece u klub. Infrastruktura omladinske akademije je dobra, samo na logistici poraditi i biće extra ako budemo imali stalno 300-350 djece u pogonu.
Sad idu ulaganja u infrastrukturu, pokrivanje zapada i reflektori što je odlično. Ukupna investicija tu je preko 900 000 KM i treba imati na umu da smo mali klub koji ne može u istoj sezoni uložiti u ekipu milion i isto toliko u infrastrukturu.
Najbitnije je da Mušija ne posustaje, priča se u ulaganju nekih investitora iz Njemačke kroz ekipu i novčano i to je isto odlično.
Ako poradimo na marketingu kluba biće to top za par sezone. Čvrsto vjerujem da će i taj pomak na tabeli doći.
Sve u svemu, sezona ipak za prolaz. Bolje je moglo, ali nije loše ni ovako.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 03 maj 2018, 14:14

Addict je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Bukvica vratit Celiku i zahvalit mu se da se vise nikad ne vrati u Kakanj. Pa sta lik uradi u Banjaluci sunce ti drago. Ima jos par imena koje treba poslati daleko od nas. Napraviti cistku samo takvu. Pozitivna stvar debi malog Hrustanovica sa samo 16 godina ne znam je li to rekord PL?
Ove sezone Velic, Isakovic*, Zahirovic, Arezina, Mujagic pokazali kvalitet (*cesto i zasrao).
Ok bili Sisic, Metalsi, Karahmet i Secerovic.
Kvalitetan napadac nam je pod moranjem i popraviti odbranu.
Ne bi bilo lose Andjusica probati dovesti istice mu ugovor na kraju sezone.
Mokri snovi vratiti Brkica na posudbu jer ne igra u Olimpiji. On, Arezina i Zaha bi bila prerverzija.

Sto se tice Sabica nisam neki optimista al hajd vidjet cemo.
I ja sam baš nešto mislio napisati neki rezime za sezonu, mada se moglo napisati i nakon onog kola protiv GOSK-a jer je sve bilo jasno, al hajd...
Neka mi svako kaže da sam subjektivan j nerealan ali mišljenja sam da smo klub koji ni počemu ne zaostaje za Krupom ili Radnikom (ovaj drugi ima bolju infrastrukturu), ali smatram da nismo slabiji od njih.
Nakon onog sjajnog starta mogli smo i morali osigurati tu ligu 6. Prije svega da sebi i drugima pokažemo da to možemo, da podignemo rejting u savezu j kod sudija a i zbog finansija jer je ogromna razlika gledati Viteza i Želju, a i da izbjegnemo ovo što smo prošli s ovim koji se bore za opstanak a mi bez imperativa... raje na stadionu nema, ko će gledat patnju s Vitezom...
Ne može se reći da je sezona neuspjeh. Na kraju ćemo završiti jedno mjesto bolje nego lani, 2 boda su falila da ostvarimo ono gore što bi bio pun uspjeh.
Što se ekipe tiče imali smo ogroman problem na početku kad smo izgubili Ramovica, Brkica, Kuzmanovića, Lastru, Galica... to su bili nosioci igre i bez njih smo morali ispočetka. Na kraju smo sastavili ekipu koja je u nekim utakmicama pokazala da može puno ali isto tako smo imali velikih oscilacija u igri. Možda je problem baš u potpunoj promjeni ekipe i trenera.
Morali bi naći načina da nam se to ne dešava, moramo zadržati kostur ekipe svake sezone i tu je u stvari prednost Krupe i Radnika u odnosu na nas.
Po mom mišljenju zaslužili su da ostanu Arežina, Šišić, Mujagic, Velic, Isakovic, Zahirovic, Secerovic i donekle Hiros. Secer je za mene igrač sezone, mada je to morao i trebao biti Arežina, ali mislim da je previše oscilirao kao i Isakovic.
Volio bih da Isak ostane i odigra stotu za nas u Mladosti, bila bi to velika stvar i priznanje koje on nakon svega itekako zaslužuje.
Problem je što će vjerovatno opet većina ovih nosioca igre otići i opet idemo ispočetka.
Odlična je stvar što smo počeli uvoditi juniore u igru. Traku bih volio vidjeti u prvom timu, mali se vratio iz Češke i mislim da bi on mogao napraviti dobru karijeru.
Kadeti su nam odlični, za par godina ćemo iz ove generacije imati 4-5 odličnih igrača.
Omladinski pogon generalno nam napreduje. U subotu na treningu najmlađe kategorije (godišnte iznad 2010) sam nabrojao 57 djece. Mislim da u pogonu sada imamo oko 250 i to je super.
Tu moramo graditi klub, kroz bolje trenere i školovanje istih kroz privlačenje djece u klub. Infrastruktura omladinske akademije je dobra, samo na logistici poraditi i biće extra ako budemo imali stalno 300-350 djece u pogonu.
Sad idu ulaganja u infrastrukturu, pokrivanje zapada i reflektori što je odlično. Ukupna investicija tu je preko 900 000 KM i treba imati na umu da smo mali klub koji ne može u istoj sezoni uložiti u ekipu milion i isto toliko u infrastrukturu.
Najbitnije je da Mušija ne posustaje, priča se u ulaganju nekih investitora iz Njemačke kroz ekipu i novčano i to je isto odlično.
Ako poradimo na marketingu kluba biće to top za par sezone. Čvrsto vjerujem da će i taj pomak na tabeli doći.
Sve u svemu, sezona ipak za prolaz. Bolje je moglo, ali nije loše ni ovako.
Nista ni dodati ni oduzeti. Sve na mjestu.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 03 maj 2018, 14:28

Mnogi menadzeri i ala menadzeri pokusavaju prici sto blize klubu i forsirati svoje igrace. Husaric i jedan sarajevski kvazimenadzer su bili blizu ali su osujeceni na vrijeme.
Vama je najbitnije da ostanete zdrava sredina, pozeljna za dolazak igraca. Nezz koliko ste imali priliku cuti misljenje Secerovica o klubu i sredini generalno, ali lik je odusevljen. Mislim da vam na probu dolazi njegov brat koji je cini mi se igrao u Americi negdje.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

blues21
Postovi: 5
Pridružen/a: 01 maj 2018, 18:31
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la blues21 » 03 maj 2018, 22:26

Addict je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Bukvica vratit Celiku i zahvalit mu se da se vise nikad ne vrati u Kakanj. Pa sta lik uradi u Banjaluci sunce ti drago. Ima jos par imena koje treba poslati daleko od nas. Napraviti cistku samo takvu. Pozitivna stvar debi malog Hrustanovica sa samo 16 godina ne znam je li to rekord PL?
Ove sezone Velic, Isakovic*, Zahirovic, Arezina, Mujagic pokazali kvalitet (*cesto i zasrao).
Ok bili Sisic, Metalsi, Karahmet i Secerovic.
Kvalitetan napadac nam je pod moranjem i popraviti odbranu.
Ne bi bilo lose Andjusica probati dovesti istice mu ugovor na kraju sezone.
Mokri snovi vratiti Brkica na posudbu jer ne igra u Olimpiji. On, Arezina i Zaha bi bila prerverzija.

Sto se tice Sabica nisam neki optimista al hajd vidjet cemo.
I ja sam baš nešto mislio napisati neki rezime za sezonu, mada se moglo napisati i nakon onog kola protiv GOSK-a jer je sve bilo jasno, al hajd...
Neka mi svako kaže da sam subjektivan j nerealan ali mišljenja sam da smo klub koji ni počemu ne zaostaje za Krupom ili Radnikom (ovaj drugi ima bolju infrastrukturu), ali smatram da nismo slabiji od njih.
Nakon onog sjajnog starta mogli smo i morali osigurati tu ligu 6. Prije svega da sebi i drugima pokažemo da to možemo, da podignemo rejting u savezu j kod sudija a i zbog finansija jer je ogromna razlika gledati Viteza i Želju, a i da izbjegnemo ovo što smo prošli s ovim koji se bore za opstanak a mi bez imperativa... raje na stadionu nema, ko će gledat patnju s Vitezom...
Ne može se reći da je sezona neuspjeh. Na kraju ćemo završiti jedno mjesto bolje nego lani, 2 boda su falila da ostvarimo ono gore što bi bio pun uspjeh.
Što se ekipe tiče imali smo ogroman problem na početku kad smo izgubili Ramovica, Brkica, Kuzmanovića, Lastru, Galica... to su bili nosioci igre i bez njih smo morali ispočetka. Na kraju smo sastavili ekipu koja je u nekim utakmicama pokazala da može puno ali isto tako smo imali velikih oscilacija u igri. Možda je problem baš u potpunoj promjeni ekipe i trenera.
Morali bi naći načina da nam se to ne dešava, moramo zadržati kostur ekipe svake sezone i tu je u stvari prednost Krupe i Radnika u odnosu na nas.
Po mom mišljenju zaslužili su da ostanu Arežina, Šišić, Mujagic, Velic, Isakovic, Zahirovic, Secerovic i donekle Hiros. Secer je za mene igrač sezone, mada je to morao i trebao biti Arežina, ali mislim da je previše oscilirao kao i Isakovic.
Volio bih da Isak ostane i odigra stotu za nas u Mladosti, bila bi to velika stvar i priznanje koje on nakon svega itekako zaslužuje.
Problem je što će vjerovatno opet većina ovih nosioca igre otići i opet idemo ispočetka.
Odlična je stvar što smo počeli uvoditi juniore u igru. Traku bih volio vidjeti u prvom timu, mali se vratio iz Češke i mislim da bi on mogao napraviti dobru karijeru.
Kadeti su nam odlični, za par godina ćemo iz ove generacije imati 4-5 odličnih igrača.
Omladinski pogon generalno nam napreduje. U subotu na treningu najmlađe kategorije (godišnte iznad 2010) sam nabrojao 57 djece. Mislim da u pogonu sada imamo oko 250 i to je super.
Tu moramo graditi klub, kroz bolje trenere i školovanje istih kroz privlačenje djece u klub. Infrastruktura omladinske akademije je dobra, samo na logistici poraditi i biće extra ako budemo imali stalno 300-350 djece u pogonu.
Sad idu ulaganja u infrastrukturu, pokrivanje zapada i reflektori što je odlično. Ukupna investicija tu je preko 900 000 KM i treba imati na umu da smo mali klub koji ne može u istoj sezoni uložiti u ekipu milion i isto toliko u infrastrukturu.
Najbitnije je da Mušija ne posustaje, priča se u ulaganju nekih investitora iz Njemačke kroz ekipu i novčano i to je isto odlično.
Ako poradimo na marketingu kluba biće to top za par sezone. Čvrsto vjerujem da će i taj pomak na tabeli doći.
Sve u svemu, sezona ipak za prolaz. Bolje je moglo, ali nije loše ni ovako.
Pratim mladost od dolaska mulalica, realno postali su mi draga ekipa ali ljudi shvatite da sljedeca sezona donosi borbu za opstanak u kakanj. Prvo ekipe koje ulaze u premier ligu su zvijezda 09 koja sigurno nece biti kao vitez ove sezone, sloga simin han je ekipa koja ce bjerovatno namuciti svaku ekipu tako da nece biti laganih bodova sigurno. Borac mislimnda ne moze losije od ove sezone. Sloboda takodjer. Sad sto se tice igraca zelim da kazem sljedece_: arezina top igrac, pretpostavljam da su nemjegove astistencije i golovi pogotov iz slobodnjaka dovoljni da ode iz BiH. Secerovic takodjer, A reprezentacija, dobre igre standardan u ekipo, nosioc igre. Mujagic mislim da ce biti najvaznije igrac ekipe uz dadi sadikovica i hirosa kao nasljednike secera i arezine. S tim da hiros vrlo lako moze zavrsiti u zelji ako se amar osim vrati zbog adzemogog gubitka titule, jer je”osimov igrac”, dado takodjer sa iskustvom iz slovenije prosle godine vrlo lako moze otici negdje vani Opet. Realno gledajuci moze se desiti opet da dodje veliki broj novih igraca uz zelje sabica koji moze pobesti iz zvijezde par igraca, da li je to doboljno za ligu 6 kao primarni cilj ove sezone sto mulalic recimo nij uspio, sa imenima poput arezine zahirovica secerovica dilavera isakovica...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 03 maj 2018, 22:40

blues21 je napisao/la: Pratim mladost od dolaska mulalica, realno postali su mi draga ekipa ali ljudi shvatite da sljedeca sezona donosi borbu za opstanak u kakanj. Prvo ekipe koje ulaze u premier ligu su zvijezda 09 koja sigurno nece biti kao vitez ove sezone, sloga simin han je ekipa koja ce bjerovatno namuciti svaku ekipu tako da nece biti laganih bodova sigurno. Borac mislimnda ne moze losije od ove sezone. Sloboda takodjer. Sad sto se tice igraca zelim da kazem sljedece_: arezina top igrac, pretpostavljam da su nemjegove astistencije i golovi pogotov iz slobodnjaka dovoljni da ode iz BiH. Secerovic takodjer, A reprezentacija, dobre igre standardan u ekipo, nosioc igre. Mujagic mislim da ce biti najvaznije igrac ekipe uz dadi sadikovica i hirosa kao nasljednike secera i arezine. S tim da hiros vrlo lako moze zavrsiti u zelji ako se amar osim vrati zbog adzemogog gubitka titule, jer je”osimov igrac”, dado takodjer sa iskustvom iz slovenije prosle godine vrlo lako moze otici negdje vani Opet. Realno gledajuci moze se desiti opet da dodje veliki broj novih igraca uz zelje sabica koji moze pobesti iz zvijezde par igraca, da li je to doboljno za ligu 6 kao primarni cilj ove sezone sto mulalic recimo nij uspio, sa imenima poput arezine zahirovica secerovica dilavera isakovica...
Mislim da su male sanse da se desi ono sto se desilo pred proslu sezonu.
Arezina i Zahirovic imaju jos godinu dana ugovora. Kako stvari stoje suska se da ce Velic u Sarajevo nazlaost vjerovatno ce tako i biti. Ako ode Secerovic potraziti nekog dobrog veznjaka.
Odbrana ko god ode manje vise moci ce se zamijeniti jer relano kiksali su sve do jednog. Iskreno ja bih volio vidjeti Lastru ponovno u dresu Mladosti.
Tako da manje vise kostur neki ce ostati uz dva pojacanja level Arezine i Zahe mozemo ganjati ligu sest.

blues21
Postovi: 5
Pridružen/a: 01 maj 2018, 18:31
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la blues21 » 03 maj 2018, 23:01

Wolffire je napisao/la:
blues21 je napisao/la: Pratim mladost od dolaska mulalica, realno postali su mi draga ekipa ali ljudi shvatite da sljedeca sezona donosi borbu za opstanak u kakanj. Prvo ekipe koje ulaze u premier ligu su zvijezda 09 koja sigurno nece biti kao vitez ove sezone, sloga simin han je ekipa koja ce bjerovatno namuciti svaku ekipu tako da nece biti laganih bodova sigurno. Borac mislimnda ne moze losije od ove sezone. Sloboda takodjer. Sad sto se tice igraca zelim da kazem sljedece_: arezina top igrac, pretpostavljam da su nemjegove astistencije i golovi pogotov iz slobodnjaka dovoljni da ode iz BiH. Secerovic takodjer, A reprezentacija, dobre igre standardan u ekipo, nosioc igre. Mujagic mislim da ce biti najvaznije igrac ekipe uz dadi sadikovica i hirosa kao nasljednike secera i arezine. S tim da hiros vrlo lako moze zavrsiti u zelji ako se amar osim vrati zbog adzemogog gubitka titule, jer je”osimov igrac”, dado takodjer sa iskustvom iz slovenije prosle godine vrlo lako moze otici negdje vani Opet. Realno gledajuci moze se desiti opet da dodje veliki broj novih igraca uz zelje sabica koji moze pobesti iz zvijezde par igraca, da li je to doboljno za ligu 6 kao primarni cilj ove sezone sto mulalic recimo nij uspio, sa imenima poput arezine zahirovica secerovica dilavera isakovica...
Mislim da su male sanse da se desi ono sto se desilo pred proslu sezonu.
Arezina i Zahirovic imaju jos godinu dana ugovora. Kako stvari stoje suska se da ce Velic u Sarajevo nazlaost vjerovatno ce tako i biti. Ako ode Secerovic potraziti nekog dobrog veznjaka.
Odbrana ko god ode manje vise moci ce se zamijeniti jer relano kiksali su sve do jednog. Iskreno ja bih volio vidjeti Lastru ponovno u dresu Mladosti.
Tako da manje vise kostur neki ce ostati uz dva pojacanja level Arezine i Zahe mozemo ganjati ligu sest.
Slazem se za lastru, miran stoper stalozen zna lopte sto se kaze, sabic preferira vise igre za razliku od mulalica tako da mislim da ce sljedece sezone ako nista biti ljepse utakmice za oko. Za arezinu sam ubjedjen da ce otici dalje, nazalosr i ja sam cuo slicno za velica a svakako ne brani ima nekoliko kola tako da je to vrlo moguce istina. Licno ja zelim vise pandze vidjeti na poziciji napadaca a ne krila kao u nekim slucajevima. Ima tu svasta nesto, tandina sto je dao gol celiku, trenutno povrijedjen, 97 godiste, ima sadikovic 95 , ima hiros 95, njihovo tek dolazi samo ih treba zadrzati i poceti praviti stabilan klub u prvih 6 kao krupa naprimjer, svakome moze parirati a ne zaboravite da su prodali dosta igraca vec. Pozitivna stvar debitant sa 16 godina, defko je kadet a trenira sa prvim timom. Uz lazica , ostanak secerovica arezine , mujagica zahirovica hirosa sadikovica dilavera mislim da je prema naprijed veoma dobra ekipa, plus aganspahic, pojacanja mislim da trebaju na stoperslim pozicijama. Progjerena informacija je da desetak igraca ima nerijeseno stanje oko ugovora a to se nijednom ozbiljnom klubu ne smije desiti. U pravim klunovima se takve situacije rijesavaju na zimu, jednostavno niko nije i ne smije biti veci od kluba. Zasto da igraju igraci koji nisu sigurni za sljedecu sezonu ? Poenta je da napreduju igrafi koje sigurno imas sljedefengodine da se mladost napokon ukljuci u borbu prvih 6 i da na celu sa musijom pokazu citavoj drzavi kako se igra i vodi klub. Mislim da je samo zrinjski uspio odnijeti tri boda, zeljo je pao, sarajevo pred kraj gol iz kornera, siroki x, krupa x, radnik 3:0 borac 2:1. Neosvojiva tvrdjava koja ce prepasti i veliku cetvorku u ligi kao recimo prvih 5 6 kola kad je mladost znala prenociti na prvoj poziciji.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 10 maj 2018, 08:52

Odlicno Saba odradi ovu zavrsnicu, na kraju ima sanse da zavrsi i na 9. mjestu.
Sto znaci da umjesto 35 000 iza nagradnog fonda dobit cemo manje od 20 000 samo kroz pozicije. Ali sta ce nama pare moze se uvijek prodat koja tekma i narod praviti budalom.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 10 maj 2018, 10:52

Ja sam vec u svojim postovima prije najavio da saba nije za nas al eto hajde. Ne bi se slozio ni da smo prodali a ako jesmo onda je saba pogresna adresa .Ono sta mene brine jeste to da mu igra regoje dedo umjesto da nekog juniora stavi, comor isto, misic mu igra krilo, benovic dedo isto (odlicno odigrao i uvjek dobro odigra al daj mladjeg nekog ) time on pokazuje da nema ideje tjs da ne zna.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Topnikus » 20 maj 2018, 00:41

Sabicu odlazi! Radujes se golovima Celika, cekas pare od Turaks poslije meca. Sram te bilo..Mulalic ovo ne bi nikad uradio zato se i pokupio.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la samoposteno » 20 maj 2018, 00:59

Topnikus je napisao/la:Sabicu odlazi! Radujes se golovima Celika, cekas pare od Turaks poslije meca. Sram te bilo..Mulalic ovo ne bi nikad uradio zato se i pokupio.
Cuj ceka pare od Turaka :urnebes: :urnebes:

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Topnikus » 20 maj 2018, 01:02

samoposteno je napisao/la:
Topnikus je napisao/la:Sabicu odlazi! Radujes se golovima Celika, cekas pare od Turaks poslije meca. Sram te bilo..Mulalic ovo ne bi nikad uradio zato se i pokupio.
Cuj ceka pare od Turaka :urnebes: :urnebes:
Raspravu jos pravi, a poslije meca se smijao. Kakav lik, ko je bio vidio je sve. Pravi se lud, a dogovori sve. Ceka licencu pa da dodatno zaradi, a tako je i Zvijezdu prodao Azmiru i raskopao im ekipu koja je prva bila. Ima jedan gore sve vidi Nerrmine!

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 20 maj 2018, 13:56

Ova ubleha ako ostane trener tesko nama naredne sezone.
Kako stvari stoje sigurno idu Arezina - Olimpija ( eh sad navodno ima jos godinu ugovora, navodno kazem jer se kod nas nista ne zna. Dalje ide Velic izgleda u Sarajevo.
Secerovicu istice ugovor. Ako ovi svi odu i ostane ova ubleha na klupi nek nam je Bog na pomoci.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.