FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 25 nov 2018, 14:28

Jucer protiv Celika smo opravdali ime Mladost.
Nikolic 17
Hrustanovic 17
Bojo 20
Hreljic 20
Andjusic 22
Vehab 22
Asani 23
Velic 23
Sadikovic 23

Izuzev isaka svi igraci do 25 g.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 25 nov 2018, 14:39

Wolffire je napisao/la:Jucer protiv Celika smo opravdali ime Mladost.
Nikolic 17
Hrustanovic 17
Bojo 20
Hreljic 20
Andjusic 22
Vehab 22
Asani 23
Velic 23
Sadikovic 23

Izuzev isaka svi igraci do 25 g.
Jel Isak predsjednik razreda? :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 25 nov 2018, 15:02

prisonbreak je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Jucer protiv Celika smo opravdali ime Mladost.
Nikolic 17
Hrustanovic 17
Bojo 20
Hreljic 20
Andjusic 22
Vehab 22
Asani 23
Velic 23
Sadikovic 23

Izuzev isaka svi igraci do 25 g.
Jel Isak predsjednik razreda? :urnebes:
Hahahaha on je vise ucitelj :D :beba:

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 25 nov 2018, 15:17

prisonbreak je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Jucer protiv Celika smo opravdali ime Mladost.
Nikolic 17
Hrustanovic 17
Bojo 20
Hreljic 20
Andjusic 22
Vehab 22
Asani 23
Velic 23
Sadikovic 23

Izuzev isaka svi igraci do 25 g.
Jel Isak predsjednik razreda? :urnebes:
Pomaže im oko zadaće :rol: :rol:

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 nov 2018, 17:20

Wolffire je napisao/la:Jucer protiv Celika smo opravdali ime Mladost.
Nikolic 17
Hrustanovic 17
Bojo 20
Hreljic 20
Andjusic 22
Vehab 22
Asani 23
Velic 23
Sadikovic 23

Izuzev isaka svi igraci do 25 g.
Prava MLADOST, momci haraju i kod kuće i na strani :clap:
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 25 nov 2018, 17:54

Slijedi puno teži ispit. Sloboda je kvalitetnija od Čelika. Vrlo je važno da se ta utakmica ne izgubi i da se u jednoj lijepoj atmosferi ode na pauzu.
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 25 nov 2018, 23:49

Ono kad je Željo izgubii od Goška na Grbavici Zildžo mi kaže neka su, dobro je da ih stignemo. Ja ga gledam i kontam ovaj lud. Kakav Željo ba de da ostanemo.
Na pauzi sad kaže ubit ćemo Čelika. Ljudi nisu izgubili ni jednu, ja mu kažem bod ko kuća. Jok veli duplo smo bolji, samo 3. Danas poslije Zenice mi kaže ubit ćemo Slobodu. Ja više ne znam šta da kontam, ovaj ili je pametniji od svih nas ili je lud ko struja.
Ja kako kontam u Doboju smo ubili Slobodu, ne znam kako nisu primili 3 komada. Prije Bijeljine su bili u užasnoj formi, možda je dobro što su danas dobili a možda i ne, ja sam želio remi.
On će ih napasti sigurno, teren će biti loš sigurno. Uzmemo li bod to su 4 iz dva super teška gostovanja, to je odlično. Uzmemo li sva tri onda fakat mislim da smo kandidat za Evropu i ovaj lik može sve.
Pitanje je kakvi ćemo ostati nakon prelaznog roka, znam da će on otjerati par igrača, Vedo je naš 99%, pili su kafu on i Zildžo neko jutro i sve je dogovoreno, vidjet ćemo kako će se klubovi usaglasiti, teško da Gošk pusti Vedu tek tako. Nikolića hoće svi, načuo sam da imamo ponudu od 6 cifri u eurima na stolu uz dobar procenat od iduće prodaje. Bojo i Anđušić su vreli, ako bude takva ponuda teško da ostanu.
Ali o tom po tom, Mušija će sigurno izvaditi nekog iz naftalina i opet smo top s kim god budemo.
Dok je Mušije ja vjerujem u čuda...

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 26 nov 2018, 01:22

Addict je napisao/la:Ono kad je Željo izgubii od Goška na Grbavici Zildžo mi kaže neka su, dobro je da ih stignemo. Ja ga gledam i kontam ovaj lud. Kakav Željo ba de da ostanemo.
Na pauzi sad kaže ubit ćemo Čelika. Ljudi nisu izgubili ni jednu, ja mu kažem bod ko kuća. Jok veli duplo smo bolji, samo 3. Danas poslije Zenice mi kaže ubit ćemo Slobodu. Ja više ne znam šta da kontam, ovaj ili je pametniji od svih nas ili je lud ko struja.
Ja kako kontam u Doboju smo ubili Slobodu, ne znam kako nisu primili 3 komada. Prije Bijeljine su bili u užasnoj formi, možda je dobro što su danas dobili a možda i ne, ja sam želio remi.
On će ih napasti sigurno, teren će biti loš sigurno. Uzmemo li bod to su 4 iz dva super teška gostovanja, to je odlično. Uzmemo li sva tri onda fakat mislim da smo kandidat za Evropu i ovaj lik može sve.
Pitanje je kakvi ćemo ostati nakon prelaznog roka, znam da će on otjerati par igrača, Vedo je naš 99%, pili su kafu on i Zildžo neko jutro i sve je dogovoreno, vidjet ćemo kako će se klubovi usaglasiti, teško da Gošk pusti Vedu tek tako. Nikolića hoće svi, načuo sam da imamo ponudu od 6 cifri u eurima na stolu uz dobar procenat od iduće prodaje. Bojo i Anđušić su vreli, ako bude takva ponuda teško da ostanu.
Ali o tom po tom, Mušija će sigurno izvaditi nekog iz naftalina i opet smo top s kim god budemo.
Dok je Mušije ja vjerujem u čuda...
Uz Vedu i Arežinu, ako se nametnu, imali bi pravo jak roster, jak upravo za evrope. Ne znam da li ćemo je izboriti, ali dahćemo konkurentima za vratom. Pobjedom protiv Slobode, pozicioniramo se na četvrto mjesto, a onda je sve moguće.
I da, Zildži dat ugovor na 10 godina : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 26 nov 2018, 10:23

Ono sto mi se ne svidja u nasem klubu kad vec govorimo o prodaji jeste to sto igraci olako odlaze. Nismo napravili dosad niti jedan transparentno vidjen transfer. Sve se nesto prica al to su neke psoudbe zamjene itd. Svi ovi igraci o kojim govorite imaju ugovore neki 2020 neki 21, tako ne treba ih dati za bilo sta i ne treba žuriti . Jer ovi igraci stvarno vrijede i mladi su. Ja ne vjerujem da ce se iko prodat sad na polusezoni . Protiv slobode bi i remi bio dobar. Mislim da smo kompletni da su svi igraci na raspolaganju, markovic se vraca , idemo zaokruzit uspjesnu polusezonu. Forca Mladost

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 26 nov 2018, 18:08

aneks je napisao/la:Ono sto mi se ne svidja u nasem klubu kad vec govorimo o prodaji jeste to sto igraci olako odlaze. Nismo napravili dosad niti jedan transparentno vidjen transfer. Sve se nesto prica al to su neke psoudbe zamjene itd. Svi ovi igraci o kojim govorite imaju ugovore neki 2020 neki 21, tako ne treba ih dati za bilo sta i ne treba žuriti . Jer ovi igraci stvarno vrijede i mladi su. Ja ne vjerujem da ce se iko prodat sad na polusezoni . Protiv slobode bi i remi bio dobar. Mislim da smo kompletni da su svi igraci na raspolaganju, markovic se vraca , idemo zaokruzit uspjesnu polusezonu. Forca Mladost
Ma kakva prodaja, 7-8 igrača će otići, ali zato što ne zadovoljavaju kriterije Zildžovića, a trebali bi se pojačati sa 2-3. O prodaji onih koji su bitni za nastavak, mislim da nema govora. Možda zvući ambiciozno, ali treba po svaku cijenu ići na tri boda protiv Slobode, kvalitetniji smo od njih, sve ostalo je kiks koji nas može koštati u borbi za to treće mjesto.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 26 nov 2018, 20:00

Sloboda dala najmanje golova u ligi, "samo" jedanaest. Nek' tako ostane i poslije Mladosti. :D
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 27 nov 2018, 08:34

L' Imperator je napisao/la:Sloboda dala najmanje golova u ligi, "samo" jedanaest. Nek' tako ostane i poslije Mladosti. :D
Potvrda je Sloboda, dali su najmanje golova (11), ali su primili samo jedan više od Širokog (12).
U drugom dijelu (7 kola), zauzimaju 9. poziciju sa 7 osvojenih bodova i gol razlikom -5.
Za razliku od njih Mladost je na drugoj poziciji sa 16 osvojenih bodova i gol razlikom +3.
Na našu gol razliku najviše je uticala ona famozna utakmica sa Sarajevom kada su nam ljudi uvalili 6 komada.
U ovoj utakmici se lomi i otprilike vidjet će se jesmo li dorasli borbi za treće, četvrto mjesto, a sve su prilike da jesmo.
S obzirom na našu formu, mislim da nam Sloboda ne bi trebala napraviti problem.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 27 nov 2018, 11:50

aneks je napisao/la:Ono sto mi se ne svidja u nasem klubu kad vec govorimo o prodaji jeste to sto igraci olako odlaze. Nismo napravili dosad niti jedan transparentno vidjen transfer. Sve se nesto prica al to su neke psoudbe zamjene itd. Svi ovi igraci o kojim govorite imaju ugovore neki 2020 neki 21, tako ne treba ih dati za bilo sta i ne treba žuriti . Jer ovi igraci stvarno vrijede i mladi su. Ja ne vjerujem da ce se iko prodat sad na polusezoni . Protiv slobode bi i remi bio dobar. Mislim da smo kompletni da su svi igraci na raspolaganju, markovic se vraca , idemo zaokruzit uspjesnu polusezonu. Forca Mladost
Ne voli to niko buraz ali treba biti realan i shvatiti zakone tržišta. Mladost je mali klub, mali klub teško dobija ponude, ikakve a kamo li velike ponude. Kada je dobije gotovo je nemoguće odbiti ponudu Želje ili Sarajeva, da ne govorimo o inostranih klubova. Igrač se tada pobuni, neće da igra, možeš ti njega kazniti i sve ali ga gubiš. S druge strane, hoće li doći druga i bolja? Hoće li igrač ispasti iz forme, fasovati kakvu povredu pa da ga nema pola godine? Vrlo je opasno to, a opet mali si klub i ponuda od 100-200 hiljada eura dođe jednom u 2-3 sezone ili ni toliko. S druge strane, Mladost mora početi da prodaje igrače, male pare a dobar procenat od iduće prodaje. Svakim prodanim igračem dižeš cijenu onom idućem, moraš krenuti od malo to je tako. Sad zamisli mi ostavimo npr Nikolica još 2-3 sezone, sve ide kako treba i umjesto 150 dobijemo 350 hiljada eura. Super, ali to je tako ako sve bude kako treba, a milion faktora može sve okrenuti da bude kako ne treba, u najgorem slučaju ode za 0 jer neće da produži ugovor. Ili, damo ga odmah za 150 npr Dinamu a ugradimo se 20% od idućeg transfera, a oni ga za 2 godine tuhnu za 10 miliona. Dobijamo 2 miliona!!! A najbitnije to nam otvara vrata za iduće transfere jer skauti i agenti tada prate klub iz kojeg je došao vrhunski igrač i više niko ne ide za 150 milja. To je čist biznis, zakon tržišta i tu nema filozofije nikakve. Nemoj zaboraviti da naš klub vodi vrhunski biznismen i tu neće biti fule sigurno, samo neka se nastave rezultati i sve će to biti kako treba, a sigurno će nam smetati prodaja najboljih igrača.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 27 nov 2018, 13:38

Liga nam je kao i drzava u takvom qrcu da to diktira prodaju igraca u dobroj mjeri. Svako zeli sto prije otici odavde i toga su svjesni i menadzeri tih igraca i nadju im bilo sta vani, nasi klubovi skoro svi u losoj financijskoj situaciji su primorani pristati na kakvu-takvu odstetu.
Ne moze me niko uvjeriti da se Mujakic ne moze prodati za milion eura plus procenat, da Bojo ne moze otici za 300 ooo eura...sve bi to bilo realno da zivimo par stotina kilometara dalje...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 27 nov 2018, 15:56

Addict je napisao/la:
aneks je napisao/la:Ono sto mi se ne svidja u nasem klubu kad vec govorimo o prodaji jeste to sto igraci olako odlaze. Nismo napravili dosad niti jedan transparentno vidjen transfer. Sve se nesto prica al to su neke psoudbe zamjene itd. Svi ovi igraci o kojim govorite imaju ugovore neki 2020 neki 21, tako ne treba ih dati za bilo sta i ne treba žuriti . Jer ovi igraci stvarno vrijede i mladi su. Ja ne vjerujem da ce se iko prodat sad na polusezoni . Protiv slobode bi i remi bio dobar. Mislim da smo kompletni da su svi igraci na raspolaganju, markovic se vraca , idemo zaokruzit uspjesnu polusezonu. Forca Mladost
Ne voli to niko buraz ali treba biti realan i shvatiti zakone tržišta. Mladost je mali klub, mali klub teško dobija ponude, ikakve a kamo li velike ponude. Kada je dobije gotovo je nemoguće odbiti ponudu Želje ili Sarajeva, da ne govorimo o inostranih klubova. Igrač se tada pobuni, neće da igra, možeš ti njega kazniti i sve ali ga gubiš. S druge strane, hoće li doći druga i bolja? Hoće li igrač ispasti iz forme, fasovati kakvu povredu pa da ga nema pola godine? Vrlo je opasno to, a opet mali si klub i ponuda od 100-200 hiljada eura dođe jednom u 2-3 sezone ili ni toliko. S druge strane, Mladost mora početi da prodaje igrače, male pare a dobar procenat od iduće prodaje. Svakim prodanim igračem dižeš cijenu onom idućem, moraš krenuti od malo to je tako. Sad zamisli mi ostavimo npr Nikolica još 2-3 sezone, sve ide kako treba i umjesto 150 dobijemo 350 hiljada eura. Super, ali to je tako ako sve bude kako treba, a milion faktora može sve okrenuti da bude kako ne treba, u najgorem slučaju ode za 0 jer neće da produži ugovor. Ili, damo ga odmah za 150 npr Dinamu a ugradimo se 20% od idućeg transfera, a oni ga za 2 godine tuhnu za 10 miliona. Dobijamo 2 miliona!!! A najbitnije to nam otvara vrata za iduće transfere jer skauti i agenti tada prate klub iz kojeg je došao vrhunski igrač i više niko ne ide za 150 milja. To je čist biznis, zakon tržišta i tu nema filozofije nikakve. Nemoj zaboraviti da naš klub vodi vrhunski biznismen i tu neće biti fule sigurno, samo neka se nastave rezultati i sve će to biti kako treba, a sigurno će nam smetati prodaja najboljih igrača.
Slazem se ja sa tobom u vecini gore navedenih stvari al me nisi me razumio ,ponuda od 100000 do 200000 eura je dobra al ja se plasim da on ne ode za 50000 u smislu da se zaletimo na prvu. Umjece trgovine i jeste u vaganju rizika i realne procjene neke vrijednosti. Da nebi supljirali kao primjer naveo bi krupu koja radi za mene dobar posao. Druga stvar koju sam naveo jeste transparentnost. Kao primjer navodim harisa dilavera za kojeg ne znamo detelje transfera,poznat je samo klub ostalo javnosti nije poznato. Nas predsjednik je dobar menadžer njegova firma o tome govori, samo eto kazem da to i na mladost treba preslikat u sto nimalo ne sumnajm.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 27 nov 2018, 21:50

belosevic28 je napisao/la:Liga nam je kao i drzava u takvom qrcu da to diktira prodaju igraca u dobroj mjeri. Svako zeli sto prije otici odavde i toga su svjesni i menadzeri tih igraca i nadju im bilo sta vani, nasi klubovi skoro svi u losoj financijskoj situaciji su primorani pristati na kakvu-takvu odstetu.
Ne moze me niko uvjeriti da se Mujakic ne moze prodati za milion eura plus procenat, da Bojo ne moze otici za 300 ooo eura...sve bi to bilo realno da zivimo par stotina kilometara dalje...
Svi mi radimo za pare, pa tako i igrači. U našem slučaju, jedino mogu garantovari za predsjednika, stalno zaposlene i navijače da vole ovaj klub. Svi ostali su prolaznog karaktera, što je i razumljivo. Da smo svi u lošoj finansijskoj situaciji, jesmo, neki manje, neki više, ali postoji tu još nekoliko faktora vezano za bilo koji klub PL.
Tri su kluba u PL za koje bi svi igrači rado igrali, što zbog boljih finansija, što zbog konta da će iz tih klubova prije otići u ino. Zaleti se i ode u istoj ligi u jači klub i u tom klubu grije klupu ili stolicu ili nakon jedne sezone ode opet u manji klub, umjesto da bude prva violina u svom manjem klubu, bori se i pravi karijeru. Ko kaže da iz manjeg kluba ne možeš napraviti dobar transfer. Jasno da ima tu i do matičnih klubova koji ne uspijevaju zadržati takve igrače. Kada neko nudi 100.000 EUR, puno je to novca za naše prilike, ali ja govorim kada odu za mizeriju ili đaba. Liga bi nam bila puno jača, a samim tim i sami igrači bi puno bolje ino transfere radili. E sve ovo gore malo vrijedi ako ako se utakmice igraju pred skoro praznim tribinama.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 27 nov 2018, 22:02

Sve si upravu. Imas XY primjera kako se igrac ''zaleti'' pa na kraju ispusi foru. Kako sa prelaskom u veci klub u BiH ili sa odlskom vani. Evo ti primjeri Veladzica i Hadzica kod nas. Hadzic ''prekucao'' ligu u glavi, a u realnosti nije jos dostigao jednog Dilavera (uz duzan respekt prema istom)... Mnogo je nelogicnosti generalno kod nas u BiH, jbg...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 30 nov 2018, 21:29

Sutra opet hrabro, pametno i strpljivo, čekati svoju šansu i uzeti bar bod. Bojo ima kartone, a ne bi bilo loše i Mujagića ostaviti na klupi. Ja bih ovaj sastav izveo:
Velić, Nikolić, Isaković, Marković, Asani, Welbeck, Sadiković, Hiroš, Atajić, Anđušić i Guzina.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 30 nov 2018, 22:34

L' Imperator je napisao/la:Sutra opet hrabro, pametno i strpljivo, čekati svoju šansu i uzeti bar bod. Bojo ima kartone, a ne bi bilo loše i Mujagića ostaviti na klupi. Ja bih ovaj sastav izveo:
Velić, Nikolić, Isaković, Marković, Asani, Welbeck, Sadiković, Hiroš, Atajić, Anđušić i Guzina.
Pokazatelj je ova protiv Slobode, jesmo li sazrili za vrh (3-4. mjesto) tabele ili ne. U ovom slučaju bod nas ne vadi, samo pobjeda dolazi u obzir. U ovom drugom dijelu osim Slobode, imamo još sa Goškom, Željom i Zrinjskim. Ako hoćemo ove sezone napraviti iskorak, moramo Slobodu i Goška uzeti, a u ostale dvije min. po bod. Što se sastava tiče, to je to, ali Abid će proraditi vrlo brzo, možda već sutra aBd.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 01 dec 2018, 15:15

Šteta, ali šta je, tu je. Kol'ko sam čuo na radiju, Zildžović je pogriješio s Vehabom i Hreljićem u prvoj postavi. Odmah na poluvremenu ih je zamijenio. S obzirom da su vas na startu svi vidjeli u Prvoj ligi FBiH, ovo je i više nego odlično.
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.