FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

visokohz
Postovi: 2919
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la visokohz » 15 jun 2020, 18:43

Wolffire je napisao/la:
15 jun 2020, 17:58
Zanimljivo kako smo mnogima trn u oku. Ovi iz Tz preko mil dobiju od grada i opet ih svako malo naguzimo.
:thumbup:

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la robertkosar » 15 jun 2020, 20:23

Wolffire je napisao/la:
15 jun 2020, 17:39
robertkosar je napisao/la:
15 jun 2020, 17:29
Sad kad vas ovaj mali Atajic tuzi za dug. Musija ima da se dobro istrese ako misli da mu klub ostane u premijer lizi :mrgreen:
Nema manjeg kluba a sa većim brojem insidera. Svi barataju nekim informacijama.
Ovo ti je 100% tacan info :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 15 jun 2020, 20:35

robertkosar je napisao/la:
15 jun 2020, 20:23
Wolffire je napisao/la:
15 jun 2020, 17:39
robertkosar je napisao/la:
15 jun 2020, 17:29
Sad kad vas ovaj mali Atajic tuzi za dug. Musija ima da se dobro istrese ako misli da mu klub ostane u premijer lizi :mrgreen:
Nema manjeg kluba a sa većim brojem insidera. Svi barataju nekim informacijama.
Ovo ti je 100% tacan info :bih:
Znaš li onda koliki je dug?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 16 jun 2020, 05:54

Kako je potvrdio za naš portal prvi čovjek Mladosti, Mensur Mušija, opština Kakanj još uvijek nije potpisala ugovor o izgradnji reflektora na stadionu u Doboj- Kaknju, te ako se to ne desi, ovaj klub će preći da igra utakmice na Bilinom polju.

Mušija nam je potvrdio da je već obavio razgovore sa gradonačelnikom Zenice, Fuadom Kasumovićem, koji mu je ponudio stadion za odigravanje utakmice i za treninge po povoljnim uslovima, te u slučaju da općina Kakanj ne želi Mladost, oni će preći u Zenicu.
Sad naleti na ovo, isti dan (13. juni), samo na drugom portalu objavljeno! :hmmmmm:
“Riješit ćemo pitanje reflektora. Upravo sam razgovarao sa načelnikom o tome, bit će sve u redu. Znam sigurno da ćemo igrati na našem stadionu domaće utakmice i to je zasad najvažnije. Evo, trenutno su također neki radovi u toku, mašine su u punom pogonu, sve će to lijepo izgledati. Međutim, svima mora biti jasno da najveći problem bh. fudbala nisu reflektori, već očajni tereni u nekim premijerligaškim sredinama. Time bi se trebali više pozabaviti”, zaključuje Mensur Mušija.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 16 jun 2020, 21:55

Evo pišu da niko iz PL nije bio sa konkretnom ponudom za Fanima. Musija hoće keš I to je to. Izgleda da ide vani definitivno.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 16 jun 2020, 22:45

Wolffire je napisao/la:
16 jun 2020, 21:55
Evo pišu da niko iz PL nije bio sa konkretnom ponudom za Fanima. Musija hoće keš I to je to. Izgleda da ide vani definitivno.
Pitanje je hoće li uopšte i pronaći inostrani angažman.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Herero
Postovi: 1021
Pridružen/a: 14 feb 2020, 10:13
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Herero » 16 jun 2020, 23:17

Mogo bi vječno biti vaš, kome ste se digli koda ste mančetster...
HŠKZ

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 17 jun 2020, 00:46

FKMLADOSTDK je napisao/la:
16 jun 2020, 22:45
Pitanje je hoće li uopšte i pronaći inostrani angažman.
Ako i ne pronađe, nadam se da ga neće dati nekom našem "velikanu" za smiješnu cifru! Žalosno koliko ste dobili od Želje za, mladog reprezentativca, Petra Boju. :facepalm: Znači, ni blizu one cifre što se spominjala u medijima! :roll:

Pa bolje Fanima držati do kraja ugovora, više ćete koristi imati.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 jun 2020, 14:39

L' Imperator je napisao/la:
17 jun 2020, 00:46
FKMLADOSTDK je napisao/la:
16 jun 2020, 22:45
Pitanje je hoće li uopšte i pronaći inostrani angažman.
Ako i ne pronađe, nadam se da ga neće dati nekom našem "velikanu" za smiješnu cifru! Žalosno koliko ste dobili od Želje za, mladog reprezentativca, Petra Boju. :facepalm: Znači, ni blizu one cifre što se spominjala u medijima! :roll:

Pa bolje Fanima držati do kraja ugovora, više ćete koristi imati.
Ma siguran sam da neće otići za "daj šta daš". Zadovoljavajuča cifra + procenat od narednog transfera su već određeni.
Na to što se dobilo za Boju treba dodati i vrijednost za krov stadiona (kojeg još uvijek nemamo, al dođu nam : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 17 jun 2020, 15:31

Ništa od dogovora sa Općinom u vezi reflektora. Prioritet je seoska infrastruktura, idu izbori! :oops:

Negdje sam pročitao da je Mušija 50% vlasnik Hercegovinalijeka, a Šemsudin Hasić 50%. Znači, ako se Šemsudin ne bavi još nekim stvarima, a nisam uspio pronaći, logično da je Mušija jači (čitaj bogatiji).

Sad me interesuje kako Velež "onakvom brzinom" gradi, a Mladost ništa? Ili Velež ima baš veliku podršku sponzora i sa viših nivoa vlasti ili taj Hasić toliko voli Velež pa "svu" zaradu ulaže u klub?! :hmmmmm:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Baader » 17 jun 2020, 15:42

Nije Hasić sam u Veležu.

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 17 jun 2020, 18:38

L' Imperator je napisao/la:
17 jun 2020, 15:31
Ništa od dogovora sa Općinom u vezi reflektora. Prioritet je seoska infrastruktura, idu izbori! :oops:

Negdje sam pročitao da je Mušija 50% vlasnik Hercegovinalijeka, a Šemsudin Hasić 50%. Znači, ako se Šemsudin ne bavi još nekim stvarima, a nisam uspio pronaći, logično da je Mušija jači (čitaj bogatiji).

Sad me interesuje kako Velež "onakvom brzinom" gradi, a Mladost ništa? Ili Velež ima baš veliku podršku sponzora i sa viših nivoa vlasti ili taj Hasić toliko voli Velež pa "svu" zaradu ulaže u klub?! :hmmmmm:
Postoji jos ljudi u upravi, nije Hasic sam a neki od njih su mozda cak i "jaci" od Hasica.
Forzza Velez

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 18 jun 2020, 11:31

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
17 jun 2020, 18:38
L' Imperator je napisao/la:
17 jun 2020, 15:31
Ništa od dogovora sa Općinom u vezi reflektora. Prioritet je seoska infrastruktura, idu izbori! :oops:

Negdje sam pročitao da je Mušija 50% vlasnik Hercegovinalijeka, a Šemsudin Hasić 50%. Znači, ako se Šemsudin ne bavi još nekim stvarima, a nisam uspio pronaći, logično da je Mušija jači (čitaj bogatiji).

Sad me interesuje kako Velež "onakvom brzinom" gradi, a Mladost ništa? Ili Velež ima baš veliku podršku sponzora i sa viših nivoa vlasti ili taj Hasić toliko voli Velež pa "svu" zaradu ulaže u klub?! :hmmmmm:
Postoji jos ljudi u upravi, nije Hasic sam a neki od njih su mozda cak i "jaci" od Hasica.
Svaka vama čast, svima u i oko Veleža.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 18 jun 2020, 15:56

Mislim da bi Legija trebala napraviti neku zahvalnicu za Isaka. Jedan od rijetkih koji se zadržo tako dugo kod nas.
Znam da je bilo nekih trzavica i priča ali def kapitenski se ponašao u većini utakmica.
Hvala mu za sve. Po meni je trebao dobiti neku funkciju u klubu.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 18 jun 2020, 16:04

Klub se definitivno okreće forsiranju mladih igrača i velikom smanjenju troškova gdje god je to moguće. Riješili su se Atajića, koji je bio drugi najplaćeniji igrač, a doveden je mladi, talentovani Demirel Veladžić. Isakovića će vjerovatno zamijeniti Burak Yamac.

Nema veze, uredu je sve to, znalo se da će kad-tad klub krenuti tim putem. Ono što mene najviše nervira je marketing kluba. Cijeli dan jučer čekam kad će šta biti objavljeno sa prozivke, kontam biće, napokon, fotogalerija, video sadržaja i sve te stvari koje su normalne, ali kakvi. :facepalm: "Frajer" koji vodi Facebook stranicu se oko 00:00 sjetio da "zakači" kakav dostupan link iz udubnosti svog doma. I sad, za Isakovića, naravno preuzeo vijest sa ss.ba, kao i 99% objava.

Daj bolan više, ako se ne možeš bar malo posvetiti da to napokon na nešto liči, kani se tog posla! Nek' nađu nekog ko se non-stop "vrti" oko kluba!
Zadnja izmjena: L' Imperator, dana/u 18 jun 2020, 16:44, ukupno mijenjano 1 put.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 18 jun 2020, 16:32

L' Imperator je napisao/la:
18 jun 2020, 16:04
Klub se definitivno okreće forsiranju mladih igrača i velikom smanjenju troškova gdje god je to moguće. Riješili su se Atajića, koji je bio drugi najplaćeniji igrač, a doveden je mladi, talentovani Demirel Veladžić. Isakovića će vjerovatno zamijeniti Burak Yamac.

Nema veze, uredu je sve to, znalo se da će kad-tad klub krenuti tim putem. Ono što mene najviše nervira ne marketing kluba. Cijeli dan jučer čekam kad će šta biti objavljeno sa prozivke, kontam biće, napokon, fotogalerija, video sadržaja i sve te stvari koje su normalne, ali kakvi. :facepalm: "Frajer" koji vodi Facebook stranicu se oko 00:00 sjetio da "zakači" kakav dostupan link iz udubnosti svog doma. I sad, za Isakovića, naravno preuzeo vijest sa ss.ba, kao i 99% objava.

Daj bolan više, ako se ne možeš bar malo posvetiti da to napokon na nešto liči, kani se tog posla! Nek' nađu nekog ko se non-stop "vrti" oko kluba!
Ma **** to sto ce nam marketing. Najlakše je reci neće narod na utakmice.
Možeš ti forsirati mlade ali ne do mjere do koje oni misle ići. Moraš imati kvalitetne iskusne igrače uz koje će oni stasati. Moraš napraviti neki rezultat s tom ekipom da bi neko primjetio te mlade igrače. Prošle godine si bio u vrhu zamalo u El i zato si napravio dobre transfere.
Ove godine Fanimo I nek se ponovi fijasko sezona a sve su šanse da će biti prodat on moj Q više ikog.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 19 jun 2020, 01:26

Wolffire je napisao/la:
18 jun 2020, 16:32
Ma **** to sto ce nam marketing. Najlakše je reci neće narod na utakmice.
Možeš ti forsirati mlade ali ne do mjere do koje oni misle ići. Moraš imati kvalitetne iskusne igrače uz koje će oni stasati. Moraš napraviti neki rezultat s tom ekipom da bi neko primjetio te mlade igrače. Prošle godine si bio u vrhu zamalo u El i zato si napravio dobre transfere.
Ove godine Fanimo I nek se ponovi fijasko sezona a sve su šanse da će biti prodat on moj Q više ikog.
Koliko sam im puta to sve rekao u vezi marketinga, više sam umoran. :thumbdown:

Nadam se da znaju šta rade. Prošlu su se sezonu izvukli na SREĆU, znači, čista sreća! Da Čeliku nisu oduzeta tri boda, sad bi mi ovdje već uveliko pisali o gradskom derbiju Rudar-Mladost.

Ako misle da će lako protiv Krupe i Olimpika, grdno se varaju! Olimpik će sigurno sastaviti jaku i iskusnu ekipu koja će "ganjati" sredinu tabele.

Ma naravno da je rezultat najbitniji i jedino mjerilo o jačini kluba. Bez plasmana u vrhu tabele, za te mlade igrače će moći uzimati samo naknadu za treniranje od 30.000 KM, veće transfere mogu zaboraviti. Volio bih da griješim!

Da su kojim slučajem prošlu sezonu završili na 4. mjestu, Fanimo bi bez problema bio prodan bar za 250.000€, a ovako, vidjećemo.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 19 jun 2020, 02:14

I da, zaboravio sam jednu važnu stvar. Naredne sezone ćete sve utakmice igrati u gostima! Prvi dio, sigurno!

Krupa i Olimpik će također igrati na drugim stadionima, ali oni neće mijenjati grad!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 19 jun 2020, 09:00

L' Imperator je napisao/la:
19 jun 2020, 02:14
I da, zaboravio sam jednu važnu stvar. Naredne sezone ćete sve utakmice igrati u gostima! Prvi dio, sigurno!

Krupa i Olimpik će također igrati na drugim stadionima, ali oni neće mijenjati grad!
Logično, iako je glavni u intervjuu rekao samo jednu ili dvije.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 19 jun 2020, 14:44

Da ne prejudiciramo ništa. Kvaliteta ima! Ako uspiju završiti Pezera, oba beka i napadača/krilo, biće to ozbiljna ekipa!

A rekli su da neće žuriti i praviti greške pa vidjećemo.
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.