FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Tristan » 15 jul 2019, 11:53

FKMLADOSTDK je napisao/la:Lijevi bek, igrao je večim dijelom utakmice, prvo poluvrijeme + čini mi se i dio drugog. Prodoran momak, brz, zna sa loptom, a dobar i u defanzivi. Kompletan igrač. Vjerovatno je Dujaković, mada je Dujakovićeva pozicija desni bek, a ova 11 je igrala lijevo.
Djordje Cosic. On ce biti rezerva za Subica kad ovaj bude 100% spreman, ali drago mi je da je dobro odigrao.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la emil02in » 17 jul 2019, 11:41

Dolazite li organizovano u subotu na utakmicu?
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 jul 2019, 12:00

emil02in je napisao/la:Dolazite li organizovano u subotu na utakmicu?
Ne boj se, ne morate spremati letve. :beba:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la drakensang » 17 jul 2019, 12:28

S-Y-L-A-R je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Dolazite li organizovano u subotu na utakmicu?
Ne boj se, ne morate spremati letve. :beba:
Cuvamo ih za sabana i balvane :D

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 jul 2019, 12:43

emil02in je napisao/la:Dolazite li organizovano u subotu na utakmicu?
Mislim da dolazimo, trebali bi, a i ako ne bude organizovano dosta će nas doći pojedinačno.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 18 jul 2019, 17:54

Jedva čekam utakmicu,mislim da će biti puni Vrapčići.Gledao sam nešto sa roletom Mensom da počinju praviti na zimu reflektore a istražnji radovi (provjera tla) su gotovi.Volio bih da promijenimo ove sezone dresove i da ubacimo neku teću varijantu i da navijači mognu kupovati dresove.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 18 jul 2019, 19:31

Fareus1921 je napisao/la:Jedva čekam utakmicu,mislim da će biti puni Vrapčići.Gledao sam nešto sa roletom Mensom da počinju praviti na zimu reflektore a istražnji radovi (provjera tla) su gotovi.Volio bih da promijenimo ove sezone dresove i da ubacimo neku teću varijantu i da navijači mognu kupovati dresove.
De ti vidi s roletom sta je sa krovom. Da ne kisnemo vise. Tri godine se već najavljuje...

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 18 jul 2019, 20:03

Možda vam neće trebati ni krov, ni reflektori. Upustiti se u sezonu s ovim sastavom i trenerom je, po mom mišljenju, prava ludost! Volio bih da griješim.

Ako ostanete u ligi s ovom ekipom, onda slobodno možemo reći da je Mensur najsposobniji čovjek u bh. fudbalu!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 18 jul 2019, 20:09

L' Imperator je napisao/la:Možda vam neće trebati ni krov, ni reflektori. Upustiti se u sezonu s ovim sastavom i trenerom je, po mom mišljenju, prava ludost! Volio bih da griješim.

Ako ostanete u ligi s ovom ekipom, onda slobodno možemo reći da je Mensur najsposobniji čovjek u bh. fudbalu!
To i ja mislim ali ima polusezona kao drugi spas.Ja lično dobro poznajem Mesnu jer mi je rođak i svi smo se u familiji pitali kakvu on to računicu ima koju ni Tesla nemože skontat.Sve kontrira.Sada će biti gusto i za Rudar i Mladost.Volio bih da Rudar uđe za 100 godina.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 18 jul 2019, 23:25

Fareus1921 je napisao/la: To i ja mislim ali ima polusezona kao drugi spas.Ja lično dobro poznajem Mesnu jer mi je rođak i svi smo se u familiji pitali kakvu on to računicu ima koju ni Tesla nemože skontat.Sve kontrira.Sada će biti gusto i za Rudar i Mladost.Volio bih da Rudar uđe za 100 godina.
Hahaha cuj rudaru gusto...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 20 jul 2019, 13:16

Cirkus pocinje. Najmladja smo ekipa lige 23.3 prosijek godina. U sredini nemamo nikog kvalitenog tako da ce se sva igra svesti na nabij. Uzdat se da ce Atajic ili Fanimo nesto napraviti. Premlada je ovo ekipa da bi se bilo sta ostvarilo. Onda gomilanje igraca. Pola tima krila i napadaci. Citava liga igra sa jednim spicom ne znam fakat o cemu razmisljaju. Napadaci Crnicki,Todorovic, Smajlagic, Musija i ako uzmemo da i Atajic moze igrati istu poziciju bezpotrebeno nagomilani igraci. Zato u sredini propuh.
za ocekivati danas ovako nesto.
-------------Velic----------------
Nikolic-Hreljic-Isakovic-Bajic
------Horic---------Hiros--------
Mujaric----Atajic------Fanimo
------------Smajlagic-----------

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la HMKAHH » 20 jul 2019, 19:47

Svaka cast Mladosti na otvorenju sezone rutinski na iskustvo prva 3 boda..Isakovic beton pozadi iskusnjara teska i prezahvalan igrac, Bukvic strasno uznapredovao a Fanima sledeceg pripremajte za izlog :)

dbook
Postovi: 52
Pridružen/a: 19 jun 2016, 23:37
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la dbook » 20 jul 2019, 19:50

Jeste najavili vi titulu ove sezone?
Zadnja izmjena: dbook, dana/u 28 jul 2019, 16:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 20 jul 2019, 19:50

HMKAHH je napisao/la:Svaka cast Mladosti na otvorenju sezone rutinski na iskustvo prva 3 boda..Isakovic beton pozadi iskusnjara teska i prezahvalan igrac, Bukvic strasno uznapredovao a Fanima sledeceg pripremajte za izlog :)
Hvala. Ma bit će tu jos materijala sigurno. Smao imamo i par balvana u ekipi.
Bukvic drugi golman skroz.
Fanimo radi sto je Andjusic prošle sezone.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 20 jul 2019, 20:38

Dok je Mensura ja se ne bojim.
Ovo je ekipa koja može dobiti i izgubiti od svakoga. Mislim da je realnost 6-8 mjesto, ima materijala za prodati koliko hoćeš.
Danas uz sve silne greške smo na momente izgledali super dobro.
Nije bitno ni ko vodi ekipu ni kod igra, Mensur Mušija je najjači predsjednik ove lige ikad.
Limvo te dostMla

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 20 jul 2019, 20:49

Svi, al bukvalno svi su kontali da će nas Velež dole uzeti, al' ova djeca nas sve pozitivno iznenadiše. Zalaganjem i ovakvim igrama gradite sebi svijetlu budućnost. Isaković kako godine prolaze, sve bolji i bolji : ) Ovu je malte ne bez greške odigrao. Fanimo također, pravi kapitalac. Svaka čast Beganoviću, svaka čast svima. MLADOST U VENAMA...
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la NjonjoVam » 20 jul 2019, 21:01

Cestitke !!Nek ste pukli vrapčićane sa pola snage!Nema im Goška sad da mogu stimat tekme!
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 21 jul 2019, 08:51

Velez drazao loptu i aktivnije napadao mi iskoristili sve sto nam se pružilio to je to.
Bukvic- drugi golman skroz. Odlična partijaako ovako nastavi nećemo oplakivati Velu dugu.
Isaković- izdominirao. Kapitenski bez greške. Sve sto je mogao uloviti ulovio je.
Hasic - dobro se uklopio sa isakom nisam vidio da je imao nekih grešaka osim onog jednog nesporazuma sa isakom.
Nikolić- ok partija. Par finih poteza. Odlično čuvao Branda. Jednom kad nije bio uz njeg gol smo primili. I imao je jedno ispucavaje kritično.
Bajic- mislio sam da neću više nikada vidjeti bekovske partije kao Deline ali ovaj lik me je demantovao. Hrpa grešaka i ono kritično dodavanje preko sredine terena koje ni na terminu ne radiš. Sreća igrači veleza se nisu snašli. Prva je utakmica nadam se da je ovo samo jedna losa partija i da će se popraviti.
Horic- toplo hladno. Strasno borben i puno trci. Nije bas da će držati sredinu kao Nana. Imao je dobrih momenata. Kritično kako ga lagano pretrca Brandao kod gola ali pripisati ću to žutom kartonu.
Mujaric- spor i ne mogu da vjerujem da profesionalni fudbaler centrira svaku loptu a da ne digne glavu. Znaci sami da nije lopta kod njeg. Tanko skroz valjda bude bolje. Možda probati nekog drugog.
Hiros- odlično uzimanje lopte i asistencija kod prvog gola. Ostatak tanko. Jedna nam majka ako se uzdamo da će nam on voditi glavnu riječ u sredini.
Atajic--ograjisao. najlosija partija otakako ga gledam kod nas. Sreća znamo koliko moze. Ne ponovilo se.
Fanimo- dosta sam ga kritikovao prošle sezone. Začepio mi je usta ovom utakmicom. Izgleda da još uvijek ima strah od duela. Ali svaka čast danas za utakmicu. Nadam se da ce ovako nastaviti.
Crnicki- poslije domintanog guzine u skoku čudno je gledati napadača koji se pati sa skokom. Puno trci. Odlična završnica kod gola. Vidjet ćemo na sta ce ličiti dalje.

Sve u svemu odbrana nam je super. Isak i Hasic su visoki jaki. Ako brkovi budu na visini zadataka zajedno sa Horicem mislim da ćemo dobro izgledati defanzivno.
Ofanzivno ćemo se uzdati u Fanima i sta bude.
Siguran sam da se nećemo boriti za opstanak ali nećemo ni daleko biti. 7 ili 8 vjerovatno sa ovim sastavom.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 21 jul 2019, 11:01

Velić je odigrao svoje za nas kako čujem.
Transfer je završen i već se oprostio od ekipe.
Ne znam gdje ide ali ide za pare sigurno.
Vela je solidan golman, jedan od najboljih u BiH sigurno, nadam se da je našao dobar klub i da će napraviti finu karijeru. Odigrao je dosta dobrih utakmica za nas. Neka mu je sa srećom i hvala mu.
Nikolić je također na izlaznim vratima, jučer ga je pratilo nekoliko skauta, interes je visok za njega. Mogli bi uzeti finu pinku i za njega. Do kraja prelzanog roka možemo očekivati još promjena, i ulaznih i izlaznih.
Nemojte kritikovati nikoga nakon prvog kola, treba gledati pozitivne stvari i ispravljati greške.
Daleko je Velež od loše ekipe, vidjet ćete još da će oni biti ravnopravan protivnik mnogima iako im fali par dobrih igrača sa to bude stabilna ekipa. Velika je razlika između 1. Lige FBiH I Premijer lige, to se uvijek vidi na ovakvim slučajevima. Prerano ih otpisuju stručnjaci, to je klasika u našoj zemlji, nakon 3 dobra rezultata idemo na titulu a nakon tri loša uprava napolje. Sjećam se naš koliko nam je falilo hrabrosti i koliko smo imali straha na početku.
Žao bi mi bilo da se vrate nazad jer je Velež veliki klub i zaslužuje da bude tu.
Mi smo uzeli važne bodove na teškom gostovanju i visokoj temperaturi, u teškim uslovima za igru, samo smo manje grešaka napravili u odnosu na Velež I to je to. Razlika u kvaliteti u cijeloj ligi je minimalna, Zrinjski i Sarajevo se izdvajaju ostalo je u 5 deka, baš to ko smanji greške i ima više snage će odlučiti puno utakmica.
Dobro smo krenuli, ima prostora za napredak ali nismo mi uopće loša ekipa i biće to sasvim ok.

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Civa » 21 jul 2019, 12:00

Odgledah upravo reprizu utakmice pa da napisem neko svoje misljenje.
Drago mi je sto Addict potvrdi da Vela treba ici, jer ovaj komentator na pocetku rece Bukvic ga izbacio sa terena, mislim Vela prosle sezone nekoliko odlicnih utakmica gdje spasio bodove i da sad tako izgubi mjesto. Ja sam mislio da nije neka povreda u pitanju. Bukvic jucer korektno odradio svoj posao uz jednu sjajnu intervenciju na onaj sut Vehabovica koji je isao pod precku.
Nikolic i Isakovic su odlicno nadopounjavali jedan drugoga i tu nema zime ako ostanu na ovakvom nivou.

Hasic se dobro uklopio, al ima propuha. Prvo kod gola je mogao i morao bolje blokirati onaj pokusaj, a kasnije zamalo i autogo da zabije kada je na cistu loptu koju je Isak imao krenuo glavom. Lijeva strana Bajic po ovoj prvoj utakmici ako ovako nastavi bit ce veliki problem. Puno je ispadao, ubacak sa strane ne postoji. Brz jeste, al mogla bi ta lijeva strana ponovno biti problem, jos kada se zna da je na klupi jos veci propuh Delic :roll:

U vezi puno promjena i trebat ce jos vremena da se to sve uigra, al tu su po jucerasnjoj igri samo dva kvalitetna igraca Horic i Atajic koji je odigrao u prvom poluvremenu po meni najlosije. Totalno bezvoljno, kao da je i sada na odmoru, puno pogresnih dodavanja, ne previse borben, za razliku od prosle sezone gdje lopte dijelio na tasni, borio se prekidao. U drugom se malo probudio al hajde pocetak je sezone nadam se da nece biti ovakvih partija od njega vise, mozda je uzrok i nova pozicija jer je vise ofanzivan.
Hiros, Mujagic nista specijalno ovog Mujagica nisam ni vidio u prvom poluvremenu da je sta odigrao, dok je Hiros oduzeo loptu i asistirao lijepo. Al za broj 10 koji nosi treba puno vise pokazati.

Fanimo napokon onaj pravi trebao je taj period adaptacije. Vracao se, pokrivao i naprijed i nazad. Pogodio, asistirao dovoljno za MOTM.
Crnicki isto lijepo pogodio iz teske pozicije, borio se al kao sto je receno 60tak minuta u prvoj je maximum.

Suma sumarum, nakon prvog meca. Ako odlucimo igrati na kontre kao jucer i prepustit incijativu protivniku bit ce veliki problem. Odbrana jeste jaka, al da je jucer Nusmir Fajic bio pitanje je da li bi onakav rezultat bio. Najveci problem po meni je nedostatak kreativnosti u sredini i tu fali jedno jako ime koje ce moci povezati igru, stati na loptu, jer ne moze se ocekivat od Fanima da komplet sezonu pretrcava protivnicke igrace, a ni od Bukvica da biljezi fenomenalne intervencije.

Nek je sretno u nastavku :)
Tako blizu, a tako daleko.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: simonknows i 14 gostiju.