FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 23 avg 2019, 17:17

Samo da vas ne zadesi sudbina Krupe!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 23 avg 2019, 18:12

Realno, nismo mi klub koji može platiti igrača 100.000 eura, niti smo klub koji može odbiti ponudu od 500.000 eura.
Tek smo petu sezonu u PL i ovo do sada je odrađeno skroz dobro.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 23 avg 2019, 19:26

FKMLADOSTDK je napisao/la:Realno, nismo mi klub koji može platiti igrača 100.000 eura, niti smo klub koji može odbiti ponudu od 500.000 eura.
Tek smo petu sezonu u PL i ovo do sada je odrađeno skroz dobro.
Opada Nikoliću forma.Bolje ga prodat dok vrijedi .Bravo Mladost!!
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 23 avg 2019, 19:53

Fareus1921 je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Realno, nismo mi klub koji može platiti igrača 100.000 eura, niti smo klub koji može odbiti ponudu od 500.000 eura.
Tek smo petu sezonu u PL i ovo do sada je odrađeno skroz dobro.
Opada Nikoliću forma.Bolje ga prodat dok vrijedi .Bravo Mladost!!
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la belosevic28 » 23 avg 2019, 20:49

Evo lusije transfer gurua. Opada mu forma a liku cvaja tek haha
Idi prodaji Zubanovica u 3. Dansku ligu hahah
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 23 avg 2019, 21:40

belosevic28 je napisao/la:Evo lusije transfer gurua. Opada mu forma a liku cvaja tek haha
Idi prodaji Zubanovica u 3. Dansku ligu hahah
Ma ni cvaja, tek 18-19, kakva forma. Močno bi bilo da se mogu zadržati ovakvi igrači, al' novci prijeko potrebni i njima i klubu, plus ogroman iskorak u karijeri i šta sve još ide uz to.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la belosevic28 » 23 avg 2019, 23:40

MDK, jbg Musija se odlucio za takav put i ja ga shvatam. Valja vratiti ulozeno. Iz kantonalne se doslo do toga da rezultatski pariras Celiku, Slobodi, Velezu...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 24 avg 2019, 00:07

belosevic28 je napisao/la:MDK, jbg Musija se odlucio za takav put i ja ga shvatam. Valja vratiti ulozeno. Iz kantonalne se doslo do toga da rezultatski pariras Celiku, Slobodi, Velezu...
Upravo tako, a zaključno sa transferom Anđušića je izjavio da je na nuli. Znači da je svaki naredni transfer, uključujući i Nikolićev, klub finansijski u plusu. E sad, normalno da nakon ovih silnih odlazaka postoji bojazan da ne završimo kao Krupa prošle sezone, ali lično mislim da do toga neće doći.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 24 avg 2019, 17:22

Ponovo vidimo forsiranje nekih menadjerskuh igraca, ovaj bajic hem sto ne zna hem sto nije njegova strana covjek je lijevak al mora igrat izgleda. Moj beganovicu brzo ces da ides.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 24 avg 2019, 18:30

I sta cemo sad prodalo se sve. Ostali poluamateri. Ako izuzmemo zvijezdu i donekle borac sve i jedna ekipa ne da je bila dominananta nego su nas pojeli igrom. I onda se cudimo sto raja ne dolazi na utakmce.
Ali treba sutiti i biti zadovoljan....
Ako se ne desi cudo u zimskom prelaznom roku federalka je zagarantovana. Vise me zvicira sto niko od novinara ni da napravi intervju i pita sto je ovakvo stanje. Jer nedo Bog da se sta pita a od kluba necemo doziviti neikakve informacije. **** web stranica se dvije godine podize kao da je svemirski program.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 24 avg 2019, 19:55

Mislim da je svima sada jasno da ćemo s ovakvom ekipom imati problema.
Danas se vidjelo da nemamo nikakvu igru, nikakvu koncepciju, a upitno je možemo li je imati s ovakvim igračima.
Utakmica protiv Veleža nas je samo zavarala, ja sam pomislio da je to sasvim OK, da nećemo biti u poziciji da se borimo za opstanak, ali sad je to sasvim evidentno.
Lijepo je prodati par igrača i uzeti finu cifru koja će se uložiti u infrastrukturu, što ja itekako podržavam jer smatram da je infrastruktura sve, aki dio se mora vratiti u ekipu, posebno ovakvu gdje smo realno fulali s barem 5 igrača, koji nisu loši za podršku prvom timu ali nikako ne mogu nositi igru.
Moramo pod hitno dovesti 2-3 jaka igrača ili je borba za goli opstanak i vrlo je upitno kako će završiti.
Isti onaj Velež kojeg smo mi tako lako dobili u prvom kolu danas je dobro napatio prvaka, Zvijezda nije ništa lošija od nas, četvrtog kandidata uz ove 3 ekipe za ispasti ja ne vidim.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 24 avg 2019, 20:34

Addict je napisao/la:Lijepo je prodati par igrača i uzeti finu cifru koja će se uložiti u infrastrukturu, što ja itekako podržavam jer smatram da je infrastruktura sve
Odakle znaš da će se uložiti u infrastrukturu? I meni je, vjerovatno isti izvor, govorio svašta nešto, ali ništa se još ne vidi od toga.

Ne bi mi uopšte bilo krivo da ispadnu, a da završe svu infrastrukturu. Ušlo bi se opet u Premijer ligu, 100%
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Dost
Postovi: 125
Pridružen/a: 01 sep 2015, 13:11
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Dost » 25 avg 2019, 09:58

L' Imperator je napisao/la:
Addict je napisao/la:Lijepo je prodati par igrača i uzeti finu cifru koja će se uložiti u infrastrukturu, što ja itekako podržavam jer smatram da je infrastruktura sve
Odakle znaš da će se uložiti u infrastrukturu? I meni je, vjerovatno isti izvor, govorio svašta nešto, ali ništa se još ne vidi od toga.

Ne bi mi uopšte bilo krivo da ispadnu, a da završe svu infrastrukturu. Ušlo bi se opet u Premijer ligu, 100%
Ma druže ako se ispadne nema povratka za minimalno 5 godina (ako ne i 10) jer uvijek ce tu biti neko koga savez i mnogo veci "igraci" zele u PL (olimpik, gosk, jedinstvo, orasje...). Tesko da ce biti tu Musija ili ala Musija da se nateze i zivcira za povratak.

Osim sto ponavljamo da nemamo kvalitet, ja kazem da situacija nebi izgledala toliko lose da se igraci zalazu na terenu. A po meni je najveci krivac Beganovic. Dok je Sablja bio i Zildzo igraci su koliko-toliko trcali i borili se imali-nemali kvalitet. Kad je Isak na terenu više ih on tjera da igraju nego trener.

Bitno je u prvom dijelu sezone ne zaostati mnogo za konkurentima jer vjerujem da ce Musija pojacati ekipu u drugom dijelu dovoljno da se izbori opstanak. Svaki bod a i svaki go je jako bitan jer na kraju ce vjerojatno nijanse odluciti.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 25 avg 2019, 11:34

Sta je ovo jos jedan napadac :crazy: pa jbt led hocemol to sa pet napadača igrati jbmt ti ekipu. Pa jesam li jedino ja ćorav pa vidim da se sredina ne može sastati sa loptom.
Sve gluplji od glupljeg poteza :facepalm:

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 25 avg 2019, 15:41

Fanimo ne igra zbog papira :clap: sva cast mislio sam da je Čelikova uprava jedan od najnesposobnijih ali očito sam se prevario.
Vela sklonjen iz ekipe jer 'preskup' a ni VIP Bistri ga ne gotovi. Spominju se dugovi i tužbe. Toliko o najzdravijoj sredini.
S druge strane infrastruktura na 'areni' bez hale na zavidnom nivou, vodu pijemo kao stoka iz slaufa.
U svakom segmentu klub korača naprijed. Bitno je da se uzela koja para...
Naše je da dodjemo i podržimo klub bezuslovno i da ništa ne pitamo jer nas se ništa i ne tiče.
Volim te MDK.

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 25 avg 2019, 17:23

Wolffire je napisao/la:Fanimo ne igra zbog papira :clap: sva cast mislio sam da je Čelikova uprava jedan od najnesposobnijih ali očito sam se prevario.
Vela sklonjen iz ekipe jer 'preskup' a ni VIP Bistri ga ne gotovi. Spominju se dugovi i tužbe. Toliko o najzdravijoj sredini.
S druge strane infrastruktura na 'areni' bez hale na zavidnom nivou, vodu pijemo kao stoka iz slaufa.
U svakom segmentu klub korača naprijed. Bitno je da se uzela koja para...
Naše je da dodjemo i podržimo klub bezuslovno i da ništa ne pitamo jer nas se ništa i ne tiče.
Volim te MDK.


Bitno je da igraju svakakvi igraci a nasa djeca nek posmstraju toliko o kvalitetu stranaca i koji su govorili da nasi ne mogu igrat pored ovih..........

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Crni gavran » 27 avg 2019, 21:25

Wolffire je napisao/la:Fanimo ne igra zbog papira :clap: sva cast mislio sam da je Čelikova uprava jedan od najnesposobnijih ali očito sam se prevario.
Vela sklonjen iz ekipe jer 'preskup' a ni VIP Bistri ga ne gotovi. Spominju se dugovi i tužbe. Toliko o najzdravijoj sredini.
S druge strane infrastruktura na 'areni' bez hale na zavidnom nivou, vodu pijemo kao stoka iz slaufa.
U svakom segmentu klub korača naprijed. Bitno je da se uzela koja para...
Naše je da dodjemo i podržimo klub bezuslovno i da ništa ne pitamo jer nas se ništa i ne tiče.
Volim te MDK.
Ma dragi moj Čelikovac, sve meni prebacuje da ja stalno spominjem Mladost a njemu Čelik ne ispada iz usta :urnebes: .

Salu na stranu tek je 6 kola i ima jos da se igra ko zna sta ce jos biti. Valjda ostanemo u ligi i mi i vi :D
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 28 avg 2019, 12:54

Evo bar nekih pozitnivih STVARI. Ide ovaj slunto s klupe.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 28 avg 2019, 15:22

Hajde Ibro!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 avg 2019, 18:58

Hoće li igrati Fanimo protiv Zrinjskog? S njim bi možda i imali neke šanse, pogotovo jer će to Zrinjskom biti treća utakmica u sedam dana!
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.