FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 14 maj 2019, 13:45

Šta je sa Samprasom?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 14 maj 2019, 17:07

Ko je taj? :lol:

Šta je s Nikolićem?

Fanimo se oporavio, što je odlično, jer imao sam informaciju da je za njega sezona završena.
#samoRudar #zauvijek

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la belosevic28 » 14 maj 2019, 17:17

Sampras je Slavko Petrovic :D
Nimalo los izbor po meni...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 14 maj 2019, 17:24

A Slavko :D Nadimak je vjerovatno dobio zbog sposobnosti da sam pojede prase :lol:

I ja bih volio da on bude trener i baš sam ga nedavno predložio Upravi kluba.
#samoRudar #zauvijek

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la belosevic28 » 14 maj 2019, 17:51

L' Imperator je napisao/la:A Slavko :D Nadimak je vjerovatno dobio zbog sposobnosti da sam pojede prase :lol:

I ja bih volio da on bude trener i baš sam ga nedavno predložio Upravi kluba.
Bas iz tog razloga :mrgreen:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Civa » 14 maj 2019, 19:58

Boris Pavic :salut:
Tako blizu, a tako daleko.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 14 maj 2019, 23:21

Evo kontam postoje jos teorijeske sanse da mladost ide u evropu, mislim da bi ovi nasi trebali ozbiljno shvatit ove dvije utakmice, jer sa ove dvije pobjede a kiksom radnika uz to da zeljo ne dobije licencu mi idemo u evropu. Forca Mladost.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 15 maj 2019, 10:02

aneks je napisao/la:Evo kontam postoje jos teorijeske sanse da mladost ide u evropu, mislim da bi ovi nasi trebali ozbiljno shvatit ove dvije utakmice, jer sa ove dvije pobjede a kiksom radnika uz to da zeljo ne dobije licencu mi idemo u evropu. Forca Mladost.
Ma nema šanse. Prvo radnik neće kiksati protiv Slobode kući. Drugo mi nećemo obe pobjediti. Treće Željo će dobiti licencu nešto sumnjam da ce ih bas toliko nategnuti.
Mi se vise trebamo fokusirat da nadjemo dobrog trenera i da sačuvamo ekipu.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 15 maj 2019, 10:28

aneks je napisao/la:Evo kontam postoje jos teorijeske sanse da mladost ide u evropu, mislim da bi ovi nasi trebali ozbiljno shvatit ove dvije utakmice, jer sa ove dvije pobjede a kiksom radnika uz to da zeljo ne dobije licencu mi idemo u evropu. Forca Mladost.
Tačno tako. Bilo bi ludo da se ostvari i sve ovako posloži, ali moguće je.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 15 maj 2019, 10:32

Na igracima je da igraju i da pobjede,nije njihovo da se brinu treneru itd. Dok postoje sanse treba se boriti, ne vidim smisao zašto se ne nadati kad nemamo sta izgubiti. Sanse su male ali postoje.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 18 maj 2019, 20:10

Čestitke, komšije! :clap:

Šteta što ono nije bio gol Fanima. :o
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 19 maj 2019, 00:07

Na kraju po tabeli neće ova sezona ni biti losa. Pobjedom nad krupom u zadnjem kolu možemo možda još koju poziciju iznad.
Katastrofalno otvaranje sezone i poslije zimske pauze. Jednostavno smo previše bodova prosuli kući. Put za Evropsko takmičenje nikad lakši ali eto u ključnim trenucima smo usrali.
Sad cemo vidjeti ko ide ko ostaje. Volio bih da sačuvamo ovou ekipu uz par još pojačanja bili bi pravo dobri. Ali treba biti realan. Teško ćemo mi zadržati igrače iako većina ima ugovore.
Iduće sezone volio bih vidjeti kod nas Hadžića iz Sarajeva sad je u čeliku na posudbi. Vedu ponovo kod nas.
Nadam se odlascima Delica i Muslimovica.
Najvazike od svega nadam se nekom dobrom treneru.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 19 maj 2019, 01:53

Hiroša obavezno vratiti sa posudbe. Vedu dovesti, lijevog i desnog beka i napadača da je minimalno kvalitetan kao Guzina. Zahvaliti se Muslimoviću, Biberu, Dragutinoviću.., ni Vehab nije za ovaj rang, ali eto, naš je..
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 19 maj 2019, 02:41

L' Imperator je napisao/la:Hiroša obavezno vratiti sa posudbe. Vedu dovesti, lijevog i desnog beka i napadača da je minimalno kvalitetan kao Guzina. Zahvaliti se Muslimoviću, Biberu, Dragutinoviću.., ni Vehab nije za ovaj rang, ali eto, naš je..
Upravo to. Bekovi su nam bili pravo tanki i mislim da je to razlog što smo primili jako puno golova. Mali Nikolić je premlad dok na drugoj strani asani je bio pravo los u par utakmica.
Kako stvari stoje Horić će više igrati defanzivnog veznog pa ne bi bilo loše naći i kakvog pokretljivog stopera.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 19 maj 2019, 11:05

Jos uvjek je evropa u igri ..... Idemo dobit krupu i cekati x radnika aBd. Da li neko zna kad zasjeda ova drugostepena komisija? Jer ako se to def odluci ove sedmice tjs da zeljo ne ide nasi bi trebali malo podstaknut igrace slobode. Sto se tice igraca def probat dovest hodzica iz čelika, vratit vedu, dovest i lijwvog beka, takodjer i jednog napadača i stopera. Muslimovic out , biber out. Dragutinivic nije igrao a ono sto je odigrao u sa bilo je vrlo dobro.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 20 maj 2019, 08:39

aneks je napisao/la:Jos uvjek je evropa u igri ..... Idemo dobit krupu i cekati x radnika aBd. Da li neko zna kad zasjeda ova drugostepena komisija? Jer ako se to def odluci ove sedmice tjs da zeljo ne ide nasi bi trebali malo podstaknut igrace slobode. Sto se tice igraca def probat dovest hodzica iz čelika, vratit vedu, dovest i lijwvog beka, takodjer i jednog napadača i stopera. Muslimovic out , biber out. Dragutinivic nije igrao a ono sto je odigrao u sa bilo je vrlo dobro.
Kakva Evropa kada nemamo licencu. Ova dva zadnja kola su nam samo radi prestiža i ni radi čega više. Završiti 7. ili 6. ovu sezonu i to je to.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 20 maj 2019, 10:06

FKMLADOSTDK je napisao/la:
aneks je napisao/la:Jos uvjek je evropa u igri ..... Idemo dobit krupu i cekati x radnika aBd. Da li neko zna kad zasjeda ova drugostepena komisija? Jer ako se to def odluci ove sedmice tjs da zeljo ne ide nasi bi trebali malo podstaknut igrace slobode. Sto se tice igraca def probat dovest hodzica iz čelika, vratit vedu, dovest i lijwvog beka, takodjer i jednog napadača i stopera. Muslimovic out , biber out. Dragutinivic nije igrao a ono sto je odigrao u sa bilo je vrlo dobro.
Kakva Evropa kada nemamo licencu. Ova dva zadnja kola su nam samo radi prestiža i ni radi čega više. Završiti 7. ili 6. ovu sezonu i to je to.
Voliš i ti lupiti izgleda.
Licencu za učešće u UEFA-e klupskim takmičenjima dobili su klubovi:

FK ''Sarajevo'' Sarajevo,
NK ''Široki Brijeg'' Široki Brijeg,
HŠK ''Zrinjski'' Mostar,
FK „Radnik“ Bijeljina,
FK ''Mladost'' Doboj-Kakanj i
FK ''Tuzla City'' Tuzla.

Mada nije ni bitno svejedno teško ćeš se desiti da nam se poklopi kiks radnika i da željo ne dobije licencu.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 20 maj 2019, 12:17

FKMLADOSTDK je napisao/la:
aneks je napisao/la:Jos uvjek je evropa u igri ..... Idemo dobit krupu i cekati x radnika aBd. Da li neko zna kad zasjeda ova drugostepena komisija? Jer ako se to def odluci ove sedmice tjs da zeljo ne ide nasi bi trebali malo podstaknut igrace slobode. Sto se tice igraca def probat dovest hodzica iz čelika, vratit vedu, dovest i lijwvog beka, takodjer i jednog napadača i stopera. Muslimovic out , biber out. Dragutinivic nije igrao a ono sto je odigrao u sa bilo je vrlo dobro.
Kakva Evropa kada nemamo licencu. Ova dva zadnja kola su nam samo radi prestiža i ni radi čega više. Završiti 7. ili 6. ovu sezonu i to je to.

Imas nick fk mladost a ne znas da imamo licencu. Moras malo vise radit na prikupljanju info. Pozz

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la KenoRob » 20 maj 2019, 14:09

Navija za Celik siguno haha

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 20 maj 2019, 14:25

hehe, ko lupa, treba li mi više info. isl, upratite narednih dana.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.