FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la chily-rz » 09 apr 2018, 20:49

Obezbjedili smo prigodnu muziku,biće veselo,.


Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 09 apr 2018, 23:05

Eto nas po bodove. Vi nagodinu opet u Kakanj, al Rudaru. Možda ovu i dobijete preko sudija ali nema šanse da vam pusti 6, bilo bi ofirno.
Što se tiče Edisa, govorio sam već da bi ga ja davno otjerao. Nema nikakve veze njegova ostavka ni sa Čelikom, ni Slobodom ni GOSK-om. Otišao je jer je skontao da se traži novi trener i da mu je otkaz pitanje dana. Mušija odavno nije zadovoljan igrom na ho-ruk i seljačkim ispadima po presicama. Bilo je pitanje dana kad će puknuti tikva. Ovako je Sablja ispao pametan, ljepše je kad u biografiji stoji da si dao ostavku nego da si otpušten, a bio bi. Ovo je jedina provjerena i istinita informacija.

Avatar
avenija
Postovi: 13622
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 09 apr 2018, 23:48

Znamo i ja i ti da ako prvu pobjedimo tj ovu u subotu a vama nista ne znaci nemate motiva da cemo pobjediti i zadnju u Kaknju ako bude trebalo.
Ne zafkrajem se ali da dodjemo gore i da nas izbacite pola Kaknja autoput stadion sve bi bilo poruseno a i ti znas da je to tako i to niko pa ni 3 Mupa ne mogu sprijeciti 2-3 hiljade gostujucih navijaca koliko bi doslo da nam treba tri boda za opstanak. Zato mislim da ovu utakmicu u subotu i imate sanse a zadnju u Kaknju u slucaju da nam bude trebalo smatram revijalnom utakmicom.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 10 apr 2018, 11:02

Addict je napisao/la:Eto nas po bodove. Vi nagodinu opet u Kakanj, al Rudaru. Možda ovu i dobijete preko sudija ali nema šanse da vam pusti 6, bilo bi ofirno.
Što se tiče Edisa, govorio sam već da bi ga ja davno otjerao. Nema nikakve veze njegova ostavka ni sa Čelikom, ni Slobodom ni GOSK-om. Otišao je jer je skontao da se traži novi trener i da mu je otkaz pitanje dana. Mušija odavno nije zadovoljan igrom na ho-ruk i seljačkim ispadima po presicama. Bilo je pitanje dana kad će puknuti tikva. Ovako je Sablja ispao pametan, ljepše je kad u biografiji stoji da si dao ostavku nego da si otpušten, a bio bi. Ovo je jedina provjerena i istinita informacija.
Bujrum u Zenicu na rostilj i pice :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 10 apr 2018, 11:17

Avenija sine , mlad si ocito ili razmisljas tako zeleno. Pa gdje ste vi to prije rusili ili gdje je iko prije rusio. Sa takvom pricom mozda vam se i ne bude dalo doci u Kakanj ,bht bezbel nece prenosit pa da preko radija pratite kako ispadate iz lige. Nemoj bolan pricat nepromisljene stvari zato nam se i desava ovo u drzavi zato sto svi sve znamo,a svi obicni poltroni. Sto je mulalic otisao kao postavlja se pitanje,pa svako ko prati mladost u ovoj polusezoni moze svjedociti da ne igramo dobro, nemamo rezultate, on je svoj vrh dostigao time sto je osigurao ligu, on ne moze vise, treba nam novi trener nova energija za sljedecu sezonu. Za razliku od celika mi ne zivimo od danas do sutra mi imamo viziju. To sto se nije naglasavalo da ce on otic po medijima pa da ne bude vama koji ne pratite mladost iznenadujuce, jeste zato sto ni uprava a ni navijaci nisu htjeli da stvaraju pritisak treneru i njegovoj ekipi. Mi smo trebali poslije slobode u tuzli dovest trenera ali nije ocito zurili, sada je pravo vrijeme da bi i novi trener kroz naredne utakmuce uvidio stanje u ekipi i na koga moze racunati u narednoj sezoni.

Avatar
avenija
Postovi: 13622
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 10 apr 2018, 11:49

aneks je napisao/la:Avenija sine , mlad si ocito ili razmisljas tako zeleno. Pa gdje ste vi to prije rusili ili gdje je iko prije rusio. Sa takvom pricom mozda vam se i ne bude dalo doci u Kakanj ,bht bezbel nece prenosit pa da preko radija pratite kako ispadate iz lige. Nemoj bolan pricat nepromisljene stvari zato nam se i desava ovo u drzavi zato sto svi sve znamo,a svi obicni poltroni. Sto je mulalic otisao kao postavlja se pitanje,pa svako ko prati mladost u ovoj polusezoni moze svjedociti da ne igramo dobro, nemamo rezultate, on je svoj vrh dostigao time sto je osigurao ligu, on ne moze vise, treba nam novi trener nova energija za sljedecu sezonu. Za razliku od celika mi ne zivimo od danas do sutra mi imamo viziju. To sto se nije naglasavalo da ce on otic po medijima pa da ne bude vama koji ne pratite mladost iznenadujuce, jeste zato sto ni uprava a ni navijaci nisu htjeli da stvaraju pritisak treneru i njegovoj ekipi. Mi smo trebali poslije slobode u tuzli dovest trenera ali nije ocito zurili, sada je pravo vrijeme da bi i novi trener kroz naredne utakmuce uvidio stanje u ekipi i na koga moze racunati u narednoj sezoni.
Ti znas da je to istina, evo ja te pitam da Celiku treba tri boda zadnje kolo za opstanak, ima li i 1 % sanse da ga Mladost izbaci zadnje kolo kod vas.
Nemoj ubleha nego samo iskreno.
Mozete nas izbacit ovu sad utakmicu u Zenici ako bi uzeli bodove a zadnju znas i ti i ja da je neralno ocekivati ukoliko nama bude trebalo tri boda da se bilo sta drugo desi.
Da se razumijemo ista bi situacija apsolutno bila da vama zadnje kolo treba u Zenici. Ako mislis drugacije nisi realan.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 10 apr 2018, 12:05

Preimenujte temu u ''Liga za opstanak - prepucavanja'' :D

Bezze ljudima spammate temu. Ima li ko od domacih da zna ko je blizu klupe Mladosti? Pominju se Sabic i Varesanovic...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 10 apr 2018, 12:12

Ne slazem se , jer ima masu primjera gdje cak iz istog grada klubovi jednom treba drugom ne i nema bodova.Ne treba tu gledat ko ce kome dat bodove, tu voljni moment daje pobjednika,razlika u kvaliteti je mala, pa mladost je dobila i zelju i sarajeva na voljni momenat a ne na kvalitet ili sto su nam oni dali. Uglavnom ako bi celik i pobjedio mladost u doboju to nije zato sto mu je dato nego zato sto je vise zelio radio i logicno je da vise zelio. Mladost treba da odigra posteno utakmicu bez ikakvog ustrucavanja tako bi isto zelio tretman prema mladosti u zenici ili bilo gdje drugo. Nije mladost real da se ne moze dobit posteno. Celik je zadnji klub koji bi volio da ispadne. To je nas prijateljski klub, igrali ste sa nama prijateljske utakmice kad smo bili treca liga i to sa najacim sastavim, to je nama tad bilo veliko. Mi to pamtimo, ali pamtimo i vase uvrede u zenici kad mladost igra,, a ne zapinje vjeruj mi nego ste vi bili losi. Da poentiram fudbal treba da se igra zbog navijača, prica da 99 posto celik dobiva u doboju ubija publiku koja voli fudbal al bukvalno. Mladost ne zeli da ubija svoju publiku i da bude tim koji ce biti poznat po nepostenju.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 10 apr 2018, 12:52

avenija je napisao/la:
aneks je napisao/la:Avenija sine , mlad si ocito ili razmisljas tako zeleno. Pa gdje ste vi to prije rusili ili gdje je iko prije rusio. Sa takvom pricom mozda vam se i ne bude dalo doci u Kakanj ,bht bezbel nece prenosit pa da preko radija pratite kako ispadate iz lige. Nemoj bolan pricat nepromisljene stvari zato nam se i desava ovo u drzavi zato sto svi sve znamo,a svi obicni poltroni. Sto je mulalic otisao kao postavlja se pitanje,pa svako ko prati mladost u ovoj polusezoni moze svjedociti da ne igramo dobro, nemamo rezultate, on je svoj vrh dostigao time sto je osigurao ligu, on ne moze vise, treba nam novi trener nova energija za sljedecu sezonu. Za razliku od celika mi ne zivimo od danas do sutra mi imamo viziju. To sto se nije naglasavalo da ce on otic po medijima pa da ne bude vama koji ne pratite mladost iznenadujuce, jeste zato sto ni uprava a ni navijaci nisu htjeli da stvaraju pritisak treneru i njegovoj ekipi. Mi smo trebali poslije slobode u tuzli dovest trenera ali nije ocito zurili, sada je pravo vrijeme da bi i novi trener kroz naredne utakmuce uvidio stanje u ekipi i na koga moze racunati u narednoj sezoni.
Ti znas da je to istina, evo ja te pitam da Celiku treba tri boda zadnje kolo za opstanak, ima li i 1 % sanse da ga Mladost izbaci zadnje kolo kod vas.
Nemoj ubleha nego samo iskreno.
Mozete nas izbacit ovu sad utakmicu u Zenici ako bi uzeli bodove a zadnju znas i ti i ja da je neralno ocekivati ukoliko nama bude trebalo tri boda da se bilo sta drugo desi.
Da se razumijemo ista bi situacija apsolutno bila da vama zadnje kolo treba u Zenici. Ako mislis drugacije nisi realan.
Vidiš u ovoj prvoj rečenici i jeste problem. Nije Mladost izbacila Čelik, neće ga ni izbaciti kad izgubite jednu od te dvije. Čelik je izbacio Čelik jer trenutno ima manje bodova nego Sloboda. Kako god na kraju bude ko god bude imao manje nije ga izbacio onaj zadnji poraz nego svi oni prije. Viteza nije izbacio Čelik, ispao je teoretski jučer.
Je li toliko teško to shvatiti?

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 10 apr 2018, 12:56

belosevic28 je napisao/la:Preimenujte temu u ''Liga za opstanak - prepucavanja'' :D

Bezze ljudima spammate temu. Ima li ko od domacih da zna ko je blizu klupe Mladosti? Pominju se Sabic i Varesanovic...
Mislim da je Šaba trenutno najbliži mada nije konačno ni zvanično da se uopšte pregovara s njim. Mislim da su i jedan i drugi dobra opcija, nama treba mlad i ambiciozan stručnjak željan dokazivanja. Edis je takav, ali mislim da je kao stručnjak bez ikakve podloge i znanja, a izjave lpke daje stavljaju njega i klub gdje je u nepotreban centar pažnje. Eto ona izjava u Gabeli kad ga niko ništa nije ni pitao i optužio je pokrenula ovo sve.
Mislim da Šaba ima 60-40% šanse u odnosu na Mirzu.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 10 apr 2018, 14:02

Mislim da ni sabic ni varesanovic nisu rijesenje, sabic u zvijezdi nista nije napravio, vezan je imenom za celik, mirza za sarajevo, a nije ni on nista napravio. Trebaju nam treneri slobodni bez hipoteka a da su strucnjaci. Naravno razumijem da pare igraju veliku ulogu mi nemamo para kao neki al mislim da se moze naci. Trener tipa Basica , Neretljaka , od malo iskusnijih jusufbegovic , cala ,boris pavic.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Crni gavran » 10 apr 2018, 19:41

Jasno je da ce Mladost da grize za pobjedu, kao sto uvijek grize, jer naravno Čelik je institucija za Mladost. Vi Robovi koji kontate da ce nam "braca iz Kaknja pokloniti bodove", da je sve ovo dogovoreno i nastimano u debeloj ste zabludi. Eto cujemo se nakon 32.kola , pa da vidimo ko je u pravu.
Svaka pobjeda protiv Celika ulazi u anale, u istoriju Mladosti, kao najveci rezultat koji je taj klub ostvario. I Rudar Kakanj je institucija za Mladost, kad budete treci u B i H kao Rudar sto je bio, javite se. Ali cim Musija shvati da od vas hljeba nema, kao sto je Zovko shvatio da od Zepca nema nista, vraticete se vi tamo gdje pripadate-samom dnu. Pa ce vas Borac tetovski uzimati lopatom, ko i prije sto je uzimao.
Vidjecemo hocete li pobjediti, nema vise Muse, da bodove na guzove uzmete.
Pozdrav i zelim vam sve najgore
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Sariel1987 » 10 apr 2018, 20:49

Koje amatercine. Jednostavno ne razumijete racunicu cccc

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 10 apr 2018, 23:20

Crni gavrane rudar nikad nije igrao premier ligu,ocito je da nemas pojma. Celik poštujemo ali je za nas daleko od institucije . Za nas je mladost institucija. Napusti nasu stranicu imas novu za tebe...

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 10 apr 2018, 23:24

Mladost samo pošteno do kraja...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la amar009 » 10 apr 2018, 23:47

Crni gavran je napisao/la:Jasno je da ce Mladost da grize za pobjedu, kao sto uvijek grize, jer naravno Čelik je institucija za Mladost. Vi Robovi koji kontate da ce nam "braca iz Kaknja pokloniti bodove", da je sve ovo dogovoreno i nastimano u debeloj ste zabludi. Eto cujemo se nakon 32.kola , pa da vidimo ko je u pravu.
Svaka pobjeda protiv Celika ulazi u anale, u istoriju Mladosti, kao najveci rezultat koji je taj klub ostvario. I Rudar Kakanj je institucija za Mladost, kad budete treci u B i H kao Rudar sto je bio, javite se. Ali cim Musija shvati da od vas hljeba nema, kao sto je Zovko shvatio da od Zepca nema nista, vraticete se vi tamo gdje pripadate-samom dnu. Pa ce vas Borac tetovski uzimati lopatom, ko i prije sto je uzimao.
Vidjecemo hocete li pobjediti, nema vise Muse, da bodove na guzove uzmete.
Pozdrav i zelim vam sve najgore
ti ces gavrane iduce godine gledati svoj klub protiv rudara...pozdrav svim normalnim navijacima iz zenica a ti ga gavrane p...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 11 apr 2018, 07:46

Ja bi pješke išao u Mostar po Ibru.
Tek sas vidim kakav je stručnjak bio i šta je s onakvom ekipom radio. U prošloj sezoni prvi poraz u 10. kolu protiv Zrinjskog... Mislim da je tada imao sve da napravi rezultat, uigrao i upoznao ekipu, sve složio kako treba.
Nažalost, nije ubrao plodove rada.
Još samo jednu komšijama nizvodno: tolika vam je Čelik institucija da su vam igrači bježali u Mladost, molili a i sad mole Mušiju da ih uzme. Toliko ste bitan i velik faktor. Pa vašoj djeci ništa ne značite više. Nakon svega što nam serete vam od srca želim ispadanje i raspadanje, gubari jadni.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 11 apr 2018, 08:55

Crni gavran je napisao/la:Jasno je da ce Mladost da grize za pobjedu, kao sto uvijek grize, jer naravno Čelik je institucija za Mladost. Vi Robovi koji kontate da ce nam "braca iz Kaknja pokloniti bodove", da je sve ovo dogovoreno i nastimano u debeloj ste zabludi. Eto cujemo se nakon 32.kola , pa da vidimo ko je u pravu.
Svaka pobjeda protiv Celika ulazi u anale, u istoriju Mladosti, kao najveci rezultat koji je taj klub ostvario. I Rudar Kakanj je institucija za Mladost, kad budete treci u B i H kao Rudar sto je bio, javite se. Ali cim Musija shvati da od vas hljeba nema, kao sto je Zovko shvatio da od Zepca nema nista, vraticete se vi tamo gdje pripadate-samom dnu. Pa ce vas Borac tetovski uzimati lopatom, ko i prije sto je uzimao.
Vidjecemo hocete li pobjediti, nema vise Muse, da bodove na guzove uzmete.
Pozdrav i zelim vam sve najgore
Hahha sta rece crni gavrane hahahha.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 11 apr 2018, 09:21

Wolffire je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:Jasno je da ce Mladost da grize za pobjedu, kao sto uvijek grize, jer naravno Čelik je institucija za Mladost. Vi Robovi koji kontate da ce nam "braca iz Kaknja pokloniti bodove", da je sve ovo dogovoreno i nastimano u debeloj ste zabludi. Eto cujemo se nakon 32.kola , pa da vidimo ko je u pravu.
Svaka pobjeda protiv Celika ulazi u anale, u istoriju Mladosti, kao najveci rezultat koji je taj klub ostvario. I Rudar Kakanj je institucija za Mladost, kad budete treci u B i H kao Rudar sto je bio, javite se. Ali cim Musija shvati da od vas hljeba nema, kao sto je Zovko shvatio da od Zepca nema nista, vraticete se vi tamo gdje pripadate-samom dnu. Pa ce vas Borac tetovski uzimati lopatom, ko i prije sto je uzimao.
Vidjecemo hocete li pobjediti, nema vise Muse, da bodove na guzove uzmete.
Pozdrav i zelim vam sve najgore
Hahha sta rece crni gavrane hahahha.
Nešto kao protiv velikog Viteza

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 11 apr 2018, 09:24

Addict je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:Jasno je da ce Mladost da grize za pobjedu, kao sto uvijek grize, jer naravno Čelik je institucija za Mladost. Vi Robovi koji kontate da ce nam "braca iz Kaknja pokloniti bodove", da je sve ovo dogovoreno i nastimano u debeloj ste zabludi. Eto cujemo se nakon 32.kola , pa da vidimo ko je u pravu.
Svaka pobjeda protiv Celika ulazi u anale, u istoriju Mladosti, kao najveci rezultat koji je taj klub ostvario. I Rudar Kakanj je institucija za Mladost, kad budete treci u B i H kao Rudar sto je bio, javite se. Ali cim Musija shvati da od vas hljeba nema, kao sto je Zovko shvatio da od Zepca nema nista, vraticete se vi tamo gdje pripadate-samom dnu. Pa ce vas Borac tetovski uzimati lopatom, ko i prije sto je uzimao.
Vidjecemo hocete li pobjediti, nema vise Muse, da bodove na guzove uzmete.
Pozdrav i zelim vam sve najgore
Hahha sta rece crni gavrane hahahha.
Nešto kao protiv velikog Viteza
Hajd ako nista moci ce da fino trguju iduce godine sa ovom gore navednom institucijom XD

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: mk1008 i 23 gosta.