FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 25 avg 2018, 23:55

avenija je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Opet udaraju po kakanjcima.a jeste nekakvi nefer play :lol:
Kako cu udarat po kakanjcima kad 50% kaknja navija za Celik.

Nego meni Mladost nije mrska kao mojim sugradjanima svu srecu im zelim u iducem kolu i da upisu prvu pobjedu. I siguran sam da ce uspjeti.
Ma nije ni meni Mladost mrska, neka ih. Kad bi mogao birati, odabrao bi da GOSK ispadne, a Zvijezda ce svakako da leti.

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 25 avg 2018, 23:57

Dost je napisao/la:"Hvala zenicani sto ste mi priredili spektakl koji necu dozivit do sljedeceg vidjenja. Sretno u nastavku sezone ."

Jel sad dobro?
Sta da ti kazem.. moze to i bolje :D
Salim se.. sretno i vama u nastavku sezone.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 26 avg 2018, 10:06

Mozel neko iz zenice komentarisat sudjenje? Cini mi se da vam je dobar bio sudac. Cist gol prvi nam.je ponisten nekoliko ofsida vam nije svirao itd. Za iste prekrsaje vama svira nama ne. Sramotno sudjenje.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 26 avg 2018, 10:26

aneks je napisao/la:Mozel neko iz zenice komentarisat sudjenje? Cini mi se da vam je dobar bio sudac. Cist gol prvi nam.je ponisten nekoliko ofsida vam nije svirao itd. Za iste prekrsaje vama svira nama ne. Sramotno sudjenje.
Nijedna ekipa ne moze zamjeriti sudjenje, odlicno.
I mislim da su opsajdi bili ispravni, nadam se da ce biti na tv-u.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ZenickiLC » 26 avg 2018, 11:48

Dost je napisao/la:"Hvala zenicani sto ste mi priredili spektakl koji necu dozivit do sljedeceg vidjenja. Sretno u nastavku sezone ."

Jel sad dobro?
Bravo, sjedi 5.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la MortemHz » 26 avg 2018, 11:48

redbull93 je napisao/la:
Dost je napisao/la:
Što se tiče Robijaša svaka čast za navijanje ali treba da znaju da su Horde, Manijaci pa i navijači Zrinjskog mnogo bolje navijali i više ih je bilo na ovom stadionu iako im je Kakanj dalje nego vama. Tako da nemojte misliti da ste napravili neki neviđeni spektakl.
Kako vise bgt, gdje su mogli stati kad je i danas sve puno bilo. Ova tribina iza gola puna bila i na zapadu vise od pola nasih bilo. Ne znam jesi gledao kad su robijasi poveli navijanje i sa zapada.
Hordi je bilo više.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ZenickiLC » 26 avg 2018, 11:50

MortemHz je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:
Dost je napisao/la:
Što se tiče Robijaša svaka čast za navijanje ali treba da znaju da su Horde, Manijaci pa i navijači Zrinjskog mnogo bolje navijali i više ih je bilo na ovom stadionu iako im je Kakanj dalje nego vama. Tako da nemojte misliti da ste napravili neki neviđeni spektakl.
Kako vise bgt, gdje su mogli stati kad je i danas sve puno bilo. Ova tribina iza gola puna bila i na zapadu vise od pola nasih bilo. Ne znam jesi gledao kad su robijasi poveli navijanje i sa zapada.
Hordi je bilo više.
Naravno, o tome necemo da pricamo, vas je bilo 12 hiljada i 3 hiljade ispred stadiona nije moglo ucii.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la MortemHz » 26 avg 2018, 11:51

:urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la redbull93 » 26 avg 2018, 12:25

MortemHz je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:
Dost je napisao/la:
Što se tiče Robijaša svaka čast za navijanje ali treba da znaju da su Horde, Manijaci pa i navijači Zrinjskog mnogo bolje navijali i više ih je bilo na ovom stadionu iako im je Kakanj dalje nego vama. Tako da nemojte misliti da ste napravili neki neviđeni spektakl.
Kako vise bgt, gdje su mogli stati kad je i danas sve puno bilo. Ova tribina iza gola puna bila i na zapadu vise od pola nasih bilo. Ne znam jesi gledao kad su robijasi poveli navijanje i sa zapada.
Hordi je bilo više.
Daj sliku, video? :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la rob do bagro » 26 avg 2018, 13:53

,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 26 avg 2018, 14:57

Da se i ja malo osvrnem na jučerašnju utakmicu. Mislim da je rezultat realan. Mladost se malo probudila, ali daleko je to još od dobrog. Volio bih vidjeti situacije kod dva poništena gola za Mladost. Kada su u pitanju ROBIJAŠI ok na sjevernoj tribini, ali ovi na zapadu među navijačima Mlafosti fuj. Idite među svoje navijače i navijajte, a osim toga većinu su činili navijači iz Kaknja (navijači Rudara) i samo se tražio belaj isto kao što se tražio kod pruge pa je neko dobio po prnjoci. A kada je u pitanju broj gostujućih navijača mislim da je broj Hordi, Manijaka i Robijaša bio približan i teško je odrediti kojih je bilo više, u svakom slučaju dobro za Mladost jer jedino tako se može nešto "zaraditi" od prodaje ulaznica.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HeraklitMracni » 26 avg 2018, 15:02

Posto sam bio sa Hordama opet i jučer bio , mogu suditi da je vise bilo robije al ne sad u nekom većem broju , jučer iza gola sve puno bilo , dok je kod nas jedan dio prazan iza gola bio ...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 26 avg 2018, 16:14

budimo_realni je napisao/la:Da se i ja malo osvrnem na jučerašnju utakmicu. Mislim da je rezultat realan. Mladost se malo probudila, ali daleko je to još od dobrog. Volio bih vidjeti situacije kod dva poništena gola za Mladost. Kada su u pitanju ROBIJAŠI ok na sjevernoj tribini, ali ovi na zapadu među navijačima Mlafosti fuj. Idite među svoje navijače i navijajte, a osim toga većinu su činili navijači iz Kaknja (navijači Rudara) i samo se tražio belaj isto kao što se tražio kod pruge pa je neko dobio po prnjoci. A kada je u pitanju broj gostujućih navijača mislim da je broj Hordi, Manijaka i Robijaša bio približan i teško je odrediti kojih je bilo više, u svakom slučaju dobro za Mladost jer jedino tako se može nešto "zaraditi" od prodaje ulaznica.
Ja sam bio na zapadnlj tribini, i svi mavijaci oko mene su bili iz Zenjce, tako da ne bi rekao da su navijaci Rudara.
Al kako god sve je oke, nije bas sve najbolje proslo al moze proci!

Apsolutno je rezultat realan, najrealniji.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la chily-rz » 26 avg 2018, 16:54

Ma rezultat je realan po svemu vidjenom,.nama ostaje žal što smo prokockali pobjedu zbog onog baksuza na golu i one šanse Jurine odmah nakon gola Mladosti koja je takodjer imala svoje šanse uz te poništene golove,.

Što se tiće nas mislim da smo bili korektni maksimalno s obzirom na brojku,prije utakmice apsoulutno nikakvih incidenata i nadam se da će tako i ostati u nekim narednim utakmicama,svima je u interesu da taj komšijki derbi i bude u takvom raspoloženju,.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 26 avg 2018, 17:02

Ja sam bio na zapadnlj tribini, i svi mavijaci oko mene su bili iz Zenjce, tako da ne bi rekao da su navijaci Rudara.
Al kako god sve je oke, nije bas sve najbolje proslo al moze proci!

Apsolutno je rezultat realan, najrealniji.[/quote]
Tačno je da je većina Čelikovih navijača na zapadu bila iz Zenice, ali dio je bio i iz Kaknja. Oko mene ih je bilo pet-šest koji su šutili, ali kad su vidjeli da je i na zapadu večina navijača Čelika onda su počeli provocirati vjetovatno da izazovu neki incident i sl. Dobro je da je sve ostalo u granicama normale.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 27 avg 2018, 23:57

Moram istaci, nisam prije jer sam smetnuo, da vam Atajica nije bilo, pitanje da li bi remi izvukli. Nije utjecao na gol, al je odigrao odlicno, cijelo vrijeme se borio, izvlacio igrace, odlicna igra ledjima, vidi se da je 'skolovan' van BiH.
Odlican igrsc za nase prostore.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 28 avg 2018, 09:26

prisonbreak je napisao/la:Moram istaci, nisam prije jer sam smetnuo, da vam Atajica nije bilo, pitanje da li bi remi izvukli. Nije utjecao na gol, al je odigrao odlicno, cijelo vrijeme se borio, izvlacio igrace, odlicna igra ledjima, vidi se da je 'skolovan' van BiH.
Odlican igrsc za nase prostore.
Mislim da ce on biti pun pogodak ove godine. Kao sto sam ti rekao puno smo kvalitetniji od rezultata samo treba malo samopouzdanja ekipi i srece. Generalno mislim da ce ovo biti teska sezona za nas ali siguran sam da cemo isplivati na pozicije blizu sredine.
Sto se tice utakmice sa Celikom remi je nekako najrealniji. Bila je i fina utakmica za gledat. Najveca posjeta gostujucih navijaca ali ujedno i propust nase uprave sto su dopustili da sa obiljezljima ulaze na domacu tribinu jer ima djece i zena i ko ce garantovati za njihovu sigurnost...
Robijasi odlicno navijanje uz par onako glupih proziviki i jos nekih stvari ali to necu komentarisat.

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Civa » 28 avg 2018, 15:04

Jučer ili mi se učinilo ili sam vidio Borisa Pavića kako se šeta Kaknjom, al nešto sam siguran da je ono bio on :hmmmmm: :hmmmmm:
Tako blizu, a tako daleko.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ZenickiLC » 28 avg 2018, 15:06

Civa je napisao/la:Jučer ili mi se učinilo ili sam vidio Borisa Pavića kako se šeta Kaknjom, al nešto sam siguran da je ono bio on :hmmmmm: :hmmmmm:
Moguce, on je od nasih strucnjaka ocjenjen kao trener za opstanka. Takav ove sezone vama treba
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Zenicanin988 » 28 avg 2018, 18:17

Mladost uopste nije loša.
Mislim da će dobiti slobodu.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.