FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 06 nov 2018, 08:33

sb1996 je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Ovi iz ŠB su stvarno retardirani.
Hvale saopštenje kluba, a logički sve što je napisano je na razini idiota i ide protivno njihovom interesu.
Stvarno im želim da čim prije do pameti dođu.

Tako je, oni koji su uzrok onog svega su teski idioti i seljaci... kako je markovicu? Jel ga pustilo iz bolnice nakon onakvog “faula”?
Pogledaj snimak pa pričaj.
Na snimku se vidi da prilikom izvođenja auta, lopta dolazi do Markovića i da je fauliran, pomočni sudija diže zastavicu i signalizira faul , a glavni sudija dodjeljuje faul, jel ovo tačno?
U čemu je onda problem sa Markovićem? Kriv zato što je fauliran i što je legao, ma daj.
Kriv zato što su ga divljaci zasuli predmetima. Onako se ne navija za svoj klub, smiješni ste.
Ne znam kako možete opravdavati svoje ponašanje na utakmici. Šta je trebalo, skloniti se.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 06 nov 2018, 21:11

Citam i nevjerujem s kim se vi raspravljate?! S ljudima koji na pomen pokojnog Vedrana skandiraju "Javi se" ... Pa onda na forumu jedan takav bot napise kako nisu svi za takvo sto ali je i on par puta uzviknuo "jer ga je ponijelo"... Trebali ste otici dole i izgubiti 6:0 i onda bi vam pisali hvalospjeve. Ovako ste samo 'seljaci'. Pustite nazzi vnaGo nek se guse u svom jadu. Postaju svjesni da vise nikada nece biti nikakav faktor u ovoj ligi i to ih boli. Pa se stoga vade na sve nacine...
Uzivajte, u najmanju ruku ste nirmalna ekipa i sredina.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
stocktontomalone
Postovi: 190
Pridružen/a: 26 jun 2017, 09:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la stocktontomalone » 09 nov 2018, 21:09

Moze li mi neko nesto reci o Anesu Hrustanovicu? Vidim da se smatra ogromnim talentom, a i debitovao je sa 16 za vas, pa me zanima sta mislite kakav je igrac, koji mu je plafon, itd.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 10 nov 2018, 23:35

Bravo momci. Fantastična kontrola utakmice, disciplinovano skoro čitavih 90 min.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 11 nov 2018, 10:17

Jedna od najsigurnijih utakmica koje sam gledao na našem stadionu, dominacija od prve do zadnje minute, ne sjećam se kad sam bio opušteniji...
To je ono što bih volio gledati i mislim da je ovo ona Mladost koju Zildžović traži: čvrsta, sigurna, stabilna naprijed i nazad podjednako, koja kontroliše utakmicu i protivnika konstantno. Vidjeli smo brz fudbal, dosta akcija, ali bez srljanja i gluposti. Mislim da Radnik nije uputio niti jedan udarac u okvir gola, što ne pamtim. Bojo, Anđušić, Nikolić, Guzina su kapacitet za budućnost kojeg će Mladost dobro naplatiti i u narednoj sezoni, s 2-3 kvalitetna pojačanja, uz Dragutinovića, Bibera i još par njih koji tek dolaze mi možemo biti vrlo ozbiljna ekipa koja će biti u rangu Širokog. Siguran sam da ovu završavamo iznad šestog mjesta, što je bilo nakon 6 prvih kola nezamislivo!
Ja prosto ne mogu da vjerujem koliko nas je Zildžović oživio, bili smo mrtva ekipa, otpisana, već prežaljeni i viđeni u federalki a sad nam se čak otvara mogućnost za četvrto mjesto i mogućnost Evrope.
Nevjerojatno.
Opet ću ponoviti: Zildžoviću treba dati ugovor na 10 godina, premašit će Ibrin uspjeh i postati ikona ovoh kluba! S koliko skepticizma smo gledali kad je došao kao potpuni anonimus kojeg niko nije znao, već su počele priče ovaj prodaje, nema pojma, bla bla bla.
To samo dokazuje da Mušija vidi dalje od svih nas i dok js on tu ja se ničega ne bojim!
Bravo Mladost, bravo Zildžo, bravo Mušija!!!

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 11 nov 2018, 11:32

Addict je napisao/la:Jedna od najsigurnijih utakmica koje sam gledao na našem stadionu, dominacija od prve do zadnje minute, ne sjećam se kad sam bio opušteniji...
To je ono što bih volio gledati i mislim da je ovo ona Mladost koju Zildžović traži: čvrsta, sigurna, stabilna naprijed i nazad podjednako, koja kontroliše utakmicu i protivnika konstantno. Vidjeli smo brz fudbal, dosta akcija, ali bez srljanja i gluposti. Mislim da Radnik nije uputio niti jedan udarac u okvir gola, što ne pamtim. Bojo, Anđušić, Nikolić, Guzina su kapacitet za budućnost kojeg će Mladost dobro naplatiti i u narednoj sezoni, s 2-3 kvalitetna pojačanja, uz Dragutinovića, Bibera i još par njih koji tek dolaze mi možemo biti vrlo ozbiljna ekipa koja će biti u rangu Širokog. Siguran sam da ovu završavamo iznad šestog mjesta, što je bilo nakon 6 prvih kola nezamislivo!
Ja prosto ne mogu da vjerujem koliko nas je Zildžović oživio, bili smo mrtva ekipa, otpisana, već prežaljeni i viđeni u federalki a sad nam se čak otvara mogućnost za četvrto mjesto i mogućnost Evrope.
Nevjerojatno.
Opet ću ponoviti: Zildžoviću treba dati ugovor na 10 godina, premašit će Ibrin uspjeh i postati ikona ovoh kluba! S koliko skepticizma smo gledali kad je došao kao potpuni anonimus kojeg niko nije znao, već su počele priče ovaj prodaje, nema pojma, bla bla bla.
To samo dokazuje da Mušija vidi dalje od svih nas i dok js on tu ja se ničega ne bojim!
Bravo Mladost, bravo Zildžo, bravo Mušija!!!
Zildzovic o sebi govori iz utakmice u utakmicu. Poslije svake tekme, bez obzira na ishod, prvi prilazi do navijača, ma gdje to ima, stvarno kapa do poda. Svaka izjava o klubu, o ambicijama kluba, o trenutnoj poziciji, o igračima i navijačima je na mjestu. U toku utakmice nema mlataranja rukama, deranja, psovanja igračima i svega onoga što smo se nagledali kod nekih. Ekipu posložio na fantastičan način, tako da se ne bojimo gostovanja ni kod koga. Iz pojedinaca izvlači optimum, a opet radi njihovog dobra. Mladi su to momci i ako se ne pokažu u ovakvom okruženju koje je idealno za svakog mladog perspektivnog igrača, gdje će se pokazati. Uostalom, zato se i zovemo Mladost. Breme nije stavljeno na pojedinca, nego na komplet ekipu, ako zakaže jedan tu su drugi i sl. Respekt prema svima, ali uzet još 6 bodova iz preostale dvije, pozicionirat se na 4. mjesto, u zimskom prelaznom se pojačati sa jednim ili dva igrača i to je to, ekipa bi u narednoj sezoni trebala biti jedna od onih koje će se itekako pitati o vrhu tabele.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 11 nov 2018, 20:11

Protiv Radnika jedna od nazrelijih partija ove sezone. Kontrola utkamice mozda u odredjenim trenucima se previse povukli ali i dalje nismo Radniku dopustili da napravi nesto konrektno.
Ako klub ne uspije zaraditi na Andjusicu, Boji i Nikolicu onda su levati teski.
Nikolic da igra u nekom od sarajevskih klubova pisale bi se kolumne o tome kako sedamnestogodisnjak igra u prvoj postavi. Dok kod nas ne znaju ni medije okrenuti na svoju stanu cak ni klupski ne pisu toliko o tome.
Brine malo losa forma Abida mozda probati za Pandzom na krilu umjesto njeg.
Sve u svemu tabela je katastrofalna u cetri kola mozes doci od evrope do ispadanja.

Next stop Celik. Sad ce opet biti silovanja teme kao i obicno. Celik ove sezone prava domacinka ekipa bez poraza kuci. Ne igraju bas najbolje kao na pocetku sezone, malo im je euforija splasnula.
Mi igramo dobro u gostima i tradicionalno igramo dobro s njima tako da sve je moguce. Ludilo PL se nastavlja.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 11 nov 2018, 21:28

Vedo je, čini se, sazrio za Mladosti. A lijepo bi bilo i jednog Kakanjca tj. Dobojana, vidjeti u Mladosti.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 11 nov 2018, 22:03

L' Imperator je napisao/la:Vedo je, čini se, sazrio za Mladosti. A lijepo bi bilo i jednog Kakanjca tj. Dobojana, vidjeti u Mladosti.
Došo' bi ko kec na desetku, nadam se da će on biti jedno od pojačanja u zimskom prelaznom roku. Prava je radilica, a opasan i brz ko struja. Drago mi je da nas ima još koji bi ga voljeli vidjeti u našem klubu :thumbup:
Mislim da je i Zildžović zainteresiran za njega, vidjet ćemo, jer ima ugovor sa Goškom. Ako bude volje i dogovora između klubova i njega, vidjet ćemo ga, ali bez sumnje, bio bi pravo pojačanje.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 11 nov 2018, 22:51

Nadam se da ce se bar ova gostujuca utakmica u zenici ispratit sa organizovanim odlaskom navijača, sa obzirom da dosad nismo imali organzovani odlazak u zenicu. Mogao bi se bar napunit jedan veliki autobus plus auta . Idemo po bodove....

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 11 nov 2018, 23:56

Zna li neko što se još ništa nije uradilo na infrastrukturi?
Semafor ne računam, on je najavljivan otkako ste ušli u Premijer ligu. Mušija je u "Red magazinu" izjavio da će do jesenjih-zimskih dana tribina biti natkrivena, a pošto su od sljedeće sezone reflektori obavezni, da će se i na tome početi raditi, naravno, uz pomoć saveza, sponzora i Općine. Gdje je zapelo? Načelnik?
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 12 nov 2018, 00:46

L' Imperator je napisao/la:Zna li neko što se još ništa nije uradilo na infrastrukturi?
Semafor ne računam, on je najavljivan otkako ste ušli u Premijer ligu. Mušija je u "Red magazinu" izjavio da će do jesenjih-zimskih dana tribina biti natkrivena, a pošto su od sljedeće sezone reflektori obavezni, da će se i na tome početi raditi, naravno, uz pomoć saveza, sponzora i Općine. Gdje je zapelo? Načelnik?
Ništa od onog što je obećano od općine nije ispoštovano, ništa. Sad radili reprogram i dali 60 000 Rudaru, niko ne zna za šta. Mladosti ni ono što su obećali. Stvarno ne znam šta će biti s tim vezano za infrastrukturu ali općina i SDA nastavlja po starom - bojkot svega što nije 'njihovo'

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 12 nov 2018, 21:11

Addict je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Zna li neko što se još ništa nije uradilo na infrastrukturi?
Semafor ne računam, on je najavljivan otkako ste ušli u Premijer ligu. Mušija je u "Red magazinu" izjavio da će do jesenjih-zimskih dana tribina biti natkrivena, a pošto su od sljedeće sezone reflektori obavezni, da će se i na tome početi raditi, naravno, uz pomoć saveza, sponzora i Općine. Gdje je zapelo? Načelnik?
Ništa od onog što je obećano od općine nije ispoštovano, ništa. Sad radili reprogram i dali 60 000 Rudaru, niko ne zna za šta. Mladosti ni ono što su obećali. Stvarno ne znam šta će biti s tim vezano za infrastrukturu ali općina i SDA nastavlja po starom - bojkot svega što nije 'njihovo'
Ma ko im yebe mamare, treba klub izaći u javnost i prezentovati šta je dogovoreno, a šta je realizovano i objelodaniti razloge za ovo neprihvatljivo zavlačenje kluba od strane sda i ostale branše.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 12 nov 2018, 21:23

Sad ce izbori za nacelnika pravi momenat da se "nagradi" sda za svoju podrsku najuspjesnijem sportskom kolektivu u gradu. Izgradicemo mi stadion sa njima ili bez njih. Forca Mladost

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 12 nov 2018, 23:55

FKMLADOSTDK je napisao/la: Ma ko im yebe mamare, treba klub izaći u javnost i prezentovati šta je dogovoreno, a šta je realizovano i objelodaniti razloge za ovo neprihvatljivo zavlačenje kluba od strane sda i ostale branše.

:!:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 13 nov 2018, 00:30

L' Imperator je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la: Ma ko im yebe mamare, treba klub izaći u javnost i prezentovati šta je dogovoreno, a šta je realizovano i objelodaniti razloge za ovo neprihvatljivo zavlačenje kluba od strane sda i ostale branše.

:!:
Mislim da ovdje nema ništa nejasno niti dvosmisleno niti uvrjedljivo prema bilo kome osim prema onim koji nisu ispoštovali dogovor o finansiranju natkrivanja dijela tribine, izgradnju reflektora i uplatu odobrenih godišnjih sredstava iz budžeta opštine. Ove stavke su dogovorene davno prije početka sezone tj. na kraju prošle, ali se došlo do toga da se ne uplaćuju ni osnovno za funkcionisanje kluba. Da li je ovakav odnos opštine namjeran ili ne, ali bitno utiće na stanje u i oko kluba. Koliko god se trudili da politika nema ništa sa klubom ipak nas dotiče, ali na loš način. Tribina je trebala biti natkrivena prije početka sezone, radovi na izgradnji reflektora su trebali bar djelomično otpočeti, mjesečne uplate tranši za sport bi trebale biti redovne, a ne da kasne več par mjeseci...
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 20 nov 2018, 12:31

Idemo se mi fokusirat na celik, kako sam primjetio svako gostovanje gdje je isla crvena legija Mladost je bila neporazena,to govori koliko im znaci nase prisustvo pa zato sto veci broj organizovano u zenicu kako bi pomogli nasoj ekipi. Forza Mladost

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 21 nov 2018, 15:23

Arežina i Željo raskinuli ugovor o posudbi, šta će sad biti s njim? Ne želite ga nazad? :)
#samoRudar #zauvijek

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 21 nov 2018, 15:31

Arezina ce u Celik.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 22 nov 2018, 13:01

belosevic28 je napisao/la:Arezina ce u Celik.
Jel pretpostavka ili provjerena info.?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.