FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 13 jan 2019, 10:19

L' Imperator je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Ovaj Matthias će čini mi se, biti pun pogodak. Uz postojeću ekipu, ako niko ne ode, ćemo gledati jednu pravo jaku Mladost : ) Sve u svemu, ovaj momak je pravo pojačanje PL. Ko god je radio na njegovom dovođenju, ima znanje i sposobnost. Svaka čast.
Samo da se šta ne iskomplikuje s njim tj. da hoće potpisati! Welbeck i Bojo defanzivni vezni, Arežina centralni, Matthias i Anđušić krila, Atajić ili Guzina u špic :o Strašnu ekipu bi imali, naravno, ako ne prodaju koga. Samo još naći desnog beka!
Definitivno odlična ekipa. Desno imamo Nikolića koji je također vrlo vruć za transfer, pored njega imamo Vehaba koji je odlaskom Mišića dobio prostor i koji će sigurno igrati. Momak se trudi na treninzima i dobro radi, dobit će priliku. Na desnom beku smo dobro pokriveni. Lijevo je Asani koji je prvi asistent ekipe i koji igra sve bolje i bolje, na njegovom mjestu je rezerva Dragutinović iz juniora, vrlo mlad i perspektivan momak, sigurno budućnost kluba i on će isto dobijati priliku. Prvom timu će biti priključeni stoperi Trako I onaj Percin mali, odlični obojica. Dakle najmanje 3 juniora će sad na pripreme s prvom ekipom i to mi se jako sviđa. Ekipa je dobro pokrivena, nama ne treba niko sada a mislim da će još par igrača otići, onih koji su rezerva da oslobode mjesta juniorima. To insistira Zildžović i to ga 1000% podržavam.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 13 jan 2019, 14:35

Za desnog beka sam rekao zato što sam čuo da će Nikolića 100% prodati. Znači, ostaje ti samo Vehab koji se nije naigrao, ali nadam se da može odigrati na nivou Nikolića. U Rudaru je bio dobar.

Imaš li informaciju je l' potpisao Matthias?
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 13 jan 2019, 15:19

L' Imperator je napisao/la:Za desnog beka sam rekao zato što sam čuo da će Nikolića 100% prodati. Znači, ostaje ti samo Vehab koji se nije naigrao, ali nadam se da može odigrati na nivou Nikolića. U Rudaru je bio dobar.

Imaš li informaciju je l' potpisao Matthias?
Ništa nije sigurno, čeka se prava ponuda a ako dođe za bilo koga onda je to to. Neće se žuriti sigurno, ko god da nekoga želi mora ispuniti uslove kluba. To je najveći dobitak Mladosti, imamo dosta igrača u izlogu a nismo u poziciji da moramo prodati. Vehab ima dosta potencijala, ja bih bio sretan da ga vidim jer je naš momak.
Fanimo stiže danas u Kakanj, potpis se očekuje večeras ili sutra, mislim prije sutra da se sve fino obavi i objavi.
Vrlo blizu potpisa je i Kenan Muslimovic, u Regenesburgu je treunutno, bio je prije 2 sezone kod nas ali je bio premlad. Sad ima 21 godinu, vrlo visok i snažan napadač, 193 cm.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2469
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Skojevska » 13 jan 2019, 15:29

Fanimo je zvijer, **** krila ce te imati ako dodje.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 13 jan 2019, 19:29

Fanimo je došao : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 13 jan 2019, 21:17

Ja komentara po Facebook-u, Bože sačuvaj. Sigurno ne bi onako komentarisali da momak dolazi u klub za koji oni navijaju.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 13 jan 2019, 22:35

L' Imperator je napisao/la:Ja komentara po Facebook-u, Bože sačuvaj. Sigurno ne bi onako komentarisali da momak dolazi u klub za koji oni navijaju.
Ne znam zašto čitaš svaka budala ima pristup fb. Likovi dangube u životu i jedino sto im je ostalo da omalovazaju.
Bit će ovo zanimljiva polusezona. Nadam se da ce malo vise raje dolaziti na utakmice jer ova ekipa sigurno može puno toga pokazati a i sa ovim trener igramo jako lijep fudbal.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 13 jan 2019, 22:42

L' Imperator je napisao/la:Ja komentara po Facebook-u, Bože sačuvaj. Sigurno ne bi onako komentarisali da momak dolazi u klub za koji oni navijaju.
Sigurno će biti drugačiji kad im počne karati odbrane.
Ako ulovio još koga ovakvog onda smo vrlo, vrlo ozbiljan kandidat za Evropu.
Ovo što Wollfire reče prije, iskreno se i ja nadam da će ljudi prepoznati ambicije i vratiti ovom klubu posjetama na stadion.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 13 jan 2019, 23:27

Ponovo smo glavna tema svih medija. Idemo nastavit stadion gradit (krov i reflektore) , jos da i igraci na terenu to isprate dobrim rezultatima možemo ispisat finu pricu. Forca Mladost

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 14 jan 2019, 08:57

aneks je napisao/la:Ponovo smo glavna tema svih medija. Idemo nastavit stadion gradit (krov i reflektore) , jos da i igraci na terenu to isprate dobrim rezultatima možemo ispisat finu pricu. Forca Mladost
Sljedeće pojačanje dovesti iz Reala, ne treba nam, al' onako iz zajebancije :D
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la shaman7 » 14 jan 2019, 18:34

pogledoa sam ovog engleza preko yt samo, beton frajer. Ili ce biti najbolji igrac zadnjih 20 godina u ligi ili ce se prosut ko riza i raskinut cete ugovor sa njim. Sredine u ovakvoj masineriji nema. Svaka cast i sretno, dobrodosli u Mostar , zasad na prijateljsku :)

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 14 jan 2019, 19:01

Arežina nije bio na prozivci Želje. Je l' trenira s Mladosti?
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Denchi » 15 jan 2019, 08:00

L' Imperator je napisao/la:Arežina nije bio na prozivci Želje. Je l' trenira s Mladosti?
ide vani
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hlive » 15 jan 2019, 08:10

Da li mi moze netko napisati datume i tekme Mladosti i konkretan neki email kontakt u klubu. Moze i na pp.

Hvala
It's better when it's live

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 15 jan 2019, 09:12

Denchi je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Arežina nije bio na prozivci Želje. Je l' trenira s Mladosti?
ide vani
Ne ide on nigdje osim ako ne dobijemo dobru ponudu.
Podsjećam te da ima još 2 godine ugovor s Mladosti.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Denchi » 15 jan 2019, 09:23

Addict je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Arežina nije bio na prozivci Želje. Je l' trenira s Mladosti?
ide vani
Ne ide on nigdje osim ako ne dobijemo dobru ponudu.
Podsjećam te da ima još 2 godine ugovor s Mladosti.
menadžer reče da ima ponuda, e sad koja je to cifra je pitanje za koju bi ga pustili?
mislim da ako može ići ispod 300 milja da će otići sigurno, ako je to nešto preko 300milja onda ostaje vjerovatno
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Zenicanin988 » 15 jan 2019, 10:17

Takav igrac vam ne treba, na pocetku sezone po svaku cijenu hoce u zelju, eto mu zeljo, Mladost sa ovim sastavom i igrom moze izborit evropu ko od sale
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Zenicanin988 » 15 jan 2019, 10:21

Addict je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Ja komentara po Facebook-u, Bože sačuvaj. Sigurno ne bi onako komentarisali da momak dolazi u klub za koji oni navijaju.
Sigurno će biti drugačiji kad im počne karati odbrane.
Ako ulovio još koga ovakvog onda smo vrlo, vrlo ozbiljan kandidat za Evropu.
Ovo što Wollfire reče prije, iskreno se i ja nadam da će ljudi prepoznati ambicije i vratiti ovom klubu posjetama na stadion.
Drug ne morate vi ulovit nikog vise, ja sam ubjedjen da ce Mladost u Evropu
Sto se tice komentara na fb, tek skontas kakav smo mi narod koliko smo iskvareni i da nismo ni zasluzili bolje stanje
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 15 jan 2019, 11:15

Zenicanin988 je napisao/la:Takav igrac vam ne treba, na pocetku sezone po svaku cijenu hoce u zelju, eto mu zeljo, Mladost sa ovim sastavom i igrom moze izborit evropu ko od sale
Niko ne kaže da će igrati u prvom timu, ali mi imamo ugovor sa njim, naš je igrač i moramo voditi brigu o njemu. Momak je otišao, a to je htjeli priznati ili ne, želja večine fudbalera u PL da zaigraju za "najjače" timove naše PL (ugovor, plata, infrastruktura, uslovi, popularnost...).
Otpočetka sam uvjerenja da mu je greška da kao prva violina našeg kluba, napušta klub kontajući da će ga neko iz večeg kluba lakše primjetiti i da će na taj način brže zaigrati u inostranstvu, ali ok, nadam se da je uvidio grešku i da je skontao da mu je najbolji izlog upravo ovaj u FK Mladost.
Ali sam isto tako i protiv osvetoljubivosti na način da sada kažemo, e nečeš više nikad zaigrati za Mladost. Zašto da ne, pitanje je koliko on može pružiti našem klubu u postizanju ciljeva, sve je posao, sve je u bodovima. Glupo bi bilo ovakvog igrača držati na tribinama, do njega je, nametni se i igraj. Ako vrijediš, nikakav problem, prva ozbiljna ponuda i pići. Mislim da je realno. Samo klub i navijači su u ovoj priči stalni, svi ostali su promjenljivi.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Zizou
Postovi: 101
Pridružen/a: 06 dec 2014, 22:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Zizou » 15 jan 2019, 16:21

Jel Tandina ipak ostaje ??

Vidio sam da danasnoj slici 3 crnca pa reko ko je treci ako vec nije Tandina ?!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.