FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 avg 2019, 22:45

Wolffire je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Na kraju bod ko kuca. Trebat će apaurina ove godine.
Ova je bitna bila skroz, samo nek nismo izgubili, bod je prihvatljiv. Mislim da se još nisu uigrali, ipak nam je došlo puno novih igrača, ali evo Crnički se nameće kao dobro pojačanje u napadu. Dva gola u tri utakmice, svaka mu čast, a nadati se, sezona kako bude odmicala da ćemo igrati bolje i bolje iz utakmice u utakmicu.
Zadovoljan sam bodom, idemo sada spremiti se za sljedeću.
Proigrat ćemo kad ode Beganovic i kad se dovedu dva kvalitetna igrača u sredini. Do tad gledat ćemo utakmici kao protiv zelje bez suta na gol i bez sredini.
Ne znam, mislim da trenutno nije do Beganovića, a i činjenica je da mu je solidan učinak od kako je otišao Zilđović. Pola ekipe je otišlo u zadnji momenat, te dolaskom novih čovjek nije imao dovoljno vremena za uigravanje, a dodatno je i što su došli dosta mladi i neiskisni igrači, svi osim Hasića. Hasić ima iskustvo, nije mu bilo potrebno skoro nikakvo vrijeme za prilagođavanje na ekipu jer zna svoj posao. Mlađim novajlijama ipak treba vremena, ali Crnički se po svemu sudeći dobro snašao. U pravu si što se tiće sredine terena, odlaskom Welbeka, Arežine i Boje izgubili smo kreativnost, zadržavanje lopte kada je potrebno i sve drugo. Horić i Hiroš mogu se nositi prvenstveno radi borbenosti, ali ako imamo rupu na mjestu Atajića, onda je sve đaba. Ne znam kako je danas odigrao, ali vidjet ćemo ga u sljedeću subotu aBd. Od dovođenja novih igrača mislim da nema ništa, šta je tu je i od ovih Beganović mora napraviti tim koji mora parirati ostalim ekipama. Koliko će biti uspješan vidjet ćemo, ali mislim da ćemo biti sve bolji i bolji i da će već u narednim utakmicama posložiti kako treba ekipu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 04 avg 2019, 12:12

Danas smo 1. poluvrijeme opet igrali s igračem manje, jer se 'rajf iz Glazgowa' opet odlučio da igra balet. Zvijezda je bila bolja u prvih 45 minuta, mada smo imali svoje prilike. Izlaskom gospodina 'sebi sam Zidane' smo proigrali, u drugom smo ih ubili, imali 3 mrtve šanse, bili puno bolji. Da smo i u prvom bili 11 na 11 vjerovatno bismo ovo dobili glat. Sljedeća mu je tribina, ni klupa čak, a možda je i završio svoje s nama.
Bajić je isto izgleda odigrao svoje, ovaj novi lijevi bek je kažu jučer odigrao odlično
Ali 4 boda u prva tri kola uopće nije loše, čak odlično po meni. Nadolazimo polako, puno smo mijenjali ekipu, mladi smo, iskristalizirat će se ovo, a još je sve jako rano. Ne zaboravite da smo lani imali 2 boda u 6 kola, sad imamo duplo više u duplo manje kola.
Biće to sve ok. Treba zapeti protiv Tuzle, igrački su jaki pravo, mada nisu bauk. Mislim da ćemo iz kola u kolo biti sve bolji i bolji.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 04 avg 2019, 16:13

Dinamo i još nedan veliki klub poslali ponude za Nikolića! :o

Dovedi ba veznjaka, ne misliš valjda da si riješio problem potpisom Vazde? :roll:
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 04 avg 2019, 16:22

L' Imperator je napisao/la:Dinamo i još nedan veliki klub poslali ponude za Nikolića! :o

Dovedi ba veznjaka, ne misliš valjda da si riješio problem potpisom Vazde? :roll:
'još jedan veliki klub' je Zvezda.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 04 avg 2019, 16:22

L' Imperator je napisao/la:Dinamo i još nedan veliki klub poslali ponude za Nikolića! :o

Dovedi ba veznjaka, ne misliš valjda da si riješio problem potpisom Vazde? :roll:
Koliko sa m ja čuo Dinamo i Crvena Zvezda.
Ma bez brige vraćamo Tandinu. Ne da nisam optimistican nego za razliku od prošogodisnjeg početka koji je bio lošiji ali nam je igra bila bolja. Sad nemamo igre niti vidim nekog ko bi moga da je kreira.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 04 avg 2019, 22:11

Addict je napisao/la:Danas smo 1. poluvrijeme opet igrali s igračem manje, jer se 'rajf iz Glazgowa' opet odlučio da igra balet. Zvijezda je bila bolja u prvih 45 minuta, mada smo imali svoje prilike. Izlaskom gospodina 'sebi sam Zidane' smo proigrali, u drugom smo ih ubili, imali 3 mrtve šanse, bili puno bolji. Da smo i u prvom bili 11 na 11 vjerovatno bismo ovo dobili glat. Sljedeća mu je tribina, ni klupa čak, a možda je i završio svoje s nama.
Bajić je isto izgleda odigrao svoje, ovaj novi lijevi bek je kažu jučer odigrao odlično
Ali 4 boda u prva tri kola uopće nije loše, čak odlično po meni. Nadolazimo polako, puno smo mijenjali ekipu, mladi smo, iskristalizirat će se ovo, a još je sve jako rano. Ne zaboravite da smo lani imali 2 boda u 6 kola, sad imamo duplo više u duplo manje kola.
Biće to sve ok. Treba zapeti protiv Tuzle, igrački su jaki pravo, mada nisu bauk. Mislim da ćemo iz kola u kolo biti sve bolji i bolji.
Protiv Bajića nemam apsolutno ništa, momak je mlad, tek stigao u klub, ima želju i borbenost, ali mu fali znanja i iskustva. Treba mu vremena da popravi greške, tako da mislim da ukoliko je bolji Dujmović, Bajić može biti trenutno klupa. Rajf iz Glazgova, ukoliko je loše i u Ugljeviku odigrao, treba ga lansirati na tribine pa nek glumi frajera i šepuri se na tribinama. "Tetrijeb" ne zaslužuje da nosi naš dres, a to smo svi vidjeli u prošle dvije utakmice. On je jedan od direktnih krivaca za lošu igru ekipe i za izgubljene bodove. Nadao sam se da je to samo prolazna faza, ali izgleda da nije, momak izgleda ima svoje psihičke probleme, a mi nemamo vremena pored fudbalskog kluba praviti i neuropsihijatriju za ovakve igrače. Zahvalit mu se i otjerat ga u pm.

Tuzlu moramo uzeti, ne smije tu biti zajebancije, koliko god igrački bili dobri, 11 na 11 trebali bi ovo uzeti. Ako nečemo kod kuće uzimati ovakve ekipe, šta očekivati u gostima protiv boljih.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 05 avg 2019, 04:40

Addict je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Dinamo i još nedan veliki klub poslali ponude za Nikolića! :o

Dovedi ba veznjaka, ne misliš valjda da si riješio problem potpisom Vazde? :roll:
'još jedan veliki klub' je Zvezda.
Službeni stav FK Mladost

Određeni interesi postoje za njegov transfer, ali natpisi koji su se pojavili u određenim medijima i na određenim web portalima su za sada samo nagađanja i špekulacije.
#samoRudar #zauvijek

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 05 avg 2019, 09:47

Zasto nema niko iz Kaknja da igra?
U cemu je problem?

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 05 avg 2019, 10:49

Razlog je jednostavan , niko nije dovoljno dobar da igra u prvoj postavi iako bi mali hrustanovic trebao da igra cesce i on je i dobivao priliku. A tek je sezona pocela vidjet cemo jos.

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 05 avg 2019, 11:56

aneks je napisao/la:Razlog je jednostavan , niko nije dovoljno dobar da igra u prvoj postavi iako bi mali hrustanovic trebao da igra cesce i on je i dobivao priliku. A tek je sezona pocela vidjet cemo jos.

A Musija i Vehab nemaju kvalitet?
Mislim da obojica mogu da igraju u ovoj ekipi trenurno.

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 05 avg 2019, 12:00

Vidi se da su vama uvijek sa strane kvalitetniji
Niko se nece Borit za klub kao domaci ali eto ne pitamo se

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 05 avg 2019, 12:29

Ja bi prvi volio da igraju svi domaci igraci, al jedno su zelje a drugo je realnost, jednostavno pored nikolica kojeg traze dinamo i zvezda vehab nema mjesta, musija jos nema ni definisanu poziciju kao igrac tako da ni on njje tu ,jedini domaci igrac koji bi mogao igrati jeste vedin kulović koji je nažalost ugovorom vezan za gosk.

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 05 avg 2019, 12:35

aneks je napisao/la:Ja bi prvi volio da igraju svi domaci igraci, al jedno su zelje a drugo je realnost, jednostavno pored nikolica kojeg traze dinamo i zvezda vehab nema mjesta, musija jos nema ni definisanu poziciju kao igrac tako da ni on njje tu ,jedini domaci igrac koji bi mogao igrati jeste vedin kulović koji je nažalost ugovorom vezan za gosk.

Znam ali evo gledao sam ih u Visokom na turniru Musija kao krilo zabije 2 gola a Vehab i mali Begic odigraju fantasticno. I da oni nemaju mjesto barem u 18 to mi je malo cudno

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 05 avg 2019, 13:04

Amar124 je napisao/la:Vidi se da su vama uvijek sa strane kvalitetniji
Niko se nece Borit za klub kao domaci ali eto ne pitamo se
Jednostavno je nema niko dovoljno kvalitetan i to je to. Vehaba smo vidjeli u par utakmica ništa posebno. Da je mogao igrati možda je i mogao ali ništa posebno. Musija ne znam ni iz kog razloga je doveden.
Begu još nisam gledao. Sve u svemu batali se te priče o borbi domaćih igrača. Nema dovoljne kvalitetnih igrača u to je to.
Svi bi mi rado vidjeli domaće igrače ali ne mogu se od govana napraviti.

belamy
Postovi: 44
Pridružen/a: 18 maj 2013, 03:15
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la belamy » 05 avg 2019, 13:10

Iz Banovica sam i dosao sam prosli vikend da gledam protiv Zelje tekmu i ono sto sam vidio je uzasno ako se nesto ne promjeni u ekipi borba za opstanak je sigurna.
Isakovic gine za svaku loptu ostali nisu zainteresovani i ne bore se kao da je prijateljski mec, a ne tekma sa Zeljom..

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 05 avg 2019, 13:40

Wolffire je napisao/la:
Amar124 je napisao/la:Vidi se da su vama uvijek sa strane kvalitetniji
Niko se nece Borit za klub kao domaci ali eto ne pitamo se
Jednostavno je nema niko dovoljno kvalitetan i to je to. Vehaba smo vidjeli u par utakmica ništa posebno. Da je mogao igrati možda je i mogao ali ništa posebno. Musija ne znam ni iz kog razloga je doveden.
Begu još nisam gledao. Sve u svemu batali se te priče o borbi domaćih igrača. Nema dovoljne kvalitetnih igrača u to je to.
Svi bi mi rado vidjeli domaće igrače ali ne mogu se od govana napraviti.


Hahaha svako ima svoje misljenje ja samo kazem da ovi stranci nisu kvalitetniji od nasih
Svacije misljenje postujem

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 05 avg 2019, 13:46

Amar124 je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
Amar124 je napisao/la:Vidi se da su vama uvijek sa strane kvalitetniji
Niko se nece Borit za klub kao domaci ali eto ne pitamo se
Jednostavno je nema niko dovoljno kvalitetan i to je to. Vehaba smo vidjeli u par utakmica ništa posebno. Da je mogao igrati možda je i mogao ali ništa posebno. Musija ne znam ni iz kog razloga je doveden.
Begu još nisam gledao. Sve u svemu batali se te priče o borbi domaćih igrača. Nema dovoljne kvalitetnih igrača u to je to.
Svi bi mi rado vidjeli domaće igrače ali ne mogu se od govana napraviti.


Hahaha svako ima svoje misljenje ja samo kazem da ovi stranci nisu kvalitetniji od nasih
Svacije misljenje postujem

Mislim da je mali Musija u rudsru zabio 7-8 golova mlad je potencijal jedini je igrao od ovih sto su dosli mislim da su ga zato doveli jer je zabio dosta golova zao mi je sto je otisao iz Rudara jer sam navijac takodjer Vehab dokazao da se na njega moze racunat itekako

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 05 avg 2019, 14:42

Amar124 je napisao/la:


Hahaha svako ima svoje misljenje ja samo kazem da ovi stranci nisu kvalitetniji od nasih
Svacije misljenje postujem

Mislim da je mali Musija u rudsru zabio 7-8 golova mlad je potencijal jedini je igrao od ovih sto su dosli mislim da su ga zato doveli jer je zabio dosta golova zao mi je sto je otisao iz Rudara jer sam navijac takodjer Vehab dokazao da se na njega moze racunat itekako[/quote]
Iskreno znao sam da si navijač Rudara čim si počeo sa tom pričom domaći. Ne mislim ništa lose. Istina da ne bi bilo razlike na beku koristio Bajića ili Vehaba. Mislim niti jedan niti drugi nisu kvalitet PL. Musija je vjerovatno kao beckup beckupu.
Vedina bih rado vidio ponovno kod nas jer je sigurni puno bolji od ovih sad pokušaja na krilu. Ostalo je tu negdje.
Istina i ja sam radije za politiku da ove neke pozicije popune domaci a neki promašaji ali da ima dovoljno kvalitete za PL nema.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 05 avg 2019, 14:44

belamy je napisao/la:Iz Banovica sam i dosao sam prosli vikend da gledam protiv Zelje tekmu i ono sto sam vidio je uzasno ako se nesto ne promjeni u ekipi borba za opstanak je sigurna.
Isakovic gine za svaku loptu ostali nisu zainteresovani i ne bore se kao da je prijateljski mec, a ne tekma sa Zeljom..
Druže i mi to svi vidimo osim uprave. Nažalost ovo godine je patnja teška. Ima tu jos kandidata za opstanak.

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 05 avg 2019, 14:57

Wolffire je napisao/la:
Amar124 je napisao/la:


Hahaha svako ima svoje misljenje ja samo kazem da ovi stranci nisu kvalitetniji od nasih
Svacije misljenje postujem

Mislim da je mali Musija u rudsru zabio 7-8 golova mlad je potencijal jedini je igrao od ovih sto su dosli mislim da su ga zato doveli jer je zabio dosta golova zao mi je sto je otisao iz Rudara jer sam navijac takodjer Vehab dokazao da se na njega moze racunat itekako
Iskreno znao sam da si navijač Rudara čim si počeo sa tom pričom domaći. Ne mislim ništa lose. Istina da ne bi bilo razlike na beku koristio Bajića ili Vehaba. Mislim niti jedan niti drugi nisu kvalitet PL. Musija je vjerovatno kao beckup beckupu.
Vedina bih rado vidio ponovno kod nas jer je sigurni puno bolji od ovih sad pokušaja na krilu. Ostalo je tu negdje.
Istina i ja sam radije za politiku da ove neke pozicije popune domaci a neki promašaji ali da ima dovoljno kvalitete za PL nema.[/quote]

Mislim da smo se razumijeli slazem se da je to sve u 5 deka i ne bi bilo neke razlike
Izvini nisam te razumio za Musiju sto si napisao beckupu sta znaci ovo haha
A vedo je trebao doci ali je trazio puno para to su samo glasine ne znam koliko je to tacno

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.