FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 05 avg 2019, 15:19

Amar124 je napisao/la:
Mislim da smo se razumijeli slazem se da je to sve u 5 deka i ne bi bilo neke razlike
Izvini nisam te razumio za Musiju sto si napisao beckupu sta znaci ovo haha
A vedo je trebao doci ali je trazio puno para to su samo glasine ne znam koliko je to tacno
Musija je doveden da bude treća opcija u napadu. Mislim da misliš da vlasnika goska. Koliko sam ja čuo nije toliko puno para tražio. Zašto nije doveden to zna uprava. Bitno je nagomilati neke Vazde i pm...

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 05 avg 2019, 19:15

Amar124 je napisao/la: Mislim da smo se razumijeli slazem se da je to sve u 5 deka i ne bi bilo neke razlike
Izvini nisam te razumio za Musiju sto si napisao beckupu sta znaci ovo haha
A vedo je trebao doci ali je trazio puno para to su samo glasine ne znam koliko je to tacno
Vedo je trebao ici van BiH ali nije mu Lujo dao papire, trazio 15-20 hiljada odstete, nisam siguran je li eura ili KM
Forzza Velez

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 05 avg 2019, 21:51

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
Amar124 je napisao/la: Mislim da smo se razumijeli slazem se da je to sve u 5 deka i ne bi bilo neke razlike
Izvini nisam te razumio za Musiju sto si napisao beckupu sta znaci ovo haha
A vedo je trebao doci ali je trazio puno para to su samo glasine ne znam koliko je to tacno
Vedo je trebao ici van BiH ali nije mu Lujo dao papire, trazio 15-20 hiljada odstete, nisam siguran je li eura ili KM
Eur-a
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Rokoko87 » 05 avg 2019, 21:52

Vratite Ibru!!!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 06 avg 2019, 00:26

FKMLADOSTDK je napisao/la:
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
Amar124 je napisao/la: Mislim da smo se razumijeli slazem se da je to sve u 5 deka i ne bi bilo neke razlike
Izvini nisam te razumio za Musiju sto si napisao beckupu sta znaci ovo haha
A vedo je trebao doci ali je trazio puno para to su samo glasine ne znam koliko je to tacno
Vedo je trebao ici van BiH ali nije mu Lujo dao papire, trazio 15-20 hiljada odstete, nisam siguran je li eura ili KM
Eur-a
Eto Vede nazad u Velez na zimu za Dudicem haha to je njegov igrac
Forzza Velez

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 06 avg 2019, 05:01

Rokoko87 je napisao/la:Vratite Ibru!!!
Ako izgube od Sloge Simin Han, mislim da će to biti vrlo moguće.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 06 avg 2019, 08:11

L' Imperator je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Vratite Ibru!!!
Ako izgube od Sloge Simin Han, mislim da će to biti vrlo moguće.
Ibro je ok i kao trener i kao čovjek, ali moje mišljenje je da je Beganović trenutno najbolje rješenje za nas. Dosta smo skeptični prema ovom čovjeku, ali ne znam koliko je to opravdano. Osim toga, mislim i da ima bolje rezultate od svih prošlih trenera Mladosti.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la tuzlacity2017 » 06 avg 2019, 13:46

.
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 06 avg 2019, 17:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 06 avg 2019, 14:18

tuzlacity2017 je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Vratite Ibru!!!
Ako izgube od Sloge Simin Han, mislim da će to biti vrlo moguće.
To može samo 3 za 3.Nama poslije Doboja idu 3 teže ,Zrinjski,Čelik,Sloboda.MLADOST IDE BORCU,PA RADNIKU PA JOJ DOLAZI ZRINJSKI.
Uostalom ako Sarajevo to radi sa Zrinjskim, pa onda Željezničar ,isto sa Zrinjskim, što bi mi rasipali bodove i dobivali kartone ili povrede ii kazne zbog publike.MLADOST I TUZLA SU EKIPE U EGALU I TREBA BITI PAMETAN.
Prijatelju, tematika je trener Ibro Rahimić i Beganović, vjerovatno si letimično pročitao komentare pa si zaključio da će Mladost izgubiti od Tuzle Cytija, te na osnovu toga dao komentar koji nije u temi razgovora.
Nema veze, kada smo več kod famoznih 3 za 3, mislim da to ipak spada u domen teorija zavjere : )
Mislim da se u PL svi klubovi bore bukvalno za svaki bod i nikakvo dogovaranje utakmica nije opcija.
Ako se drugi klubovi i dogovaraju, ok, ne znam, ali za nas bi to bilo izuzetno opasno i mislim da Mladost ne smije sebi dozvoliti taj luksuz, niti ulaziti u te vode.
Bujrum u subotu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 07 avg 2019, 00:51

Od igrača iz Kaknja danas osim Vede niko ne može igrati PL. Da to nije tačno misliš da ih ne bi bilo u drugim klubovima ako ih eto Mladost 'ne voli'???
Misliš da ih ne bi uzeo neko, bilo ko?
Čak ih nema ni u drugim klubovima 1. Lige FBiH, što dokazuje totalni manjak kvaliteta.
Pokušala je Mladost, bio je Hadžić, Musić, Kobilica, Kova, Vedo je bio preneozbiljan za premijer ligu, nadošao je tek odlaskom iz Kaknja, kad se osvojio od društva, ali sad ima kvalitet sigurno.
Hadžić golman, Ado je završio karijeru, ostala trojica isto završili kad su dobili posao u općini preko stranke.
Mušija radi, momak živi fudbal, ali talenta onako...
Mali Hrustanović je sigurno potencijal i volio bih da dobije puno više prilike.
Vehab nema kvalitet za PL, teško da će ga i imati ikada.
Platili smo te pare za njega bez veze, a uskoro ćemo morati platiti i za Hrustanovića i Mušiju jer naši 'prijatelji' iz gradskog rivala jedva čekaju da nas tuže i već je to pokrenuto za ovu dvojicu.
Za Subašića malog su tražili bezobrazno velike pare, nisu htjeli da čuju za procenat od iduće prodaje a Želji su ga dali bez para i za procenat. Učinili bi sve da nanesu štetu Mladosti na bilo koji način.

Ja bih prvi bio sretan da imamo ne 11 nego 22 naša djeteta, niko ne grize kao tvoje dijete, ali nema kvalitete. Grizao bih ja evo sa 100 kg ali šta to vrijedi. Mogu i poginuti ako treba ali đaba sve buraz.
Nadam se da će se to promijeniti, ima par finih igrača u kadeti i juniorima.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 07 avg 2019, 10:34

Sve bih se slozio sa tobom osim u onom dijelu gdje govoris o komsijama. To.nije tuzba sto oni rade to je njihovo pravo da traze naknadu za treniranje jer to svi rade. Tuzba ide tek kad im mi to regularno ne platimo. Mi trebamo trazit krivce u nasim redovima ,ko dovodi takve igrace koji nemaju kvalitet za premier lige i jos ih moras platit. Slazem se ja da bi oni voljeli da nas nema da smo im trn u oku itd al za nase greske ne smijemo trazit krivce u drugima. Kao fol oni nas mrze. Oni traze ono sto.im pripada. Nas skauting je nula i mi na tome moramo puno vise raditi.

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 07 avg 2019, 11:02

Addict je napisao/la:Od igrača iz Kaknja danas osim Vede niko ne može igrati PL. Da to nije tačno misliš da ih ne bi bilo u drugim klubovima ako ih eto Mladost 'ne voli'???
Misliš da ih ne bi uzeo neko, bilo ko?
Čak ih nema ni u drugim klubovima 1. Lige FBiH, što dokazuje totalni manjak kvaliteta.
Pokušala je Mladost, bio je Hadžić, Musić, Kobilica, Kova, Vedo je bio preneozbiljan za premijer ligu, nadošao je tek odlaskom iz Kaknja, kad se osvojio od društva, ali sad ima kvalitet sigurno.
Hadžić golman, Ado je završio karijeru, ostala trojica isto završili kad su dobili posao u općini preko stranke.
Mušija radi, momak živi fudbal, ali talenta onako...
Mali Hrustanović je sigurno potencijal i volio bih da dobije puno više prilike.
Vehab nema kvalitet za PL, teško da će ga i imati ikada.
Platili smo te pare za njega bez veze, a uskoro ćemo morati platiti i za Hrustanovića i Mušiju jer naši 'prijatelji' iz gradskog rivala jedva čekaju da nas tuže i već je to pokrenuto za ovu dvojicu.
Za Subašića malog su tražili bezobrazno velike pare, nisu htjeli da čuju za procenat od iduće prodaje a Želji su ga dali bez para i za procenat. Učinili bi sve da nanesu štetu Mladosti na bilo koji način.

Ja bih prvi bio sretan da imamo ne 11 nego 22 naša djeteta, niko ne grize kao tvoje dijete, ali nema kvalitete. Grizao bih ja evo sa 100 kg ali šta to vrijedi. Mogu i poginuti ako treba ali đaba sve buraz.
Nadam se da će se to promijeniti, ima par finih igrača u kadeti i juniorima.

Pozdrav slazem se s tobom uptpunosti ali mislim da ovi momci imaju mjesta u ovoj trenutno ekipi barem da budu u 18 pa da ih se pomalo uvodi.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 07 avg 2019, 11:39

Ako se uzme u obzir da se večina igrača iz Mladosti prodaje u veče, a ne manje klubove (pojedinci i u manje klubove, što je normalno), onda ne možemo govoriti o lošem skautingu i lošem dovođenju igrača, čak šta više, mislim da je izuzetno dobro.
E sad treba igrati ovaj ili onaj, to je ipak samo naše nestručno mišljenje, trener je taj koji je svaki dan sa njima na treninzima i on zna koliko koji igrač može odgovoriti zadacima i na koje igrače može računati. Ubaci u tim samo jednog koji nije dorastao protivniku i imaš situaciju kao da igraš sa 10-com u ekipi, a to se itekako moglo vidjeti u prošlim utakmicama sa Atajićem koji je bio ta karika koja je nedostajala. Timovi iz PL tu činjenicu kažnjavaju golovima, a ostali igrači se puno više troše i dobijaju puno više kartona, što opet povlaći druge stvari. Stvar je u tome da u borbi za svaki bod, trener nema taj luksuz da eksperimentiše sa nedokazanim igračima.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 07 avg 2019, 13:13

Ja sam naveo primjer za igrace za koje smo dali pare i za koje cemo dat a ne udju u igru. To je los skauting jer si doveo igrace koji ne vrijede, sa druge strane transferi koje napravimo jesu posljedica politike prodaj po svaku cijenu . Tako prodali smo tri igraca nismo dobili ni 100000 km. To nije skauting za nas klub, a jeste skauting za timove koje kupuju igrace od nas jer su nas prepoznali kao bagatelu. Da ne bude zablude mozda je ideja sam nek se proda i dobra al to nije skauting. Sve u svemu mi smo klub tek u razvoju i ovo je sve noov za nas, al da bi bili kao siroki moramo ozbiljnije poraditi na skautingu i marketingu .

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 07 avg 2019, 14:11

aneks je napisao/la:Ja sam naveo primjer za igrace za koje smo dali pare i za koje cemo dat a ne udju u igru. To je los skauting jer si doveo igrace koji ne vrijede, sa druge strane transferi koje napravimo jesu posljedica politike prodaj po svaku cijenu . Tako prodali smo tri igraca nismo dobili ni 100000 km. To nije skauting za nas klub, a jeste skauting za timove koje kupuju igrace od nas jer su nas prepoznali kao bagatelu. Da ne bude zablude mozda je ideja sam nek se proda i dobra al to nije skauting. Sve u svemu mi smo klub tek u razvoju i ovo je sve noov za nas, al da bi bili kao siroki moramo ozbiljnije poraditi na skautingu i marketingu .
U redu, prodali ih za 100.000 KM, mada mislim da je puno više, ali koliko smo platili dovođenje tih igrača?
0,00 KM. Zar ovo nije skauting?
Koja ekipa u PL profesionalnije radi skauting od Mladosti u zadnje tri-četiri godine?
+ kako se ovih dana piše, odlazi i Nikolić i to ne za male pare, a doveden opet za 0,00 KM.
Ja kakav sam, ja bi ih skupljo ko kolekcionar, ne bi dao nikome da ode iz Mladosti, ali ne može tako, moraš kvalitetnog prodati da bi doveo još boljeg i skupljeg.
Ovi igrači što su dovedeni, a plaćeni recimo po 20.000 KM, ko kaže da ne vrijede. Pa nisu đaba dovedeni na lijepe oči. Trenutno nisu za prve postave i odmah kont da su promašaj, ali mladi su, polahko, ne možeš dovesti odmah kapitalca, da mu je 17-18 godina i samim tim da imaš definisanu cifru za njega i borbu velikih klubova da ga dovedu u svoje redove, a i ne znaju za njega. Proces je to. Sumnjam da će bilo ko bacati hiljade maraka onako, kupovati nešto što nema perspektivu i što nećeš uz malo ulaganja prodati po večoj cijeni. Nekad se čovjek može prevariti u pojedincu, ali najvjerovatnije da će se večina isplatiti.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 07 avg 2019, 15:26

Ako cemo pricat o manjim klubovima navodim krupu koja je prodala kojica za 450000 eura irfana jasarevica za. 300000 km , milovanovica 50000, ne znam imal potrebe da ti spominjem sarajevo koje ima svoju akademiju koliko je samo dobilo za mujakica , zeljo vec odavno salje igrace u najace lige. Za ove mlade igrace vrijeme ce pokazat koliko vrijede.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Mancini » 07 avg 2019, 15:44

aneks je napisao/la:Ako cemo pricat o manjim klubovima navodim krupu koja je prodala kojica za 450000 eura irfana jasarevica za. 300000 km , milovanovica 50000, ne znam imal potrebe da ti spominjem sarajevo koje ima svoju akademiju koliko je samo dobilo za mujakica , zeljo vec odavno salje igrace u najace lige. Za ove mlade igrace vrijeme ce pokazat koliko vrijede.
Prodadoše tri igrača za fine pare za bh standarde, i uspješe ispasti iz PLBiH.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 07 avg 2019, 16:03

aneks je napisao/la:Ako cemo pricat o manjim klubovima navodim krupu koja je prodala kojica za 450000 eura irfana jasarevica za. 300000 km , milovanovica 50000, ne znam imal potrebe da ti spominjem sarajevo koje ima svoju akademiju koliko je samo dobilo za mujakica , zeljo vec odavno salje igrace u najace lige. Za ove mlade igrace vrijeme ce pokazat koliko vrijede.
Vukotica za 300 k eura.
Stvar je u tome da moraš imati par iskusnijih kvlitenih igrača da bi ovi došli do izražaja.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 07 avg 2019, 17:07

Addict je napisao/la:Platili smo te pare za njega bez veze, a uskoro ćemo morati platiti i za Hrustanovića i Mušiju jer naši 'prijatelji' iz gradskog rivala jedva čekaju da nas tuže i već je to pokrenuto za ovu dvojicu.
Za Subašića malog su tražili bezobrazno velike pare, nisu htjeli da čuju za procenat od iduće prodaje a Želji su ga dali bez para i za procenat. Učinili bi sve da nanesu štetu Mladosti na bilo koji način.
"Prijatelji" iz gradskog rivala Vas neće tužiti ni za Hrustanovića, ni za Mušiju 100%. Od danas Rudar trenira na Vašem pomoćnom i klubovi imaju u planu zajedno nešto odraditi. Samo da im to uspije!

Što se Subašića tiče, Željo će platiti finu cifru. Nije koliko smo spominjali nedavno, ali je opet solidno. Ako te zanimju detalji, mogu ti poslati na Messenger.
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 07 avg 2019, 17:35

L' Imperator je napisao/la:
Addict je napisao/la:Platili smo te pare za njega bez veze, a uskoro ćemo morati platiti i za Hrustanovića i Mušiju jer naši 'prijatelji' iz gradskog rivala jedva čekaju da nas tuže i već je to pokrenuto za ovu dvojicu.
Za Subašića malog su tražili bezobrazno velike pare, nisu htjeli da čuju za procenat od iduće prodaje a Želji su ga dali bez para i za procenat. Učinili bi sve da nanesu štetu Mladosti na bilo koji način.
"Prijatelji" iz gradskog rivala Vas neće tužiti ni za Hrustanovića, ni za Mušiju 100%. Od danas Rudar trenira na Vašem pomoćnom i klubovi imaju u planu zajedno nešto odraditi. Samo da im to uspije!

Što se Subašića tiče, Željo će platiti finu cifru. Nije koliko smo spominjali nedavno, ali je opet solidno. Ako te zanimju detalji, mogu ti poslati na Messenger.
Nemoj da se ljutiš, čuo sam drugačije a ako je tako onda mi je drago. Među rajom se situacija potpuno unormalila, nema više gluposti i prepucavanja ali kako čujem u upravi našeg gradskog rivala i ne misle tako.
Ali, kažem ti, nadam se da ti jesi u pravu.
Mladost I Rudar treba da budu iskreni prijatelji, da se pomažu i oslanjaju jedni na druge, da se šalju igrači na posudbu od nas vama, ako su kod nas višak a vama interesantni, ima tu još bezbroj načina da se normalno egzistira i bude prijatelj.
Eto to da će Rudar trenirati kod nas mene raduje iskreno.

P. S. Evo čitam vraća nam se Ibro.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.