FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 10 avg 2019, 21:47

Prošle godine si gubio ali je bilo svega neke igre i šansi. Sad u dvije utakmice kući nisi dvije šanse tupave napravio.
Trener promasaj teški nikakav autoritet igrači nam se svađaju na terenu. Mujaric, Biber, Vazda, Bajić teski promašaji. Ni ovaj novi bek mi se ne čini puno bolji. Hreljic na beku je samoubistvo. To se pokazalo milion puta.
Isak i Sera jedino vrijedno pomena uz malog Begu koji je bolje izgledao na terenu i više odradio nego ova sva tri pokušaja od igrača u sredini terena.

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 10 avg 2019, 22:08

Azmir nepoželjan u Kaknju !!
Zadnja izmjena: Fareus1921, dana/u 11 avg 2019, 00:16, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Dost
Postovi: 125
Pridružen/a: 01 sep 2015, 13:11
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Dost » 10 avg 2019, 22:13

Svi se mi slažemo da većina ovih igrača nemaju kvalitet pa možda ni za federalne, ali opet im nebi mnogo zamjerili da ima želje, borbe, zalaganja... Niti jedan duel danas nije osvojen bilo u zraku bilo na zemlji (izuzev Isaka, Šere i Bege). Ovo mi izgleda isto kao da gledam 6 Muslimovica na terenu uz 3-4 igraca koja nesto znaju i žele. Mislim da smo jedini ozbiljan šut u dvije domace utakmice imali danas iz slobodnjaka. Ključ svega je sredina terena gdje su igrali Biber, Vazda, Atajić koji nisu znali zašto su uopste tu. Na terenu fali Famino i još bar jedan igrač koji može postici go. Crnicki trči ali se troši uzalud kada nema podršku. Ne postoji trener na svijetu koji s ovom ekipom može nešto promijeniti. Pitanje je samo do kada ce Isak i Šera moći držati zadnju liniju jer kada to popusti nemamo se cemu nadati naprijed.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la BosanacGorstak » 10 avg 2019, 22:17

Citam ovih vasih nekoliko postova sa danasnje utakmice i sa vasih dosadasnjih tekmi i po vama samim uz 3-4 ugraca koji su ispacni ostali nisu ni za 1 lige federacije.Jednoglasno se slazete da nema volje,zelje,da sanse nisu napravili i sta sve ne i onda u tom svemu spomenete Azmira i kako je on kao za nesto kriv?Lafo opet kupio utakmicu,sudije il sta vec :D
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 10 avg 2019, 22:39

BosanacGorstak je napisao/la:Citam ovih vasih nekoliko postova sa danasnje utakmice i sa vasih dosadasnjih tekmi i po vama samim uz 3-4 ugraca koji su ispacni ostali nisu ni za 1 lige federacije.Jednoglasno se slazete da nema volje,zelje,da sanse nisu napravili i sta sve ne i onda u tom svemu spomenete Azmira i kako je on kao za nesto kriv?Lafo opet kupio utakmicu,sudije il sta vec :D
Lafo vi ste neka ekipa a ono teška ubleha od ekipe koja se u drugom poluvrnu nije sastala s loptom koliko kod mi da smo loši.
A Kamiondžija ima sreće što može parama svašta da podmiti da je suprotno vratili bi Vam ga ambulantnim kolima zajedno s onim gorilama pa nek se po Tuzli qurci i dobacuje kome hoće.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la BosanacGorstak » 10 avg 2019, 22:49

Wolffire je napisao/la: Lafo vi ste neka ekipa a ono teška ubleha od ekipe koja se u drugom poluvrnu nije sastala s loptom koliko kod mi da smo loši.
A Kamiondžija ima sreće što može parama svašta da podmiti da je suprotno vratili bi Vam ga ambulantnim kolima zajedno s onim gorilama pa nek se po Tuzli qurci i dobacuje kome hoće.
Momcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:
Poznat mi je taj Kakanjski mentalitet kad smo jos igrali u drugoj ligi s Rudarom,tipicno papansko prozivanje i vrijedanje covjeka bez ikakvog razloga.
Ovaj jos imao damu da vam odgovori jos uz sebe imao obezbjedenje.Budite sretni da je bila murija,vjerovatno bi vas to obezbjedenje razbilo i obrisalo pod sa par povampirenih Kakanjaca :kafa: :urnebes:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la budimo_realni » 10 avg 2019, 22:54

Losa igra danas haos. Nema ideje, nema kreativca, nema covjeka koji moze rijesiti utakmicu. Nema covjeka koji ce ubrzati igru. Iskreno ja mislim da smo mi dosta izgubili izlaskom Nikolica kada je Sera morao biti povucen nazad. Dok ne on igrao u vezi znao je povuci loptu i doci do 16 i stvoriti priliku. Falio je Fanimo prije svega. Ja bih npr. prije Horica gurnuo na stopera, a Seru u vezu. Azmiru ni gorile ne bi pomogle da brat brata ne sprijeci danas :) . A meni ovo sve i izgleda kao priprema za Ibrin povratak :D . Salu na stranu trebaju u vezi dva iskusnija igraca, kreativac i neko ko ce ubrzati malo igru.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la staragarda » 10 avg 2019, 22:54

Wolffire je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:Citam ovih vasih nekoliko postova sa danasnje utakmice i sa vasih dosadasnjih tekmi i po vama samim uz 3-4 ugraca koji su ispacni ostali nisu ni za 1 lige federacije.Jednoglasno se slazete da nema volje,zelje,da sanse nisu napravili i sta sve ne i onda u tom svemu spomenete Azmira i kako je on kao za nesto kriv?Lafo opet kupio utakmicu,sudije il sta vec :D
Lafo vi ste neka ekipa a ono teška ubleha od ekipe koja se u drugom poluvrnu nije sastala s loptom koliko kod mi da smo loši.
A Kamiondžija ima sreće što može parama svašta da podmiti da je suprotno vratili bi Vam ga ambulantnim kolima zajedno s onim gorilama pa nek se po Tuzli qurci i dobacuje kome hoće.
Ahahahahahahaha :urnebes: :rol: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 10 avg 2019, 22:58

BosanacGorstak je napisao/la: Momcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:
Poznat mi je taj Kakanjski mentalitet kad smo jos igrali u drugoj ligi s Rudarom,tipicno papansko prozivanje i vrijedanje covjeka bez ikakvog razloga.
Ovaj jos imao damu da vam odgovori jos uz sebe imao obezbjedenje.Budite sretni da je bila murija,vjerovatno bi vas to obezbjedenje razbilo i obrisalo pod sa par povampirenih Kakanjaca :kafa: :urnebes:
Haha kako da ne. Puno ste se vi digli a i Kamiondžija. Već drugi put pravite sranja. Cuj proziva se bez razloga. I prošle godine sjede svi coporile i govori iznesi siptara aludirajuci na našeg igrača Asanija. Misliš da će se to presutit bilo kome na domaćoj tribini. Jesil ti dobar pa da ga nije policija čuvali sad bi vi njega oko Zenice mrežom tražili.
Pusti vas se kao gospodu među domaće navijače a vi stoka sitnog zuba.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 10 avg 2019, 23:05

BosanacGorstak je napisao/la:Citam ovih vasih nekoliko postova sa danasnje utakmice i sa vasih dosadasnjih tekmi i po vama samim uz 3-4 ugraca koji su ispacni ostali nisu ni za 1 lige federacije.Jednoglasno se slazete da nema volje,zelje,da sanse nisu napravili i sta sve ne i onda u tom svemu spomenete Azmira i kako je on kao za nesto kriv?Lafo opet kupio utakmicu,sudije il sta vec :D
To što smo mi nezadovoljni našom igrom nema nikakve veze sa vama, a to za Azmira, pa to je konj, krkan i seljačina u jednom sa primjesama retardacije i degeneracije. Drugi put mu ni policija neće moći pomoći.
Pobijedili ste uz pomoč sudija jer su svirali nepostojeći penal, da li ih je kupio, vjerovatno, njemu svašta u obraz može stati, znaš i sam.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la BosanacGorstak » 10 avg 2019, 23:11

Wolffire je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la: Momcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:
Poznat mi je taj Kakanjski mentalitet kad smo jos igrali u drugoj ligi s Rudarom,tipicno papansko prozivanje i vrijedanje covjeka bez ikakvog razloga.
Ovaj jos imao damu da vam odgovori jos uz sebe imao obezbjedenje.Budite sretni da je bila murija,vjerovatno bi vas to obezbjedenje razbilo i obrisalo pod sa par povampirenih Kakanjaca :kafa: :urnebes:
Haha kako da ne. Puno ste se vi digli a i Kamiondžija. Već drugi put pravite sranja. Cuj proziva se bez razloga. I prošle godine sjede svi coporile i govori iznesi siptara aludirajuci na našeg igrača Asanija. Misliš da će se to presitite bilo kome na domaćoj tribini. Jesil ti dobar pa da ga nije policija čuvali sad bi vi njega oko Zenice mrežom tražili.
Pusti vas se kao gospodu među domaće navijače a vi stoka sitnog zuba.
Ko govori iznesi siptara?Prica ti je u rangu neke price za kazanom kad se ljudi skupe.
Evo navest cu ti najbanalniji primjer da kazem recimo da je Musija prilikom zadnje posjete na Tusnju u tekmi sa nama dobacivao "noz zica srebrenica" aludirajuci na Podrinjsko porijeklo vlasnika TZ city.Cuo ja i jos 10 ljudi oko mene :kafa:

Sto se tice Azmira i napada na njega,ima tu nekoliko zeznutih stvari.Prvo covjek je i federalni zastupnik,drugo covjek ima ako se ne varam i Americko drzavljanstvo a napad na iste nije pametan nikako,trece covjek ima love da moze preko noci platiti da pojede mrak i tog momka i brata mu,cetvrto covjek ima i prilicno zajebana poznastva,peto ..dobro ste prosli :mrgreen:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

karokovd
Postovi: 8
Pridružen/a: 25 jun 2019, 23:13
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la karokovd » 10 avg 2019, 23:13

Objasnio :salut:
Anna Nicole Smith <3
Shyla Stylez <3
Djevreci i djulbastije <3

GAVRILO IZ PRINCIPA

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 10 avg 2019, 23:15

BosanacGorstak je napisao/la:Citam ovih vasih nekoliko postova sa danasnje utakmice i sa vasih dosadasnjih tekmi i po vama samim uz 3-4 ugraca koji su ispacni ostali nisu ni za 1 lige federacije.Jednoglasno se slazete da nema volje,zelje,da sanse nisu napravili i sta sve ne i onda u tom svemu spomenete Azmira i kako je on kao za nesto kriv?Lafo opet kupio utakmicu,sudije il sta vec :D
Pazi majstore ti braniš svoj klub kao i svi mi i to poštujem ali moramo bit objektivni.Mladost je danas i bila loša ali opet ni Tuzla nije bila ništa jača u utakmici.Mladosti je svaki prekšaj bio žuti karton dok igrači Tuzle su mogli pravit oštre startove,uvalivat lakat i valjat se na terenu i derat se!!4 čiste lopte sudija je proglasio ofsajdom.Onda isto i za penal zbog kojeg je Mensi prekipjelo pa je došlo do sukoba.Prošle sezone ste isto dobili nepostojeći penal.Definitivno nije fer!!! :oops: :oops: :oops:
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 10 avg 2019, 23:19

BosanacGorstak je napisao/la:
Wolffire je napisao/la: Lafo vi ste neka ekipa a ono teška ubleha od ekipe koja se u drugom poluvrnu nije sastala s loptom koliko kod mi da smo loši.
A Kamiondžija ima sreće što može parama svašta da podmiti da je suprotno vratili bi Vam ga ambulantnim kolima zajedno s onim gorilama pa nek se po Tuzli qurci i dobacuje kome hoće.
Momcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:
Poznat mi je taj Kakanjski mentalitet kad smo jos igrali u drugoj ligi s Rudarom,tipicno papansko prozivanje i vrijedanje covjeka bez ikakvog razloga.
Ovaj jos imao damu da vam odgovori jos uz sebe imao obezbjedenje.Budite sretni da je bila murija,vjerovatno bi vas to obezbjedenje razbilo i obrisalo pod sa par povampirenih Kakanjaca :kafa: :urnebes:
Misliš da se mi bojimo 5-6 ljudi oko Azmira.Kao da ste vi domačini pa da komandujete i da nas vi bijete u našem gradu.Vas 15 protiv 500 ljudi.Baš bi nas razibli!hahaahah
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 10 avg 2019, 23:26

BosanacGorstak je napisao/la: Ko govori iznesi siptara?Prica ti je u rangu neke price za kazanom kad se ljudi skupe.
Evo navest cu ti najbanalniji primjer da kazem recimo da je Musija prilikom zadnje posjete na Tusnju u tekmi sa nama dobacivao "noz zica srebrenica" aludirajuci na Podrinjsko porijeklo vlasnika TZ city.Cuo ja i jos 10 ljudi oko mene :kafa:

Sto se tice Azmira i napada na njega,ima tu nekoliko zeznutih stvari.Prvo covjek je i federalni zastupnik,drugo covjek ima ako se ne varam i Americko drzavljanstvo a napad na iste nije pametan nikako,trece covjek ima love da moze preko noci platiti da pojede mrak i tog momka i brata mu,cetvrto covjek ima i prilicno zajebana poznastva,peto ..dobro ste prosli :mrgreen:
Jbt led na stadionu bio Jon Wick i neki najbogatiji čovjek na dunjaluku. Sutra ce nas sve mrak pojesti. Nadam se da ce čitava opstina da uputi izvinjenje.
A za Srebrenicu neću ni da spominjem koja izmisljotina. Svašta bih prezvakao da si rekao za Musiju ali to...
Zadnja izmjena: Wolffire, dana/u 10 avg 2019, 23:27, ukupno mijenjano 1 put.

karokovd
Postovi: 8
Pridružen/a: 25 jun 2019, 23:13
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la karokovd » 10 avg 2019, 23:26

Pa @staragarda bi sam toj skupini od 500 ljudi oglabao tuKi!
Anna Nicole Smith <3
Shyla Stylez <3
Djevreci i djulbastije <3

GAVRILO IZ PRINCIPA

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la BosanacGorstak » 10 avg 2019, 23:26

Fareus1921 je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:Citam ovih vasih nekoliko postova sa danasnje utakmice i sa vasih dosadasnjih tekmi i po vama samim uz 3-4 ugraca koji su ispacni ostali nisu ni za 1 lige federacije.Jednoglasno se slazete da nema volje,zelje,da sanse nisu napravili i sta sve ne i onda u tom svemu spomenete Azmira i kako je on kao za nesto kriv?Lafo opet kupio utakmicu,sudije il sta vec :D
Pazi majstore ti braniš svoj klub kao i svi mi i to poštujem ali moramo bit objektivni.Mladost je danas i bila loša ali opet ni Tuzla nije bila ništa jača u utakmici.Mladosti je svaki prekšaj bio žuti karton dok igrači Tuzle su mogli pravit oštre startove,uvalivat lakat i valjat se na terenu i derat se!!4 čiste lopte sudija je proglasio ofsajdom.Onda isto i za penal zbog kojeg je Mensi prekipjelo pa je došlo do sukoba.Prošle sezone ste isto dobili nepostojeći penal.Definitivno nije fer!!! :oops: :oops: :oops:
Ma realnost je da su osim prve 4 ekipe sve ostale u pet deka i da najcesce odluci motivacija ekipe,premije,sreca,sudija il nesto peto il deseto.Vjerujem da nismo odigrali kao Barcelona i vjerujem da je tesko izborena pobjeda mog tima.Ono sa cim ja imam problem je sto se kao nama prepisuje kako zavrsavamo sudije a kao lafo svi ostali posteno igraju.Tekma ko tekma vjerovatno je mogla i drugacije zavrsiti da je Mladost rano povela,al et ispalo je tako kako je ispalo i ovih par padobranaca sto pricaju budalestine mi dobro dodju cisto da malo ubijem dosadu.Sto se tice domacih navijaca i Azmira,medju navijacima ima svakakog hamelja i cesto imaju potrebu da nekom nesto dobace,opsuju i slicno.Neki ljudi to presute,neki odgovore i slicno.Ja bi licno svakom odgovorio na uvredu sto vjerujem da je i Azmir pa se onda povampirena pijana gomila digne da se obracuna sa 4-5 ljudi koji su dosli danas.Sve u svemu,dobijali ste i vi nas na Tusnju pa vam niko nije skidao glave al et.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la BosanacGorstak » 10 avg 2019, 23:30

Fareus1921 je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
Wolffire je napisao/la: Lafo vi ste neka ekipa a ono teška ubleha od ekipe koja se u drugom poluvrnu nije sastala s loptom koliko kod mi da smo loši.
A Kamiondžija ima sreće što može parama svašta da podmiti da je suprotno vratili bi Vam ga ambulantnim kolima zajedno s onim gorilama pa nek se po Tuzli qurci i dobacuje kome hoće.
Momcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:
Poznat mi je taj Kakanjski mentalitet kad smo jos igrali u drugoj ligi s Rudarom,tipicno papansko prozivanje i vrijedanje covjeka bez ikakvog razloga.
Ovaj jos imao damu da vam odgovori jos uz sebe imao obezbjedenje.Budite sretni da je bila murija,vjerovatno bi vas to obezbjedenje razbilo i obrisalo pod sa par povampirenih Kakanjaca :kafa: :urnebes:
Misliš da se mi bojimo 5-6 ljudi oko Azmira.Kao da ste vi domačini pa da komandujete i da nas vi bijete u našem gradu.Vas 15 protiv 500 ljudi.Baš bi nas razibli!hahaahah
Covjek dosao,izdominirao vam domacu tribinu,obrisao pod sa predsjednikom kluba,pokupio bodove i otisao veceras slaviti pred Bajram.
Drago mi je zbog tog jednog sto je bio kreno na Azmira da su ga zaustavili,vjerovatno bi ga sad sklapali u bolnici :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 10 avg 2019, 23:32

BosanacGorstak je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la: Momcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:
Poznat mi je taj Kakanjski mentalitet kad smo jos igrali u drugoj ligi s Rudarom,tipicno papansko prozivanje i vrijedanje covjeka bez ikakvog razloga.
Ovaj jos imao damu da vam odgovori jos uz sebe imao obezbjedenje.Budite sretni da je bila murija,vjerovatno bi vas to obezbjedenje razbilo i obrisalo pod sa par povampirenih Kakanjaca :kafa: :urnebes:
Haha kako da ne. Puno ste se vi digli a i Kamiondžija. Već drugi put pravite sranja. Cuj proziva se bez razloga. I prošle godine sjede svi coporile i govori iznesi siptara aludirajuci na našeg igrača Asanija. Misliš da će se to presitite bilo kome na domaćoj tribini. Jesil ti dobar pa da ga nije policija čuvali sad bi vi njega oko Zenice mrežom tražili.
Pusti vas se kao gospodu među domaće navijače a vi stoka sitnog zuba.
Ko govori iznesi siptara?Prica ti je u rangu neke price za kazanom kad se ljudi skupe.
Evo navest cu ti najbanalniji primjer da kazem recimo da je Musija prilikom zadnje posjete na Tusnju u tekmi sa nama dobacivao "noz zica srebrenica" aludirajuci na Podrinjsko porijeklo vlasnika TZ city.Cuo ja i jos 10 ljudi oko mene :kafa:

Sto se tice Azmira i napada na njega,ima tu nekoliko zeznutih stvari.Prvo covjek je i federalni zastupnik,drugo covjek ima ako se ne varam i Americko drzavljanstvo a napad na iste nije pametan nikako,trece covjek ima love da moze preko noci platiti da pojede mrak i tog momka i brata mu,cetvrto covjek ima i prilicno zajebana poznastva,peto ..dobro ste prosli :mrgreen:
Sve to što si napisao će mu iduči put biti Plus, da dobije po tintari.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la BosanacGorstak » 10 avg 2019, 23:39

FKMLADOSTDK je napisao/la:
Sve to što si napisao će mu iduči put biti Plus, da dobije po tintari.
Samo udrite :mrgreen:
Posebno to osiguranje dobro nalupajte.Nisam siguran ko je danas bio,ali ako je bio jedan za kojeg pretpostavljam,taj ima deblji dosije nego vas 500 zajedno i on je zasluzio posebno batine :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.