FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 11 avg 2019, 00:18

Vidite da mogu NASA djeca igrat. Bolje gubit s begicem hrustanovicem misijom i vehabom . Al nek oni guraju bibere drsgitonovice smajlagice. Svaka im cast ....

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 11 avg 2019, 00:21

BosanacGorstak je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la: Momcino,to se zove igranje sa pola snage.Dosli,odradili tekmu,uzeli cijeli plijen i usput odmorili Nukica i Crnkica :kafa:
Poznat mi je taj Kakanjski mentalitet kad smo jos igrali u drugoj ligi s Rudarom,tipicno papansko prozivanje i vrijedanje covjeka bez ikakvog razloga.
Ovaj jos imao damu da vam odgovori jos uz sebe imao obezbjedenje.Budite sretni da je bila murija,vjerovatno bi vas to obezbjedenje razbilo i obrisalo pod sa par povampirenih Kakanjaca :kafa: :urnebes:
Haha kako da ne. Puno ste se vi digli a i Kamiondžija. Već drugi put pravite sranja. Cuj proziva se bez razloga. I prošle godine sjede svi coporile i govori iznesi siptara aludirajuci na našeg igrača Asanija. Misliš da će se to presitite bilo kome na domaćoj tribini. Jesil ti dobar pa da ga nije policija čuvali sad bi vi njega oko Zenice mrežom tražili.
Pusti vas se kao gospodu među domaće navijače a vi stoka sitnog zuba.
Ko govori iznesi siptara?Prica ti je u rangu neke price za kazanom kad se ljudi skupe.
Evo navest cu ti najbanalniji primjer da kazem recimo da je Musija prilikom zadnje posjete na Tusnju u tekmi sa nama dobacivao "noz zica srebrenica" aludirajuci na Podrinjsko porijeklo vlasnika TZ city.Cuo ja i jos 10 ljudi oko mene :kafa:

Sto se tice Azmira i napada na njega,ima tu nekoliko zeznutih stvari.Prvo covjek je i federalni zastupnik,drugo covjek ima ako se ne varam i Americko drzavljanstvo a napad na iste nije pametan nikako,trece covjek ima love da moze preko noci platiti da pojede mrak i tog momka i brata mu,cetvrto covjek ima i prilicno zajebana poznastva,peto ..dobro ste prosli :mrgreen:
Kako te nije stid lagat da je govorio nož žica Srebrenica.Ja čovjeka dobro poznajem i trvdim 100%da on to nije rekao!!!
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Dost
Postovi: 125
Pridružen/a: 01 sep 2015, 13:11
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Dost » 11 avg 2019, 08:23

Momci imate podforum prepucavanja i nastavite tamo a ostavite nas ovdje da komentarisemo Mladost.

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Jadosao » 11 avg 2019, 09:40

1919tuzlak je napisao/la:prodo vas musija kamiondziji za 5 pari guma
100%
A vi djaba skinuli gace Velezu :njanjanja: :njanjanja:
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 11 avg 2019, 10:37

Prije svega, želim vam Bajram mubarek olsun.
Drugo, glupo vas je gledati kako se prepirete s ovim indijancem. Nemojte biti djeca, pustite se toga.
A ti prijatelju da si se ikad i s kim potukao znao bi da nema brda koje 200 ljudi ne premlati. Tu ti ne igra ulogu nikakvu ni dosje, ni utoka, ni masa, ni kockasta glava.
Ali bolje da je ovako završilo, puno bolje.
Mi smo bili očajni, tek malo bolji je bio ovaj FK Kamion. Ništa posebno, čak sam vidio puno loših stvari nego dobrih. To da su igrali s pola gasa je čista glupost, igrali su maksimalno i pobijedili iz penala koji je smiješan, čak nije ni smiješan koliko je kriminalan.
Šehović kao i obično, sudija po zadatku. Da sam u pravu pratite kako većinu utakmica Kamiondžijama sude sudije iz Sarajeva. Zna se da ste u savezu omiljeni jer keširate i nemoj da se lažemo nešto, znaju svi.
Što se nas tiče nešto se mora hitno mijenjati, ali odmah sada. Ne mislim da je Beganović kriv ali ne mislim ni da nije. Realno igrači su limitirani do bola, ali neko ih mora malo prodrmati. Koliko sam vidio fali nam najmanje 3 kvalitetna igrača da ne bi strahovali za opstanak i to ozbiljan playmaker, napadač koji mora zabiti 10 golova sezoni kao Guzina lani, i lijevi bek jer je ovaj koji je došao umjesto Bajića isti klinac. Jučer je bio smiješan.
Vidi li to Mušija, ima li se novca za to, jesmo li previše pod uticajem nekih menadžera i vode li nam oni klub to ne znam. Nadam se da je svjestan da ovim putem možemo upropastiti 5 prošlih godina gradnje kluba.
Fali nama još svašta, ali spašavaj sad živu glavu dragi Mensure i okani se menadžera jer je to zlo svih, zala u fudbalu.

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la 16022019 » 11 avg 2019, 10:43

Mene zanima zasto je Mladost usla u sezonu sa ovom ekipom ? Mozda predsjednik misli da je to dovoljno za opstanak ( a jeftiniji igraci ) jer svakako do evrope nije mogao sa mnogo boljim igracima ?!
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

1919tuzlak
Postovi: 150
Pridružen/a: 11 jun 2019, 12:10
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la 1919tuzlak » 11 avg 2019, 18:24

Jadosao je napisao/la:
1919tuzlak je napisao/la:prodo vas musija kamiondziji za 5 pari guma
100%
A vi djaba skinuli gace Velezu :njanjanja: :njanjanja:
kad skontas da zbog ove podjele bodova mladost ispadne na kraju nece biti do smjeha moj jarane zar nisi skonto nista kuknjava

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 11 avg 2019, 22:37

Addict je napisao/la:Prije svega, želim vam Bajram mubarek olsun.
Drugo, glupo vas je gledati kako se prepirete s ovim indijancem. Nemojte biti djeca, pustite se toga.
A ti prijatelju da si se ikad i s kim potukao znao bi da nema brda koje 200 ljudi ne premlati. Tu ti ne igra ulogu nikakvu ni dosje, ni utoka, ni masa, ni kockasta glava.
Ali bolje da je ovako završilo, puno bolje.
Mi smo bili očajni, tek malo bolji je bio ovaj FK Kamion. Ništa posebno, čak sam vidio puno loših stvari nego dobrih. To da su igrali s pola gasa je čista glupost, igrali su maksimalno i pobijedili iz penala koji je smiješan, čak nije ni smiješan koliko je kriminalan.
Šehović kao i obično, sudija po zadatku. Da sam u pravu pratite kako većinu utakmica Kamiondžijama sude sudije iz Sarajeva. Zna se da ste u savezu omiljeni jer keširate i nemoj da se lažemo nešto, znaju svi.
Što se nas tiče nešto se mora hitno mijenjati, ali odmah sada. Ne mislim da je Beganović kriv ali ne mislim ni da nije. Realno igrači su limitirani do bola, ali neko ih mora malo prodrmati. Koliko sam vidio fali nam najmanje 3 kvalitetna igrača da ne bi strahovali za opstanak i to ozbiljan playmaker, napadač koji mora zabiti 10 golova sezoni kao Guzina lani, i lijevi bek jer je ovaj koji je došao umjesto Bajića isti klinac. Jučer je bio smiješan.
Vidi li to Mušija, ima li se novca za to, jesmo li previše pod uticajem nekih menadžera i vode li nam oni klub to ne znam. Nadam se da je svjestan da ovim putem možemo upropastiti 5 prošlih godina gradnje kluba.
Fali nama još svašta, ali spašavaj sad živu glavu dragi Mensure i okani se menadžera jer je to zlo svih, zala u fudbalu.
Ala Razi Olsun!!
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la staragarda » 12 avg 2019, 21:17

Sad pogledao izvještaj ...ubio vas City...penal ko suza....niste na gol opucali osim onog slobodnjaka u 80.minuti...lijecite se komplesaši
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 12 avg 2019, 22:05

staragarda je napisao/la:Sad pogledao izvještaj ...ubio vas City...penal ko suza....niste na gol opucali osim onog slobodnjaka u 80.minuti...lijecite se komplesaši
hahaha očito momak nisi bio na utakmici
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 13 avg 2019, 16:01

staragarda je napisao/la:Sad pogledao izvještaj ...ubio vas City...penal ko suza....niste na gol opucali osim onog slobodnjaka u 80.minuti...lijecite se komplesaši
Kompleks od kluba osnovano jučer???
Oj ženo yebem ti majku

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 13 avg 2019, 16:43

Penal nidje veze znači igrač nabije loptu kilometar ispred sebe i trci u kontakt pa sta bude.
Više bode izjava našeg trenera. **** te led kakva je ovo ubleha. I sta očekivati. Loša ekipa a trener još gori. I onda neko kaze dobar je Beganovic. On je jedino dobar za bingo I kladionice. Kakve sve fule Musije ove godine ovo je za ne povjerovati.

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la SoulEclipsee » 13 avg 2019, 16:51

Zašto Admin dozvoljava "padobrancima" da ulijeću na teme drugih klubova i provociraju navijače.Pustite momke neka diskutuju a za prepucavanje imate temu,ovo se dešava i na drugim podforumima a rijetko ko reaguje.Mislim da bi trebali proraditi malo bolje na forumu.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 14 avg 2019, 01:44

staragarda je napisao/la:Sad pogledao izvještaj ...ubio vas City...penal ko suza....niste na gol opucali osim onog slobodnjaka u 80.minuti...lijecite se komplesaši
Šta ti je ko suza čutuče? Slušaj ti Banjca i svršavaj, to vam i jeste domet.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la staragarda » 14 avg 2019, 07:52

FKMLADOSTDK je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Sad pogledao izvještaj ...ubio vas City...penal ko suza....niste na gol opucali osim onog slobodnjaka u 80.minuti...lijecite se komplesaši
Šta ti je ko suza čutuče? Slušaj ti Banjca i svršavaj, to vam i jeste domet.
A šta je vas domet....kako ispasti iz lige bez da opucate po golu....i eto tebi ću vjerovati j e b o te Banjac u zicagu....ti si garant ispravno vidio sa one tribine kilometar udaljene...letite ove sezone, konačno
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 14 avg 2019, 09:01

Molimo Admina da pocistit ove likove sa izgubljenim identitetom koji sugar daddya gledaju kako budu. Završila je utakmica sa kaminodzijama sad neke spamaju neku drugu temu.

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 14 avg 2019, 11:46

staragarda je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Sad pogledao izvještaj ...ubio vas City...penal ko suza....niste na gol opucali osim onog slobodnjaka u 80.minuti...lijecite se komplesaši
Šta ti je ko suza čutuče? Slušaj ti Banjca i svršavaj, to vam i jeste domet.
A šta je vas domet....kako ispasti iz lige bez da opucate po golu....i eto tebi ću vjerovati j e b o te Banjac u zicagu....ti si garant ispravno vidio sa one tribine kilometar udaljene...letite ove sezone, konačno
Imaš stranicu PL Prepucavanja i tamo idi!! :kafa: :kafa:
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 avg 2019, 18:04

Hajmo momci, večeras maksimalno borbeno.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 17 avg 2019, 20:16

Dela u prvoj :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Nedo Bog da klub napise vijest kakvu ko je povrijedjen ili bilo kakve informacije. Cekas da se smilujes sportsport a da levati prenesu.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 17 avg 2019, 21:28

Sad zasad dobro igramo.. Delino najbolje prvo poluvrijeme, biber los jedino, sudac njima sve svira a nama kartone onako dijeli..cekam crveni u drugom poluvremenu...hajmo Mladost!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: VivaLaStella i 5 gostiju.