FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 28 jun 2018, 21:30

Izgleda sve po starom, pola ekipe ode na ljetnom prelaznom na sta li ce ovo liciti...

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 29 jun 2018, 16:01

Kakav smo mi klub saljemo igrace na posudbu u zelju. :D. Doveli smo finih igraca a jos cekamo zvucna imena mislim da bi sa ovim mladim igracima mogli napravit iskorak.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Mexico » 15 jul 2018, 17:59

Iz vaseg ugla kako su izgledali Rođeni danas. Falilo nam je par standardnih
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 15 jul 2018, 22:33

Velez odlican, finu ekipu imate ozbiljnu za premier lige. Prvo poluvrijeme ozbiljniji ste bili.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Mexico » 15 jul 2018, 22:40

aneks je napisao/la:Velez odlican, finu ekipu imate ozbiljnu za premier lige. Prvo poluvrijeme ozbiljniji ste bili.
Hvala na odg druze. Prvo pol smo kako citam igrali sa "prvom postavom" jer su falila cetvorica. Onda je drugo ubacivao mladje
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 16 jul 2018, 02:00

Travnjak vam je vrhunski! Gdje je zapelo sa natkrivanjem tribine i reflektorima, zna li neko?
#samoRudar #zauvijek

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 16 jul 2018, 09:36

Cekamo nacelnika da nam uplati namjenjena sredstva, kao sto i vi cekate za vas travnjak. Samo sto niko ne gleda funkcionalnost tjs sredstva ce biti prilagodjena izborima a ne sportskim klubovima. Sezona pocinje brzo , valjda misle radove obavljat u jeku sezone. Nemamo mi nikakve planske radove. Sve u svemu ispastaju istinski ljubitelji sporta.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 16 jul 2018, 12:51

Mexico je napisao/la:Iz vaseg ugla kako su izgledali Rođeni danas. Falilo nam je par standardnih
Jako dobro. Vidi se da je Ibro to sve pod konac doveo. Momak na desnom krilu pravio nam je dosta problema. Sve u svemu izgledate jako fino na terenu.
Sto se tice nas. Ne izgleda to tako lose. Sta vise mislim da s ovim mladim igracima mozemo puno bolje nego prosle sezone.
Dobra stvar je sto izgleda Velic ostaje :D

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 16 jul 2018, 12:54

L' Imperator je napisao/la:Travnjak vam je vrhunski! Gdje je zapelo sa natkrivanjem tribine i reflektorima, zna li neko?
Travnjak je stvarno vrhunski, cak je i jako otporan sto sve vidjelo tokom zime kad se igralo nakon sto se ocistio snijeg.
A krov dok se nacelnik smiluje izgleda :S Ne mogu da vjerujem koliko se razvlaci sa svim a mnogo bi znacilo.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 16 jul 2018, 19:27

Mušija je u "Red magazinu" rekao da će do jeseni krov biti završen, vidjet ćemo da li stoji iza svojih riječi!

Nego, kakav vam je Welbeck, je l' igrao protiv Veleža? Mujagić iz Želje?
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 16 jul 2018, 20:21

L' Imperator je napisao/la:Mušija je u "Red magazinu" rekao da će do jeseni krov biti završen, vidjet ćemo da li stoji iza svojih riječi!

Nego, kakav vam je Welbeck, je l' igrao protiv Veleža? Mujagić iz Želje?
Welbeck kratko igrao da bih ti mogao nesto konkretnije reci.
Mujagic upgrade u odnosu na Angaspagica i Dilu. Mislim da ce biti pun pogodak kod nas.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la DenchiNL » 22 jul 2018, 10:12

gdje ste probavali Welbečića? u sredini ili po lijevom krilu? što se tiče spreme kod nas nije odskakao, brz je strašno, mislim da bi bilo interesantno vidjeti ga po krilu? šta je s Pandžom?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 24 jul 2018, 12:54

DenchiNL je napisao/la:gdje ste probavali Welbečića? u sredini ili po lijevom krilu? što se tiče spreme kod nas nije odskakao, brz je strašno, mislim da bi bilo interesantno vidjeti ga po krilu? šta je s Pandžom?
Nisu mu gotovi papiri tako da je presjedio na trbinama. Igrao protiv veleza 15-tak min mislim na pozciju veznog.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 26 jul 2018, 03:11

Legijo, slabo ste aktivni na forumu, a i na tribinama, što je još tužnije. Aktivirajte se malo, u puno boljoj situaciji ste od "zeleno-crnih" u svakom pogledu. Mladost zaslužuje veću podršku!

Šta vam je s Bojom? Ja mislio on će biti standardan u prvoj postavi. I Pandža isto.
#samoRudar #zauvijek

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 29 jul 2018, 20:33

Da li je vrijeme da ovaj idiot sam podnese ostavku ? Jos su mi gori ovi nasi sto se nadaju da ce bit bolje. Trebao je otici jos u prosloj sezoni kad smo igrali stravicno lose. Sam sam i prognozirao sta ce nam se desiti ako ostane i to nam se desava. Odlazi sabicu sto dalje...

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 31 jul 2018, 14:19

Dobrih igrača imate. Po onom što sam ja vidio protiv Sarajeva, Welbeck će vam biti korisniji od Šećerovića. Anđušić puno bolji tehničar od Šišića. Delić i Asani nisu ništa lošiji od Karahmeta. Hiroš zna lopte, al' još nije na nivou Arežine i Gorana Brkića, ali može još dosta napredovati. Alihodžić i Sadiković ništa nisu pokazali, tu bi vam i naš Belmin Kobilica puno više valjao. Hreljić nije za prve postave, a ni Mišić. Golman me iznenadio, nadam se da mu je ono samo loš dan bio. Ni Isaković nije ništa posebno, ali eto, još može igrati na iskustvo. I dalje vam škripi u napadu, možda bi bolje bilo da ste jednog iskusnog napadača doveli, tipa Saša Kajkut, koji zna dati gol, jer očigledno je da ćete se i ove sezone mučiti s realizacijom.

Sretno u nastavku sezone i nadam se da ćete na vrijeme obezbijediti opstanak u društvu najboljih!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ASD » 31 jul 2018, 14:24

Meni su Tandina, Velic, Misic i stoperi bas losi.
Najtanji mi je Misic.

Hiros bi mogao pokazati raskosan talenat ove sezone.

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 31 jul 2018, 23:52

Prica mi jedan igrac da je to to od Musije, povlaci se defitivno dosta mu je, jel istina kakve vi imate informacije ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 01 avg 2018, 09:48

Prica i meni jedan igrac da musija pravi ozbiljnu ekipu sa kojom je cilj izaci u evropu narednih godina. Mladi su mu uzdanica. Avenija imas laznu informaciju.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la atomac123 » 04 avg 2018, 21:45

Sta se desava sa Mladosti? Cuo sam da je Musija u fin. problemima i da se ovo sve polako gasi, jel istina to?
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.